Стратегиялық объектілерге үшінші тұлғалардың құқықтарымен ауыртпалық салу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 16 наурыздағы № 130 қаулысы
1994 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Азаматтық кодексінің (Жалпы бөлім) 193-1-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Алматы халықаралық әуежайы" акционерлік қоғамына "Эйр Астана" акционерлік қоғамымен жалпы алаңы 6415,4 шаршы метр (кадастрлық нөмірі 20:317:011:037:31) ангар кешені мен кеңсе үй-жайлары объектілерін кемінде бір жылдан кем емес мерзімге жалға беру түрінде пайдалану құқығына және жалпы ауданы 3,5897 гектар (кадастрлық нөмірі 20-317-011-037) жер учаскесіне жекеменшік құқығына үшінші тұлғалардың құқықтарымен ауыртпалық салу жөнінде мәміле жасауға рұқсат берілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

Об обременении стратегического объекта правами третьих лиц
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 марта 2018 года № 130
В соответствии со статьей 193-1 Гражданского кодекса Республики Казахстан (Общая часть) от 27 декабря 1994 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить акционерному обществу "Международный аэропорт Алматы" совершить сделку с акционерным обществом "Эйр Астана" по обременению правами третьих лиц права пользования на срок не менее одного года, в виде аренды объектов ангарного комплекса и офисных помещений общей площадью 6415,4 квадратных метра (кадастровый номер 20:317:011:037:31) и права частной собственности на земельный участок общей площадью 3,5897 гектар (кадастровый номер 20-317-011-037).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев