"Республикалық азаматтық қорғау қызметтерінің тізбесін бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 қарашадағы № 1210 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 21 шілдедегі № 442 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Республикалық азаматтық қорғау қызметтерінің тізбесін бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 қарашадағы № 1210 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 71,643-құжат) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген республикалық азаматтық қорғау қызметтерінің тізбесінде:
реттік нөмірі 4-жол алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 10-1-жолмен толықтырылсын:
"
10-1
Инженерлік қызмет
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2014 года № 1210 "Об утверждении перечня республиканских служб гражданской защиты"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2018 года № 442
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2014 года № 1210 "Об утверждении перечня республиканских служб гражданской защиты" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 71, ст. 643) следующие изменение и дополнение:
в перечне республиканских служб гражданской защиты, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 4, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 10-1, следующего содержания:
"
10-1
Инженерная служба
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев