Мүлікті берудің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 25 қазандағы № 680 қаулысы.
"Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 114-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес республикалық мүлік "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамы (бұдан әрі – қор) акцияларының төлеміне берілсін.

О некоторых вопросах передачи имущества
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 октября 2018 года № 680
В соответствии с пунктом 1 статьи 114 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать в оплату размещаемых акций акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына" (далее – фонд) республиканское имущество согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті және Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Көлік комитеті қормен (келісім бойынша) бірлесіп, осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2018 жылғы 25 қазандағы
№ 680 қаулысына
қосымша
"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының орналастырылатын акцияларының төлеміне берілетін республикалық мүліктің тізбесі
Р/с
Мүліктің атауы
Нөмірі
Саны
Орналасқан жері
1
2
3
4
5
1
Жартылай вагон

2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан и Комитету транспорта Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан совместно с фондом (по согласованию) принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 октября 2018 года № 680
Перечень республиканского имущества, передаваемого в оплату
размещаемых акций акционерного общества "Фонд национального
благосостояния "Самрук-Казына"
№ п/п
Наименование имущества
Номер
Количество
Местонахождение
1 2 3 4 5
1
Полувагон