Республикалық меншіктің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 15 маусымдағы № 352 қаулысы
"Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 114-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес республикалық мүлік заңнамада белгіленген тәртіппен "Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі" мемлекеттік мекемесінің теңгерімінен "Қазақ ұлттық хореография академиясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге берілсін.

О некоторых вопросах республиканской собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июня 2018 года № 352
В соответствии с пунктом 1 статьи 114 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать в установленном законодательством порядке республиканское имущество с баланса государственного учреждения "Министерство культуры и спорта Республики Казахстан" в оплату акций некоммерческого акционерного общества "Казахская национальная академия хореографии" согласно приложению к настоящему постановлению.

Астана қ., "Есіл" ауданы, Қорғалжын тас жолы, 25/1-үй, 35-пәтер

г. Астана, район "Есиль", шоссе Коргалжын, дом 25/1, квартира № 35