Мүлікті берудің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 12 маусымдағы № 338 қаулысы
"Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 114-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамы (бұдан әрі – қор) орналастыратын акцияларының төлеміне осы қаулыға қосымшаға сәйкес республикалық мүлік берілсін.

О некоторых вопросах передачи имущества
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2018 года № 338
В соответствии с пунктом 1 статьи 114 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать в оплату размещаемых акций акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына" (далее – фонд) республиканское имущество согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті және Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Көлік комитеті қормен бірлесіп, осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2018 жылғы 12 маусымдағы
№ 338 қаулысына
қосымша
"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының жарияланатын акцияларының төлеміне берілетін республикалық мүліктің тізімдемесі
Р/с
Жартылай вагонның нөмірі
Жартылай вагонның орналасқан жері
Саны, дана
1
2
3
4
1

2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан и Комитету транспорта Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан совместно с фондом принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 июня 2018 года № 338
Перечень республиканского имущества, передаваемого в оплату
размещаемых акции акционерного общества "Фонд национального
благосостояния "Самрук-Казына"
№ п/п
Номер полувагона
Местонахождение полувагонов
Количество, штук
1
2
3
4
1