"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы арқылы өткізу жүзеге асырылатын өзге де орындарды айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 23 қазандағы № 672 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 14 мамырдағы № 265 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасы арқылы өткізу жүзеге асырылатын өзге де орындарды айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 23 қазандағы № 672 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2017 ж., № 50-51-52, 332-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
"1. Теңіз учаскелері" деген бөлім:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 3-жолмен толықтырылсын:
"
3.
Прорва
45 51′ 22″ N, 052 59′ 52″ E
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2017 года № 672 "Об определении иных мест, где осуществляется пропуск через Государственную границу Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 мая 2018 года № 265.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2017 года № 672 "Об определении иных мест, где осуществляется пропуск через Государственную границу Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2017 г., № 50-51-52, ст. 332.) следующее дополнение:
в приложении к указанному постановлению:
раздел "1. Морские участки":
дополнить строкой, порядковый номер 3, следующего содержания:
"
3.
Прорва
45° 51′ 22″ N,  052° 59′ 52″ E
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев