"Индустрияландыру картасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 1418 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 26 қазандағы № 685 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 7 ақпандағы № 78 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 07.02.2023 № 78 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1."Индустрияландыру картасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 1418 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Индустрияландыру картасы осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2018 жылғы 26 қазандағы
№ 685 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2014 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 1418 қаулысымен
бекітілген
Индустрияландыру картасы
Р/с
Жобаның атауы
Жауапты мемлекеттiк орган және/немесе ұлттық холдинг
Өңiр
Жобаға өтiнiш берушi
Iске асыру мерзiмi*/ жобаның мәртебесі
кестенің жалғасы
1
2
3
4
5
6
1.
Болат өндiрiсiн жылына 5 млн. тоннаға дейiн ұлғайту
ИДМ
Қарағанды облысы
"АрселорМиттал Теміртау" АҚ
2010 – 2022 жылдар
2.
Бозшакөл КБК салу
ИДМ
Павлодар
облысы
"KAZ Minerals Bozshakol (КАЗ Минералз Бозшакөл)" ЖШС
2010 – 2015 жылдар
3.
Ақтоғай КБК салу
ИДМ
Шығыс Қазақстан облысы
"KAZ Minerals Aktogay (КАЗ Минералз Ақтоғай)" ЖШС
2011 – 2017 жылдар
4.
Рельсті арқалық зауытын салу
ИДМ, Ақтөбе облысының
әкімдігі
Ақтөбе облысы
"Ақтөбе рельсті арқалық зауыты" ЖШС
2012 – 2015 жылдар
5.
Өскемен қаласында толық циклдi автозауыт және автоқұрамдауыштар шығаратын технопарк салу
ИДМ
Шығыс Қазақстан облысы
"АЗИЯ АВТО Қазақстан" АҚ
2010 – 2019 жылдар
6.
Минералды тыңайтқыштар өндіретін зауыт салу
ИДМ
Жамбыл облысы
"ЕвроХим-Тыңайтқыш" ЖШС
2011 – 2021 жылдар
7.
Қызылорда қаласында қуаты жылына 197,1 мың тонна табақты шыны өндіретін және өңдейтін зауыт салу
ИДМ
Қызылорда облысы
"Орда Гласс" ЖШС
2013 – 2018 жылдар
8.
Атырау МӨЗ-ін реконструкциялау және жаңғырту (мұнайды тереңдетіп қайта өңдеу кешенін салу)
ЭМ, "Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ (келісім бойынша)
Атырау облысы
"Атырау МӨЗ" ЖШС
2010 – 2016 жылдар
9.
Интеграцияланған газ-химия кешенiн салу (бірінші фаза)
ЭМ, "Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ (келісім бойынша)
Атырау облысы
"Kazakhstan
Petrochemical
Industires Inc." ЖШС,
"АЛМЭКС ПЛЮС фирмасы" ЖШС
2010 – 2021 жылдар
10.
Интеграцияланған газ-химия кешенiн салу (екінші фаза)
ЭМ, "Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ (келісім бойынша)
Атырау
облысы
"KLPE" ЖШС
2010 – 2025 жылдар
11.
Экологиялық класты К5 мотор отынының өндірісі
ЭМ
Батыс Қазақстан облысы
"Конденсат" АҚ
2012 – 2016 жылдар
12.
Павлодар МХЗ жаңғырту
ЭМ, "Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ (келісім бойынша)
Павлодар облысы
"Павлодар мұнай-химия зауыты" ЖШС
2010 – 2017 жылдар
13.
Шымкент МӨЗ реконструкциялау және жаңғырту
ЭМ, "Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ (келісім бойынша))
Оңтүстік Қазақстан облысы
"ПетроКазахстан ойл Продактс" ЖШС
2010 – 2018 жылдар
14.
"Шалқия" полиметалл кен орны базасында КБК салу
ИДМ, "Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ (келісім бойынша)
Қызылорда облысы
"Тау-Кен Самұрық" ҰТК" АҚ
2014-2020 жылдар
15.
Қарағанды кешенді құйма зауытын салу
ИДМ
Қарағанды облысы
"Қарағанды кешенді құйма зауыты" ЖШС
2011 – 2020 жылдар
16.
Темір жолға арналған дөңгелектер шығару кешені
ИДМ
Павлодар облысы
"Проммашкомплект" ЖШС
2014 – 2018 жылдар
17.
Үшхлорлы фосфор және глифосат өндірісі
ИДМ, "Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ (келісім бойынша)
Жамбыл облысы
"Біріккен химия компаниясы" ЖШС
2014 – 2020 жылдар
18.
Минералды тыңайтқыштар өндіретін зауытты жаңғырту (2-кезең)
ИДМ
Маңғыстау облысы
"ҚазАзот" ЖШС
2015 – 2019 жылдар
19.
Минералды тыңайтқыштар өндіретін зауытты жаңғырту
ИДМ
Жамбыл облысы
"Қазфосфат" ЖШС
2015 – 2020 жылдар
20.
Кальцийлендірілген сода өндіретін зауыт салу
ИДМ
Қызылорда облысы
"АралСода" ЖШС
2017 – 2021 жылдар
21.
Үлкен диаметрлі дәнекерленген болат құбырларын шығаратын зауыт салу
ИДМ
Алматы қаласы
"Эйжа Стил Пайп Корпорейшн" ЖШС
2015 – 2018 жылдар
22.
Ферросилиций өндірісі бойынша зауыт салу
ИДМ
Қарағанды облысы
"YDD Corporation" ЖШС
2017 – 2019 жылдар
23.
Ақтоғай КБК өңдеу қуатын қолда бар сульфид фабрикасын қайталау арқылы кеңейту
ИДМ
Шығыс Қазақстан облысы
"KAZ Minerals Aktogay" ЖШС
2018 – 2021 жылдар
24.
ЭТБЭ/МТБЭ және ұнтақ полипропилен өндірісі зауытын салу
ЭМ
Оңтүстік Қазақстан облысы
"Шымкент Химия Компаниясы" ЖШС
2017 – 2022 жылдар
* iске асырылуы республикалық бюджеттен қаражат бөлуге де байланысты жобалар бойынша іске асыру мерзімдері тиiстi кезеңдерге арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат көлемiне байланысты нақтыланатын болады
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
ИДМ
-
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлiгi
ЭМ
-
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлiгi
"Бәйтерек" ҰБХ" АҚ
-
"Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамы
"Самұрық-Қазына" ҰӘҚ" АҚ
-
"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлiк қоғамы
"Тау-Кен Самұрық" ҰТК" АҚ
-
"Тау-Кен Самұрық" ұлттық тау-кен компаниясы" акционерлiк қоғамы
МӨЗ
-
мұнай өңдеу зауыты
МХЗ
-
мұнай-химия зауыты
АҚ
-
акционерлiк қоғам
ЖШС
-
жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiк

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2014 года № 1418 "О карте индустриализации"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 октября 2018 года № 685. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2023 года № 78.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 07.02.2023 № 78.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2014 года № 1418 "О карте индустриализации" следующее изменение:
Карту индустриализации, утвержденную указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 октября 2018 года № 685
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от "31" декабря 2014 года № 1418
Карта индустриализации
п/п
Наименование проекта
Ответственный
государственный
орган и/или
национальный
холдинг
Регион
Заявитель
проекта
Срок
реализации*/
статус проекта
1
2
3
4
5
6
1.
Увеличение производства стали до 5 млн. тонн в год
МИР
Карагандинская область
АО "АрселорМиттал Темиртау"
2010 – 2022
годы
2.
Строительство Бозшакольского ГОКа
МИР
Павлодарская область
ТОО "KAZ Minerals Bozshakol (КАЗ Минералз Бозшаколь)"
2010 – 2015
годы
3.
Строительство Актогайского ГОКа
МИР
Восточно-Казахстанская область
ТОО "KAZ Minerals Aktogay (КАЗ Минералз Актогай)"
2011 – 2017
годы
4.
Строительство рельсобалочного завода
МИР, акимат Актюбинской области
Актюбинская область
ТОО "Актюбинский рельсобалочный завод"
2012 – 2015
годы
5.
Строительство автозавода полного цикла и технопарка по производству автокомпонентов в городе Усть-Каменогорске
МИР
Восточно-Казахстанская область
АО "АЗИЯ АВТО Казахстан"
2010 – 2019
годы
6.
Строительство завода по производству минеральных удобрений
МИР
Жамбылская область
ТОО "ЕвроХим-Удобрения"
2011 – 2021
годы
7.
Строительство завода по производству и обработке листового стекла мощностью 197,1 тыс. тонн в год в городе Кызылорде
МИР
Кызылординская область
ТОО "Орда Гласс"
2013 – 2018
годы
8.
Реконструкция и модернизация Атырауского НПЗ (Строительство комплекса глубокой переработки нефти)
МЭ, АО "ФНБ "Самрук-Казына" (по согласованию)
Атырауская
область
ТОО "Атырауский НПЗ"
2010 – 2016
годы
9.
Строительство интегрированного газохимического комплекса (первая фаза)
МЭ, АО "ФНБ "Самрук-Казына" (по согласованию)
Атырауская
область
ТОО "Kazakhstan Petrochemical Industires Inc.",
ТОО "Фирма АЛМЭКС ПЛЮС"
2010 – 2021
годы
10.
Строительство интегрированного газохимического комплекса (вторая фаза)
МЭ, АО "ФНБ "Самрук-Казына" (по согласованию)
Атырауская
область
ТОО "KLPE"
2010 – 2025
годы
11.
Производство моторного топлива экологического класса К5
МЭ
Западно-Казахстанская область
АО "Конденсат"
2012 – 2016
годы
12.
Модернизация Павлодарского НХЗ
МЭ, АО "ФНБ "Самрук-Казына" (по согласованию)
Павлодарская область
ТОО "Павлодарский нефтехимический завод"
2010 – 2017
годы
13.
Реконструкция и модернизация Шымкентского НПЗ
МЭ, АО "ФНБ "Самрук-Казына" (по согласованию)
Южно-Казахстанская область
ТОО "ПетроКазахстан ойл Продактс"
2010 – 2018
годы
14.
Строительство ГОКа на базе месторождения полиметаллических руд "Шалкия"
МИР, АО "ФНБ "Самрук-Казына" (по согласованию)
Кызылординская область
АО "НГК "Тау-Кен Самрук"
2014-2020
годы
15.
Строительство Карагандинского завода комплексных сплавов
МИР
Карагандинская область
ТОО "Карагандинский завод комплексных сплавов"
2011 – 2020
годы
16.
Комплекс по производству колес для железнодорожного назначения
МИР
Павлодарская область
ТОО "Проммашкомплект"
2014 – 2018
годы
17.
Производство треххлористого фосфора и глифосата
МИР, АО "ФНБ "Самрук-Казына" (по согласованию)
Жамбылская область
ТОО "Объединенная химическая компания"
2014 – 2020
годы
18.
Модернизация завода по производству минеральных удобрений (2 этап)
МИР
Мангистауская область
ТОО "Каз Азот"
2015 – 2019
годы
19.
Модернизация завода по производству минеральных удобрений
МИР
Жамбылская область
ТОО "Казфосфат"
2015 – 2020
годы
20.
Строительство завода по производству кальцинированной соды
МИР
Кызылординская область
ТОО "АралСода"
2017 – 2021
годы
21.
Строительство завода по производству стальных сварных труб большого диаметра
МИР
г. Алматы
ТОО "Эйжа Стил Пайп Корпорейшн"
2015 – 2018
годы
22.
Строительство завода по производству ферросилиция
МИР
Карагандинская область
ТОО "YDD Corporation"
2017 – 2019
годы
23.
Расширение перерабатывающих мощностей Актогайского ГОКа путем дублирования существующей сульфидной фабрики
МИР
Восточно-Казахстанского область
ТОО "KAZ Minerals Aktogay"
2018 – 2021
годы
24.
Строительство завода по производству ЭТБЭ/МТБЭ и порошкового полипропилена
МЭ
Южно-Казахстанская область
ТОО "Шымкентская Химическая Компания"
2017 – 2022
годы
* по проектам, реализация которых зависит в том числе от выделения средств из республиканского бюджета, сроки реализации будут уточняться в зависимости от объема средств, предусмотренных в республиканском бюджете на соответствующие периоды
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МИР
-
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МЭ
-
Министерство энергетики Республики Казахстан
АО "НУХ "Байтерек"
-
акционерное общество "Национальный управляющий холдинг "Байтерек"
АО "ФНБ "Самрук-Казына"
-
акционерное общество "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына"
АО "НГК "Тау-Кен Самрук"
-
акционерное общество "Национальная горнорудная компания "Тау-Кен Самрук"
НПЗ
-
нефтеперерабатывающий завод
НХЗ
-
нефтехимический завод
АО
-
акционерное общество
ТОО
-
товарищество с ограниченной ответственностью