"Қырғыз Республикасына ресми iзгiлiк көмек көрсету туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 9 қазандағы № 632 қаулысының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 23 қаңтардағы № 27 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қырғыз Республикасына ресми iзгiлiк көмек көрсету туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 9 қазандағы № 632 қаулысының күші жойылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

Об отмене постановления Правительства Республики Казахстан от 9 октября 2017 года № 632 "Об оказании официальной гуманитарной помощи Кыргызской Республике"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2018 года № 27
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Отменить постановление Правительства Республики Казахстан от 9 октября 2017 года № 632 "Об оказании официальной гуманитарной помощи Кыргызской Республике".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев