Шығыс Қазақстан облысына Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге 2013 жылы республикалық бюджеттен берілген бюджеттік кредитті қайта құрылымдау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 5 қазандағы № 620 қаулысы.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 193-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2013 – 2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" 2012 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының жергілікті атқарушы органына 019 "Облыстық бюджеттерге Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге кредит беру" бюджеттік бағдарламасы бойынша ұсынылған 6167349000 (алты миллиард бір жүз алпыс жеті миллион үш жүз қырық тоғыз мың) теңге сомасындағы бюджеттік кредит негізгі қарызды өтеу мерзімдерін өзгерту бөлігінде мына тәртіппен қайта құрылымдалсын:
1) 3200000000 (үш миллиард екі жүз миллион) теңге сомасындағы негізгі қарызды өтеу мерзімін 2018 жылғы 30 сәуірден 2018 жылғы 10 желтоқсанға өзгерту;
2) 2800000000 (екі миллиард сегіз жүз миллион) теңге сомасындағы негізгі қарызды өтеу мерзімін 2018 жылғы 31 тамыздан 2020 жылғы 31 тамызға өзгерту (167349000 теңге 2018 жылғы тамызда өтеуге жатады);
3) негізгі қарызға өсімпұлды (айыппұлдарды) қосымша келісім жасалған күні капиталдандыру және капиталдандырылған қарызды 2020 жылғы 31 тамызда өтеу.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы, Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрліктері және Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі кредиттік шартқа тиісті қосымша келісім жасауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігіне жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О реструктуризации бюджетного кредита, выданного из республиканского бюджета в 2013 году Восточно-Казахстанской области на содействие развитию предпринимательства на селе в рамках Дорожной карты занятости 2020
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 октября 2018 года № 620
В соответствии со статьей 193 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реструктуризировать бюджетный кредит, предоставленный местному исполнительному органу Восточно-Казахстанской области в соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 ноября 2012 года "О республиканском бюджете на 2013 – 2015 годы" по бюджетной программе 019 "Кредитование областных бюджетов на содействие развитию предпринимательства на селе в рамках Дорожной карты занятости 2020" в сумме 6167349000 (шесть миллиардов сто шестьдесят семь миллионов триста сорок девять тысяч) тенге в части изменения сроков погашения основного долга в следующем порядке:
1) изменение срока погашения основного долга в сумме 3200000000 (три миллиарда двести миллионов) тенге с 30 апреля 2018 года на 10 декабря 2018 года;
2) изменение срока погашения основного долга в сумме 2800000000 (два миллиарда восемьсот миллионов) тенге с 31 августа 2018 года на 31 августа 2020 года (167349000 тенге подлежит погашению в августе 2018 года);
3) капитализация пени (штрафов) в основной долг на дату заключения дополнительного соглашения и погашение капитализированного долга 31 августа 2020 года.
2. Министерствам финансов, труда и социальной защиты населения Республики Казахстан, акиму Восточно-Казахстанской области обеспечить заключение соответствующего дополнительного соглашения к кредитному договору.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство финансов Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев