Мемлекеттік мүлікті республикалық меншіктен коммуналдық меншікке берудің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 25 маусымдағы № 378 қаулысы
"Мемлекеттік заңды тұлғаларға бекітіліп берілген мемлекеттік мүлікті мемлекеттік меншіктің бір түрінен екіншісіне беру қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 маусымдағы № 616 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес жылу желілерін республикалық меншіктен "Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы" мемлекеттік мекемесінің теңгерімінен Астана қаласының коммуналдық меншігіне берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Астана қаласының әкімдігімен және Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасымен (келісім бойынша) бірлесіп заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыға қосымшада көрсетілген мүлікті қабылдау-беру жөніндегі қажетті ұйымдастыру іс-шараларын жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2018 жылғы 25 маусымдағы
№ 378 қаулысына
қосымша
Республикалық меншіктен Астана қаласының коммуналдық меншігіне берілетін мүліктің тізбесі
Р/с
Объектінің
атауы
Мүліктің
атауы
Өлшем бірлігі
Саны
Техникалық сипаттамасы
1
2
3
4
5
6
1.
Астана қаласы, Есіл өзенінің сол жағалауында № 31 көшенің оңтүстігіне қарай Орынбор көшесі бойынша орналасқан Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы Медициналық орталығының клиникалық-оңалту кешені. Жылу желілері
Жылу желілері
м

О некоторых вопросах передачи государственного имущества из республиканской собственности в коммунальную собственность
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 2018 года № 378
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июня 2011 года № 616 "Об утверждении Правил передачи государственного имущества, закрепленного за государственными юридическими лицами, из одного вида государственной собственности в другой" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать из республиканской собственности с баланса государственного учреждения "Управление Делами Президента Республики Казахстан" тепловые сети в коммунальную собственность города Астаны согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с акиматом города Астаны и Управлением Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) в установленном законодательством порядке осуществить необходимые организационные мероприятия по приему-передаче имущества, указанного в приложении к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 июня 2018 года № 378
Перечень имущества, передаваемого из республиканской собственности в коммунальную собственность города Астаны
№ п/п Наименование объекта Наименование имущества Единица измерения Количество Технические характеристики
1 2 3 4 5 6
1.
Клинико-реабилитационный комплекс медицинского центра УДП РК, расположенный по ул. Орынбор южнее ул. № 31 на левом берегу р. Ишим г. Астана. Тепловые сети
Тепловые сети
м