Мемлекеттік мүлікті республикалық меншіктен коммуналдық меншікке берудің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 15 наурыздағы № 126 қаулысы
"Мемлекеттік заңды тұлғаларға бекітіліп берілген мемлекеттік мүлікті мемлекеттік меншіктің бір түрінен екіншісіне беру қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 маусымдағы № 616 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес мүлік республикалық меншіктен "Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы" мемлекеттік мекемесінің теңгерімінен Ақмола облысының коммуналдық меншігіне берілсін.

О некоторых вопросах передачи государственного имущества из республиканской собственности в коммунальную собственность
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2018 года № 126
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июня 2011 года № 616 "Об утверждении Правил передачи государственного имущества, закрепленного за государственными юридическими лицами, из одного вида государственной собственности в другой" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать из республиканской собственности с баланса государственного учреждения "Управление Делами Президента Республики Казахстан" в коммунальную собственность Акмолинской области имущество согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Ақмола облысының әкімдігімен және Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасымен (келісім бойынша) бірлесіп заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыға қосымшада көрсетілген мүлікті қабылдау-беру жөніндегі қажетті ұйымдастырушылық іс-шараларды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2018 жылғы 15 наурыздағы
№ 126 қаулысына
қосымша
Республикалық меншіктен Ақмола облысының коммуналдық меншігіне берілетін мүліктің тізбесі
Объектінің атауы
Мүліктің атауы
Өлшем бірлігі
Саны
Түгендеу нөмірі
1
2
3
4
5
Щучинск-Бурабай курорттық аймағының Щучье көліндегі туристік ойын-сауық кешені. Инфрақұрылым.
Туристік ойын-сауық кешенінің сыртқы электрмен жабдықталуы
10 кВ электрмен жабдықтаудың сыртқы желілері
км

2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с акиматом Акмолинской области и Управлением Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) в установленном законодательством порядке осуществить необходимые организационные мероприятия по приему-передаче имущества, указанного в приложении к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 марта 2018 года № 126
Перечень имущества,
передаваемого из республиканской собственности в коммунальную собственность Акмолинской области
Наименование объекта
Наименование имущества
Единица измерения
Количество
Инвентарный номер
1
2
3
4
5
Туристическо-развлекательный комплекс на оз. Щучье Щучинско-Боровской курортной зоны. Инфраструктура.
Внешнее электроснабжение туристическо-развлекательного комплекса
Наружные сети электроснабжения 10 кВ
км