Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына 2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа Қырғыз Республикасының қосылуы туралы 2014 жылғы 23 желтоқсанда қол қойылған шартқа өзгеріс енгізу туралы хаттамаға қол қою туралы ұсыныс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 12 мамырдағы № 262 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына 2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа Қырғыз Республикасының қосылуы туралы 2014 жылғы 23 желтоқсанда қол қойылған шартқа өзгеріс енгізу туралы хаттамаға қол қою туралы ұсыныс енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Жоба
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа Қырғыз Республикасының қосылуы туралы 2014 жылғы 23 желтоқсанда қол қойылған шартқа өзгеріс енгізу туралы ХАТТАМА
Бұдан әрі мүше мемлекеттер деп аталатын Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттер,
төмендегілер туралы келісті:
1-бап
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа Қырғыз Республикасының қосылуы туралы 2014 жылғы 23 желтоқсанда қол қойылған шарттың 8-бабының 1-тармағына "Қырғыз Республикасы Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифін қолдана бастаған күннен бастап үш жылдық кезеңге"деген сөздер"2020 жылғы 31 желтоқсанды қоса алған мерзімге"деген сөздермен ауыстырыла отырып,өзгеріс енгізілсін.
2-бап
Осы Хаттама 2018 жылғы 12 тамыздан бастап уақытша қолданылады және депозитарий осы Хаттаманың күшіне енуі үшін қажетті мемлекетішілік рәсімдерді мүше мемлекеттердің орындағаны туралы соңғы жазбаша хабарламаны дипломатиялық арналар арқылы алған күннен бастап күшіне енеді.
Осы Хаттама заңнамасында халықаралық шарттарды уақытша қолдану мүмкіндігі көзделмейтін мүше мемлекет үшін осы Хаттаманың күшіне енуі үшін қажетті мемлекетішілік рәсімдерді осындай мүше мемлекет орындаған күннен бастап және 2018 жылғы 12 тамыздан бастап туындайтын қатынастарға қолданылады.
Заңнамасында халықаралық шарттарды уақытша қолдану мүмкіндігі көзделмейтін мүше мемлекетке қатысты осы Хаттаманы Қырғыз Республикасы осы Хаттаманың күшіне енуі үшін қажетті мемлекетішілік рәсімдерді осындай мүше мемлекет орындағаннан кейінгі айдың 1-ші күнінен бастап қолданады және ол 2018 жылғы 12 тамыздан бастап туындайтын қатынастарға қолданылады.
2018 жылғы "____" _____________ ____________________ қаласында орыс тілінде бір төлнұсқа данада жасалды.
Осы Хаттаманың төлнұсқа данасы Еуразиялық экономикалық комиссияда сақталады, ол осы Хаттаманың депозитарийі болаотырып,әрбір мүше мемлекетке оның расталған көшірмесін жібереді.
Армения Республикасы
үшін
БеларусьРеспубликасы
үшін
ҚазақстанРеспубликасы
үшін
ҚырғызРеспубликасы
үшін
РесейФедерациясы
үшін

О внесении на рассмотрение Президента Республики Казахстан предложения о подписании Протокола о внесении изменения в Договор о присоединении Кыргызской Республики к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года, подписанный 23 декабря 2014 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 мая 2018 года № 262
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан предложение о подписании Протокола о внесении изменения в Договор о присоединении Кыргызской Республики к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года, подписанный 23 декабря 2014 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Проект
ПРОТОКОЛ
о внесении изменения в Договор о присоединении Кыргызской Республики к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года, подписанный 23 декабря 2014 года
Государства-члены Евразийского экономического союза, именуемые в дальнейшем государствами-членами,
согласились о нижеследующем:
Статья 1
Внести в пункт 1 статьи 8 Договора о присоединении Кыргызской Республики к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года, подписанного 23 декабря 2014 года, изменение, заменив слова "На период трех лет с даты начала применения Кыргызской Республикой Единого таможенного тарифа Евразийского экономического союза" словами "На срок по 31 декабря 2020 года включительно".
Статья 2
Настоящий Протокол временноприменяется с 12 августа 2018 года и вступает в силу с даты получения депозитарием по дипломатическим каналам последнего письменного уведомления о выполнении государствами-членами внутригосударственных процедур, необходимых для вступления настоящего Протокола в силу.
Для государства-члена, законодательство которого не предусматривает возможность временного применения международных договоров, настоящий Протокол применяется с даты выполнения таким государством-членом внутригосударственных процедур, необходимых для вступления настоящего Протокола в силу, и распространяется на отношения, возникшие с 12 августа 2018 года.
В отношении государства-члена, законодательство которого не предусматривает возможность временного применения международных договоров, настоящий Протокол применяется Кыргызской Республикой с 1-го числа следующего месяца после выполнения таким государством-членом внутригосударственных процедур, необходимых для вступления настояшегоПротокола в силу, и распространяетсянаотношения, возникшие с 12 августа 2018 года.
Совершено в городе ____________ "____" ____________ 2018 года в одном подлинном экземпляре на русском языке.
Подлинный экземпляр настоящего Протокола хранится в Евразийской экономической комиссии, которая, являясь депозитарием настоящего Протокола, направит каждому государству-члену его заверенную копию.
За Республику
Армения
За Республику
Беларусь
За Республику
Казахстан
За Кыргызскую
Республику
За Российскую
Федерацию