"Қазақстан Республикасында туберкулезбен күресу жөніндегі 2014 – 2020 жылдарға арналған кешенді жоспарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 мамырдағы № 597 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 29 маусымдағы № 394 қаулысы
1. Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасында туберкулезбен күресу жөніндегі 2014 – 2020 жылдарға арналған кешенді жоспарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 мамырдағы № 597 қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасында туберкулезбен күресу жөніндегі 2014 – 2020 жылдарға арналған кешенді жоспар:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 34-1-жолмен толықтырылсын:
"
34-1.
Қазақстан Республикасында туберкулезге қарсы көмек көрсетуді ұйымдастыру стандартын өзектендіру
бұйрық
ДСМ
2019 жылғы 3-тоқсан
талап етілмейді
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 36-1-жолмен толықтырылсын:
"
36-1.
Туберкулезбен сырқаттанушылық фактілерін жасырғаны үшін жауапкершілікті қатаңдату мәселесін пысықтау
ақпарат
ДСМ
2018-2019 жылдар
талап етілмейді
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 63-1-жолмен толықтырылсын:
"
63-1.
Пенитенциарлық жүйеде туберкулезге қарсы көмек көрсету жөніндегі ведомствоаралық іс-шаралар жоспарын өзектендіру
жоспар
ІІМ ДСМ
2018 жылғы 4-тоқсан
талап етілмейді
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2014 года № 597 "Об утверждении Комплексного плана по борьбе с туберкулезом в Республике Казахстан на 2014 – 2020 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июня 2018 года № 394
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2014 года № 597 "Об утверждении Комплексного плана по борьбе с туберкулезом в Республике Казахстан на 2014 – 2020 годы" следующие дополнения:
Комплексный план по борьбе с туберкулезом в Республике Казахстан на 2014 – 2020 годы, утвержденный указанным постановлением:
дополнить строкой, порядковые номера 34-1, следующего содержания:
"
34-1
Актуализировать стандарт организации оказания противотуберкулезной помощи в Республике Казахстан
приказ
МЗ
3 квартал 2019 года
не требуется
";
дополнить строкой, порядковый номер 36-1, следующего содержания:
"
36-1.
Проработать вопрос по ужесточению ответственности за сокрытие фактов заболевания туберкулезом
информация
МЗ
2018-2019 годы
не требуется
";
дополнить строкой, порядковый номер 63-1, следующего содержания:
"
63-1.
Актуализировать межведомственный план мероприятий по оказанию противотуберкулезной помощи в пенитенциарной системе
план
МВД МЗ
4 квартал 2018 года
не требуется
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев