"Басым жобалар бойынша шетелдік жұмыс күшін тартуға арналған квоталар белгілеу және басым жобаларды іске асыру үшін шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсат берудің шарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 25 сәуірдегі № 296 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 4 маусымдағы № 315 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Басым жобалар бойынша шетелдік жұмыс күшін тартуға арналған квоталар белгілеу және басым жобаларды іске асыру үшін шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсат берудің шарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 25 сәуірдегі № 296 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 24-25, 154-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Инновациялық технологияларды пайдалана отырып, жоғары көміртекті феррохром өндірісін ұлғайту" басым жобасын (өтініш беруші – "Қазхром" трансұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы) іске асыру үшін шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсат беру шарттарында:
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Шетелдік жұмыс күшін тартудың осы шарттармен реттелмеген өзге де талаптары Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің міндетін атқарушының 2016 жылғы 27 маусымдағы № 559 бұйрығымен бекітілген Жұмыс берушілерге шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсат беру және (немесе) ұзарту, сондай-ақ корпоративішілік ауыстыруды жүзеге асыру қағидалары мен шарттарында (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 29 тамызда № 14170 болып тіркелген) регламенттеледі.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 2015 года № 296 "Об установлении квот на привлечение иностранной рабочей силы по приоритетным проектам и утверждении условий выдачи разрешений на привлечение иностранной рабочей силы для реализации приоритетных проектов"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июня 2018 года № 315
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 2015 года № 296 "Об установлении квот на привлечение иностранной рабочей силы по приоритетным проектам и утверждении условий выдачи разрешений на привлечение иностранной рабочей силы для реализации приоритетных проектов" (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 24-25, ст. 154) следующее изменение:
в условиях выдачи разрешений на привлечение иностранной рабочей силы для реализации приоритетного проекта "Увеличение производства высокоуглеродистого феррохрома с использованием инновационных технологий" (заявитель – акционерное общество "Транснациональная компания "Казхром"), утвержденных указанным постановлением:
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Иные условия привлечения иностранной рабочей силы, не урегулированные настоящими условиями, регламентируются Правилами и условиями выдачи и (или) продления разрешений работодателям на привлечение иностранной рабочей силы, а также осуществления внутрикорпоративного перевода, утвержденными приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 27 июня 2016 года № 559 (зарегистрированным в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 августа 2016 года № 14170).".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев