"Достық - Алашанькоу" экспорттық-транзиттік газ құбырын салу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 19 сәуірдегі № 206 қаулысы
"Газ және газбен жабдықтау туралы" 2012 жылғы 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 5-бабының 18) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Достық - Алашанькоу" экспорттық-транзиттік газ құбырын салу мақұлдансын.
2. Мүдделі мемлекеттік органдар осы қаулыны іске асыру үшін қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О строительстве экспортно-транзитного газопровода "Достык - Алашанькоу"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 апреля 2018 года № 206
В соответствии с подпунктом 18) статьи 5 Закона Республики Казахстан от 9 января 2012 года "О газе и газоснабжении" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Одобрить строительство экспортно-транзитного газопровода "Достык – Алашанькоу".
2. Заинтересованным государственным органам принять необходимые меры для реализации настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев