"Сәйкестендіру нөмірлерінің ұлттық тізілімдерін жасау, жүргізу және пайдалану ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 27 сәуірдегі № 343 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 13 сәуірдегі № 192 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 1 қыркүйектегі № 758 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 01.09.2023 № 758 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Сәйкестендіру нөмірлерінің ұлттық тізілімдерін жасау, жүргізу және пайдалану ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 27 сәуірдегі № 343 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 13, 156-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Сәйкестендіру нөмірлерінің ұлттық тізілімдерін жасау, жүргізу және пайдалану ережесі:
мынадай мазмұндағы 15-1-тармақпен толықтырылсын:
"15-1. Бизнес-сәйкестендіру нөмірлерінің ұлттық тізіліміне енгізілетін "Астана" халықаралық қаржы орталығының (бұдан әрі – АХҚО) органдары, олардың ұйымдары мен АХҚО-ның қатысушылары туралы мәліметтер тізбесі АХҚО-ның актілерінде айқындалады.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Б. Сағынтаев

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 2007 года № 343 "Об утверждении Правил создания, ведения и использования Национальных реестров идентификационных номеров"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2018 года № 192. Утратио силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2023 года № 758.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 01.09.2023 № 758 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 2007 года № 343 "Об утверждении Правил создания, ведения и использования Национальных реестров идентификационных номеров" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 13, ст. 156) следующее дополнение:
Правила создания, ведения и использования Национальных реестров идентификационных номеров, утвержденные указанным постановлением:
дополнить пунктом 15-1 следующего содержания:
"15-1. Перечень сведений об органах Международного финансового центра "Астана" (далее – МФЦА), их организациях и участниках МФЦА, вносимых в Национальный реестр бизнес-идентификационных номеров, определяется актами МФЦА.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев