"2018 – 2020 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 7 желтоқсандағы № 823 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 2 қарашадағы № 707 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2018 – 2020 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 7 желтоқсандағы № 823 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018 – 2020 жылдарға арналған республикалық бюджет, оның ішінде 2018 жылға мынадай:
1) кірістер – 8 651 742 646 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 5 592 394 446 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 120 224 237 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 620 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 2 933 503 963 мың теңге;
2) шығындар – 9 353 497 730 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 129 691 956 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 250 268 731 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 120 576 775 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 51 806 107 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 51 806 107 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -883 253 147 мың теңге немесе елдің жалпы iшкi өнiміне қатысты 1,5 пайыз;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы – -4 330 528 103 мың теңге немесе елдің ішкі жалпы өнімінің 7,4 пайызы;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 883 253 147 мың теңге көлемінде атқаруға қабылдансын.";
2-тармақта:
12), 16), 26-1) және 29) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"12) осы қаулыға 12-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;";
"16) осы қаулыға 16-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;";
"26-1) осы қаулыға 26-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне жер учаскелерін мемлекет мұқтажы үшін алып қоюға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;";

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2017 года № 823 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2018 – 2020 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 2018 года № 707
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2017 года № 823 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2018 - 2020 годы" следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Принять к исполнению республиканский бюджет на 2018 – 2020 годы, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 651 742 646 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 592 394 446 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 120 224 237 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 5 620 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 933 503 963 тысячи тенге;
2) затраты – 9 353 497 730 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 129 691 956 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 250 268 731 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 120 576 775 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 51 806 107 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 51 806 107 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -883 253 147 тысяч тенге, или 1,5 процента к валовому внутреннему продукту страны;
6) ненефтяной дефицит бюджета – -4 330 528 103 тысячи тенге, или 7,4 процента к валовому внутреннему продукту страны;
7) финансирование дефицита бюджета – 883 253 147 тысяч тенге.";
в пункте 2:
подпункты 12), 16), 26-1) и 29) изложить в следующей редакции:
"12) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на введение стандартов оказания специальных социальных услуг согласно приложению 12 к настоящему постановлению;";
"16) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов согласно приложению 16 к настоящему постановлению;";
"26-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на изъятие земельных участков для государственных нужд согласно приложению 26-1 к настоящему постановлению;";

"29) осы қаулыға 29-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттерiне облыс орталықтарында, Астана, Алматы, Шымкент, Семей қалаларында және моноқалаларда кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит беру сомаларын бөлу;";
мынадай мазмұндағы 26-3) тармақшамен толықтырылсын:
"26-3) осы қаулыға 26-3-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;";
көрсетілген қаулыға 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 21-1, 21-2, 22, 23, 24, 25, 26, 26-1, 26-2, 29, 30, 31 және 32-қосымшалар осы қаулыға 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулы осы қаулыға 26-3-қосымшаға сәйкес 34-қосымшамен толықтырылсын.
2. Орталық атқарушы органдар Қазақстан Республикасы Үкіметінің бұрын қабылданған шешімдерін осы қаулыға сәйкес келтіру туралы ұсыныстарын екі апта мерзімде Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы қаулы 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2018 жылғы 2 қарашадағы
№ 707 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2017 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 823 қаулысына
1-қосымша
Басым республикалық бюджеттік инвестициялар тізбесі
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Әкімші
2018 жыл
2019 жыл
2020 жыл
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
Барлығы:

"29) распределение сумм кредитования областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на содействие развитию предпринимательства в областных центрах, городах Астане, Алматы, Шымкенте, Семее и моногородах согласно приложению 29 к настоящему постановлению;";
дополнить подпунктом 26-3) следующего содержания:
"26-3) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на субсидирование процентных ставок по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020" согласно приложению 26-3 к настоящему постановлению;";
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 21-1, 21-2, 22, 23, 24, 25, 26, 26-1, 26-2, 29, 30, 31 и 32 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 и 33 к настоящему постановлению;
дополнить указанное постановление приложением 26-3 согласно приложению 34 к настоящему постановлению.
2. Центральным исполнительным органам в двухнедельный срок внести в Правительство Республики Казахстан предложения о приведении ранее принятых решений Правительства Республики Казахстан в соответствие с настоящим постановлением.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2018 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 2 ноября 2018 года № 707
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 декабря 2017 года № 823
Перечень приоритетных республиканских бюджетных инвестиций
Функциональная группа
Сумма, тыс. тенге
Администратор
2018 год
2019 год
2020 год
Программа
Подпрограмма
Наименование
1
2
3
4
5
Всего:

1 232 255
Жамбыл облысы Байзақ ауданында суармалы су беруді есептеу мен реттеудің автоматтандырылған жүйесін енгізіп Талас бөгеті мен "Базарбай" магистральды каналын қайта жаңарту
1 222 255
Жамбыл облысы, Жамбыл ауданы Шайқорық, Танта, Қапал, Қоңыртөбе ауылдарын және Шайқорық бекетін сумен қамтамасыз ету үшін топтастырылған су құбырының құрылысын салу
10 000
Батыс Қазақстан облысы
1 633 496
1 000 000
БҚО Қазталов ауданы Ақпәтер ауылы маңындағы Үлкен Өзен Жайық-Көшім жүйесінен суды алапаралық бұру үшін, Киров-Шежін каналын қайта жаңғырту III кезең
327 408
БҚО Жаңақала ауданындағы Жаңақала топтық су құбырының құрылысы
1 306 088
1 000 000
Қарағанды облысы
1 481 206
518 250
Жайрем-Қаражал (Тұзкөл су жиналығы) ортақ су ағызғыны қайта құру, екінші кезек
1 431 206
518 250
Қарағанды облысындағы Жезқазған қаласының сумен жабдықталуын ескере отырып, Эскулинск су ағызғысын салу (түзету)
50 000
Қызылорда облысы
4 440 254
1 212 267
630 517
Қызылорда облысы Шиелі ауданында Жиделі топтық су құбырының және оған қосылу тармақтарының № 3 көтеру сорғы стансасынан (ПК282+70) Бірлестік елді мекеніне дейін құрылысы. № 5 КСС-нан Жөлек елді мекеніне дейінгі су құбыры және оған қосылу тармақтарының, бас су өткізгіш имараттары мен елді мекендердің қыстақ ішілік желілерінің құрылысы
857 023
200 000
200 000
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Сырдария топтық су құбырының құрылысы
697 912
430
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданындағы Талап топтық су құбырының құрылысы
1 900 000
681 750
330 517
Қызылорда облысындағы "Қызылорда сол жағалау магистралды каналының гидротехникалық имараттарын қайта жаңғырту (II-кезек)"
890 000
330 087
100 000
Қызылорда облысындағы Қызылорда Сол жағалау магистральды каналының гидротехникалық құрылыстарын ПК272+55-тен ПК853+00 (899+00)-ге дейін қайта жаңғырту I кезек
95 319
Павлодар облысы
2 600 000
Павлодар облысының Май ауданындағы Май топтық су құбырын реконструкциялау (2-кезек)
2 600 000
Солтүстік Қазақстан облысы
3 955 470
2 535 483
600 000
Солтүстік Қазақстан облысында Преснов топтық су құбырын қайта жаңарту (құрылыстың І кезегі). Түзету
1 500 000
1 500 000
300 000
Солтүстік Қазақстан облысының Соколов топтық су құбырын қайта жаңарту
156 292
Солтүстік Қазақстан облысының Шал Ақын ауданы Ұзынжар ауылында өнімділігі тәулігіне 500 м3 апаттық І көтергішті сорғы станциясын салу
23 779
Соколов топтық су құбырын реконструкциялау және қосылған ауылдық елді мекендердің таратушы желілерін салу. 2-ші кезек

1 232 255
Реконструкция Таласской плотины и магистрального канала "Базарбай" с внедрением систем автоматизированного учета и регулирования подачи поливной воды в Байзакском районе Жамбылской области
1 222 255
Строительство группового водоотвода для водоснабжения сел Шайкорык, Танты, Коныртобе, Капал, ст. Шайкорык Жамбылского района Жамбылской области
10 000
Западно-Казахстанская область
1 633 496
1 000 000
Реконструкция Кирово-Чижинского канала для межбассейновой переброски воды из Урало-Кушумской системы в р. Большой Узень в районе с. Акпатер Казталовского района ЗКО. ІІІ-этап
327 408
Строительство Жангалинского группового водопровода в Жангалинском районе ЗКО
1 306 088
1 000 000
Карагандинская область
1 481 206
518 250
Реконструкция группового водовода "Жайрем - Каражал" (Тузкольский водозабор), вторая очередь
1 431 206
518 250
Строительство Эскулинского водовода с учетом водоснабжения г. Жезказган Карагандинской области (корректировка)
50 000
Кызылординская область
4 440 254
1 212 267
630 517
Строительство Жиделинского группового водопровода и веток подключения к нему от ПНС №3 (ПК282+70) до н.п. Бирлестик по Шиелиискому району в Кызылординской области. Строительство водовода от ПНС №5 до н.п. Жулек с ветками подключения, головными водопроводными сооружениями и внутрипоселковыми сетями населенных пунктов
857 023
200 000
200 000
Строительство Сырдарьинского группового водопровода Жанакорганского района Кызылординской области
697 912
430
Строительство Талапского группового водопровода Жанакорганского района Кызылординской области
1 900 000
681 750
330 517
Реконструкция гидротехнических сооружений Кызылординского Левобережного магистрального канала Кызылординской области (II очередь)
890 000
330 087
100 000
Реконструкция гидротехнических сооружений Кызылординского Левобережного магистрального канала Кызылординской области с ПК272+55 по ПК853+00 (899+00). I очередь
95 319
Павлодарская область
2 600 000
Реконструкция Майского группового водопровода, Майский район Павлодарской области (2-очередь)
2 600 000
Северо-Казахстанская область
3 955 470
2 535 483
600 000
Реконструкция Пресновского группового водопровода в Северо-Казахстанской области (1 очередь). Корректировка
1 500 000
1 500 000
300 000
Реконструкция Соколовского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
156 292
Строительство аварийной насосной станции 1 подъема производительностью 500 м3/сут в с. Узынжар района Шал Акына Северо-Казахстанской области
23 779
Реконструкция Соколовского группового водопровода и строительство разводящих сетей сельских населенных пунктов с подключением. 2-я очередь

242
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
173 830 626
242 951 548
211 385 167
003
Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту
173 815 047
242 951 548
211 385 167
004
Сыртқы қарыздар есебінен
41 501 553
137 704 073
147 913 380
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
41 501 553
137 704 073
147 913 380
"Астана-Қарағанды-Балқаш-Күрті-Қапшағай-Алматы" автомобиль жолының "Орталық-Оңтүстік" дәлізін реконструкциялау ("Күрті-Бурылбайтал" учаскесі)
2 204 566
8 446 195
9 022 916
"Батыс Еуропа - Батыс Қытай" халықаралық транзиттік дәлізін қайта жаңарту
11 135 000
Республикалық маңызы бар "Бейнеу - Ақтау" автожолын қайта жаңарту
50 000
Республикалық маңызы бар "Ұзынағаш-Отар" автожолын қайта жаңарту
4 504 340
14 095 969
15 064 272
Республикалық маңызы бар "Жетiбай - Жаңаөзен - Фетисово - Түркменстан Республикасының шекарасы (Түркменбашы қаласына)" автожолының "Жетiбай - Жаңаөзен" учаскесін қайта жаңарту
10 790 326
6 145 339
6 567 485
Республикалық маңызы бар "РФ шекарасы (Орск қаласына)-Ақтөбе -Атырау - РФ шекарасы (Астрахань қаласына)" автомобиль жолының "Қандыағаш-Мақат" учаскесін қайта жаңарту
12 817 321
27 695 618
25 760 867
"Астана-Қарағанды-Балқаш-Күрті-Қапшағай-Алматы" автомобиль жолының "Орталық-Оңтүстік" дәлізін реконструкциялау ("Балқаш-Бурылбайтал" учаскесі)
40 505 083
48 143 903
Республикалық маңызы бар "РФ шекарасы (Орск қаласына)-Ақтөбе -Атырау - РФ шекарасы (Астрахань қаласына)" автожолының "Ақтөбе-Қандыағаш" және "Атырау-Астрахань" учаскелерін қайта жаңарту
40 815 869
43 353 937
005
Iшкі көздер есебінен
122 518 327
84 928 222
41 687 936
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
122 518 327
84 928 222
41 687 936
"Батыс Еуропа - Батыс Қытай" халықаралық транзиттік дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
3 576 115
9 423 280
6 282 188
"Орал-Орынбор" автомобиль жолының ұзындығы 144 км "Подстепное-Федоровка-РФ шекарасы (Илекке)" учаскесін реконструкциялау
193 000
"РФ шек. (Орск қаласына) - Ақтөбе - Атырау - РФ шек. (Астрахань қаласына)" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
2 257 745
Республикалық маңызы бар "Бейнеу - Ақтау" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
942 567
2 467 642
Республикалық маңызы бар "Астана - Петропавл" автомобиль жолының "Бурабай - Көкшетау - Петропавл - РФ шекарасы" транзиттік дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
11 890 000
7 022 066
2 500 000
Республикалық маңызы бар "Таскескен - Бақты (ҚХР шек.)" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
1 398 554
Республикалық маңызы бар "Өскемен - Зырян - Үлкеннарым - Қатон-Қарағай - Рахман бұлақтары" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары

242
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
173 830 626
242 951 548
211 385 167
003
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
173 815 047
242 951 548
211 385 167
004
За счет внешних займов
41 501 553
137 704 073
147 913 380
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
41 501 553
137 704 073
147 913 380
Реконструкция коридора Центр-Юг автомобильной дороги "Астана-Караганда-Балхаш-Курты-Капшагай-Алматы" (участок "Курты-Бурылбайтал")
2 204 566
8 446 195
9 022 916
Реконструкция международного транзитного коридора "Западная Европа - Западный Китай"
11 135 000
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Бейнеу - Актау"
50 000
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Узынагаш-Отар"
4 504 340
14 095 969
15 064 272
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Жетыбай-Жанаозен-Фетисово - гр. Республики Туркменистана (на Туркменбаши)" участок "Жетыбай-Жанаозен"
10 790 326
6 145 339
6 567 485
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Гр. РФ (на Орск) - Актобе - Атырау - гр. РФ (на Астрахань)" участок "Кандыагаш-Макат"
12 817 321
27 695 618
25 760 867
Реконструкция коридора "Центр-Юг" автомобильной дороги "Астана-Караганда-Балхаш-Курты-Капшагай-Алматы" (участок "Балхаш-Бурылбайтал")
40 505 083
48 143 903
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Гр. РФ (на Орск) - Актобе - Атырау - гр. РФ (на Астрахань)" участки "Актобе-Кандыагаш" и "Атырау-Астрахань"
40 815 869
43 353 937
005
За счет внутренних источников
122 518 327
84 928 222
41 687 936
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
122 518 327
84 928 222
41 687 936
Реконструкция и проектно-изыскательские работы международного транзитного коридора "Западная Европа - Западный Китай"
3 576 115
9 423 280
6 282 188
Реконструкция автомобильной дороги "Уральск-Оренбург" участок "Подстепное-Федоровка- гр РФ. (на Илек)" протяженностью 144 км
193 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Гр. РФ (на Орск) - Актобе - Атырау - Гр. РФ (на Астрахань)"
2 257 745
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Бейнеу - Актау"
942 567
2 467 642
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Астана-Петропавловск" транзитного коридора "Боровое-Кокшетау-Петропавловск-граница РФ"
11 890 000
7 022 066
2 500 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Таскескен - Бахты (граница КНР)"
1 398 554
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Усть-Каменогорск - Зыряновск - Большенарымское - Катон-Карагай - Рахмановские ключи"

3 719 457
6 341 500
4 227 667
Республикалық маңызы бар "Орал - Тасқала - РФ шекарасы (Озинки қаласына)" автомобиль жолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
11 104 526
2 000 000
Орталық-Оңтүстік "Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы" дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
15 226 314
19 000 000
17 667 647
Республикалық маңызы бар "Бейнеу - Ақжiгіт - Өзбекстан Республикасының шекарасы (Нөкіс қаласына)" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
6 910 000
6 121 440
4 080 960
Республикалық маңызы бар "Щучье - Зеренді" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
5 905 254
5 304 030
3 536 019
Республикалық маңызы бар "Үшарал - Достық" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
500 000
9 500 000
1 643 455
Сарқанд қаласының айналма жолын қоса "Алматы - Өскемен" республикалық маңызы бар автожолын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
1 285 890
2 460 000
Орталық-Шығыс "Астана - Павлодар - Қалбатау - Өскемен" дәлізін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
57 426 983
9 288 264
"Орталық-Батыс" жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
144 203
Республикалық маңызы бар "Қарабұтақ - Комсомольское - Денисовка - Рудный - Қостанай" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
37 719
6 000 000
1 750 000
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды қоса қаржыландыру есебінен
9 795 167
20 319 253
21 783 851
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
9 795 167
20 319 253
21 783 851
Республикалық маңызы бар "Ұзынағаш-Отар" автожолын қайта жаңарту
794 832
2 484 345
2 654 790
"Батыс Еуропа - Батыс Қытай" халықаралық транзиттік дәлізін қайта жаңарту
5 767 717
Республикалық маңызы бар "Бейнеу - Ақтау" автожолын қайта жаңарту
14 800
Республикалық маңызы бар "Жетiбай - Жаңаөзен - Фетисово - Түркменстан Республикасының шекарасы (Түркменбашы қаласына)" автожолының "Жетiбай - Жаңаөзен" учаскесін қайта жаңарту
1 387 344
718 951
768 276
Республикалық маңызы бар "РФ шекарасы (Орск қаласына)-Ақтөбе -Атырау - РФ шекарасы (Астрахань қаласына)" автомобиль жолының "Қандыағаш-Мақат" учаскесін қайта жаңарту
1 298 078
4 999 450
4 668 658
Республикалық маңызы бар "РФ шекарасы (Орск қаласына)-Ақтөбе -Атырау - РФ шекарасы (Астрахань қаласына)" автожолының "Ақтөбе-Қандыағаш" және "Атырау-Астрахань" учаскелерін қайта жаңарту
5 082 913
5 363 053
"Астана-Қарағанды-Балқаш-Күрті-Қапшағай-Алматы" автомобиль жолының "Орталық-Оңтүстік" дәлізін реконструкциялау ("Балқаш-Бурылбайтал" учаскесі)
54
5 535 934
6 728 664
"Астана-Қарағанды-Балқаш-Құрты-Қапшағай-Алматы" автомобиль жолының "Орталық-Оңтүстік" дәлізін реконструкциялау ("Күрті-Бурылбайтал" учаскесі)

3 719 457
6 341 500
4 227 667
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Уральск - Каменка - гр. РФ (на Озинки)"
11 104 526
2 000 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы"
15 226 314
19 000 000
17 667 647
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Бейнеу - Акжигит - граница Республики Узбекистан (на Нукус)"
6 910 000
6 121 440
4 080 960
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Щучинск-Зеренда"
5 905 254
5 304 030
3 536 019
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Ушарал-Достык"
500 000
9 500 000
1 643 455
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги "Алматы - Усть -Каменогорск", с обходом г.Сарканд
1 285 890
2 460 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Восток "Астана - Павлодар - Калбатау - Усть-Каменогорск"
57 426 983
9 288 264
Разработка проектно-сметной документации по проекту "Центр-Запад"
144 203
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Карабутак-Комсомольское-Денисовка-Рудный-Костанай"
37 719
6 000 000
1 750 000
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
9 795 167
20 319 253
21 783 851
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
9 795 167
20 319 253
21 783 851
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Узынагаш-Отар"
794 832
2 484 345
2 654 790
Реконструкция международного транзитного коридора "Западная Европа - Западный Китай"
5 767 717
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Бейнеу - Актау"
14 800
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Жетыбай-Жанаозен-Фетисово - гр. Республики Туркменистан (на Туркменбаши)" участок "Жетыбай-Жанаозен"
1 387 344
718 951
768 276
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Гр. РФ (на Орск) - Актобе - Атырау - гр. РФ (на Астрахань)" участок "Кандыагаш-Макат"
1 298 078
4 999 450
4 668 658
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Гр. РФ (на Орск) - Актобе - Атырау - гр. РФ (на Астрахань)" участки "Актобе-Кандыагаш" и "Атырау-Астрахань"
5 082 913
5 363 053
Реконструкция коридора "Центр-Юг" автомобильной дороги "Астана-Караганда-Балхаш-Курты-Капшагай-Алматы" (участок "Балхаш-Бурылбайтал")
54
5 535 934
6 728 664
Реконструкция коридора "Центр-Юг" автомобильной дороги "Астана-Караганда-Балхаш-Курты-Капшагай-Алматы" (участок "Курты-Бурылбайтал")

14 181
13.
Түркістан облысы
174 427
14.
Алматы қаласы
125 719
15.
Астана қаласы
11 411
Ескерту: Бұл шығындар: үйде және жартылай стационар жағдайында қарттар мен мүгедектерге, адам саудасы құрбандарына, тұрмыстық зорлық-зомбылық құрбандарына арнаулы әлеуметтік қызметтерді ұсыну үшін үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға көзделген.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2018 жылғы 2 қарашадағы
№ 707 қаулысына
14-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2017 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 823 қаулысына
14-қосымша
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 – 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Р/с
Облыстар мен қалалардың атауы
Сомасы, мың теңге
оның ішінде:
мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнату
мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жүргіншілер өтетін жолдарды дыбыстайтын құрылғылармен жарақтау
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
жаңалық телебағдарламаларының трансляциясын сурдоаудармамен сүйемелдеуді қамтамасыз ету
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайту
ымдау тілі маманының қызмет көрсетуге
техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар Тiзбесiн кеңейту
Барлығы:

14 181
13.
Туркестанская область
174 427
14.
Город Алматы
125 719
15.
Город Астана
11 411
Примечание: Данные расходы направлены на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях на оказание специальных социальных услуг: престарелым и инвалидам в условиях полустационара и в условиях на дому, жертвам торговли людьми, жертвам бытового насилия.
Приложение 14
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 2 ноября 2018 года № 707
Приложение 14
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 декабря 2017 года № 823
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
№ п/п
Наименование областей и городов
Сумма,
тыс. тенге
в том числе:
установка дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
обустройство пешеходных переходов звуковыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
обеспечение сопровождения сурдопереводом при транслировании новостных телепередач
увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
оказание услуг специалиста жестового языка
расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
Всего

1 909 391
1 513 763
395 628
17.
Шымкент қаласы
1 916 264
1 473 400
442 864
Қазақстан Республикасының
Үкіметінің
2018 жылғы 2 қарашадағы
№ 707 қаулысына
33-қосымша
Қазақстан Республикасының
Үкіметінің
2017 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 823 қаулысына
32-қосымша
2018 жылға арналған мемлекеттік тапсырмалардың тізбесі
мың теңге
р/с №
Мемлекеттік тапсырманы орындау нысанында жүзеге асырылатын мемлекеттік көрсетілген қызметтің немесе инвестициялық жобаның атауы
Мемлекеттік көрсетілген қызметтің немесе инвестициялық жобаның сипаттамалары
Мемлекеттік тапсырманың орындалуына жауапты республикалық бюджеттік бағдарлама әкімшісінің атауы
Мемлекеттік тапсырманың орындалуына жауапты заңды тұлғаның атауы
Соның шеңберінде мемлекеттік тапсырма орындалатын республикалық бюджеттік бағдарламаның (кіші бағдарламаның) атауы
Мемлекеттік тапсырманы орындауға қажетті бюджет қаражатының сомасы
1
Мемлекеттік жер кадастрын жүргізу
Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін қалыптастыру жер-кадастр жұмыстарын жүргізумен қамтамасыз етіледі
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі
"Азаматтарға арналған үкімет" Мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
259 "Жер ресурстары туралы ақпаратқа қолжетімділікті арттыру"
100 "Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін қалыптастыру"
6 131 593
2
Мемлекеттік жер кадастрын жүргізу үшін ауыл шаруашылығы алқаптарының және елді мекендердің құрылыс салынған аумақтарының жоспарлы-картографиялық өнімі
Жұмыстар циклі мемлекеттік жер кадастрын жүргізу үшін ауыл шаруашылығы алқаптарын және елді мекендердің құрылыс салынған аумақтарының масштабтық қатарының фотокарталарын жасауға бағытталған
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі
"Ауыл шаруашылық аэрофотогеодезиялық ізденістер мемлекеттік институты" ШЖҚ РМК
259 "Жер ресурстары туралы ақпаратқа қолжетімділікті арттыру"
100 "Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін қалыптастыру"
413 655
3
Топографиялық-геодезиялық және картографиялық жұмыстар, материалдар мен деректерді есепке алу, сақтау
Геодезиялық және картографиялық материалдар мен деректерді мемлекеттік есепке алу, сақтау, мемлекеттік цифрлы топографиялық карталардың масштабтық қатарын және тақырыптық карталарды жасау және жаңарту, географиялық атаулардың мемлекеттік каталогтарының деректер базасын мониторингілеу, техникалық жобаларды құрастыру
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі
"Ұлттық картографиялық-геодезиялық қоры" РМҚК
259 "Жер ресурстары туралы ақпаратқа қолжетімділікті арттыру"
101 "Топографиялық-геодезиялық және картографиялық өнімдерді және олардың сақталуын қамтамасыз ету"

1 909 391
1 513 763
395 628
17.
Город Шымкент
1 916 264
1 473 400
442 864
Приложение 33
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 2 ноября 2018 года № 707
Приложение 32
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 декабря 2017 года № 823
Перечень государственных заданий на 2018 год
тыс.тенге
№ п/п
Наименование государственной услуги или инвестиционного проекта, осуществляемых в форме выполнения государственного задания
Описание государственной услуги или инвестиционного проекта
Наименование администратора республиканской бюджетной программы, ответственного за выполнение государственного задания
Наименование юридического лица, ответственного за выполнение государственного задания
Наименование республиканской бюджетной программы (подпрограммы), в рамках которой выполняется государственное задание
Сумма бюджетных средств, необходимая для выполнения государственного задания
1
Ведение государственного земельного кадастра
Формирование сведений государственного земельного кадастра обеспечивается проведением земельно-кадастровых работ
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
Некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан"
259 "Повышение доступности информации о земельных ресурсах"
100 "Формирование сведений государственного земельного кадастра"
6 131 593
2
Планово-картографическая продукция сельскохозяйственных угодий и застроенных территорий населенных пунктов для ведения государственного земельного кадастра
Цикл работ направлен на создание фотокарт масштабного ряда сельскохозяйственных угодий и застроенных территорий населенных пунктов, создаваемых для ведения государственного земельного кадастра
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Государственный институт сельскохозяйственных аэрофотогеодезических изысканий"
259 "Повышение доступности информации о земельных ресурсах"
100 "Формирование сведений государственного земельного кадастра"
413 655
3
Топографо-геодезические и картографические работы, учет, хранение материалов и данных
Государственный учет, хранение топографо-геодезических и картографических материалов и данных, создание и обновление цифровых государственных топографических карт масштабного ряда и тематических карт, мониторинг базы данных государственного каталога географических названий, составление технических проектов
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
РГКП "Национальный картографо-геодезический фонд"
259 "Повышение доступности информации о земельных ресурсах"
101 "Обеспечение топографо-геодезической и картографической продукцией и ее хранение"

273 368
4
Топографиялық-геодезиялық және картографиялық жұмыстар
Қалалардың, елді-мекендердің және аумақтардың аэротүсірілімі, мемлекеттік цифрлы топографиялық карталарды және қалалардың жоспарларын жасау және жаңарту, пункттерді тексеру, қалпына келтіру, координаттау, эталондық базистерді сертификаттау, I, II класты нивелирлеу, жиынтық каталогтарды жасау, геодинамикалық зерттеулер, техникалық жобаларды құрастыру, карталарды басып шығару (басу)
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі
"Қазгеодезия" РМҚК
259 "Жер ресурстары туралы ақпаратқа қолжетімділікті арттыру"
101 "Топографиялық-геодезиялық және картографиялық өнімдерді және олардың сақталуын қамтамасыз ету"
2 476 593
5
Өтеусіз негізде агроөнеркәсіптік кешен субъектілері үшін білім тарату жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Өтеусіз негізде базалық шаруашылықтарда АӨК субъектілеріне оқыту семинарларын өткізу
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі
"Атамекен" Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасы
267 "Білімнің және ғылыми зерттеулердің қолжетімділігін арттыру"
100 "Өтеусіз негізде агроөнеркәсіптік кешені субъектілерін ақпараттық қамтамасыз ету"
673 601
6
Семей ядролық сынақ полигонының әрекеті салдарынан иондандырушы сәулелену әсеріне ұшыраған халыққа арналған қорғау және оңалту шараларының тиімділігін бағалау және оларды жетілдіру бойынша ұсыныстар әзірлеу
Семей ядролық сынақ полигонының әрекеті салдарынан иондандырушы сәулелену әсеріне ұшыраған халыққа арналған қорғау және оңалту шараларының тиімділігін бағалауға бағытталған зерттеу және оларды жетілдіру бойынша нақты ұсыныстар әзірлеу
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгі
"Радиациялық медицина және экология ғылыми-зерттеу институты" РМҚК
001 "Еңбек, халықты жұмыспен қамту, әлеуметтік қорғау және көші-қон саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
32 564
7
Әлеуметтік-еңбек саласында ақпараттық-талдамалық қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерді көрсету
Жұмыспен қамту мәселелері бойынша жалпы республикалық дерекқорды қалыптастыру және оны жүргізу және кедейшілік жөніндегі ақпаратты өңдеу, негізгі құрал-жабдықтар және материалдық емес активтерді сүйемелдеу, техникалық қолдау жөніндегі қызметтерді көрсету
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгі
"Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" АҚ
056 "Әлеуметтік-еңбек саласын ақпараттық-талдамалық қамтамасыз ету жөнінде көрсетілетін қызметтер, жұмыспен қамту саясатын жаңғырту"
101 "Әлеуметтік-еңбек саласын ақпараттық-талдамалық қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"

273 368
4
Топографо-геодезические и картографические работы
Аэрокосмосъемка городов, населенных пунктов и территорий, создание и обновление цифровых государственных топографических карт и планов городов, обследование, восстановление, координирование пунктов, сертификация эталонных базисов, нивелирование I, II класса, создание сводных каталогов, геодинамические исследования, составление технических проектов, издание (печать) карт
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
РГКП "Казгеодезия"
259 "Повышение доступности информации о земельных ресурсах"
101 "Обеспечение топографо-геодезической и картографической продукцией и ее хранение"
2 476 593
5
Услуги по распространению знаний для субъектов агропромышленного комплекса на безвозмездной основе
Проведение обучающих семинаров субъектам агропромышленного комплекса в базовых хозяйствах на безвозмездной основе
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
Национальная палата предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен"
267 "Повышение доступности знаний и научных исследований"
100 "Информационное обеспечение субъектов агропромышленного комплекса на безвозмездной основе"
673 601
6
Оценка эффективности защитных и реабилитационных мероприятий для населения, подвергшегося действию ионизирующего излучения в результате деятельности Семипалатинского испытательного ядерного полигона, и выработка предложений по их совершенствованию
Исследование, направленное на оценку эффективности защитных и реабилитационных мероприятий для населения, подвергшегося действию ионизирующих излучений в результате деятельности Семипалатинского испытательного ядерного полигона, и выработка конкретных предложений по их совершенствованию
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
РГКП "Научно-исследовательский институт радиационной медицины и экологии"
001 "Формирование государственной политики в области труда, занятости, социальной защиты и миграции населения"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
32 564
7
Оказание услуг по информационно-аналитическому обеспечению социально-трудовой сферы
Формирование и ведение общереспубликанской базы данных по вопросам занятости и обработка информации по бедности, оказание услуг по сопровождению, технической поддержке основных средств и нематериальных активов
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
АО "Центр развития трудовых ресурсов"
056 "Оказание услуг по информационно-аналитическому обеспечению социально-трудовой сферы, модернизация политики занятости"
101 "Услуги по информационно-аналитическому обеспечению социально-трудовой сферы"

1 450 568
8
Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек көрсету бойынша әдіснамалық қамтамасыз ету, соның ішінде протездік-ортопедиялық көмек көрсету
Кемтарлығы ерекше күрделі және тән емес мүгедектерді протездеу, сондай-ақ бастапқы протездеу, жаңа технологиялар бойынша дайындалатын протездік-ортопедиялық бұйымдарды сынау және енгізу, протездік-ортопедиялық бұйымдардың жаңа түрлеріне технологиялық процестерді әзірлеу
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгі
"Әлеуметтік оңалтуды дамытудың ғылыми-практикалық орталығы" ШЖҚ РМК
058 "Республикалық деңгейде халықты әлеуметтік қорғау және көмек көрсету, сондай-ақ әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру және инфрақұрылымды дамыту"
100 "Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек көрсету бойынша методологиялық қамтамасыз ету, соның ішінде протездік-ортопедиялық көмек беру"
119 773
9
Есту қабілеті бұзылған балаларды кохлеарлық имплантациядан кейін есту-сөйлеуін оңалту
Кохлеарлық имплантанция (КИ) есту қабілеті өте нашар (керең) балаларды оңалтудың жалғыз тиімді әдісі болып табылады. Алайда, КИ операциясы есту-сөйлеуін оңалтусыз (бейімдеусіз) мүлдем тиімсіз. Оны жүргізу кохлеарлық импланты бар балалардың есту және сөйлеу қабілетін дамыту үшін міндетті түрде қажет.
Есту-сөйлеуге бейімдеудің мақсаты - баланы дыбыстық сигналдарды (тілдік және тілдік емес) қабылдауға, түсінуге және жаңа есту сезімдерін ауызша сөйлеуді дамыту үшін пайдалануға үйрету
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгі
"Әлеуметтік оңалтуды дамытудың ғылыми-практикалық орталығы" ШЖҚ РМК
058 "Республикалық деңгейде халықты әлеуметтік қорғау және көмек көрсету, сондай-ақ әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру және инфрақұрылымды дамыту"
102 "Есту қабілеті бұзылған балалардың кохлеарлық имплантациядан кейін есту-сөйлеуін оңалту"
296 172
10
Еңбек нарығын ақпараттық-талдамалық сүйемелдеу және жұмыспен қамту қызметтерін әдістемелік қолдау
Халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін әдістемелік қамтамасыз ету, нәтижелі жұмыспен қамтуға көмектесу элементтерін дамыту, еңбек нарығының ахуалы мен дамуы туралы талдау жүргізу
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгі
"Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" АҚ
068 "Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасын іске асыру"
101 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасын іске асыру шеңберінде ағымдағы іс-шараларды өткізу"
673 822
11
Әлеуметтік-еңбек саласының бірыңғай ақпараттық жүйесін жетілдіру және сүйемелдеу
Жұмысқа орналастыру бойынша бірыңғай сандық алаңды құру
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгі
"Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" АҚ
068 "Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасын іске асыру"
101 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасын іске асыру шеңберінде ағымдағы іс-шараларды өткізу"

1 450 568
8
Методологическое обеспечение по оказанию инвалидам протезно-ортопедической помощи, в том числе предоставление протезно-ортопедической помощи
Протезирование инвалидов с особо сложными и атипичными видами увечья, а также первичное протезирование, испытание и внедрение протезно-ортопедических изделий, изготавливаемых по новейшим технологиям, разработка технологических процессов на новые виды протезно-ортопедических изделий
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Научно-практический центр развития социальной реабилитации"
058 "Оказание социальной защиты и помощи населению на республиканском уровне, а также совершенствование системы социальной защиты и развитие инфраструктуры"
100 "Методологическое обеспечение по оказанию инвалидам протезно-ортопедической помощи, в том числе предоставление протезно- ортопедической помощи"
119 773
9
Слухоречевая адаптация детей с нарушением слуха после кохлеарной имплантации
Кохлеарная имплантация (КИ) является единственным эффективным методом реабилитации детей с тяжелыми нарушениями слуха (глухотой). Но операция КИ совершенно неэффективна без слухоречевой реабилитации (адаптации). Проведение ее обязательно для развития слуха и речи ребенка с кохлеарным имплантом. Цель слухоречевой адаптации – научить ребенка воспринимать звуковые сигналы (неречевые и речевые), понимать их и использовать новые слуховые ощущения для развития устной речи
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Научно-практический центр развития социальной реабилитации"
058 "Оказание социальной защиты и помощи населению на республиканском уровне, а также совершенствование системы социальной защиты и развитие инфраструктуры"
102 "Слухоречевая адаптация детей с нарушением слуха после кохлеарной имплантации"
296 172
10
Информационно-аналитическое сопровождение рынка труда и методологическая поддержка служб занятости
Методологическое обеспечение деятельности центров занятости населения, развитие элементов содействия продуктивной занятости, проведение анализа о состоянии и развитии рынка труда
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
АО "Центр развития трудовых ресурсов"
068 "Реализация Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства"
101 "Проведение текущих мероприятий в рамках реализации Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства"
673 822
11
Совершенствование и сопровождение единой информационной системы социально-трудовой сферы
Создание единой цифровой площадки по трудоустройству
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
АО "Центр развития трудовых ресурсов"
068 "Реализация Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства"
101 "Проведение текущих мероприятий в рамках реализации Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства"

148 682
12
Қазақстан Республикасында білім беруді және ғылымды дамытудың 2016 − 2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын талдау және ақпараттық-медиялық сүйемелдеу
Білім және ғылым саласында білім беруді және ғылымды дамытудың мемлекеттік бағдарламасының негізгі бағыттарын жария ету бойынша кешенді ақпараттық саясатты жүргізу, оның аясында мынадай іс-шаралар жүргізіледі:
- қоғамдық пікірді қалыптастыру, ақпаратты бұрмаламай халықпен тікелей байланыс орнату үшін телевизиялық ток-шоулар түсіру және тарату, халыққа ауқымды түсіндіру жұмыстарын жүргізу;
- мультимедиалық имидждік арнайы жобаларды әзірлеуді, интернет БАҚ-та жариялау үшін блогерлермен жұмыс жасауды, әлеуметтік желілерде ілгерілету стратегиясын әзірлеуді және іске асыруды, теріс пікірлерді жою және тұрақты мониторингті жүргізуді, қоғамның қабылдауын талдауды қоса алғанда, интернет кеңістігінде жұмыс істеу
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
457 044
13
Қазақстанның үшінші жаңғыруы аясында әлеуметтік-мәдени процестерді талдау
Жаңғырту процестері мен қалыптасып отырған әлеуметтік-саяси ахуал аясында, сапалық және сандық зерттеу әдістерін – халық арасында жаппай сауал жүргізу, фокус-топтар, сараптамалық сауал жүргізу әдістерін қолдана отырып, әлеуметтанушылық зерттеулер жүргізу жолымен ұлттық сананың жай-күйін талдау.
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" РМК
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
226 845
14
Қазіргі Қазақстанның жаңғыру процесіндегі жағдайларда мемлекеттің коммуникативтік саясатының кейбір шараларын іске асыруды сараптамалық-талдамалық сүйемелдеу
"Рухани жаңғыру" бағдарламасын және Қазақстан Президентінің 2018 жылғы 10 қаңтардағы "Төртінші өнеркәсіптік революция жағдайындағы дамудың жаңа мүмкіндіктері" атты Жолдауын іске асыру аясында мемлекеттік-коммуникативтік саясатқа сараптамалық-талдамалық талдау жүргізу, сондай-ақ зерттеулер мен өлшеулерді сынақтан өткізу бойынша коммуникативтік іс-шаралар сериясын жүргізу, халықаралық тәжірибені қорыту және жаңғырту процестері жағдайларында қызмет дағдыларына оқыту.
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" РМК
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"

148 682
12
Аналитическое и информационно-медийное сопровождение Государственной программы развития образования и науки Республики Казахстан на 2016-2019 годы
Проведение комплексной информационной политики по освещению основных направлений Государственной программы развития образования и науки в сфере образования и науки, в рамках которой будут проведены:
- съемки и трансляция телевизионного ток-шоу для формирования общественного мнения, выстраивания прямых коммуникаций с населением без искажения информации, масштабная разъяснительная работа с населением;
- работа в интернет пространстве, включая разработку мультимедийных имиджевых спецпроектов, работу с блогерами для публикации в интернет СМИ, разработку и реализацию стратегии продвижения в социальных сетях, устранение негатива и постоянный мониторинг, анализ восприятия.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
457 044
13
Анализ социокультурных процессов в контексте Третьей модернизации Казахстана
Анализ состояния национального сознания в контексте модернизационных процессов и складывающейся общественно-политической ситуации путем проведения социологических исследований с применением качественных и количественных методов исследования: массовый опрос населения, фокус-группы, экспертные опросы.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГП "Евразийский национальный университет им. Л.Н. Гумилева"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
226 845
14
Экспертно-аналитическое сопровождение реализации некоторых мер государственной коммуникативной политики в условиях процесса модернизации современного Казахстана
Проведение экспертно-аналитического анализа государственно-коммуникативной политики в контексте реализации Программы "Рухани жаңғыру" и Послания Президента Казахстана от 10 января 2018 года "Новые возможности развития в условиях четвертой промышленной революции Казахстана", а также серии коммуникативных мероприятий по апробации исследований и замеров, обобщение международного опыта и обучение навыкам деятельности в условиях модернизационных процессов.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГП "Евразийский национальный университет им. Л.Н. Гумилева"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"

167 055
15
Қазақстанның Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының Ғылым және технологиялық саясат комитетінің жұмысына қатысуын талдамалық сүйемелдеу
Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының Ғылым және технология саясаты комитетінің және Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының ғылым, техника және инновациялар саласындағы құқықтық құралдарының 29 ұсынымының іске асырылуын мониторингтеу.
Комитет отырыстарына, семинарларға және тренингтерге, инновациялық және технологиялық саясат жөніндегі жұмыс топтарына, ғылыми және технологиялық индикаторлар бойынша ұлттық сарапшылардың жұмыс топтарына қатысу. Зерттеу , инновациялар және цифрлық экономика, цифрландыру қауіпсіздігі және т.б.тақырыптар бойынша мәселелерді талқылауға және оларды шешу жөніндегі ұсынымдарды әзірлеуге қатысу. Дүниежүзілік экономикалық форумның Жаһандық бәсекеге қабілеттілік индексінде ғылым көрсеткіштері бойынша Қазақстан Республикасының позициясын арттыру жөнінде ұсыныстар дайындау.
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
39 889
16
Қазақстанның Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының Білім беру саясаты комитетінің жұмысына Қазақстанның қатысуын талдамалық сүйемелдеу
ЭЫДҰ "Білім беру саясатының перспективалары. Елдің бейіні: Қазақстан" ("Education Policy Outlook. Country Profile: Kazakhstan"). ЭЫДҰ келісім жасасу және ЭЫДҰ "Қазақстандағы білім беру сапасын бағалау саясаты" елдік шолуын ("OECD Review of Evaluation and Assessment Policy in Kazakhstan") дайындағаны үшін жарна төлеу. ЭЫДҰ БСК "Қатысушы" статусына жарна төлеу. ҚР ЭЫДҰ-мен білім саласындағы ынтымақтастықты тереңдету жөнінде ұсыныстар әзірлеу (БСК күн тәртібіндегі өзекті мәселелерінде ҚР позициясы С12, зерттеулердің перспективалық тақырыптары және басқалар).
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
189 495
17
Бекітілген қоғамдық ғылымдар терминдерін талдамалық зерттеу және мемлекеттік тілдің стандартталған терминологиялық қорын құру
Қоғамдық ғылымдардың бекітілген терминдерін талдамалық зерттеу жүргізу және мемлекеттік тілдің стандартталған терминологиялық қорының ақпараттық-анықтамалық базасын құру жөніндегі көрсетілетін қызметтер.
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ахмет Байтұрсынұлы атындағы Тіл білімі институты" РМҚК
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"

167 055
15
Аналитическое сопровождение участия Казахстана в работе Комитета по научной и технологической политике Организации экономического сотрудничества и развития
Мониторинг реализации 29 рекомендаций Комитета по научной и технологической политике Организации экономического сотрудничества и развития и правовых инструментов Организации экономического сотрудничества и развития в сфере науки, техники и инновации. Участие в заседаниях Комитета, семинарах и тренингах, рабочих группах по инновационной и технологической политике, рабочих группах национальных экспертов по научным и технологическим индикаторам. Принятие участия в обсуждении и выработке рекомендаций по решению вопросов по перспективным тематикам исследования, инновации и цифровая экономика, безопасность цифровизации и другие.
Подготовка рекомендации по повышению позиции Республики Казахстан по показателям науки в Глобальном индексе конкурентоспособности Всемирного экономического форума.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
39 889
16
Аналитическое сопровождение участия Казахстана в работе Комитета образовательной политики Организации экономического сотрудничества и развития
Подготовка проекта обзора ОЭСР "Перспективы образовательной политики. Профиль страны: Казахстан" (Education Policy Outlook. Country Profile: Kazakhstan). Заключение соглашения с ОЭСР и оплата взноса за подготовку Странового обзора ОЭСР "Политика оценки качества образования в Казахстане" (OECD Review of Evaluation and Assessment Policy in Kazakhstan).Оплата взноса за статус "Участник" КОП ОЭСР. Выработка предложений по углублению сотрудничества РК с ОЭСР в области образования (позиция РК C12в актуальных вопросах повестки КОП, перспективные тематики исследования и другие).
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
189 495
17
Аналитическое исследование, утвержденных терминов общественных наук и создание стандартизированного терминологического фонда государственного языка
Услуги по проведению аналитического исследования утвержденных терминов общественных наук и созданию информационно-справочной базы стандартизированного терминологического фонда государственного языка.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП Институт языкознания им. Ахмета Байтурсынулы Комитета науки Министерства образования и науки Республики Казахстан
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"

32 000
18
"Қазақстан халқы" интерактивті ғылыми тарихи картаны талдамалық зерттеу, өзекті ету және ақпараттық қолдау
"Рухани жаңғыру" мемлекеттік бағдарламасын жүзеге асыру бағытында қоғамдық келісім және қазақстандықтардың ұлттық кодын сақтау бойынша қазақстандық модельді одан әрі зерттеу. Пәнаралық және интеграциялық үдерістер, ғылыми зерттеулерді ақпараттандыруды негізге алған зерттеу заманауи ғылымның даму ұстанымдарына жауап береді. Әлемдік ақпараттық кеңістікке ену дәуірінде интерактивті карта материалдары
Бейбітшілік пен келісімнің қазақстандық моделін таратуда, халықаралық қауымдастықты таныстыруда және кең түрде үйренуге қолжетімді болғандықтан үлкен маңызға ие болады.
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
ҚР БҒМ ҒК "Ш.Ш. Уәлиханов атындағы Тарих және этнология институты"
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру" 103 "Әлеуметтік, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
10 485
19
Қазақстан Республикасындағы Бала құқықтары жөніндегі уәкіл жанындағы "111 жедел қызметін" ұйымдастыруға арналған байланыс орталығы

32 000
18
Аналитическое исследование, актуализация и информатизационная поддержка "Интерактивной научной исторической карты "Народ Казахстана"
Дальнейшеее изучение казахстанской модели общественного согласия и сохранения национального кода казахстанцев в эпоху духовной модернизации в контексте реализации государственной программы "Рухани жаңғыру". Исследование отвечает тенденциям развития современной науки, в основе которой лежат междисциплинарные и интеграционными процессы и информатизация научных исследований.
В эпоху вхождения в мировое информационное пространство материалы интерактивной карты станут доступными для широкого изучения и ознакомления международной общественностью, что имеет большое значение для распространения казахстанской модели мира и согласия.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Институт истории и этнологии им.Ч.Ч.Валиханова" Комитета науки Министерства образования и науки Республики Казахстан
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки" 103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
10 485
19
Контакт-центр для организации "экстренной службы 111" при Уполномоченном по правам ребенка в Республике Казахстан

Әртүрлі көздерден түсетін республика азаматтарының өтініштерін тәулік бойы қабылдау және өңдеу процесін автоматтандыру, сондай-ақ шығыс қоңыраулары, IVR теңшеу бағытын пысықтау, ақпараттық жүйені, сөйлесу сценарийлерін, жоба бойынша аудиожазбаларды дайындау және интеграциялау, барлық аймақтардың нөмірлерінен және Қазақстан Республикасының ұялы байланыс желілерінен қоңыраулар қабылдау, баланың құқықтарының, бостандықтары мен заңды мүдделерінің бұзылуына қатысты өтініштерге және бала құқықтарын, бостандықтары мен заңды мүдделерін бұзатын орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдар мен ұйымдардың, кәсіпорындардың, олардың лауазымды адамдарының шешімдеріне немесе әрекеттеріне (әрекетсіздігіне) шағымдарға қатысты барлық мәселелер бойынша Қазақстан Республикасындағы Бала құқықтары жөніндегі уәкіл жанындағы "111 жедел қызметін" ұйымдастыру үшін жүйенің 24 сағат, аптасына 7 күн қолжетімділігі
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"KT Cloud Lab" ЖШС
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
104 "Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету"
166 815
20
Білім беру жүйесін цифрландыру
Мемлекет басшысының білім беру жүйесінің алдына қойған міндеттерін іске асыру және 2018-2022 жылдарға арналған "Цифрлық Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасын орындау шеңберінде мыналар жоспарланып отыр: білім беру жүйесін толық цифрландыруды қамтамасыз ету; білім беру ұйымдарын қағаз қолданбайтын қызметке көшіру; қатаң есептілік құжаттарын цифрлық форматқа көшіру; ҰБДҚ модификациялау және Электрондық үкімет порталымен, Әділет министрлігінің жүйелерімен (ЖТ, ЗТ МДҚ), Денсаулық сақтау министрлігінің жүйелерімен (ДСБАЖ), Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің жүйелерімен (сұранысқа ие біліктіліктер бойынша жүйе, жұмысқа орналастыру бойынша жүйе, халықтың әлеуметтік қауқарсыз топтарының жүйесі) өзара деректермен алмасуды қамтамасыз ете отырып, әртүрлі ведомствоішілік ақпараттық жүйелермен және басқа мемлекеттік органдардың жүйелерімен біріктіру; білім беру ұйымдарына қатысты білім беру жүйесіне мемлекеттік камералдық бақылау тетігін әзірлеу, сөйтіп көшпелі тексерулер санын едәуір төмендету;
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
104 "Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету"

Автоматизация процесса круглосуточного приема и обработки входящих обращений граждан республики с различных источников, а также исходящий обзвон, настройка IVR, отработка маршрута, интеграция и подготовка информационной системы, сценариев разговора, аудиозаписей по проекту, прием звонков со всех зон нумерации и на сетях сотовой связи Республики Казахстан, доступность системы 24 часа, 7 дней в неделю, для организации "экстренной службы 111" при Уполномоченном по правам ребенка в Республике Казахстан, по всем вопросам, связанным с обращениями, касающимися нарушения прав, свобод и законных интересов ребенка, и жалобами на решения или действия (бездействие) государственных центральных и местных исполнительных органов и организаций, предприятий, их должностных лиц, нарушающих права, свободы и законные интересы ребенка; оказание содействия беспрепятственной реализации и восстановлению нарушенных прав, свобод и законных интересов ребенка.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
ТОО "KT Cloud Lab"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки"
104 "Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа"
166 815
20
Цифровизация системы образования
В рамках реализации поставленных Главой государства перед системой образования задач и выполнения Государственной программы "Цифровой Казахстан" на 2018 - 2022 гг., планируется: обеспечить полную цифровизацию системы образования; перевести на безбумажную деятельность организации образования; перевести документы строгой отчетности в цифровой формат; модификацию НОБД и соединение с различными внутриведомственными информационными системами и системами других госорганов, обеспечив взаимный обмен данными с Порталом электронного правительства, с системами Министерства юстиции( ГБД ФЛ, ЮЛ), с системой Министерства здравоохранения (ЕИСЗ), с системами Министерства труда и социальной защиты населения(система по востребованным квалификациям, система по трудоустройству, система социально уязвимых слоев населения); разработать механизм камерального госконтроля за системой образования в отношении организаций образования,
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки"
104 "Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа"

179 000
"Жалпыға бірдей оқу" тетігін енгізу, сөйтіп мектеп жасындағы балаларды толық есепке алуды қамтамасыз ету және балалардың міндетті түрде орта білім алудағы конституциялық құқығын қамтамасыз ету; балалардың жазғы демалысын және жұмыспен қамтылуын бақылау; әртүрлі мақсаттарда білім беру ұйымдарының жиынтық деректерін графиктер, кестелер, диаграммалар түрінде графикалық түрде көрнекілендіру; жүйенің дамуын болжаудың ақпараттық элементтерін жетілдіру; әртүрлі мемлекеттік органдар мен ұйымдар ҰБДҚ-на қол жеткізуді қамтамасыз ету; ұсынылған деректердің құпиялылығын қамтамасыз ету; әдістемелік тұрғыдан жоғары білім беру деңгейін жетілдіру және ҰБДҚ-на енгізу; оқушылар қозғалысының толық траекториясын қадағалау тетігін енгізу және басқалары.
21
Ұлттық білім беру деректер қорымен (ҰБДҚ) интеграциялау бойынша қызметтер
Ұлттық білім беру деректер қоры (ҰБДҚ) ведомстволық статистикаларды түпдеректерден (білім беру ұйымдарының) автоматты режимде жинау үшін, деректерді сақтап, өңдеу үшін; әкімшілік есептерді қалыптастыру үшін, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің құрылымдық бөлімшелерін қамтамасыз ету үшін және де басқа да қызығушылық танытқан халықаралық мекемелердің (ЮНЕСКО-ның, ЮНИСЕФ, БЭФ және т.б), мемлекеттік мекемелердің статистикалық қорларын жинақтау жұмыстары үшін қажет.
2018 жылы жоба аясында интеграциялау бойынша келесі ақпараттық жүйелер міндеттерін жүзеге асыру жоспарлануда: Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлігі ("ТӨҰ" ААЖ, "Е-Макет" ААЖ), Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігі (ЕЛ МДҚ АЖ),соған қоса Kүнделік АЖ, Білім ал АЖ, Фаворит АЖ, Платонус College АЖ.
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
104 "Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету"
59 077
Интеграция жүйесі одан әрі деректерді өңдеу үшін неғұрлым толық субъектілері туралы ақпаратты білім беру және сапалы мемлекеттік қызмет көрсетуде толық ақпаратты алу үшін көп мүмкіндік береді. Бұдан басқа, жобаны іске асыру шеңберінде көзделетін АЖ БҒМ қолжетімділігін кеңейту, әр түрлі мемлекеттік органдар мен ұйымдарға, сондай-ақ барлық білім мекемелерінде меншікті немесе ведомстволық тиесілігіне қарамастан 24/7 режимінде толтыру қолжетімділігі қамтамасыз етіледі.
22
Балаларды сауықтыру, оңалту және олардың демалысын ұйымдастыру
Республиканың экологиялық қолайсыз өңірлеріндегі жетім балаларды, тұрмысы төмен және көп балалы отбасылардың балаларын сауықтыру, оңалту және олардың демалысын ұйымдастыру. Медициналық қызметтер сапасын, сабақтастығын, күрделілігін және даралығын қамтамасыз ету. Психологиялық жайлы, эмоционалдық қолайлы және сенім атмосферасын жасау. Практикаға инновациялық медициналық технологияларды, сондай-ақ сауықтыру және ауру профилактикасының тиімді әдістерін енгізу. Балалардың денсаулығы мен өмірін қорғау үшін жағдай жасау
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Бөбек" ұлттық ғылыми-практикалық, білім беру және сауықтыру орталығы" РМҚК
019 "Балаларды сауықтыру, оңалту және олардың демалысын ұйымдастыру"

179 000
тем самым значительно снизив количество выездных проверок; внедрить механизм "Всеобуча", тем самым обеспечив полный учет детей школьного возраста и обеспечив конституционное право детей на обязательное получение среднего образования; разработать механизм контроля за летним отдыхом и занятостью детей; графически визуализировать в виде графиков, таблиц, диаграмм сводные данные организаций образования для различных целей; проработать информационные элементы прогнозирования развития системы; обеспечить доступ в НОБД различным государственным органам и организациям; обеспечить конфиденциальность предоставленных данных; методологически проработать и включить в НОБД уровень высшего образования; внедрить механизм отслеживания полной траектории движения учащегося и другие.
21
Услуги по интеграционным взаимодействиям с Национальной Образовательной Базой Данных (НОБД)
Национальная образовательная база данных (НОБД) необходима для сбора ведомственной статистики от первоисточников (организаций образования) в автоматическом режиме; хранения и обработки данных; формирования административной отчетности; обеспечения структурных подразделений Министерства образования и науки Республики Казахстан, а также других заинтересованных государственных органов и международных организаций (ЮНЕСКО, ЮНИСЕФ, ВЭФ и др.) необходимыми для работы статистическими данными.
В 2018 году в рамках проекта планируется реализовать задачи по интеграции со следующими информационными системами: Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан (АИС "ООП", АИС "Е-Макет"), Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан (ИС ГБД ЕЛ), а также ИС Kунделик, ИС Билим ал, ИС Фаворит, ИС Платонус College.
Интеграция систем позволит получать наиболее полную информацию о субъектах образования для дальнейшей обработки данных и предоставления качественных государственных услуг.
Кроме того, в рамках реализации проекта предусматривается расширить доступ в ИС МОН различным государственным органам и организациям, а также обеспечить постоянную работу системы, доступной в режиме 24/7 для заполнения всем организациям образования, вне зависимости от формы собственности либо ведомственной принадлежности
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки"
104 "Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа"
59 077
22
Оздоровление, реабилитация и организация отдыха детей
Оздоровление, реабилитация и организация отдыха детей - сирот, детей из экологически неблагоприятных регионов республики, детей из малообеспеченных и многодетных семей. Обеспечение качества, преемственности, комплексности и индивидуальности оказания медицинских услуг. Создание атмосферы психологического комфорта, эмоционального благополучия и доверия. Внедрение в практику инновационных медицинских технологий, эффективных методов оздоровления и профилактики заболеваний. Создание условий для охраны здоровья и жизни детей.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный научно-практический, образовательный и оздоровительный центр "Бобек"
019 "Оздоровление, реабилитация и организация отдыха детей"

329 907
23
Сейсмологиялық ақпарат мониторингі
Қазақстан Республикасының аумағында сейсмологиялық мониторинг. Тәулік бойы далалық аспаптық бақылау жүргізу. Қадағалау және материалдарды өңдеу үшін жаңа әдістер мен техникалық құралдарды енгізу
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Сейсмологиялық тәжірибелік-әдістемелік экспедиция" ЖШС
024 "Сейсмологиялық ақпарат мониторингі"
400 147
24
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуды жан басына шаққандағы қаржыландыруды әдіснамалық қамтамасыз ету және мониторингтеу бойынша көрсетілетін қызметтер
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуды жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландыруды әдіснамалық қамтамасыз ету және мониторингтеу бойынша көрсетілетін қызметтерді орындау аясында: мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуды жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландыруды іске асыру мәселелері бойынша Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін әзірлеуді және оларға өзгерістер мен толықтырулар енгізілуін келісуге ықпал етуді; мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының және жергілікті атқарушы органдарының әкімшілігі үшін мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуды жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландыруды іске асыру мәселелері бойынша консультациялар ұйымдастыруды және өткізуді; жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландыруды іске асыру барысында туындайтын проблемаларды талдау және тиісті ұсыныстар енгізуді жүзеге асырады
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Қаржы орталығы" АҚ
098 "Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беруге қолжетімділікті қамтамасыз ету"
102 "Мектепке дейінгі білім беру саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"
39 624
25
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" мамандандырылған білім беру ұйымдарындағы білім беру және тәрбиелеу қызметтері

329 907
23
Мониторинг сейсмологической информации
Сейсмологический мониторинг на территории Республики Казахстан. Проведение круглосуточных полевых инструментальных наблюдений. Внедрение новых методов и технических средств для проведения наблюдений и обработки материалов
Министерство образования и науки Республики Казахстан
ТОО "Сейсмологическая опытно-методическая экспедиция"
024 "Мониторинг сейсмологической информации"
400 147
24
Услуги по методологическому обеспечению и мониторингу подушевого финансирования дошкольного воспитания и обучения
В рамках выполнения услуг по методологическому обеспечению и мониторингу подушевого нормативного финансирования дошкольного воспитания и обучения осуществляет: разработку и содействие в согласовании внесения изменений и дополнений в нормативные правовые акты Республики Казахстан по вопросам реализации подушевого нормативного финансирования дошкольного воспитания и обучения; организацию и проведение консультаций для администраций организаций дошкольного воспитания и обучения и местных исполнительных органов по вопросам реализации подушевого нормативного финансирования дошкольного воспитания и обучения; анализ проблем, возникающих в ходе реализации подушевого нормативного финансирования дошкольного воспитания и обучения, и внесение соответствующих предложений.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Финансовый центр"
098 "Обеспечение доступности дошкольного воспитания и обучения"
102 "Методологическое обеспечение в сфере дошкольного образования"
39 624
25
Образовательные и воспитательные услуги в АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"

Талдықорған қаласындағы Назарбаев Зияткерлік мектебіндегі 3-6 жастағы балаларға арналған Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту бағдарламасы бойынша білім беру және тәрбиелеудің көрсетілетін қызметтері
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ
098 "Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беруге қолжетімділікті қамтамасыз ету"
106 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-нда мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру"
37 266
26
Қазақстан Республикасының әртүрлі өңірлерінен дарынды балаларды республикалық физика-математика мектебінде оқыту
Қазақстан Республикасының дарынды балаларын мамандандырылған жалпы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша оқыту жөнінде білім беру қызметтерін ұсыну. Үш тілде білім беруді енгізуді қамтамасыз ету (қазақ, ағылшын және орыс тілдерін меңгеру); оқушыларды ғылыми-зерттеу жұмыстарына тарту, сонымен қатар оқушыларды зияткерлік олимпиадаларға, ғылыми жарыстарға қатысуын қамтамасыз ету; зияткерлік және тану қызметіне қызығушылығын дамыту; ата-анасымен әріптестік қарым-қатынас орнату
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Республикалық физика-математика мектебі" КЕАҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
100 "Балаларды республикалық білім беру ұйымдарында оқыту және тәрбиелеу"
1 257 901
27
Ізгілікті педагогика әдістері мен тұлғалық бағдарланған оқыту тәсілдерін қолдана отырып, балаларды оқыту және тәрбиелеу
Имандылық-рухани білім беру бағдарламасын интеграциялау негізінде білім беру қызметтерін көрсету. Жалпы адами құндылықтарға бағдарлана отырып, интеграцияланған оқу бағдарламаларын іске асыру
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Бөбек" ұлттық ғылыми-практикалық, білім беру және сауықтыру орталығы" РМҚК
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
100 "Балаларды республикалық білім беру ұйымдарында оқыту және тәрбиелеу"
577 235
28
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім беру ұйымдарындағы білім беру және тәрбиелеу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ Білім беру бағдарламасы – NIS-Program енгізе отырып, Назарбаев Зияткерлік мектептерінің 1-6 сынып оқушыларына арналған білім беру қызметтері; "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ Білім беру бағдарламасы – NIS-Program және Халықаралық бакалавриат оқу бағдарламасын енгізе отырып, оқушылардың Назарбаев Зияткерлік мектептерінің жатақханаларында тұруын ескере отырып, 7-12 сыныптары оқушыларына республикалық комиссия тағайындаған Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасының "Өркен" білім беру грантын іске асыру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
101 "Назарбаев Зияткерлік мектептерінде мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру"

Образовательные и воспитательные услуги для детей 3-6 лет по Программе дошкольного воспитания и обучения в Назарбаев Интеллектуальной школе в г.Талдыкорган
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
098 "Обеспечение доступности дошкольного воспитания и обучения"
106 "Реализация государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение в АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
37 266
26
Обучение в республиканской физико-математической школе одаренных детей из различных регионов Республики Казахстан
Предоставление образовательных услуг по обучению одаренных детей Республики Казахстан по специализированным общеобразовательным учебным программам. Обеспечение внедрения трҰхъязычного образования (овладение казахским, русским и английским языками); вовлечение обучающихся в научно-исследовательскую деятельность, а также обеспечение участия обучающихся в интеллектуальных олимпиадах, научных соревнованиях; организация воспитательной работы; развитие интереса в познавательной и интеллектуальной деятельности; установление партнерских отношений с родителями.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Республиканская физико-математическая школа"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
100 "Обучение и воспитание детей в республиканских организациях образования"
1 257 901
27
Обучение и воспитание детей с применением методов гуманной педагогики и приемов личностно-ориентированного обучения
Предоставление образовательных услуг на основе интеграции программы нравственно-духовного образования. Реализация интегрированных учебных программ с ориентацией на общечеловеческие ценности.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный научно-практический, образовательный и оздоровительный центр "Бобек"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
100 "Обучение и воспитание детей в республиканских организациях образования"
577 235
28
Образовательные и воспитательные услуги в АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
Образовательные услуги для учащихся 1-6 классов Назарбаев Интеллектуальных школ с внедрением образовательной программы АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" - NIS-Program; услуги по реализации образовательного гранта Первого Президента Республики Казахстан - Елбасы "Өркен", присужденного республиканской комиссией учащимся 7-12 классов с внедрением образовательной программы АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" - NIS-Program и учебной программы Международного бакалавриата с учетом проживания обучающихся в общежитиях Назарбаев Интеллектуальных школ.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
101 "Реализация государственного образовательного заказа в Назарбаев Интеллектуальных школах"

29 908 884
29
Халықаралық талаптарды ескере отырып, білім беру статистикасын жинақтауды сүйемелдеу
Білім беру статистикасы мектепке дейінгі, жалпы орта және техникалық, кәсіптік және орта білімнен кейінгі білім беру жүйесін мониторингтеу және болжау, оның ішінде білім беру объектілерінің қажеттілігін анықтау, кадрлық және материалдық-техникалық қамтылуын, қаржыландыру көлемін, мемлекеттік тапсырысты есептеу, стратегиялық құжаттарды, оның ішінде білім беруді және ғылымды дамытудың 2016 – 2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын және т.б. іске асырылуын талдау және мониторингтеу үшін қажет
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
102 "Орта білім беру саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"
89 271
30
Қазақстан Республикасының білім беру жүйесінің ахуалы мен дамуы туралы Ұлттық баяндаманы дайындау және шығару
Білім беру саясаты саласындағы статистикалық деректерді және ақпараттық материалдарды жинау, талдау және өңдеу. Білім беру көрсеткіштері бойынша өңірлер рейтингісін жүргізу. Халықты, мемлекеттік органдарды, халықаралық ұйымдарды Қазақстан Республикасында білім берудің ахуалы мен дамуы туралы объективті және сенімді ақпаратпен қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
102 "Орта білім беру саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"
25 578
31
Ғарыш бағыты бойынша балаларды қосымша дамыту бойынша республикалық маңызы бар іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу
Білім беруде жалпы әлемдік үрдістерді ескере отырып, балалардың қосымша білім алу жүйесінің сапасын және тиімділігін дамыту, арттыру; балалардың қосымша білім алу жүйесін қамтамасыз ету; балалардың қосымша білім алуының ғарыш бағыты бойынша республикалық маңыздағы мектептен тыс іс-шараларды шығармашылық құзіреттілікте жеке тұлғаның бәсекелес басымдылықтарын қалыптастыру мақсатымен, үздіксіз білім беру және тәрбиелеу, кәсіби өзін – өзі айқындау мақсатымен өткізу; ғарышты және ғарыштық технологияларды зерттеу және олар туралы білімдерін тәжірибеде қолдану; экологиялық сананы тәрбиелеу; ғылыми көзқарасты қалыптастыру, мектеп оқушыларын рухани – адамгершілік тәрбиелеу үшін ғарыш туралы білімдерін пайдалану
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Бөбек" ұлттық ғылыми-практикалық, білім беру және сауықтыру орталығы" РМҚК
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
103 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу"

29 908 884
29
Сопровождение сбора образовательной статистики с учетом международных требований
Образовательная статистика необходима для мониторинга и прогнозирования развития системы дошкольного, общего среднего и технического и профессионального, послесреднего образования, в том числе определения потребности в объектах образования, кадровой и материально-технической обеспеченности, объемов финансирования, расчета госзаказа, мониторинга и анализа реализации стратегических документов, в том числе Государственной программы развития образования и науки на 2016 - 2019 годы и другие.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
102 "Методологическое обеспечение в сфере среднего образования"
89 271
30
Подготовка и издание Национального доклада о состоянии и развитии системы образования Республики Казахстан
Сбор, анализ и обработка статистических данных и информационных материалов в области образовательной политики. Проведение рейтинга регионов по показателям образования.
Обеспечение населения, государственных органов, международных организаций объективной и достоверной информацией о состоянии и развитии образования в Республике Казахстан.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
102 "Методологическое обеспечение в сфере среднего образования"
25 578
31
Организация и проведение мероприятий республиканского значения по дополнительному развитию детей по космическому направлению
Развитие, повышение качества и эффективности системы дополнительного образования детей с учетом общемировых тенденций в образовании; организационно-методическое обеспечение системы дополнительного образования детей; проведение внешкольных мероприятий республиканского значения по космическому направлению дополнительного образования детей с целью формирования конкурентных преимуществ личности в творческой компетентности, непрерывном образовании и воспитании, профессиональном самоопределении; изучение и применение на практике знаний о космосе и космических технологиях; воспитание экологического сознания; формирование научного мировоззрения, использование знаний о космосе для духовно-нравственного воспитания школьников.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный научно-практический, образовательный и оздоровительный центр "Бобек"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
103 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения"

39 053
32
Республикалық, халықаралық мектеп олимпиадаларын, конкурстарды және өзге де республикалық маңызы бар мектептен тыс іс-шараларды ұйымдастыру, өткізу және оларға балалардың қатысуы
Республикалық және халықаралық маңызы бар мектептен тыс іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу, дарынды оқушыларды анықтау; оқушыларды халықаралық олимпиадаларға, конкурстарға іріктеу және дайындау, республикалық семинарлар, конкурстар, ғылыми-практикалық конференциялар өткізу.
Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық және халықаралық олимпиадалар мен ғылыми жобалар конкурстары балалардың шығармашылық қабілеттерін дамыту, теориялық білімі мен практикалық шеберлігін тереңдету, жеке тұлғаның өзін-өзі дамытуына ықпал ету, дарынды балаларды анықтау, халықаралық олимпиадаларға қатысатын оқушыларды iрiктеу және дайындау. Қазақстан Республикасында білім берудің беделiн арттыру мақсатында өткізіледі. Сондай-ақ олимпиадалар мен конкурстар оқушылардың ғылыми-зерттеу және оқу-танымдық қызметін ынталандырып, Қазақстан Республикасының зияткерлік әлеуетiн қалыптастыруға ықпал етеді.
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Дарын" республикалық ғылыми-практикалық орталығы" РМКҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
103 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу"
298 803
33
Қазақстанның, алыс және жақын шетелдің мамандандырылған мектептері арасында математика, физика және информатика пәндері бойынша Халықаралық Жәутіков олимпиадасын өткізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Заманауи экономика терең білімі бар және жаңашылдыққа қабілетті мамандарды қажет етеді, сондықтан үздік тарихи тәжірибеге және ең табысты заманауи үлгілерге негізделген жас дарындарды анықтау және дамыту бойынша жұмыс Қазақстан экономикасын жаңғыртудың қажетті элементі болып табылады. Қазақстан Республикасында дарынды балалармен және жастармен жұмыс жасаудың бай тәжірибесі жинақталған.
Қазақстанның мамандандырылған білім беру ұйымдарын құруда басымдығы бар, сол ұйымдардың түлектері бүгінде еліміздің зияткерлік элитасына кіреді.
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Республикалық физика-математика мектебі" КЕАҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
103 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу"
27 749
34
Дене шынықтыру және спорт саласындағы іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу
Қазақстан Республикасының қалаларында әртүрлі спорт түрлері бойынша мектеп оқушыларының және білім алушы жастардың Жазғы спартакиадасын ұйымдастыру және өткізу.
Әртүрлі спорт түрлері бойынша балалар мен жасөспірімдерді қосымша дамыту бойынша республикалық маңызы бар іс-шаралар ұйымдастыру және өткізу. Интеллектуалды, рухани және физикалық тұрғыдан дамыған және табысты азамат қалыптастыру. Мектеп оқушылары мен білім алушы жастардың санасында "Мәңгілік Ел" жалпыұлттық патриоттық идеясының рухани-адамгершілік құндылықтары мен салауатты өмір салты мәдениетін, сондай-ақ, эмоциясын тұрақтандыру, өз денесін басқара білуге үйрету, физикалық, ақыл-ой, шығармашылық қабілеттерін, адамгершілік қасиеттерін жетілдіруді қалыптастыру
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ұлттық ғылыми-практикалық дене тәрбиесі орталығы" РМҚК
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
103 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу"

39 053
32
Организация, проведение и участие детей в республиканских и международных школьных олимпиадах, конкурсах и других внешкольных мероприятий республиканского значения
Организация и проведение внешкольных мероприятий республиканского и международного значения, выявление одаренных обучающихся; подбор и подготовка учащихся к участию в международных олимпиадах, конкурсах, проведение республиканских семинаров, конкурсов; проведение научно-практической конференции. Республиканские и международные олимпиады и конкурсы научных проектов по общеобразовательным предметам проводятся в целях развития творческих способностей, углубления теоретических знаний и практических умений, содействия самореализации личности, создания условий для выявления одаренных детей, отбора и подготовки обучающихся к участию в международных олимпиадах, повышения престижа образования в Республике Казахстан. Также олимпиады и конкурсы стимулируют научно-исследовательскую и учебно-познавательную деятельность учащихся, содействуют формированию интеллектуального потенциала Республики Казахстан.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Научно-практический центр "Дарын"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
103 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения"
298 803
33
Услуги по проведению Международной Жаутыковской олимпиады по математике, физике и информатике среди специализированных школ Казахстана, ближнего и дальнего зарубежья.
Современная экономика все больше нуждается в специалистах, обладающих глубокими знаниями и способных к новаторству, поэтому работа по выявлению и развитию молодых талантов, основанная на лучшем историческом опыте и наиболее успешных современных образцах, – необходимый элемент модернизации экономики Казахстана. В Республике Казахстан накоплен богатый опыт работы с одаренными детьми и молодежью. Казахстану принадлежит приоритет в создании специализированных организаций образования, выпускники которых сегодня входят в интеллектуальную элиту страны.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Республиканская физико-математическая школа"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
103 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения"
27 749
34
Организация и проведение мероприятий в области физической культуры и спорта
Организация и проведение Летней спартакиады школьников и учащейся молодежи по различным видам спорта в городах Республики Казахстан. Организация и проведение мероприятий дополнительного развития детей и юношества республиканского значения по различным видам спорта. Формирование интеллектуально, физически, духовно развитого и успешного гражданина. Формирование у школьников и учащейся молодежи духовно-нравственных ценностей Общенациональной патриотической идеи "Мәңгілік Ел" и культуры здорового образа жизни, а также навыков стабилизировать эмоции, владеть своим телом, развивать физические, умственные и творческие способности, нравственные качества.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный научно-практический центр физической культуры"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
103 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения"

333 836
35
"Өзін-өзі тану" рухани-адамгершілік білім беру бағдарламасын ел аумағында ғылыми-әдістемелік және ақпараттық-ресурстық қолдау
"Өзін-өзі тану" рухани-адамгершілік білім беру бағдарламасы бойынша пилоттық білім беру ұйымдарының қызметін ғылыми-әдістемелік қолдау; Қазақстан Республикасының білім беру жүйесінде "Өзін-өзі тану" пәнін оқыту жағдайына мониторинг жүргізу.
Рухани-адамгершілік білім беру бойынша интернет-порталды мазмұндық жағынан қамтамасыз ету (мәтіндік және бейнематериалдар дайындау) және ұйымдастырушылық-техникалық қолдау көрсету.
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Бөбек" ұлттық ғылыми-практикалық, білім беру және сауықтыру орталығы" РМҚК
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
104 "Балалар мен оқушы жастарға адамгершілік-рухани білім беру"
47 664
36
Орта білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландыруды енгізуді сүйемелдеу және мониторингтеу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Орта білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландыруды енгізуді сүйемелдеу және мониторингтеу жөніндегі қызметтерді орындау аясында:
Қазақстан Республикасының жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асыру мәселелері бойынша нормативтік құқықтық актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу жобаларын әзірлеуді; пилоттық мектептердің қызметкерлері мен мүдделі жергілікті атқарушы органдардың өкілдері үшін жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландыруға көшу мәселелері бойынша консультациялар ұйымдастыруды және өткізуді; жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландыруды іске асыру барысы мен нәтижелері туралы деректер жинауды, мониторингтеуді және талдауды; "Қаржы орталығы" АҚ-ның білім беру ұйымдарында жан басына қаржыландырудың енгізілуін сүйемелдеу және мониторингтеу жөніндегі қызметін басқарудың ақпараттық (автоматтандырылған) жүйесінің жұмысын ұйымдастыруды жүзеге асырады
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Қаржы орталығы" АҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
106 "Оператордың жан басына шаққандағы қаржыландыру жөніндегі көрсететін қызметтеріне ақы төлеу"
34 843
37
PIRLS мәтінді түсіну мен оқу сапасын бағалайтын халықаралық зерттеуге қатысу
IEA жүргізген PIRLS-2021 зерттеуіне Елдің қатысуы. PIRLS 4-ші сынып оқушыларының мәтінін оқу мен түсіну сапасын бағалайды. 2018 жылы Қазақстан PIRLS-2021-ге қатысу үшін IEA-мен келісім жасалады. Қазақстан PIRLS-2021 сынағын өткізуге дайындықты бастайды. Қазақстанның IEA-ның PIRLS-2021-ге қатысуы үшін жыл сайынғы жарнасы төленеді. Ұлттық үйлестірушілердің (NCI) кездесулеріне қатысады.
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
113 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"

333 836
35
Научно-методическое и информационно-ресурсное сопровождение программы нравственно-духовного образования "Самопознание" в масштабе страны
Научно-методическое сопровождение деятельности пилотных организаций образования по программе нравственно-духовного образования "Самопознание"; мониторинг состояния преподавания предмета "Самопознание" в системе образования Республики Казахстан. Организационно-техническая поддержка, содержательное обеспечение (подготовка текстовых, видеоматериалов) интернет-портала по нравственно-духовному образованию.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный научно-практический, образовательный и оздоровительный центр "Бобек"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
104 "Нравственно-духовное образование детей и учащейся молодежи"
47 664
36
Услуги по сопровождению и мониторингу внедрения подушевого нормативного финансирования в организациях среднего образования
В рамках выполнения услуг по сопровождению и мониторингу внедрения подушевого нормативного финансирования в организациях среднего образования осуществляет: разработку изменений и дополнений в нормативные правовые акты Республики Казахстан по вопросам реализации подушевого финансирования; организацию и проведение консультаций для работников пилотных школ и представителей заинтересованных местных исполнительных органов по вопросам перехода на подушевое нормативное финансирование; сбор, мониторинг и анализ данных о ходе и результатах реализации подушевого нормативного финансирования; организацию работы информационной (автоматизированной) системы управления деятельностью АО "Финансовый центр" по сопровождению и мониторингу внедрения подушевого нормативного финансирования в организациях образования.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Финансовый центр"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
106 "Оплата услуг оператору по подушевому финансированию"
34 843
37
Участие в международном исследовании качества чтения и понимания текста PIRLS
Обеспечение участия страны в исследовании PIRLS-2021, проводимое IEA. PIRLS оценивает качество чтения и понимание текста учащихся 4-х классов. В 2018 году будет заключено соглашение с IEA на участие Казахстана в PIRLS-2021. Казахстан начнет подготовку к апробации PIRLS-2021. Будет оплачен ежегодный взнос IEA за участие Казахстана в PIRLS-2021. Будет принято участие во встречах национальных координаторов исследования (НКИ).
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
113 "Проведение внешней оценки качества образования"

62 698
38
TIMSS жаратылыстану-математикалық білім беру сапасын халықаралық зерттеуге қатысу
IEA өткізетін, TIMSS-2019 зерттеуіне Еліміздің қатысуын қамтамасыз ету. TIMSS 4-ші және 8-ші сыныптардың табиғи-математикалық білім сапасын бағалайды. 2018 жылы Қазақстан TIMSS-2019 сынақ жұмыстарына қатысады (мектептерге сынақ кітапшалары мен сауалнамаларды репликациялау және жеткізу, тестілеу). Тестілеуді аяқталғаннан кейін, негізгі зерттеу деректері мектептерде өңделеді (ашық сауалнама сұрақтарын кодтау, буклеттерді бағалау және DМЕ бағдарламасына жауаптарды енгізу). IEA-ның Қазақстанның TIMSS-2019-ға қатысуы үшін жыл сайынғы жарнасы төленеді. Ұлттық үйлестірушілердің (NCI) кездесулеріне қатысады.
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
113 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
97 225
39
ICILS компьютерлік және ақпараттық сауаттылық халықаралық зерттеуіне қатысу
IEA өткізетін, ЭКА-2018 ICILS-2018 зерттеуіне Қазақстанның қатысуын қамтамасыз ету. ICILS 8-сынып оқушыларының компьютерлік және ақпараттық сауаттылығын бағалайды.
2018 жылы ICILS-2018 негізгі зерттеуін өткізу үшін оқыту семинары өткізіледі. Сәуір-мамыр айларында ICILS-2018 негізгі зерттеу жүргізіледі. Тестілеуді аяқталғаннан кейін, негізгі зерттеу деректері мектептерде өңделеді (ашық сауалнама сұрақтарын кодтау, буклеттерді бағалау және ДМЕ бағдарламасына жауаптарды енгізу). ХЭА-ның Қазақстанның ICILS-2018-ге қатысуы үшін жыл сайынғы жарнасы төленеді. Ұлттық үйлестірушілердің (NCI) кездесулеріне қатысады
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
113 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
58 330
40
PISA білім алушылардың білім жетістіктерін бағалауды халықаралық зерттеуде қатысу

62 698
38
Участие в международном исследовании качества естественно-математического образования TIMSS
Обеспечение участия страны в исследовании TIMSS-2019, проводимом IEA. TIMSS оценивает качество естественно-математического образования 4-х и 8-х классов. В 2018 году будет обеспечено участие Казахстана в апробационном исследовании TIMSS-2019 (тиражирование и доставка тестовых буклетов и анкет апробации в регионы, проведение тестирования в школах). После завершения тестирования в школах будет проведена обработка данных основного исследования (кодирование открытых вопросов анкеты, оценивание буклетов и ввод ответов в программу DME). Будет оплачен ежегодный взнос IEA за участие Казахстана в TIMSS-2019. Будет принято участие во встречах национальных координаторов исследования (НКИ).
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
113 "Проведение внешней оценки качества образования"
97 225
39
Участие в международном исследовании компьютерной и информационной грамотности ICILS
Обеспечение участия Казахстана в исследовании ICILS-2018, проводимом IEA. ICILS оценивает компьютерную и информационную грамотность учащихся 8-х классов. В 2018 году будет проведен обучающий семинар по проведению основного исследования ICILS-2018. В апреле-мае пройдет основное исследование ICILS-2018. После завершения тестирования в школах будет проведена обработка данных основного исследования (кодирование открытых вопросов анкеты, оценивание буклетов и ввод ответов в программу DME). Будет оплачен ежегодный взнос IEA за участие Казахстана в ICILS-2018. Будет принято участие во встречах национальных координаторов исследования (НКИ).
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
113 "Проведение внешней оценки качества образования"
58 330
40
Участие в международном исследовании оценки образовательных достижений обучающихся PISA

Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы жүргізген PISA-2018-ге халықаралық зерттеуіне Қазақстанның қатысуын қамтамасыз ету. PISA 15 жастағы оқушылардың математикалық, жаратылыстану-ғылыми және әдеби сауаттылығын бағалайды. 2018 жылы негізгі зерттеу жүргізу үшін оқыту семинары өткізіледі. Сәуір-мамыр айларында PISA-2018 негізгі зерттеуі 15 жастағы 6000 оқушылардың қатысуымен өтеді. Тестілеу аяқталғаннан кейін негізгі зерттеу деректері білім беру мекемелерінде өңделеді (ашық сауалнама сұрақтарын кодтау, буклеттерді бағалау және DМЕ бағдарламасына жауаптарды енгізу). Қазақстанның PISA-2018-ге қатысуы үшін жыл сайын Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымына жарна төленеді. Қатысу ұлттық жобалық менеджерлердің (ҰЖМ) және PISA басқарушылар кеңесінің (PGB) отырыстарында қатысады.
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
113 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
59 592
41
Мектеп бітірушілердің оқу бейінін ескере отырып, мемлекеттік мектеп бітіру емтихандарының материалдарын әзірлеу
Жалпы орта білім туралы аттестат алу үшін мектеп бітірушілердің оқу бейінін ескере отырып, қорытынды аттестаттау түрінде өткізілетін Мемлекеттік емтихан материалдарын әзірлеу. Жалпы білім беретін білім беру ұйымдарында мемлекеттік емтихан материалдарын әзірлеу төмендегі формада жүзеге асырылады:
- эссе тақырыптарын, бағалау өлшемшарттарын анықтау;
- тапсырмалар әзірлеу, бақылау жұмыстарының нұсқаларын дайындау;
- емтихан билеттерін әзірлеу;
- оқыту қазақ тілінде жүргізілмейтін мектептердегі қазақ тілі/ қазақ тілінде оқытатын мектептер үшін орыс тілі пәнінен, ағылшын тілі, неміс тілі, француз тілдерінен тест тапсырмаларын әзірлеу;
- таңдау пәндері бойынша тест тапсырмаларын әзірлеу.
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
113 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
111 307
42
Педагог қызметкерлердің біліктілігін тестілеуге арналған тест тапсырмаларын әзірлеу
Педагог қызметкерлердің біліктілігін тестілеу үшін тест тапсырмаларының базасын жетілдіру мақсатында:
- қазақ тілі және орыс тілінде төмендегі форма бойынша тест тапсырмалары әзірленеді: берілген бес жауаптың бір дұрыс жауабы бар, бір немесе бірнеше дұрыс жауабы бар, жағдаяттық тапсырма.
- тест тапсырмаларына екі сараптама ұйымдастырылып өткізіледі;
-бірінші және екінші сараптамадан кейін түзету жұмыстары жүргізіледі;
- Жаңа бағдарлама бойынша педагог қызметкерлердің біліктілігін тестілеуге арналған тест тапсырмаларын әзірлеу
Педагог қызметкерлердің тапсыру тілдеріне байланысты контингенттердің деректер базасы қалыптастырылады. Педагог қызметкерлерге байқау сынағы және негізгі тестілеу өткізіледі.
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
113 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"

Обеспечение участия Казахстана в международном исследовании PISA-2018, проводимом ОЭСР. PISA оценивает математическую, естественно-научную и читательскую грамотность 15-летних обучающихся. В 2018 году будет проведен обучающий семинар по проведению основного исследования. В апреле-мае пройдет основное исследование PISA-2018 с участием 6000 15-летних обучающихся. После завершения тестирования в организациях образования будет проведена обработка данных основного исследования (кодирование открытых вопросов анкеты, оценивание буклетов и ввод ответов в программу DME). Будет оплачен ежегодный взнос ОЭСР за участие Казахстана в PISA-2018. Будет принято участие во встречах национальных проектных менеджеров (НПМ) и заседаниях Руководящего совета PISA (PGB).
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
113 "Проведение внешней оценки качества образования"
59 592
41
Разработка экзаменационных материалов государственного выпускного экзамена с учетом профиля обучения выпускников
Разработка экзаменационных материалов государственного выпускного экзамена с учетом профиля обучения выпускников, которое проводится в форме итоговой аттестации для получения аттестата об общем среднем образовании. Разработка экзаменационных материалов итоговой аттестации для выпускников общего среднего образования осуществляется в следующих формах:
- определение тем эссе, разработка критериев оценивания эссе;
- разработка заданий, формирование вариантов контрольных работ;
- разработка экзаменационных билетов;
- разработка тестовых заданий по казахскому языку для школ с неказахским языком обучения / по русскому языку в школах с казахским языком обучения, английский язык, французский язык, немецкий язык;
- разработка тестовых заданий для предметов по выбору.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
113 "Проведение внешней оценки качества образования"
111 307
42
Разработка тестовых заданий квалификационного тестирования педагогических работников
Для совершенствования базы тестовых заданий для квалификационного тестирования педагогических работников проводятся:
- разработка на двух языках по следующим формам: с выбором одного правильного ответа из пяти предложенных, с множественным выбором, ситуационные тестовые задания;
- организация двух экспертиз тестовых заданий;
- корректировка тестовых заданий после первой и второй экспертизы;
- разработка тестовых заданий квалификационного тестирования педогоических работников по новой программе
Будет создана база данных контингента педагогических работников, сдающих квалификационное тестирование с учетом языка. Будет проведено пробное и основное тестирование педагогических работников.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
113 "Проведение внешней оценки качества образования"

226 921
43
TALIS тәлім беру және оқыту халықаралық зерттеуіне қатысу
ЭЫДҰ өткізетін TALIS-2018 халықаралық зерттеуіне Қазақстанның қатысуын қамтамасыз ету. TALIS мұғалімдердің жұмыс жағдайын және мектептердегі білім беру ортасын бағалайды. 2018 жылы TALIS-2018 базалық зерттеуі өтеді. Мұғалім сауалнамасы аяқталғаннан кейін негізгі зерттеу деректері өңделеді (DME деректер базасын қалыптастыру). Қазақстанның TALIS-2018-ге қатысуы үшін ЭЫДҰ жыл сайынғы жарнасы төленеді. Қатысу ұлттық жобалар менеджерлерінің (NPM) кездесулерінде және TALIS басқарушы кеңесі (TGB) отырыстарына қатысады.
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
113 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
54 270
44
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландыруды енгізуді әдіснамалық қамтамасыз ету және мониторингтеу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландыруды енгізуді әдіснамалық қамтамасыз ету және мониторингтеу бойынша қызметтерді орындау аясында: − техникалық және кәсіптік білім беруді жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландыруды іске асыру мәселелері жөніндегі Қазақстан Республикасының жаңа нормативтік құқықтық актілерін әзірлеуді және оларды келісуге жәрдемдесуді, сондай-ақ қолданыстағыларға өзгерістер мен толықтырулар енгізуді;
- техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асыру мәселелері бойынша деректер жинауды және мониторинг жүргізуді; - жан басына шаққандағы қаржыландыруға көшу мәселелері бойынша жергілікті атқарушы органдарға және колледждердің қызметкерлеріне консультациялық-түсіндіру жұмыстарын ұйымдастыруды және өткізуді жүзеге асырады.
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Қаржы орталығы" АҚ
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
101 "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"
42 103
45
Білім беру бағдарламаларын әзірлеу бойынша көрсетілетін қызметтер
Халықаралық тәжірибе, оның ішінде WorldSkills халықаралық стандарттары негізінде мамандықтар бойынша білім беру бағдарламаларын , кейіннен оларды Қазақстан Республикасының техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру жүйесіне енгізу арқылы әзірлеу
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Кәсіпқор" холдингі" КЕАҚ
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
110 "Халықаралық тәжірибе негізінде техникалық және кәсіптік білім беру жүйесін дамыту бойынша қызметтер"

226 921
43
Участие в международном исследовании преподавания и обучения TALIS
Обеспечение участия Казахстана в международном исследовании TALIS-2018, проводимом ОЭСР. TALIS оценивает деятельность, условия работы учителей и образовательную среду в школах. В 2018 году пройдет основное исследование TALIS-2018. После завершения анкетирования учителей будет проведена обработка данных основного исследования (формирование базы данных DME). Будет оплачен ежегодный взнос ОЭСР за участие Казахстана в TALIS-2018. Будет принято участие во встречах национальных проектных менеджеров (НПМ) и заседаниях Руководящего совета TALIS (TGB).
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
113 "Проведение внешней оценки качества образования"
54 270
44
Услуги по методологическому обеспечению и мониторингу внедрения подушевого нормативного финансирования в организациях технического и профессионального образования
В рамках выполнения услуг по методологическому обеспечению и мониторингу внедрения подушевого нормативного финансирования в организациях технического и профессионального образования осуществляет:
- разработку и содействие в согласовании новых, а также внесении изменений и дополнений в действующие нормативные правовые акты Республики Казахстан по вопросам реализации подушевого нормативного финансирования технического и профессионального образования;
- сбор данных и проведение мониторинга по вопросам реализации подушевого финансирования в организациях технического и профессионального образования;
- организацию и проведение консультационно-разъяснительной работы для местных исполнительных органов и работников колледжей по вопросам перехода на подушевое финансирование.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Финансовый центр"
203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
101 "Методологическое обеспечение в сфере технического и профессионального, послесреднего образования"
42 103
45
Услуги по разработке образовательных программ
Разработка образовательных программ на основе международного опыта, в том числе международных стандартов WorldSkills по специальностям с последующим внедрением их в систему технического и профессионального, послесреднего образования Республики Казахстан.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Холдинг "Кәсіпқор"
203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием" 110 "Услуги по развитию системы технического и профессионального образования на основе международного опыта"

315 637
46
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары мамандықтары бойынша үлгілік оқу жоспарлары мен бағдарламаларын өзектендіру бойынша көрсетілетін қызметтер
Еңбек нарығындағы білікті кадрларға сұраныс пен ұсыныс арасындағы алшақтықты жою мақсатында білім берудің мазмұнын жұмыс берушілердің заманауи талаптарына сәйкес келтіру үшін техникалық және кәсіптік білім берудің мамандықтары бойынша қолданыстағы үлгілік оқу жоспарларын өзектендіру. Жаңартылған оқу жоспарлары мен бағдарламалары прогрессивті оқыту технологияларын қолдана отырып, модульді оқыту негізінде нақты жұмыс орны үшін қажетті кәсіптік құзыреттілікті қалыптастыруға мүмкіндік береді. Одан басқа, жаңартылған үлгілік оқу жоспарлары "Баршаға тегін кәсіптік-техникалық білім" жобасын іске асыруға ықпал етеді
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Кәсіпқор" холдингі" КЕАҚ
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
110 "Халықаралық тәжірибе негізінде техникалық және кәсіптік білім беру жүйесін дамыту бойынша қызметтер"
202 033
47
WorldSkills ұйымының талаптарын ескере отырып, халықаралық деңгейде кәсіби шеберлік конкурстарын ұйымдастыру және өткізу
WorldSkills Europe Будапешт қаласында (Мажарстан), WorldSkills Russia Мәскеу қаласында (Ресей Федерациясы) өтетін халықаралық чемпионаттарда Қазақстан ұлттық құрамасы мүшелерінің қатысуы үшін Ұлттық оператордың WorldSkills Kazakhstan Ұлттық чемпионатын ұйымдастыруы және өткізуі, WorldSkills International және WorldSkills Europe халықаралық қауымдастықтарына жылдық мүшелік жарналарды төлеу
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Кәсіпқор" холдингі" КЕАҚ
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
110 "Халықаралық тәжірибе негізінде техникалық және кәсіптік білім беру жүйесін дамыту бойынша қызметтер"
360 002
48
"Қазақстандағы Турин процесі" зерттеуін жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
Еуропалық білім беру қоры ұсынған міндетті индикаторларды қоса отырып, 12 өңірлік және жылдық есептерді қалыптастыру
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Кәсіпқор" холдингі" КЕАҚ
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
110 "Халықаралық тәжірибе негізінде техникалық және кәсіптік білім беру жүйесін дамыту бойынша қызметтер"
31 624
49
Қолданбалы бакалавриат бойынша үлгілік оқу бағдарламалары мен жоспарларын әзірлеу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы экономикасының қажеттілігін ескере отырып, Қазақстан Республикасының Ұлттық біліктілік шеңберінің 5- деңгейіндегі кадрларды тиімді даярлауды қамтамасыз ету үшін кәсіптік стандарттар мен салалық біліктілік шеңберінің талаптарын ескере отырып, орта білімнен кейінгі білім беру мамандықтары бойынша үлгілік оқу бағдарламалары мен жоспарларын әзірлеу
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Кәсіпқор" холдингі" КЕАҚ
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
110 "Халықаралық тәжірибе негізінде техникалық және кәсіптік білім беру жүйесін дамыту бойынша қызметтер"

315 637
46
Услуги по актуализации типовых учебных планов и программ по специальностям технического и профессионального, послесреднего образования
Актуализация действующих типовых учебных планов по специальностям технического и профессионального образования посредством приведения содержания образования современным требованиям работодателей с целью устранения разрыва между спросом и предложением в квалифицированных кадрах на рынке труда. Обновленные учебные планы и программы позволят сформировать профессиональные компетенции, необходимые для конкретного рабочего места, на основе модульного обучения с использованием прогрессивных технологий обучения.
Кроме того, обновленные типовые учебные планы способствуют реализации проекта "Бесплатное профессионально-техническое образование для всех"
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Холдинг "Кәсіпқор"
203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
110 "Услуги по развитию системы технического и профессионального образования на основе международного опыта"
202 033
47
Организация и проведение конкурсов профмастерства на международном уровне с учетом требований организации WorldSkills
Организация и проведение Национальным оператором Национального чемпионата WorldSkills Kazakhstan, для участия членов национальной сборной Казахстана в международных чемпионатах WorldSkills Europe в г.Будапешт (Венгрия), WorldSkills Russia в г.Москва (Российская Федерация), оплата ежегодных членских взносов в международные ассоциации WorldSkills International и WorldSkills Europe
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Холдинг "Кәсіпқор"
203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
110 "Услуги по развитию системы технического и профессионального образования на основе международного опыта"
360 002
48
Услуги по проведению исследования "Туринский процесс в Казахстане"
Формирование 12-ти региональных и годового отчетов с включением обязательных индикаторов, предложенных Европейским фондом образования.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Холдинг "Кәсіпқор"
203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
110 "Услуги по развитию системы технического и профессионального образования на основе международного опыта"
31 624
49
Услуги по разработке типовых учебных программ и планов по прикладному бакалавриату
Разработка типовых учебных планов и программ по специальностям послесреднего образования с учетом требований отраслевых рамок квалификаций и профессиональных стандартов для обеспечения эффективной подготовки кадров 5 уровня Национальной рамки квалификаций Республики Казахстан с учетом потребности экономики Республики Казахстан
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Холдинг "Кәсіпқор"
203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
110 "Услуги по развитию системы технического и профессионального образования на основе международного опыта"

74 819
50
Білім беру қажеттіліктері ерекше адамдар үшін техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мамандықтары бойынша арнайы оқу бағдарламаларын әзірлеу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Білім беру қажеттіліктері ерекше адамдар арасынан мамандар даярлауды жүзеге асыратын техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру оқыту орындарын қамтамасыз ету мақсатында білім беру қажеттіліктері ерекше адамдар үшін техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мамандықтары бойынша арнайы оқу бағдарламаларын әзірлеу.
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Кәсіпқор" холдингі" КЕАҚ
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
110 "Халықаралық тәжірибе негізінде техникалық және кәсіптік білім беру жүйесін дамыту бойынша қызметтер"
92 859
51
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары жүйесі үшін өзектендірілген үлгілік оқу жоспарлары мен бағдарламалары бойынша оқу құралдарын әзірлеуді ұйымдастыру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының кітапхана қорын толықтыру мақсатында өзектендірілген үлгілік оқу жоспарлары мен бағдарламалар бойынша оқу құралдарын әзірлеуді ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Кәсіпқор" холдингі" КЕАҚ
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
110 "Халықаралық тәжірибе негізінде техникалық және кәсіптік білім беру жүйесін дамыту бойынша қызметтер"
308 610
52
"Назарбаев Университеті" ДБҰ-да жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды мемлекеттік білім беру тапсырысы шеңберінде даярлау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Университетке дейін дайындық бағдарламасы (Foundation) бойынша тыңдаушылар даярлауды және оқытуды ұйымдастыру, инженерия, ғылымдар мен технологиялар, әлеуметтік және гуманитарлық ғылымдар, мемлекеттік саясат, бизнес, білім беру, медицина, кен өндіру және жер туралы ғылымдар мектептерінде бакалавриат, магистратура, Phd докторантурасы бағдарламалары бойынша оқытуды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Назарбаев Университеті" ДБҰ
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
102 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлау және "Назарбаев Университеті" ДБҰ қызметін ұйымдастыру жөніндегі қызметтер"
33 248 286
53
Мемлекеттік білім беру тапсырысының негізінде жоғары білім беруді қаржыландырудың жаңа нысандарын әзірлеу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Жоғары оқу орындарында жан басына шаққандағы нормативтiк қаржыландыруды енгiзудi әдіснамалық қамтамасыз ету және мониторингтеу
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Қаржы орталығы" АҚ
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
103 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"

74 819
50
Услуги по разработке специальных учебных программ по специальностям технического и профессионального, послесреднего образования для лиц с особыми образовательными потребностями
Разработка специальных учебных программ по специальностям технического и профессионального, послесреднего образования для лиц с особыми образовательными потребностями в целях обеспечения учебных заведений технического и профессионального, послесреднего образования, осуществляющих подготовку специалистов из лиц с особыми образовательными потребностями
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Холдинг "Кәсіпқор"
203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
110 "Услуги по развитию системы технического и профессионального образования на основе международного опыта"
92 859
51
Услуги по организации разработки учебных пособий по актуализированным типовым учебным планам и программам для системы технического и профессионального, послесреднего образования
Организация разработки учебных пособий по актуализированным типовым учебным планам и программам с целью пополнения библиотечного фонда учебных заведений технического и профессионального, послесреднего образования
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Холдинг "Кәсіпқор"
203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
110 "Услуги по развитию системы технического и профессионального образования на основе международного опыта"
308 610
52
Услуги по подготовке в рамках государственного образовательного заказа специалистов с высшим и послевузовским образованием в АОО "Назарбаев Университет"
Организация подготовки и обучения слушателей по Программе предуниверситетской подготовки (Foundation), организация обучения по программам бакалавриата, магистратуры, докторантуры PhD в школах инженерии, наук и технологий, социальных и гуманитарных наук, государственной политики, бизнеса, образования, медицины, горного дела и наук о земле.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АОО "Назарбаев Университет"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
102 "Услуги по подготовке специалистов с высшим и послевузовским образованием и организации деятельности в АОО "Назарбаев университет"
33 248 286
53
Услуги по разработке новых форм финансирования высшего образования на основе государственного образовательного заказа
Методологическое обеспечение и мониторинг внедрения подушевого нормативного финансирования в высших учебных заведениях.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Финансовый центр"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
103 "Методологическое обеспечение в сфере высшего и послевузовского образования"

35 286
54
Білім беру бағдарламаларын бағалау бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә.Назарбаевтың 2017 жылғы 31 қаңтардағы "Қазақстанның үшінші жаңғыруы: жаһандық бәсекеге қабілеттілік" атты Қазақстан халқына Жолдауындағы төртінші басымдық аясында жоғары оқу орындарының кадрлық құрамына, олардың материалдық-техникалық қамтамасыз етілу деңгейіне және білім беру бағдарламаларына қойылатын талаптарды күшейту міндеті қойылды
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Атамекен" Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасы
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
103 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"
185 491
55
Мемлекеттік білім беру және студенттік кредиттерді қайтару және жас мамандар мен философия докторларының (PhD) жұмысқа орналасуын мониторингтеу бойынша көрсетілетін қызметтер
Мемлекеттік білім беру және мемлекеттік студенттік кредиттерді қайтару және оларға қызмет көрсету, ауылдық квота шегінде білім беру гранты бойынша, философия докторы (Phd) бағдарламасы бойынша білім алған Қазақстан Республикасының жоғары оқу орындары түлектерінің ауылдық елді мекендерде орналасқан білім беру ұйымдарына және денсаулық сақтау ұйымдарына жұмысқа орналасуының мониторингін қамтамасыз ету және жас мамандардың ауылдық елді мекендерде жұмыспен өтеу міндетін орындау бойынша қызмет көрсету
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Қаржы орталығы" АҚ
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
104 "Сенім білдірілген агенттердің білім беру кредиттерін қайтару жөніндегі қызметтеріне ақы төлеу"
207 367
56
ЭЫДҰ ересектердің құзыреттерін бағалаудың халықаралық бағдарламасына (PIAAC) қатысу
Халықаралық ересектер құзыреттілігін бағалау бағдарламасының (PIAAC) негізгі зерттеуіне Қазақстанның қатысуын қамтамасыз ету - 16-65 жас аралығындағы халықтың оқырман, математикалық және компьютерлік сауаттылығын бағалайды. 2018 жылы негізгі PIAAC зерттеуінің екінші кезеңі өткізіледі. Қазақстанның 4 аймағында (Алматы, Алматы аймағы, Жамбыл және Оңтүстік Қазақстан аймақтары) кем дегенде 2000 респондент сұхбат жүргізеді. Аудандық жұмыстар аяқталғаннан кейін негізгі зерттеудің бірінші және екінші кезеңдерінің деректері өңделеді (ашық сауалнама сұрақтарын кодтау, буклеттерді бағалау және DМЕ бағдарламасына жауаптарды енгізу). ЭЫДҰ-ға ауысатын ұлттық деректер базасы құрылады. ШЫҰ мүше-елдерінің Кеңесінің отырыстарына қатысу қабылданады.
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
109 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"

35 286
54
Услуги по проведению оценки образовательных программ
В послании народу Казахстана от 31 января 2017 г. "Третья модернизация Казахстана: глобальная конкурентоспособность" Президент Республики Казахстан Н.Назарбаев в рамках четвертого приоритета поставил задачу по усилению требований в отношении кадрового состава высших учебных заведений, уровня их материально-технического обеспечения и образовательных программ.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НПП РК "Атамекен"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
103 "Методологическое обеспечение в сфере высшего и послевузовского образования"
185 491
55
Услуги по возврату государственных образовательных и студенческих кредитов и мониторингу трудоустройства молодых специалистов и докторов философии (PhD)
Предоставление услуг по возврату и обслуживанию государственных образовательных и государственных студенческих кредитов, обеспечению мониторинга трудоустройства выпускников высших учебных заведений Республики Казахстан, обучавшихся по образовательным грантам в пределах сельской квоты, по программе докторов философии (PhD) на основе государственного образовательного заказа в организациях образования и медицинских организациях, расположенных в сельской местности, и исполнение молодыми специалистами обязанности по отработке в сельской местности.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Финансовый центр"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием" 104 "Оплата услуг поверенным агентам по возврату образовательных кредитов"
207 367
56
Участие в международной программе ОЭСР по оценке компетенций взрослых (PIAAC)
Обеспечение участия Казахстана в основном исследовании международной программы оценки компетенций взрослых (PIAAC), которая оценивает читательскую, математическую и компьютерную грамотность населения в возрасте 16-65 лет. В 2018 году будет проведен второй этап основного исследования PIAAC. Будет опрошено не менее 2 000 респондентов в 4 регионах Казахстана (г. Алматы, Алматинская, Жамбылская и Южно-Казахстанская области). После завершения полевых работ будет проведена обработка данных первого и второго этапов основного исследования (кодирование открытых вопросов анкеты, оценивание буклетов и ввод ответов в программу DME). Будет сформирована национальная база данных, которая будет передана в ОЭСР. Будет принято участие в заседаниях Совета стран-участниц PIAAC.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
109 "Проведение внешней оценки качества образования"

56 537
57
Жоғары оқу орындарына қабылдау емтихандарының жаңа нысанына арналған тест тапсырмаларының базасын қалыптастыру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін оқу бағдарламаларын меңгерген білім беру ұйымдарының бітірушілері үшін жоғары оқу орындарына қабылдау емтихандарының жаңа нысанына арналған тест тапсырмаларының базасын қалыптастыру
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
109 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
80 201
58
Ұлттық бірыңғай тестілеуді ұйымдастыру мен өткізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін оқу бағдарламаларын меңгерген білім беру ұйымдарының бітірушілері үшін Ұлттық бірыңғай тестілеуді ұйымдастыру мен өткізу
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
109 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
1 452 728
59
Оператордың Мемлекеттік білім беру жинақтау жүйесінің жұмыс істеуін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерді ұсынуы
Мемлекеттік білім берудің жинақтау жүйесінің жұмыс істеуін қамтамасыз ету бойынша оператордың көрсетілетін қызметін ұсыну
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Қаржы орталығы" АҚ
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
112 "Мемлекеттік білім беру жинақтау жүйесі операторының қызметтеріне ақы төлеу"
87 852
60
Красноярск қаласындағы (Ресей) XXIX Дүниежүзілік қысқы Универсиадаға қатысуға дайындық жөніндегі қызмет
Қазақстан Республикасының ұлттық құрама командасын Красноярск қаласындағы (Ресей) ХХІХ Дүниежүзі лік қысқы универсиадаға қатысуға дайындау және Универсиаданың қатысушыларын 135 жиынтық мөлшерінде салтанатты-спорттық керек-жарақпен қамтамасыз ету, сондай-ақ Универсиадаға қатысуға байланысты
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Қазақстан Республи касының Ұлттық олимпиада комитетi" Қоғамдық бірлестігі
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
113 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу"
112 171
61
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландыруға ұсынылатын ғылыми, ғылыми-техникалық және инновациялық жобалар мен бағдарламаларға мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптама жүргізуді ұйымдастыру жөніндегі қызметтер, сондай-ақ ұлттық ғылыми кеңестердің жұмысын ұйымдастыру
Сарапшыларды іздеу және тарту, қолданыстағы заңнаманың талаптарына сәйкес шарт шеңберінде жүргізілген мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптамалар бойынша құжаттарды қалыптастыру. Сарапшылардың және басқа қызметкерлердің еңбегіне ақы төлеу, жүргізілетін жұмыстар/көрсетілетін қызметтер нәтижелілігінің мониторингі. Ғылыми, ғылыми-техникалық және инновациялық жобалар мен бағдарламалардың, шетелдік және отандық сарапшылардың, сараптамалық қорытындылардың дерекқорын қалыптастыру. Ұлттық ғылыми кеңес мүшелеріне сыйақы төлеу, олардың іссапар шығыстарын өтеу, ғылыми жұмыстарды орындау мониторингі
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Мемлекеттік ұлттық ғылыми–техникалық сараптама орталығы" АҚ
217 "Ғылымды дамыту"
103 "Мемлекеттік ғылыми-техникалық сараптаманы жүргізу"

56 537
57
Услуги по формированию базы тестовых заданий для новой формы вступительных экзаменов в вузы
Формирование базы тестовых заданий для новой формы вступительных экзаменов в вузы для выпускников организаций образования, освоивших общеобразовательные учебные программы общего среднего образования.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
109 "Проведение внешней оценки качества образования"
80 201
58
Услуги по обеспечению и сопровождению мероприятий, связанных с проведением Единого национального тестирования
Организация и проведение Единого национального тестирования для выпускников организаций образования, освоивших общеобразовательные учебные программы общего среднего образования.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
109 "Проведение внешней оценки качества образования"
1 452 728
59
Предоставление оператором услуг по обеспечению функционирования Государственной образовательной накопительной системы
Предоставление оператором услуг по обеспечению функционирования Государственной образовательной накопительной системы
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Финансовый центр"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
112 "Оплата услуг оператора Государственной образовательной накопительной системы"
87 852
60
Услуга по подготовке к участию в XXIX Всемирной зимней Универсиаде в г. Красноярск (Россия)
Подготовка к участию национальной сборной команды Республики Казахстан в XXIX Всемирной зимней Универсиаде в городе Красноярск (Россия) и обеспечение участников Универсиады парадно-спортивной экипировкой в количестве 135 комплектов, а также оплата взносов и других расходов, связанных с участием в Универсиаде.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Общественное объединение "Национальный олимпийский комитет Республики Казахстан"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
113 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения"
112 171
61
Услуги по организации проведения государственной научно-технической экспертизы научных, научно-технических и инновационных проектов и программ, предлагаемых к финансированию из государственного бюджета, а также организация работы национальных научных советов
Поиск и привлечение экспертов, формирование документов по проведенным в рамках договора государственным научно-техническим экспертизам в соответствии с требованиями действующего законодательства. Оплата труда экспертов и других работников, мониторинг результативности проводимых работ/услуг. Формирование банков данных научных, научно-технических и инновационных проектов и программ, зарубежных и отечественных экспертов и экспертных заключений. Оплата вознаграждения членам Национального научного совета, оплата их командировочных расходов, мониторинг выполнения научных работ
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Национальный центр государственной научно-технической экспертизы"
217 "Развитие науки"
103 "Проведение государственной научно-технической экспертизы"

1 169 413
62
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет нәтижелерін коммерцияландыруға гранттар беру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызметтің нәтижелерін коммерцияландыру жобаларын гранттық қаржыландыру процесін ұйымдастыру жөніндегі қызметтер
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ғылым қоры" АҚ
217 "Ғылымды дамыту"
105 "Ғылыми және (немесе) ғылыми- техникалық қызмет нәтижелерін коммерцияландыруға гранттар беру жөніндегі қызметтер"
461 876
63
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет нәтижелерін коммерцияландыруды гранттық қаржыландыру
Жаңа немесе жетілдірілген тауарларды, процестер мен көрсетілетін қызметтерді нарыққа шығару мақсатында зияткерлік қызмет нәтижелерін қоса алғанда, ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет нәтижелерін практикалық тұрғыда қолдануға гранттарды беру
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ғылым қоры" АҚ
217 "Ғылымды дамыту"
106 "Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет нәтижелерін коммерцияландыруды гранттық қаржыландыру"
5 400 000
64
Ғылыми, ғылыми-техникалық жобалар мен бағдарламаларды, ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет, Қазақстан Республикасында қорғалған PhD диссертациялары туралы есептерді мемлекеттік есепке алу
Ғылыми, ғылыми-техникалық жобалар мен бағдарламаларды, ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет, Қазақстан Республикасында қорғалған PhD диссертациялар туралы есептерді мемлекеттік есепке алу. Жобалық және есептілік құжаттаманы мемлекеттік есепке алу негізінде ақпараттық қорларды қалыптастыру. Ғылыми-техникалық қызметті мемлекеттік тіркеу. Мемлекеттік тіркеу нәтижелері бойынша қорларға қолжетімділіктің телекоммуникациялық мүмкіндіктерін кеңейту. Ғылыми және ғылыми-техникалық қызмет нәтижелілігінің мониторингі. Ғылыми техникалық ақпарат саласында ақпараттық материалдармен алмасуды қамтитын халықаралық ынтымақтастықты ұйымдастыру және дамыту
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Мемлекеттік ұлттық ғылыми–техникалық сараптама орталығы" АҚ
219 "Ғылыми-тарихи құндылықтарға, ғылыми-техникалық және ғылыми-педагогикалық ақпаратқа қолжетімділікті қамтамасыз ету"
101 "Ғылыми, ғылыми-техникалық және ғылыми-педагогикалық ақпараттың қолжетімділігін қамтамасыз ету"

1 169 413
62
Услуги по предоставлению грантов на коммерциализацию результатов научной и (или) научно-технической деятельности
Услуги по организации процесса грантового финансирования проектов на коммерциализацию результатов научной и (или) научно-технической деятельности
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Фонд науки"
217 "Развитие науки"
105 "Услуги по предоставлению грантов на коммерциализацию результатов научной и (или) научно-технической деятельности"
461 876
63
Грантовое финансирование коммерциализации результатов научной и (или) научно-технической деятельности
Предоставление грантов на практическое применение результатов научной и (или) научно-технической деятельности, включая результаты интеллектуальной деятельности, с целью вывода на рынок новых или усовершенствованных товаров, процессов и услуг
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Фонд науки"
217 "Развитие науки"
106 "Грантовое финансирование коммерциализации результатов научной и (или) научно-технической деятельности"
5 400 000
64
Государственный учет научных, научно-технических проектов и программ, отчетов о научной и (или) научно-технической деятельности, диссертаций PhD, защищенных в Республике Казахстан
Государственный учет научных, научно-технических проектов и программ, отчетов о научной и (или) научно-технической деятельности, диссертаций PhD, защищенных в Республике Казахстан. Формирование информационных фондов на основе государственного учета проектной и отчетной документации. Государственная регистрация научно-технической деятельности. Расширение телекоммуникационных возможностей доступа к фондам по результатам государственной регистрации. Мониторинг результативности научной и научно-технической деятельности. Организация и развитие международного сотрудничества в сфере научно-технической информации, включающего обмен информационными материалами
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Национальный центр государственной научно-технической экспертизы"
219 "Обеспечение доступа к научно-историческим ценностям, научно-технической и научно-педагогической информации"
101 "Обеспечение доступности научной, научно-технической и научно-педагогической информации"

112 528
65
Ғылыми-танымдық, кітапхана-ақпараттық қамтамасыз ету, қазақстандық ғылымды кеңінен таныту, ғылыми-зерттеу институттарының және мекемелердің, музейлермен ғылыми кітапханалардың жұмыс істеуін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Ғылым мен білім беру саласында өндірістік-шаруашылық қызметті жүзеге асыру. Ғылыми-оқыту және мәдени-ағартушылық жұмысты ұйымдастыру және өткізу арқылы қазақстандық ғылымды кеңінен таныту. Музейлердегі ғылыми-қорландыру жұмыстары. Музей қорларын ғылыми өңдеуді жүзеге асыру, оны анықтамалық-іздеу аппаратының көмегі арқылы дәстүрлі және электрондық түрлерін ашу және оларға қолжетімділікті ұйымдастыру. Пайдаланушыларға кітапханалық, анықтамалық-библиографиялық және ақпараттық қызмет көрсету, ғалымдарға, ғылыми-зерттеу мекемелеріне ақпараттық және әдістемелік қызметтер көрсету. Пайдаланушыларға кітапханалық, анықтамалық-библиографиялық және ақпараттық қызмет көрсету, филиалдардың жұмысын жетілдіру, тарихи маңызы бар және архивтер мен сирек кездесетін кітапхана материалдарына көпшілік оқырман мен зерттеушілердің қолжетімділігі үшін алаңдар қалыптастыру.
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Ғылым ордасы" ШЖҚ РМК
219 "Ғылыми-тарихи құндылықтарға, ғылыми-техникалық және ғылыми-педагогикалық ақпаратқа қолжетімділікті қамтамасыз ету"
101 "Ғылыми, ғылыми-техникалық және ғылыми-педагогикалық ақпараттың қолжетімділігін қамтамасыз ету"

112 528
65
Услуги по научно-познавательному, библитечно-информационному обеспечению, популяризации казахстанской науки, обеспечению функционирования научно-исследовательских институтов и учреждений, музея, научной библиотеки
Осуществление производственно-хозяйственной деятельности в области науки и образования. Популяризация казахстанской науки путем организации и проведения научно-образовательной и культурно-просветительской работы. Научно-фондовая работа в музеях. Осуществление научной обработки музейных фондов, раскрытие его с помощью справочно-поискового аппарата в традиционном и электронном видах и организация доступа к нему. Библиотечное, справочно-библиографическое и информационное обслуживание пользователей, оказание информационных и методических услуг для ученых, научно-исследовательских учреждений. Библиотечное, справочно-библиографическое и информационное обслуживание пользователей, совершенствование работы филиалов, формирование площадки для доступа массового читателя и исследователей к исторически значимым и редким архивным и библиотечным материалам.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Ғылымордасы"
219 "Обеспечение доступа к научно-историческим ценностям, научно-технической и научно-педагогической информации"
101 "Обеспечение доступности научной, научно-технической и научно-педагогической информации"

291 576
66
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту қызметкерлерінің біліктілігін арттыру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының білім беру қызметкерлерінің кәсіби құзыреттілігі деңгейіне қойылатын заманауи талаптарға сәйкес біліктілігін үздіксіз арттырудың тиімді үлгісін құру арқылы мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту қызметкерлерінің біліктілігін арттыру бойынша көрсетілетін қызметтерді ұсыну
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Өрлеу" біліктілікті арттыру ұлттық орталығы" АҚ
221 "Мектепке дейінгі мемлекеттік білім беру ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау"

291 576
66
Услуги по повышению квалификации работников дошкольного воспитания и обучения
Предоставление услуг по повышению квалификации работников дошкольного воспитания и обучения путем создания эффективной модели непрерывного повышения квалификации в соответствии с современными требованиями к уровню профессиональных компетенций работников образования Республики Казахстан.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Национальный центр повышения квалификации "Өрлеу"
221 "Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций дошкольного образования"

328 551
67
Мектеп мұғалімдерінің біліктілігін арттыру курстарын ұйымдастыру
Жаратылыстану-математика бағыты бойынша мектептердегі информатика, биология, химия, және физика пәндерінің мұғалімдеріне тілдік курстар ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Назарбаев Университеті" ДБҰ
222 "Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау"
1 869 307
68
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру ұйымдары қызметкерлерінің біліктілігін арттыру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының білім беру қызметкерлерінің кәсіби құзыреттілігі деңгейіне қойылатын заманауи талаптарға сәйкес біліктілігін үздіксіз арттырудың тиімді үлгісін құру арқылы бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру жүйелерінің педагог қызметкерлерінің біліктілігін арттыру бойынша көрсетілетін қызметтерді ұсыну.
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Өрлеу" біліктілікті арттыру ұлттық орталығы" АҚ
222 "Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау"
3 706 705
69
Халықаралық талаптарға сәйкес техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының басшылары мен инженерлік - педагогикалық жұмыскерлердің біліктілігін арттыру курстарын өткізу және ұйымдастыру
Жаңа формациядағы педагогті қалыптастырудың инновациялық тәсілдері негізінде техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының инженер-педагог қызметкерлері мен басшыларының біліктілігін арттыру.
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Кәсіпқор Холдингі" КЕАҚ
223 "Техникалық және кәсіптік білім беру мемлекеттік ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау"
226 600
70
Жоғары оқу орындары жүйесі қызметкерлерінің біліктілігін арттыру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының білім беру қызметкерлерінің кәсіби құзыреттілігі деңгейіне қойылатын заманауи талаптарға сәйкес біліктілігін үздіксіз арттырудың тиімді үлгісін құру арқылы жоғары білім беру жүйелерінің педагог қызметкерлерінің біліктілігін арттыру бойынша көрсетілетін қызметтерді ұсыну.
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Өрлеу" біліктілікті арттыру ұлттық орталығы" АҚ
224 "Мемлекеттік жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау"
139 949
71
Денсаулық сақтау саласындағы статистикалық бақылаулардың деректерін жинау және өңдеу, стационарға жоспарлы емделуге жатқызуды ұйымдастыру, республикалық және өңірлік емдеуге жатқызу бюросының қызметін ұйымдастыру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Денсаулық сақтау саласындағы медициналық статистикалық деректерді жинауды, өңдеуді, сақтау мен талдауды, оның ішінде медициналық қызметке ақы төлеу бойынша мемлекеттік органның қызметін қамтамасыз ету үшін ақпаратты жинауды, өңдеуді, сақтауды, талдау мен ұсынуды ұйымдастыру; тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде стационарға емделуге жоспарлы жатқызуды ұйымдастыру және Бірыңғай ұлттық денсаулық сақтау жүйесінің шеңберінде республикалық және өңірлік емделуге жатқызу бюросының қызметін ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Республикалық электрондық денсаулық сақтау орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
100 "Денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету"

328 551
67
Организация курсов повышения квалификации для учителей школ
Организация языковых курсов для учителей школ предметов естественно-математического цикла: информатики, биологии, химии, физики.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АОО "Назарбаев Университет"
222 "Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций среднего образования"
1 869 307
68
Услуги по повышению квалификации работников начального, основного среднего и общего среднего образования
Предоставление услуг по повышению квалификации педагогических работников системы начального, основного среднего и общего среднего образования в соответствии с современными требованиями к уровню профессиональных компетенций работников образования Республики Казахстан.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Национальный центр повышения квалификации "Өрлеу"
222 "Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций среднего образования"
3 706 705
69
Организация и проведение курсов повышения квалификации инженерно-педагогических работников и руководителей организаций технического и профессионального, послесреднего образования по международным требованиям
Повышение квалификации инженерно-педагогических работников и руководителей организаций технического и профессионального, послесреднего образования на основе инновационных подходов формирования педагога новой формации.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Холдинг "Кәсіпқор"
223 "Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций технического и профессионального образования"
226 600
70
Услуги по повышению квалификации педагогических работников системы высшего образования
Предоставление услуг по повышению квалификации педагогических работников системы высшего образования путем создания эффективной модели непрерывного повышения квалификации в соответствии с современными требованиями к уровню профессиональных компетенций работников образования Республики Казахстан.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Национальный центр повышения квалификации "Өрлеу"
224 "Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций высшего и послевузовского образования"
139 949
71
Услуги по сбору и обработке данных статистических наблюдений в области здравоохранения, организации плановой госпитализации в стационар, организации деятельности республиканского и регионального бюро госпитализаций
Организация сбора, обработки, хранения и анализа медицинских статистических данных в области здравоохранения, в том числе сбора, обработки, хранения, анализа и представления информации для обеспечения деятельности государственного органа по оплате медицинских услуг; организация плановой госпитализации в стационар в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и организация деятельности республиканского и регионального бюро госпитализаций в рамках Единой национальной системы здравоохранения
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр электронного здравоохранения"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
100 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области здравоохранения"

404 512
72
Қазақстан Республикасының Алматы қаласында Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымының алғашқы медициналық-санитариялық көмек жөніндегі географиялық жағынан қашық орналасқан офисінің қызметін қамтамасыз ету
Алғашқы медициналық-санитариялық көмек бойынша географиялық жағынан қашық орналасқан офис қызметінің жұмыс істеуін қамтамасыз ету, атап айтқанда Еуропалық Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымына мүше мемлекеттерге жоспарлауда, өңірлік тәжірибені жүйелеуде консультациялық-техникалық қолдау мен жағдай жасау және мүше мемлекеттердің арасында алғашқы медициналық-санитариялық көмек бойынша білім беруге жәрдемдесу
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Ұлттық медицина университеті" АҚ
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
100 "Денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету"
30 684
73
Трансплантология саласында үйлестіру жүйесін құру бойынша қызметтер
Қазақстан Республикасында ағзалық донорлықтың тиімді ұлттық жүйесін құру және трансплантология ғылымын дамыту
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Транспланттауды және жоғары технологиялық медициналық қызметті үйлестіру жөніндегі республикалық орталық"
ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
100 "Денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету"
200 490
74
"Ұлттық ғылыми онкология орталығы" ЖШС дамуының тұжырымдама моделін әзірлеуді қамтамасыз ету
Халықаралық стандарттарға сәйкес онкологиялық көмек көрсету; онкологиялық ауруларды профилактикасының, диагностикалаудың және емдеудің дербестендірілген әдістерін әзірлеу және енгізу; онкологиялық қызметті үйлестіру және мониторингтеу; онкологиялық қызметтің кадрлық әлеуетін дамыту және даярлау.
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Ұлттық ғылыми онкология орталығы" ЖШС
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
100 "Денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету"
20 770
75
Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау саласын дамытудың 2016 –2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасының және "Қазақстан-2050" даму стратегиясында белгіленген денсаулық сақтау саласындағы стратегиялық бағыттардың іске асырылуын әдіснамалық сүйемелдеу және мониторинг жүргізу
Ағымдағы кезеңде денсаулық сақтау жүйесінде жүргізіліп жатқан реформаларды талдау, денсаулық сақтау саласын дамытуды мемлекеттік реттеудің қазіргі саясатын және денсаулық сақтау саласын дамытуды қамтамасыз ету жөніндегі іс-шараларды іске асыру нәтижелерін талдау
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Денсаулық сақтауды дамыту республикалық орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"

404 512
72
Обеспечение деятельности Географически удаленного офиса Всемирной организации здравоохранения по первичной медико-санитарной помощи в городе Алматы, Республика Казахстан
Обеспечение функционирования деятельности Географически удаленного офиса по первичной медико-санитарной помощи, в частности, создание консультативно-технической поддержки и условий государствам-членам Европейской Всемирной организации здравоохранения в планировании, систематизации регионального опыта и содействие передаче знаний по первичной медико-санитарной помощи между государствами-членами
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
АО "Национальный медицинский университет"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
100 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области здравоохранения"
30 684
73
Услуги по созданию системы координации в области трансплантологии
Создание эффективной национальной системы органного донорства и развитие науки трансплантологии в Республике Казахстан
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр по координации трансплантации и высокотехнологичных медицинских услуг"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
100 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области здравоохранения"
200 490
74
Обеспечение разработки модели-концепции развития ТОО "Национальный научный онкологический центр"
Оказание онкологической помощи в соответствии с международными стандартами; разработка и внедрение персонифицированных методов профилактики, диагностики и лечения онкологических заболеваний; координация и мониторинг развития онкологической службы; развитие и подготовка кадрового потенциала онкологической службы.
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
ТОО "Национальный научный онкологический центр"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
100 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области здравоохранения"
20 770
75
Методологическое сопровождение и мониторинг реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан на 2016 – 2019 годы и стратегических направлений в области здравоохранения, обозначенных в Стратегии развития "Казахстан-2050"
Анализ проводимых реформ системы здравоохранения на текущий момент, анализ действующей политики государственного регулирования развития сферы здравоохранения и результатов реализации мероприятий по обеспечению развития сферы здравоохранения
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр развития здравоохранения"
001"Формирование государственной политики в области здравоохранения"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"

127 646
76
Денсаулық сақтау саласында кейбір бағдарламалық кешендерді және электрондық тіркелімдерді (ақпараттық жүйелерді) сүйемелдеу, Қазақстан Республикасының ұлттық телемедицина желісін пайдалануды қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қауіпсіз, әділ, сапалы және тұрақты денсаулық сақтау жүйесін қамтамасыз ететін уақтылы, өзекті, нақты және толыққанды ақпаратты автоматтандырылған түрде алу мүмкіндігін қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Республикалық электрондық денсаулық сақтау орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
104 "Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету"
325 500
77
Электрондық денсаулық сақтауды дамытудың функционалдық және институционалдық тұрақтылығын қамтамасыз ету жөніндегі қызметті көрсету
Электрондық денсаулық сақтауды реформалауға, сондай-ақ ұзақ мерзімді IT-әлеуетін қалыптастыруға және Қазақстан Республикасының "электрондық денсаулық сақтау" саласын дамыту шеңберінде функционалдық, институционалдық тұрақтылықты байланысты іс-шараларды орындау қамтамасыз ету, сондай-ақ тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсету кезінде инновациялық технологияларды қолдану мүмкіндігін беру мақсатында Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігінің ақпараттық жүйелерін модификациялауды
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Республикалық электрондық денсаулық сақтау орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
105 "Денсаулық сақтау жүйесін реформалауды қолдау"
416 320
78
Денсаулық сақтауды реформалауды әдіснамалық қолдау
Халықаралық озық тәжірибе негізінде денсаулық сақтау саласын реформалауды әдіснамалық қолдау. Қаржыландыру, тарифтерді белгілеу, әлеуметтік медициналық сақтандыруды әдіснамалық қолдау, ұлттық дәрілік саясат, клиникалық тәжірибе, денсаулық сақтауды стандарттау, денсаулық сақтау менеджменті, адами ресурстарды басқару, электрондық денсаулық сақтауды стандарттау, медициналық және фармацевтикалық білім беру, медициналық қызметтердің сапасын реттеу, денсаулық сақтау жобаларын басқару мәселелері бойынша жобаларды іске асыру. Денсаулық сақтау саласындағы инвестициялық саясат бойынша; денсаулық сақтау саласындағы ғылымды, инновациялық қызметті және сараптамаларды дамыту бойынша іс-шараларды орындау
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Денсаулық сақтауды дамыту республикалық орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
105 "Денсаулық сақтау жүйесін реформалауды қолдау"

127 646
76
Услуги по сопровождению некоторых программных комплексов и электронных регистров (информационных систем) в области здравоохранения, обеспечению эксплуатации национальной телемедицинской сети Республики Казахстан
Обеспечение возможности автоматизированного получения своевременной, актуальной, достоверной и достаточной информации, обеспечивающей безопасную, справедливую, качественную и устойчивую систему здравоохранения
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр электронного здравоохранения"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
104 "Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа"
325 500
77
Оказание услуги по обеспечению функциональной и институциональной устойчивости развития электронного здравоохранения
Выполнение мероприятий, связанных с реформированием электронного здравоохранения, в том числе формированием долгосрочного IT-потенциала и обеспечением функциональной, институциональной устойчивости, в рамках развития "электронного здравоохранения" Республики Казахстан, а также модификация информационных систем Министерства здравоохранения Республики Казахстан с целью предоставления возможности применения инновационных технологий при оказании гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр электронного здравоохранения"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
105 "Поддержка реформирования системы здравоохранения"
416 320
78
Методологическая поддержка реформирования здравоохранения
Методологическая поддержка реформирования здравоохранения на основе передового международного опыта. Реализация проектов по вопросам финансирования, тарифообразования, методологической поддержки социального медицинского страхования, национальной лекарственной политики, клинической практики, стандартизации здравоохранения, менеджмента здравоохранения, управления человеческими ресурсами, стандартизации электронного здравоохранения, медицинского и фармацевтического образования, регулирования качества медицинских услуг, управления проектами здравоохранения. Выполнение мероприятий по инвестиционной политике в области здравоохранения; развитию науки, экспертизы и инновационной деятельности в здравоохранении
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр развития здравоохранения"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
105 "Поддержка реформирования системы здравоохранения"

836 467
79
Денсаулық сақтау ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау саласында білім беру қызметтерін көрсету
Қазақстан Республикасының халқына медициналық қызметтердің қолжетімділігін және сапасын арттырудың негізгі тетігі ретінде денсаулық сақтау жүйесінің кадрлық әлеуетін дамыту және нығайту
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Астана" медицина университеті" АҚ
005 "Денсаулық сақтау ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау"
1 285 473
80
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қаржыландыруды қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қаржыландыруды қамтамасыз етуі, оның ішінде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмекті сатып алуды өткізуі, шарттар жасасуы және медициналық қызметке ақы төлеуі, сондай-ақ денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық қызметтердің тұтынушыларына көрсеткен медициналық көмектің сапасы мен көлемі бойынша шарттық міндеттемелерін орындауына мониторинг жүргізу
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" КЕАҚ
067 "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету"
102 "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қаржыландыруды қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
905 823
81
Қазақстан Республикасында инновациялық медициналық технологияларды дамыту бойынша жұмысты ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының халқын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде инновациялық медициналық технологияларды қолдана отырып, медициналық көмекпен қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"А.Н. Сызғанов атындағы Хирургия ұлттық ғылыми орталығы" АҚ, "Ұлттық ғылыми медициналық орталық" АҚ, "University Medical Center" корпоративтік қоры, "Ұлттық ғылыми кардиохирургия орталығы" АҚ, "Ұлттық нейрохирургия орталығы" АҚ
067 "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету"
105 "Инновациялық медициналық технологияларды қолдану арқылы медициналық көмек көрсету және шетелде емдеу"
3 050 468
82
Қазақстан Республикасының азаматтарын бюджет қаражаты есебінен шетелге емделуге жіберу, оның ішінде шетелде емделуге үміткер азаматтарды отандық медициналық ұйымдарда емдеу
Қазақстан Республикасының азаматтарын республикада көрсетілмейтін медициналық көмекпен қамтамасыз ету, сондай-ақ шетелдік мамандарды тарту арқылы отандық клиникаларда жоғары технологияларды дамыту
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"University Medical Center" корпоративтік қоры, "Ұлттық ғылыми медициналық орталық" АҚ
067 "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету"
105 "Инновациялық медициналық технологияларды қолдану арқылы медициналық көмек көрсету және шетелде емдеу"

836 467
79
Оказание образовательных услуг в области повышения квалификации и переподготовки кадров организаций здравоохранения
Развитие и укрепление кадрового потенциала системы здравоохранения как ключевого механизма повышения качества и доступности медицинских услуг населению Республики Казахстан
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
АО "Медицинский университет "Астана"
005 "Повышение квалификации и переподготовка кадров организаций здравоохранения"
1 285 473
80
Услуги по обеспечению финансирования гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Обеспечение финансирования гарантированного объема бесплатной медицинской помощи Фондом социального медицинского страхования, в том числе проведение закупа медицинской помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, заключение договора и оплата медицинских услуг, а также проведение мониторинга исполнения субъектами здравоохранения договорных обязательств по качеству и объему медицинской помощи, оказанной потребителям медицинских услуг
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
НАО "Фонд социального медицинского страхования"
067 "Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи" 102 "Услуги по обеспечению финансирования гарантированного объема бесплатной медицинской помощи"
905 823
81
Организация работы по развитию инновационных медицинских технологий в Республике Казахстан
Обеспечение населения Республики Казахстан медицинской помощью с применением инновационных медицинских технологий в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
АО "Национальный научный центр хирургии имени А.Н. Сызганова", АО "Национальный научный медицинский центр", Корпоративный фонд "University Medical Center", АО "Национальный научный кардиохирургический центр", АО "Национальный центр нейрохирургии"
067 "Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи" 105 "Оказание медицинской помощи с применением инновационных медицинских технологий и лечение за рубежом"
3 050 468
82
Направление граждан Республики Казахстан на лечение за рубеж за счет бюджетных средств, в том числе лечение граждан, претендующих на лечение за рубежом, в отечественных медицинских организациях
Обеспечение граждан Республики Казахстан медицинской помощью, не оказывающейся в республике, а также развитие высоких технологий в отечественных клиниках с привлечением зарубежных специалистов
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Корпоративный фонд "University Medical Center", АО "Национальный научный медицинский центр"
067 "Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи" 105 "Оказание медицинской помощи с применением инновационных медицинских технологий и лечение за рубежом"

2 244 984
83
Қазақстан Республикасында санитариялық авиацияны дамыту бойынша жұмысты ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының халқын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде санитариялық авиация нысанындағы медициналық көмекпен қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Республикалық санитариялық авиация орталығы" ШЖҚ РМК
067 "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету"
107 "Санитариялық авиация нысанында медициналық көмек көрсету"
6 381 428
84
Саламатты өмір салтын насихаттау
Басымдықтарды, концептуалды идеяларды әзірлеу, саламатты өмір салтын насихаттау, әлеуметтік мәні бар аурулардың профилактикасы жөніндегі іс-шараларды әдіснамалық сүйемелдеу және мониторингтеу, жалпы Қазақстан Республикасының бойынша халық арасында өткізілген ақпараттық-коммуникациялық іс-шаралар туралы ақпаратты жинақтау және есептерді дайындау
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Қоғамдық денсаулық сақтау ұлттық орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау" 104 "Саламатты өмір салтын насихаттау"
85 394
85
ЖИТС профилактикасы және оған қарсы
күрес жөніндегі іс-шараларды жүзеге асыру
Қазақстан Республикасындағы АИТВ-инфекциясының жағдайлары мен таралуын эпидемиологиялық қадағалау, эпидемиологиялық ахуалды бағалау және талдау
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі республика лық орталық" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
105 "ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру"
87 371
86
Тарих және мәдениет ескерткіштерінде ғылыми-реставрациялау жұмыстарын орындау бағаларының нормативтерін әзірлеу
Нормативтік бағаларды, сметалық-нормативтік базаны, сметалық нормалау және баға белгілеу бағаларын әзірлеу, оның ішінде сметалық нормалар мен бірегей бағалар жинақтарын ағымдағы бағаларға қайта есептеу, тарихи және мәдени ескерткіштер бойынша арнайы ғылыми-жобалау жұмыстарына бағалар жинақтарын әзірлеу
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
"Қазқайтажаңарту" ШЖҚ РМК
001 "Мәдениет, спорт және туристік қызмет саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
100 "Мәдениет, спорт және туристік қызмет саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету"
50 382
87
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту саласында қызмет көрсету
Қазақстан Республикасындағы тілдерді дамыту мен қолданудың 2011–2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру бойынша іс-шаралар өткізу
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
"Шайсұлтан Шаяхметов атындағы "Тіл-Қазына" Ұлттық ғылыми-практикалық орталығы" КЕАҚ
021 "Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту"
100 "Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамытуды қамтамасыз ету"

2 244 984
83
Организация работы по развитию санитарной авиации в Республике Казахстан
Обеспечение населения Республики Казахстан медицинской помощью в форме санитарной авиации в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр санитарной авиации"
067 "Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи" 107 "Оказание медицинской помощи в форме санитарной авиации"
6 381 428
84
Пропаганда здорового образа жизни
Разработка приоритетов, концептуальных идей, методологическое сопровождение и мониторинг мероприятий по пропаганде здорового образа жизни, профилактике социально значимых заболеваний, сбор информации, формирование отчетов о проведенных информационно-коммуникационных мероприятиях среди населения в целом по Республике Казахстан
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр общественного здравоохранения"
070 "Охрана общественного здоровья" 104 "Пропаганда здорового образа жизни"
85 394
85
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД
Эпидемиологический надзор за случаями и распространенностью ВИЧ-инфекции, оценка и анализ эпидемиологической ситуации в Республике Казахстан
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр по профилактике и борьбе со СПИД"
070 "Охрана общественного здоровья" 105 "Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД"
87 371
86
Разработка
нормативов расценок выполнения научно-реставрационных работ на памятниках истории и культуры
Разработка нормативных расценок, сметно-нормативной базы, сметного нормирования и расценок ценообразования, в том числе пересчет в текущие цены сборников сметных норм и единичных расценок, разработка сборников цен на специальные научно-проектные работы по памятникам истории и культуры
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казреставрация"
001 "Формирование государственной политики в сфере культуры, спорта и туристской деятельности"
100 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области культуры, спорта и туристской деятельности"
50 382
87
Предоставление услуг в сфере развития государственного языка и других языков народа Казахстана
Проведение мероприятий по реализации Государственной программы развития и функционирования языков в Республике Казахстан на 2011-2020 годы
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
НАО "Национальный научно-практический центр "Тіл-Қазына" имени Шайсултана Шаяхметова"
021 "Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана"
100 "Обеспечение развития государственного языка и других языков народа Казахстана"

898 683
88
Қазақстан Республикасының тарих және мәдениет ескерткіштерінде ғылыми-реставрациялық және консервациялық жұмыстар жүргізу
Жаңғырту және реставрациялау арқылы республикалық маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерін сақтау бойынша қызметтер көрсету
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
"Қазқайтажаңарту" ШЖҚ РМК
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және мұрағат ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
100 "Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін қалпына келтіру, салу"
656 825
89
Қазақ халқының мәдени мұрасын зерделеуді жинақтау және жүйелеу
ЮНЕСКО-ның алдын ала тізіміне енгізілген аумақтардың, қорғау аймақтарының шекарасын айқындау және объектілердің деректерін құруды әзірлеу бойынша қызметтерді көрсету, Ескерткіштерді "Ұлы Жібек Жолы" сериялық трансшекаралық номинациясы бойынша ЮНЕСКО-ның дүниежүзілік мұралары тізіміне қосу үшін мәдени мұра объектілерінің ғылыми құжаттамаларын дайындау (номинациялар мәтінін дайындау, қорғау аймақтарының жобасын әзірлеу), Ескерткіштерді "Ұлы Жібек Жолы" сериялық номинациясына қосу үшін ескерткіштерді сақтау және оны пайдалану бойынша менеджмент жоспарларды дайындау жөніндегі қызметтер көрсету
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
"Қазқайтажаңарту" ШЖҚ РМК
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және мұрағат ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
101 "Қазақ халқының мәдени мұрасын зерделеуді жинақтау және жүйелеу"
18 000
90
Ұлттық фильмдер шығару
Халықтың рухани қажеттілігін қанағаттандыра алатын, мемлекеттің мүддесіне және әлемдік аренада мемлекеттің бедел-бейнесіне қызмет ететін, көркемдік деңгейі жоғары ұлттық фильмдерді өндіру
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
"Ш.Айманов атындағы "Қазақфильм" АҚ
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және мұрағат ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
104 "Ұлттық фильмдер шығару"
1 204 717
91
Ұлттық фильмдерді дубляждау, сценарий резервін қалыптастыру, үздіксіз кинотехнологиялық процесті қамтамасыз ету, ұлттық фильмдерді сақтау, ұлттық фильмдерді дистрибьюциялау және тираждау
Барлық ұлттық фильмдерді түпнұсқа тілінен мемлекеттік тілге дубляждау, мемлекеттік фильмдер қорын құру және сақтау, фильмдер прокатын ұйымдастыру, тираждау мен дистрибьюциялауды жүзеге асыру кезінде фильмдердің меншік иесінің құқығын және фильм иесінің өзге де құқықтарының сақталуын қамтамасыз ету, сондай-ақ шетелде ұлттық фильмдерді дамыту, насихаттау және ілгерілету және оларды шығаруға инвестициялар тарту
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
"Ш.Айманов атындағы "Қазақфильм" АҚ
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және мұрағат ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
104 "Ұлттық фильмдер шығару"

898 683
88
Проведение научно-реставрационных и консервационных работ на памятниках истории и культуры Республики Казахстан
Оказание услуг по сохранению памятников истории и культуры республиканского значения путем воссоздания и реставрации
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казреставрация"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
100 "Воссоздание, сооружение памятников историко-культурного наследия"
656 825
89
Свод и систематизация изучения культурного наследия казахского народа
Оказание услуг по разработке определение границ территории, зон охраны и создание базы данных объектов, включенных в предварительный список ЮНЕСКО;
Подготовка научной документации объектов культурного наследия для включения в Список Всемирного наследия ЮНЕСКО по серийной трансграничной номинации "Великий Шелковый путь" (подготовка текста номинации, разработка проекта зон охраны);
Подготовка менеджмент-планов по сохранению и использованию памятников для включения их в серийную номинацию "Великий Шелковый путь"
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казреставрация"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
101 "Свод и систематизация изучения культурного наследия казахского народа"
18 000
90
Производство национальных фильмов
Производство высокохудожественных произведений национальных фильмов, способных удовлетворять духовные потребности народа, служить государственным интересам, имиджу страны на мировой арене
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
АО "Казахфильм"
им. Ш.Айманова"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
104 "Производство национальных фильмов"
1 204 717
91
Услуги по дубляжу национальных фильмов, формированию сценарного резерва, обеспечению непрерывного кинотехнологического процесса, хранению национальных фильмов, дистрибъюции и тиражированию национальных фильмов
Дубляж всех национальных фильмов с языка оригинала на государственный язык, создание и сохранение государственного фильмофонда, организация проката фильмов, обеспечение сохранности прав собственника фильма и соблюдение иных прав фильмовладельца при осуществлении тиражирования и дистрибьюции, а также развитие, пропаганда и продвижение национальных фильмов за рубежом и привлечение инвестиций на их производство
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
АО "Казахфильм"
им. Ш.Айманова"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
104 "Производство национальных фильмов"

664 001
92
Мемлекет басшысының қатысуымен өтетін іс-шаралар
Қазақстан Республикасының мемлекеттік және ұлттық мерекелеріне, Қазақстан халқы Ассамблеясына арналған мерекелік іс-шаралар мен салтанатты концерттерді өткізу, Мемлекет басшысының шетел делегацияларымен ресми кездесулері шеңберінде концерттік бағдарламаларды ұйымдастыру; Қазақстанның шығармашылық ұжымдары мен орындаушыларының Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы, Еуразиялық экономикалық одақ, Шанхай ынтымақтастық ұйымы, ТҮРКСОЙ, ЮНЕСКО, Шыңжан-Ұйғыр автономиялық ауданының іс-шараларына қатысуын қамтамасыз ету, сондай-ақ Астана қаласының 20-жылдығының, Елбасының "Болашаққа бағдар: Рухани жаңғыру" бағдарламасы, Қазақстан мен Ресейдің XV өңіраралық ынтымақтастық форумы, Өзбекстанның Қазақстандағы жылының шеңберінде мәдени іс-шараларды өткізу, оның ішінде фестивальдер, концерттер, шетелдік ұжымдардың гастрольдері, ашық аспандағы опера қойылымы, Қазақстандағы шет елдерінің мәдениет күндері, марапаттау рәсімі, театралық-спорт саябағы, "Этноауыл" ұлттық мәдени кешенінің жаңа маусымын өткізу
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
"Қазақ әуендері" АҚ
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және мұрағат ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
105 "Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу"
8 552 180
93
Елімізде және шет елдерде өткізілетін әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар
Қазақстанда шетелдік орындаушылардың өнер көрсетуін және гастрольдерін, жас дарындар мен жетекші орындаушылардың әлемнің үздік сахналарында өнер көрсетуін, қазақстандық орындаушылардың халықаралық конкурстарға қатысуын ұйымдастыру, сондай-ақ Астана қаласының 20-жылдығына арналған және Елбасының "Болашаққа бағдар: Рухани жаңғыру" бағдарламасы шеңберінде мәдени іс-шараларды өткізу, оның ішінде фестивальдер, концерттер, ақындардың айтысы, мерейтойлар, конкурс, Қазақстанның шетелдегі мәдениет күндері, қазақстандық орындаушылардың халықаралық мәдени жобаларға қатысуы
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
"Қазақ әуендері" АҚ
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және мұрағат ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
105 "Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу"
1 757 710
94
Мемлекет басшысының қатысуымен өтетін іс-шаралар
Өнер туындыларын би және балет арқылы қайта шығару жолымен хореография өнерін кеңінен тарату. Хореография өнерін насихаттау, хореография саласында халықаралық ынтымақтастық. Классикалық би және балет бойынша қызметтерді сатып алу үшін әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шараларды өткізу бойынша ілеспе қызметтерді жүзеге асыру
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
"Астана Балет" театры" ЖШС
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және мұрағат ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
105 "Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу"

664 001
92
Мероприятия с участием Главы государства
Проведение праздничных мероприятий и торжественных концертов, посвященных государственным и национальным праздникам Республики Казахстан, Ассамблее народа Казахстана, организация концертных программ в рамках официальных встреч Главы государства с иностранными делегациями, обеспечение участия творческих коллективов и исполнителей в мероприятиях Содружества Независимых Государств, Евразийского экономического союза, Шанхайской организации сотрудничества, ТЮРКСОЙ, ЮНЕСКО, Синьцзян-Уйгурского автономного района, а также проведение культурных мероприятий в рамках празднования 20-летия г. Астаны, программы Главы государства "Взгляд в будущее: модернизация общественного сознания", XV форума межрегионального сотрудничества Казахстана и России, Года Узбекистана в Казахстане, в числе которых фестивали, концерты, гастроли зарубежных творческих коллективов, постановка оперы под открытым небом, дни культуры зарубежных стран в Казахстане, церемония награждения, открытия театрально-спортивного парка и нового сезона национального культурного комплекса "Этноаул"
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
АО "Қазақ әуендері"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
105 "Проведение социально значимых и культурных мероприятий"
8 552 180
93
Социально значимые и культурные мероприятия, проводимые в стране и за рубежом
Проведение выступлений и гастролей зарубежных исполнителей в Казахстане, молодых дарований и ведущих исполнителей в лучших залах мира, обеспечение участия казахстанских исполнителей в международных конкурсах, а также проведение социально значимых и культурных мероприятий в рамках празднования 20-летия г. Астаны и Программы "Взгляд в будущее: модернизация общественного сознания" в числе которых фестивали, концерты, айтысы акынов, юбилеи, конкурсы, дни культуры Казахстана за рубежом, участие казахстанских исполнителей в международных культурных проектах, творческие вечера
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
АО "Қазақ әуендері"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
105 "Проведение социально значимых и культурных мероприятий"
1 757 710
94
Мероприятия с участием Главы государства
Популяризация хореографического искусства путем воспроизведения произведений искусства через танцы и балет. Пропаганда хореографического искусства, международное сотрудничество в области хореографии. Осуществление сопутствующих услуг по проведению социально значимых и культурных мероприятий для приобретения услуг по классическому танцу и балету
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
ТОО "Театр "Астана Балет"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
105 "Проведение социально значимых и культурных мероприятий"

2 915 305
95
Мемлекет басшысының "Рухани жаңғыру" бағдарламалық баяндамасының шеңберіндегі іс-шаралар
Шетелде таныстыру үшін өнер туындыларын іріктеу жөніндегі сарапшылар тобының жұмысын жүргізу
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
"Қазақ ғылыми-зерттеу мәдениет институты" ЖШС
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және мұрағат ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
116 "Өнер туындылары мен әдебиеттерді іріктеу және аудару сапасын бақылау жөніндегі қызметі"
227 900
96
Халықаралық дәрежедегі және спорттық резерв спортшыларын даярлау, олимпиадалық спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалар мүшелерінің халықаралық спорт жарыстарына қатысуға даярлауды қамтамасыз ету
Республикалық, халықаралық спорттық іс-шараларды ұйымдастыру және олимпиадалық спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасының ұлттық құрама командасының халықаралық жарыстарға қатысуы
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
"Ұлттық олимпиада комитеті" ҚБ
036 "Жоғары жетістіктер спортын дамыту"
100 "Жоғары жетістіктер спортын дамытуды қамтамасыз ету"
12 511 529
97
Қазақ ұлттық хореография академиясында мәдениеттегі және өнердегі дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу
Оқу процесін даярлауды ұйымдастыру және білім беру қызметін ұсыну
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
"Қазақ ұлттық хореография академиясы" КЕАҚ
041 "Мәдениет пен өнер саласында кадрлар даярлау"
103 "Хореография саласындағы білім беру үрдісін қамтамасыз ету"
1 270 919
98
Ұлттық туристік өнімді қалыптастыру және оны халықаралық және ішкі нарықта жылжыту жөніндегі іс-шаралар
Қазақстанның ел имиджін ілгерілетуге бағытталған халық аралық көрмелерге қатысуын қамтамасыз ету, әлемдік қауымдастықты елдің туристік әлеуетімен таныстыру; әлеумет тік-мәдени, медициналық, этнографиялық, спорттық, мәдени танымдық, ғылыми және басқа да туризм түрлерін ілгерілетуді қоса алғанда, ұлтаралық және мемлекет аралық өзара түсіністікті ілгерілетуге ықпал ететін оң және нәтижелі мәдениет аралық қарым-қатынастарды қалыптастыру процестерін ұйымдастыру бойынша қызметтер
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
"Kazakh Tourism" ұлттық компаниясы" АҚ
043 "Ұлттық туристік өнімді қалыптастыру мен оны халықаралық және ішкі нарықта ілгерілету"
100 "Қазақстанның туристік имиджін қалыптастыру"
2 048 674
99
"Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" РМК-ның ядролық, радиациялық және электрофизикалық қондырғыларының жұмыс істеуін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
"Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" РМК-ның ядролық, радиациялық және электрофизикалық қондырғыларын ғылыми-техникалық бағдарламаларды және халықаралық жобаларды табысты орындау үшін күтіп ұстау және қауіпсіз пайдалану (ғимараттарды, құрылыстарды, көлікті күтіп ұстау, персоналдың еңбегіне ақы төлеу, материалдарды сатып алу, жабдықтарды жөндеу, коммуналдық қызметтерді, бюджетке салықтар және тағы басқа төлемдерді төлеу бойынша қызметтер кешені)
Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігі
"Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" РМК
036 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту"
101 "Қазақстан Республикасы аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету"

2 915 305
95
Мероприятия в рамках программной статьи Главы государства "Рухани жаңғыру"
Проведение работ экспертных групп по отбору произведений искусства для презентаций за рубежом
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
ТОО "Казахский научно-исследовательский институт культуры"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
116 "Услуги по контролю за качеством перевода и отбора произведений литературы и искусства"
227 900
96
Подготовка спортсменов международного класса и спортивного резерва, обеспечение подготовки к участию в международных спортивных соревнованиях членов национальных сборных команд по олимпийским видам спорта
Организация республиканских, международных спортивных мероприятий и участие сборных команд Республики Казахстан по олимпийским видам спорта в международных соревнованиях
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
ОО "Национальный Олимпийский комитет" Республики Казахстан
036 "Развитие спорта высших достижений"
100 "Обеспечение развития спорта высших достижений"
12 511 529
97
Обучение и воспитание одаренных в культуре и искусстве детей в Казахской национальной академии хореографии
Организация подготовки учебного процесса и предоставление образовательных услуг
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
НАО "Казахская национальная академия хореографии"
041 "Подготовка кадров в области культуры и искусства" 103 "Обеспечение образовательного процесса в области хореографии"
1 270 919
98
Формирование национального туристского продукта и продвижение его на международном и внутреннем рынке
Обеспечение участия Казахстана в Международных выставках направленных на продвижение имиджа страны, ознакомление мировой общенственности с туристским потенциалом страны; Услуги по организации процесса по созданию положительных и продуктивных межкультурных отношений, способствующих продвижению национального и межгосударственного взаимопонимания, включая продвижение социально-культурного, этнографического, медицинского, спортивного, культурно-познавательного, научного, детско-юношеского и других видов туризма
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
АО "Национальная компания "Kazakh Tourism"
043 "Формирование национального туристского продукта и продвижение его на международном и внутреннем рынке"
100 "Формирование туристского имиджа Казахстана"
2 048 674
99
Услуги по обеспечению функционирования ядерных, радиационных и электрофизических установок РГП "Национальный ядерный центр Республики Казахстан"
Содержание и безопасная эксплуатация ядерных, радиационных и электрофизических установок РГП "Национальный ядерный центр Республики Казахстан" для успешного выполнения научно-технических программ и международных проектов (комплекс услуг по содержанию зданий, сооружений, транспорта, оплате труда персонала, приобретению материалов, ремонту оборудования, оплате коммунальных услуг, налогов и других платежей в бюджет)
Министерство энергетики Республики Казахстан
РГП "Национальный ядерный центр Республики Казахстан"
036 "Развитие атомных и энергетических проектов"
101 "Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан"

702 298
100
"Ядролық физика институты" РМК ядролық, радиациялық және электрофизикалық қондырғыларының жұмыс істеуін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Ғылыми-техникалық бағдарламаларды және халықаралық жобаларды табысты орындау үшін "Ядролық физика институты" РМК базалық эксперименттік қондырғыларының жұмыс істеуін және қауіпсіздігін қамтамасыз ету (ғимараттарды, құрылыстарды, көлікті күтіп ұстау, персоналдың еңбегіне ақы төлеу, материалдарды сатып алу, жабдықтарды жөндеу, коммуналдық қызметтерді, бюджетке салықтар және т.б. төлемдерді төлеу бойынша қызметтер кешені)
Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігі
"Ядролық физика институты" РМК
036 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту"
101 "Қазақстан Республикасы аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету"
539 281

702 298
100
Услуги по обеспечению функционирования ядерных, радиационных и электрофизических установок РГП "Институт ядерной физики"
Обеспечение функционирования и безопасности базовых экспериментальных установок РГП "Институт ядерной физики" для успешного выполнения научно-технических программ и международных проектов (комплекс услуг по содержанию зданий, сооружений, транспорта, оплате труда персонала, приобретению материалов, ремонту оборудования, оплате коммунальных услуг, налогов и других платежей в бюджет)
Министерство энергетики Республики Казахстан
РГП "Институт ядерной физики"
036 "Развитие атомных и энергетических проектов"
101 "Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан"
539 281

101
"Геофизикалық зерттеулер институты" РМК геофизикалық қондырғыларының жұмыс істеуін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Ғылыми-техникалық бағдарламаларды және халықаралық жобаларды табысты орындау үшін "Геофизикалық зерттеулер институты" РМК геофизикалық қондырғыларының үздіксіз және қауіпсіз жұмысын қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер (ғимараттарды, құрылыстарды, көлікті күтіп ұстау, персоналдың еңбегіне ақы төлеу, материалдарды сатып алу, жабдықтарды жөндеу, коммуналдық қызметтерді, бюджетке салықтар және тағы басқа төлемдерді төлеу бойынша қызметтер кешені)
Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігі
"Геофизикалық зерттеулер институты" РМК
036 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту"
101 "Қазақстан Республикасы аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету"
191 423
102
"Технологияларды және үздік тәжірибелерді ілгерілету, бизнес пен инвестицияларды дамыту арқылы Қазақстанның жасыл экономикаға жылдам көшуіне ықпал ету"
Жасыл технологияларды енгізу және дамыту арқылы қоршаған ортаға теріс әсерді азайту
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
КЕАҚ "Халықаралық жасыл технологиялар және инвестициялық жобалар орталығы"
044 "Технологияларды және үздік тәжірибелерді ілгерілету, бизнес пен инвестицияларды дамыту арқылы Қазақстанның жасыл экономикаға жылдам көшуіне ықпал ету"
68 838
103
Қала құрылысы кодексі жобасының тұжырымдамасын әзірлеу орындылығын анықтауға бағытталған сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласында әлеуметтік, талдамалық зерттеулер жүргізу
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы заңнаманы жетілдіру және мемлекеттік реттеудің жұмыс істеп тұрған тетіктері мен әдістері пысықталмаған, қайшылықтарды болдырмау қажеттілігі
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігі
"Атамекен" Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасы
001 "Стандарттау, метрология, өнеркәсіп, инвестициялар тарту, геология, индустриялық саясатты қалыптастыру, инфрақұрылымды және бәсекелестік нарықты, көлік және коммуникацияны, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамыту саласында мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
45 679
104
2020-2024 жж. индустриялық-инновациялық дамыту тұжырымдамасының жобасын әзірлеу бөлігінде экономиканың басым секторларын дамыту саласындағы ақпараттық-сараптамалық зерттеулер
"Цифрлық дәуір" өнеркәсібін қалыптастыруға акцентпен елді 2020-2024 жылдарға арналған индустриалды дамыту бойынша тұжырымдамалық ұсыныстар дайындау
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігі
"Қазақстандық индустрия дамыту институты" АҚ
001 "Стандарттау, метрология, өнеркәсіп, инвестициялар тарту, геология, индустриялық саясатты қалыптастыру, инфрақұрылымды және бәсекелестік нарықты, көлік және коммуникацияны, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамыту саласында мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"

101
Услуги по обеспечению функционирования геофизических установок РГП "Институт геофизических исследований"
Оказание услуг по обеспечению непрерывной и безопасной работы геофизических установок РГП "Институт геофизических исследований" для успешного выполнения научно-технических программ и международных проектов (комплекс услуг по содержанию зданий, сооружений, транспорта, оплате труда персонала, приобретению материалов, ремонту оборудования, оплате коммунальных услуг, налогов и других платежей в бюджет)
Министерство энергетики Республики Казахстан
РГП "Институт геофизических исследований"
036 "Развитие атомных и энергетических проектов"
101 "Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан"
191 423
102
Содействие ускоренному переходу Казахстана к зеленой экономике путем продвижения технологий и лучших практик, развития бизнеса и инвестиций
Уменьшение негативного воздействия на окружающую среду путем внедрения и развития зеленых технологий
Министерство энергетики Республики Казахстан
НАО "Международный центр зеленых технологий и инвестиционных проектов"
044 "Содействие ускоренному переходу Казахстана к зеленой экономике путем продвижения технологий и лучших практик, развития бизнеса и инвестиций"
68 838
103
Проведение социологических, аналитических исследований в области развития архитектуры, градостроительства и строительства, направленных на выявление целесообразности разработки концепции проекта градостроительного кодекса
Совершенствование законодательства в области архитектуры, градостроительства и строительства и необходимость исключения противоречий, недоработок существующих механизмов и методов государственного регулирования.
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Национальная палата предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен"
001 "Формирование и реализация политики государства в сфере стандартизации, метрологии, промышленности, привлечения инвестиций, геологии, формирования индустриальной политики, развития инфраструктуры и конкурентного рынка, транспорта и коммуникаций, строительства, жилищно-коммунального хозяйства"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
45 679
104
Информационно-аналитические исследования в области развития приоритетных секторов экономики в части разработки проекта концепции индустриально-инновационного развития на 2020-2024 годы
Выработка концептуальных предложений по индустриальному развитию страны на 2020-2024 годы с акцентом на становление промышленности "цифровой эпохи".
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО "Казахстанский институт развития индустрии"
001 "Формирование и реализация политики государства в сфере стандартизации, метрологии, промышленности, привлечения инвестиций, геологии, формирования индустриальной политики, развития инфраструктуры и конкурентного рынка, транспорта и коммуникаций, строительства, жилищно-коммунального хозяйства".
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"

179 400
105
Республикалық маңызы бар инвестициялық жобалардың дамуын ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Республикалық деңгейдегі автомобиль жолдарын дамыту
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігі
"ҚазАвтоЖол" Ұлттық компаниясы" АҚ
003 "Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту"
005 "Ішкі көздер есебінен"
122 049 892
106
Іздестіру, іздестіру-бағалау жұмыстары
Қазақстан Республикасының минералдық-шикізат базасын толықтыру мақсатында перспективалы алаңның шикізаттық әлеуетін бағалау.
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігі
"Қазгеология" ұлттық геологиялық барлау компаниясы" АҚ
089 "Жер қойнауын ұтымды және кешенді пайдалануды және Қазақстан Республикасы аумағының геологиялық зерттелуін арттыру"
102 "Өңірлік, геологиялық түсіру, іздестіру-бағалау және іздестіру барлау жұмыстары"
1 000 000
107
Өндеуші өнеркәсіпті және тау-кен секторын 2025 ж. дейін технологиялық қайта жарақтандыру жөніндегі шаралар кешенін, соның ішінде Төртінші өнеркәсіптік революция элементтерін әзірлеу бөлігінде, экономиканың басым секторларын дамыту саласындағы ақпараттық -талдамалық және консультациялық көрсетілетін қызметтер
Технологиялық аудит жүргізілген соң, Төртінші өндірістік революция элементтері енген, іріктелген кәсіпорындарды жаңғырту бойынша кейіннен жоспарларын әзірлеу
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігі
"Қазақстандық индустрия дамыту институты" АҚ
090 "Өнеркәсіп салаларының дамуына жәрдемдесу және өнеркәсіптік қауіпсіздікті қамтамасыз ету"
107 "Экономиканың басым секторларын дамыту саласындағы ақпараттық-талдамалық және консультациялық қызметтер"
283 282
108
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарында жөндеу жұмыстарын орындауды ұйымдастыру жөніндегі мемлекеттік қызметтер көрсету
Республикалық маңызы бар автожолдарын күрделі және орташа жөндеу, ұстау, көгалдандыру.
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігі
"ҚазАвтоЖол" Ұлттық компаниясы" АҚ
091 "Ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарын жөндеу және олардың сапасын жақсартуға бағытталған күтіп-ұстау бойынша жұмыстарды ұйымдастыру"
100 "Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу, күтіп-ұстау, көгалдандыру, диагностикалау және аспаптық құралдармен тексеру"
77 291 707
109
Ішкі су жолдарындағы кеме қатынасы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
Ертіс және Жайық-Каспий бассейндерінде, Іле өзені, Қапшағай су қоймаларында және Балқаш көлінде ішкі су жолдары учаскелерінде кеме қатынасының кепілдік берілген габариттерін навигациялық жабдық белгілерін қою (ұстау) және күту, түбін тереңдету жұмыстарын, түзету жұмыстарын, түбін тазарту жұмыстарын, арналық іздестіру жұмыстарын, навигациялық жабдық пен құрылғыларын әзірлеу және жөндеу, техникалық флот кемелерін жөндеу, кеме қатынасы гидротехникалық құрылғылардың (шлюздер) және техникалық флот кемелерін жаңарту және жаңғырту бойынша іс-шараларды іске асыру арқылы қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігі
"Қазақстан су жолдары" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
092 "Су көлігін және су инфрақұрылымын ұстау, дамыту"
100 "Су жолдарының кеме жүретін жағдайда болуын қамтамасыз ету және шлюздерді күтіп-ұстау"

179 400
105
Оказание государственных услуг по организации развития инвестиционных проектов республиканского значения
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
003 "Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне"
005 "За счет внутренних источников"
122 049 892
106
Поисковые, поисково-оценочные работы
Оценка ресурсного потенциала перспективных площадей с целью наращивания минерально-сырьевой базы Республики Казахстан.
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО "Национальная геологоразведочная компания "Казгеология"
089 "Обеспечение рационального и комплексного использования недр и повышение геологической изученности территории Республики Казахстан"
102 "Региональные, геолого-съемочные, поисково-оценочные и поисково-разведочные работы"
1 000 000
107
Информационно-аналитические и консультационные услуги в области развития приоритетных секторов экономики в части технологического перевооружения обрабатывающей промышленности и горнорудного сектора до 2025 г., включающего элементы Четвертой промышленной революции
Проведение технологического аудита с последующей разработкой планов по модернизации отобранных предприятий, включающих элементы Четвертой промышленной революции
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО "Казахстанский институт развития индустрии"
090 "Содействие развитию отраслей промышленности и обеспечение промышленной безопасности"
107 "Информационно- аналитические и консультационные услуги в области развития приоритетных секторов экономики"
283 282
108
Оказание государственных услуг по организации выполнения ремонтных работ на автомобильных дорогах республиканского значения
Капитальный и средний ремонт, содержание, озеленение автомобильных дорог республиканского значения.
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
091 "Ремонт и организация содержания, направленная на улучшение качества автомобильных дорог общего пользования"
100 "Капитальный, средний и текущий ремонт, содержание, озеленение, диагностика и инструментальное обследование автомобильных дорог республиканского значения"
77 291 707
109
Обеспечение безопасности судоходства на внутренних водных путях
Обеспечение гарантированных габаритов судового хода на судоходных участках внутренних водных путей Иртышского и Урало-Каспийского бассейнов, р.Или, Капчагайскому водохранилищу и по оз. Балхаш посредством реализации мероприятий по выставлению (снятию) и содержания знаков навигационного оборудования, дноуглублению, выправлению, дноочищению, русловым проектным изысканиям, изготовлению и ремонту знаков навигационного инвентаря и оборудования, содержанию и ремонту судоходных шлюзов и судов технического флота, обновлению и модернизации судов технического флота.
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Республиканское государственное казенное предприятие "Қазақстан су жолдары"
092 "Развитие, содержание водного транспорта и водной инфраструктуры"
100 "Обеспечение водных путей в судоходном состоянии и содержание шлюзов"

8 278 916
110
Инновация лық кластердің дамуын қамтамасыз ету бойынша қызметтер
"Инновациялық технологиялар паркі" инновация лық кластерінің жұмыс істеуін қамтамасыз ету бойынша қызметтер
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігі
"Инновациялық технологиялар паркі" дербес кластерлік қоры
205 "Қазақстан Республикасының инновациялық дамуын қамтамасыз ету"
103 ""Инновациялық технологиялар паркі" дербес кластерлік қорының жұмыс істеуі және дамуы жөніндегі қызметтер"
442 172

8 278 916
110
Услуги по обеспечению развития инновационного кластера
Услуги по обеспечению функционирования инновационного кластера "Парк инновационных технологий"
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Автономный кластерный фонд "Парк инновационных технологий"
205 "Обеспечение инновационного развития Республики Казахстан"
103 "Услуги по функционированию и развитию автономного кластерного фонда "Парк инновационных технологий"
442 172

111
Техникалық реттеу жүйесін реформалау
Қазақстан Республикасының құрылыс саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды және сметалық - нормативтік құжаттарды әзірлеу (қайта өңдеу)
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігі
"Қазақ құрылыс және сәулет ғылыми-зерттеу және жобалау институты" АҚ
225 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметін жетілдіру іс-шараларын іске асыру"
100 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру"
1 182 849
112
Алматы агломерациясын аумақтық дамытудың өңіраралық схемасын (өзектендіру) түзету
Алматы агломерациясын аумақтық ұйымдастыруды шыңдау негізінде жобалау шешімдерін анықтау
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігі
"Республикалық мемлекеттік қала құрылысын жоспарлау және кадастр орталығы" ШЖҚ РМК
225 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметін жетілдіру іс-шараларын іске асыру"
100 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру"
198 001
113
Құрылыс салынған аумақтарда жерасты және жерүсті коммуникацияларына түгендеу жүргізу
Барлық инженерлік коммуникациялар нысандарының (сумен жабдықтау, кәріз, электрмен жабдықтау, байланыс, газбен жабдықтау, жылумен жабдықтау, көше шамдары, жол қозғалысын ұйымдастыру) нақты кеңістіктік орналасуын және негізгі техникалық сипаттамаларын анықтау мақсатында жүргізілетін инженерлік-геодезиялық іздестірулердің арнайы түрі.
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігі
"Республикалық мемлекеттік қала құрылысын жоспарлау және кадастр орталығы" ШЖҚ РМК
225 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметін жетілдіру іс-шараларын іске асыру"
100 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру"
650 848
114
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы саласындағы инвестициялардың негіздемесін әзірлеу
Іріктеу өлшемшарттарын әзірлеу және инвестициялық жобаларды іске асырудың басымдығын айқындау, коммуналдық секторды жаңғырту мен дамыту жобаларын қаржыландыру көздері бойынша ұсыныстар әзірлеу, энергия және ресурс үнемдеу технологияларын енгізу, қазақстандық қамтуды қамтамасыз ету.
Жылумен қамтамасыз етудің сенімділігі мен сапасын арттыру, энергияның тиімділігін арттыру және энергия үнемдеуді, сондай-ақ сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту.
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігі
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту мен дамытудың қазақстандық орталығы" АҚ

111
Реформирование системы технического регулирования
Разработка (переработка) нормативно-технических документов и сметно-нормативных документов строительной отрасли Республики Казахстан
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО "Казахский научно-исследовательский и проектный институт строительства и архитектуры"
225 "Реализация мероприятий по совершенствованию архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"
100 "Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"
1 182 849
112
Корректировка (актуализация) Межрегиональной схемы территориального развития Алматинской агломерации
Определение основных проектных решений совершенствования организации территории Алматинской агломерации
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр государственного градостроительного планирования и кадастра"
225 "Реализация мероприятий по совершенствованию архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"
100 "Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"
198 001
113
Инвентаризация подземных и надземных коммуникаций на застроенной территории
Определение точного пространственного положения и основных технических характеристик всех объектов инженерных коммуникаций (водоснабжение, канализация, водоотведение, электроснабжение, связь, газоснабжение, теплоснабжение, уличное освещение, организация дорожного движения)
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр государственного градостроительного планирования и кадастра"
225 "Реализация мероприятий по совершенствованию архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"
100 "Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"
650 848
114
Разработка обоснований инвестиций в сфере жилищно-коммунального хозяйства в рамках Программы развития регионов до 2020 года
Разработка критериев отбора и определение приоритетности реализации инвестиционных проектов, выработка предложений по источникам финансирования проектов модернизации и развития коммунального сектора, внедрение энерго- и ресурсосберегающих технологий, обеспечение казахстанского содержания.
Повышение надежности и качества теплоснабжения, повышение энергоэффективности и развитие энергосбережения, а также систем водоснабжения и водоотведения
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО "Казахстанский центр модернизации и развития жилищно-коммунального хозяйства"

229 "Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шараларды іске асыру"
108 "Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы саласындағы инвестициялар негіздемесін әзірлеу"
514 993
115
Жылумен жабдықтау жүйелеріне орталықтандырылған техникалық тексеру жүргізу
Жылумен жабдықтау объектілерін және жылу желілерін 100 Гкал/сағ-қа дейінгі қазандықтарды жаңғырту және реконструкциялау бойынша жылумен жабдықтау үшін орталықтандырылған техникалық тексеруді өңірлік жобаларды әзірлеу кезінде пайдалану
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігі
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту мен дамытудың қазақстандық орталығы" АҚ
229 "Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шараларды іске асыру"
112 "Жылумен жабдықтау жүйелеріне орталықтандырылған техникалық тексеру жүргізу"
240 948
116
Әлеуметтік сала және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы объектілерінің энергияны үнемдеу жөніндегі іс-шаралар
Халық арасында ақпараттық-түсіндіру насихаттау жұмыстарын жүргізу
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігі
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту мен дамытудың қазақстандық орталығы" АҚ
229 "Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шараларды іске асыру"
115 "Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде әлеуметтік саладағы және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы саласындағы объектілерде энергия үнемдеу бойынша іс-шаралар жүргізу"
150 000
117
Қазақстанның Бәсекеге қабілеттілігінің жағдайы туралы ұлттық баяндамалар дайындау және бәсекеге қабілеттілік халықаралық рейтингтеріндегі Қазақстанның позициясын орнықты жетілдіру бойынша күрделі ұсынымдарды әзірлеу
Бәсекеге қабілеттілігін арттыру саласында қабылданған шаралар ретроспективті талдау арқылы Қазақстанның бәсекеге қабілеттілігін арттыру үшін жәрдемдесу және Қазақстанның бәсекеге қабілеттілігінің жағдайы туралы ұлттық баяндамалар талдау негізінде дайындау, сондай-ақ Қазақстанның позициясын орнықты жетілдіру бойынша күрделі ұсынымдарды әзірлеу
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, сауда, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және тұтынушылардың құқықтарын қорғау салаласында сараптамалық және консалтинг қызметтерін көрсету, зерттеулерді жүзеге асыру"

229 "Реализация мероприятий в области жилищно-коммунального хозяйства в рамках Программы развития регионов до 2020 года"
108 "Разработка обоснований инвестиций в сфере жилищно-коммунального хозяйства в рамках Программы развития регионов до 2020 года"
514 993
115
Проведение централизованного технического обследования систем теплоснабжения
Проведение централизованного технического обследования систем теплоснабжения для использования при разработке региональных проектов по модернизации и реконструкции объектов теплоснабжения до 100 Гкал/час и тепловых сетей
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО "Казахстанский центр модернизации и развития жилищно-коммунального хозяйства"
229 "Реализация мероприятий в области жилищно-коммунального хозяйства в рамках Программы развития регионов до 2020 года"
112 "Проведение централизованного технического обследования систем теплоснабжения"
240 948
116
Мероприятия по энергосбережению объектов социальной сферы и жилищно-коммунального хозяйства
Проведение разъяснительно-информационно-пропагандистской работы с населением
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО "Казахстанский центр модернизации и развития жилищно-коммунального хозяйства"
229 "Реализация мероприятий в области жилищно-коммунального хозяйства в рамках Программы развития регионов до 2020 года"
115 "Проведение мероприятий по энергосбережению объектов социальной сферы и жилищно-коммунального хозяйства в рамках Программы развития регионов до 2020 года"
150 000
117
Подготовка Национального доклада о состоянии конкурентоспособности Казахстана и выработка комплекса рекомендаций по устойчивому повышению позиции Казахстана в международных рейтингах по конкурентоспособности
Оказание содействия повышению конкурентоспособности Казахстана путем ретроспективного анализа мер, которые предпринимались в области повышения конкурентоспособности, и подготовки на основе данного анализа Национального доклада о состоянии конкурентоспособности Казахстана, а также выработка комплекса рекомендаций по устойчивому повышению позиции Казахстана в международных рейтингах по конкурентоспособности
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления, регионального развития и защиты прав потребителей"

102 000
118
Қазақстан Республикасының Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымына кіруі процесіне талдамалық және консультациялық қолдау көрсету
Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымына кіру бойынша басқа елдердің тәжірибелерін зерттеу, сондай-ақ Қазақстан Республикасы үшін осы тәжірибе негізінде ұсынымдар әзірлеу.
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Сауда саясатын дамыту орталығы" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, сауда, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және тұтынушылардың құқықтарын қорғау салаласында сараптамалық және консалтинг қызметтерін көрсету, зерттеулерді жүзеге асыру"
200 000

102 000
118
Оказание аналитической и консультационной поддержки взаимодействия между Казахстаном и Организацией экономического сотрудничества и развития
Изучение опыта других стран по вступлению в Организацию экономического сотрудничества и развития, а также выработка рекомендаций на основе этого опыта для Республики Казахстан
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Центр развития торговой политики"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления, регионального развития и защиты прав потребителей"
200 000

119
Cыртқы және ішкі даму жағдайларын зерттеу және модельдеу құралдарын жетілдіру арқылы Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық даму болжамын әзірлеуді талдамалық сүйемелдеу
Қазақстандық және әлемдік экономикалардағы ағымдағы үрдістер, әлемдік тауар және қаржы нарықтарындағы ахуал, Қазақстанның әлеуметтік-экономикалық дамуындағы сыртқы тәуекелдер мен қауіптер туралы күн сайынғы талдамалық жазбаларды, тоқсан сайынғы және жылдық талдамалық есептерді әзірлеу. Сонымен қатар, салааралық теңгерім моделін жетілдіру және тоқсандық орта мерзімді макроэкономикалық болжамдау моделін өзектендіру және оның негізінде әлемдік экономиканың даму трендтерін ескере отырып, Қазақстанның орта мерзімді тұрақты макроэкономикалық даму болжамын әзірлеу.
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, сауда, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және тұтынушылардың құқықтарын қорғау салаласында сараптамалық және консалтинг қызметтерін көрсету, зерттеулерді жүзеге асыру"
60 000
120
Қазақстан Республикасының заң жобаларының ғылыми экономикалық сараптамасы

119
Аналитическое сопровождение разработки Прогноза социально-экономического развития Республики Казахстан посредством исследования внешних и внутренних условий развития и совершенствования инструментов моделирования
Подготовка ежедневных дайджестов, ежеквартальных и годового отчетов по исследованию текущей экономической ситуации в стране и мире, мировой финансовой системе, мировых товарных рынках с выявлением внешних рисков и угроз для экономики Казахстана. А также совершенствование модели межотраслевого баланса и актуализация квартальной среднесрочной макроэкономической модели прогнозирования и разработка на их основе прогноза устойчивого среднесрочного макроэкономического развития Казахстана с учетом трендов развития мировой экономики
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления, регионального развития и защиты прав потребителей"
60 000
120
Научная экономическая экспертиза законопроектов Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Yкiметiнiң 2016 жылғы 31 тамыздағы № 497 қаулысымен бекiтiлген Нормативтік құқықтық актілердің жобаларына ғылыми сараптама жүргiзу ережесiне сәйкес Қазақстан Республикасының заң жобаларының ғылыми экономикалық сараптамасын жүргізу.
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, сауда, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және тұтынушылардың құқықтарын қорғау салаласында сараптамалық және консалтинг қызметтерін көрсету, зерттеулерді жүзеге асыру"
63 743
121
Кәсіпкерлік қызметті мемлекеттік реттеуді арттыру мәселелері бойынша зерттеулер
Кәсіпкерлік қызметті мемлекеттік реттеу тұжырымдамасын іске асыру үшін 2020 жылға дейін кәсіпкерлік қызметті мемлекеттік реттеудің күшті және әлсіз жақтарын, қауіптерді және даму перспективаларын айқындай отырып, халықаралық тәжірибені талдаудың және нақты ұсынымдарды әзірлеудің мақұлданған тәсілдері бойынша оған кешенді зерттеу жүргізу қажет.
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, сауда, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және тұтынушылардың құқықтарын қорғау салаласында сараптамалық және консалтинг қызметтерін көрсету, зерттеулерді жүзеге асыру"
76 960
122
Елдің бәсекеге қабілеттілігін арттыру шеңберінде Қазақстанның Дүниежүзілік Банктің "Doing Business" рейтингіндегі позицияларын жақсарту" талдамалық зерттеуі
2017 жылға қарай Қазақстанның Дүниежүзілік банктің "Doing Business" рейтингінің алғашқы 30 елінің қатарына ену мақсатында Қазақстан Үкіметі тиісті заңнаманы жетілдіру арқылы елдің бизнес ахуалын жақсарту бойынша іс-шараларды белсенді жүргізу.
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, сауда, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және тұтынушылардың құқықтарын қорғау салаласында сараптамалық және консалтинг қызметтерін көрсету, зерттеулерді жүзеге асыру"

Проведение научной экономической экспертизы законопроектов Республики Казахстан в соответствии с Правилами проведения научной экспертизы проектов нормативных правовых актов, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2016 года № 497
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления, регионального развития и защиты прав потребителей"
63 743
121
Исследования по вопросам совершенствования государственного регулирования предпринимательской деятельности
Для реализации Концепции государственного регулирования предпринимательской деятельности до 2020 года необходимо провести комплексное исследование государственного регулирования предпринимательской деятельности по одобренным подходам с определением его сильных и слабых сторон, угроз и перспектив развития, анализом международного опыта и выработкой конкретных рекомендаций
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления, регионального развития и защиты прав потребителей"
76 960
122
Аналитическое исследование "Улучшение позиций Казахстана в рейтинге "Doing Business" Всемирного Банка в рамках повышения конкурентоспособности страны"
Активное проведение мероприятий по улучшению бизнес климата страны путем совершенствования соответствующего законодательства по вхождению Казахстана в первую 30-ку стран рейтинга Всемирного Банка "Doing Business" к 2017 году
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления, регионального развития и защиты прав потребителей"

400 000
123
Бизнес жүргізу жеңілдігі бойынша өңірлер мен қалалар рейтингісін өткізу
Бизнес жүргізу жеңілдігі бойынша өңірлер мен қалалар рейтингісін өткізу кезінде талдамалық консультациялық техникалық қолдау. Аталған мақсатты іске асыру үшін келесі міндеттерді шешу ескеріледі: бизнес шарттарын жақсарту бойынша жүргізіліп жатқан реформаларды ескере отырып, шағын және орта бизнесін даму ахуалын талдау. Өңірлерде бизнес жүргізу жеңілдігі туралы ақпаратты жинау бойынша жұмыс жүргізу және арнайы сыйақы тағайындай отырып, рейтинг қорытындыларын жасау.
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, сауда, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және тұтынушылардың құқықтарын қорғау салаласында сараптамалық және консалтинг қызметтерін көрсету, зерттеулерді жүзеге асыру"
44 700

400 000
123
Проведение рейтинга регионов и городов по легкости ведения бизнеса
Аналитическая консультационная техническая поддержка при проведении рейтинга регионов и городов по легкости ведения бизнеса. Для реализации данной цели предполагается решение следующих задач:
анализ состояния развития малого и среднего бизнеса с учетом проводимых реформ по улучшению условий бизнеса. Проведение работ по сбору информации в регионах о легкости ведения бизнеса и подведение итогов рейтинга с присуждением специальной премии
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления, регионального развития и защиты прав потребителей"
44 700

124
Орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділігін бағалауды талдамалық сүйемелдеу
Мемлекеттік тапсырманы орындау Мемлекеттік органдар қызметінің тиімділігін бағалау жүйесін одан әрі дамытуды қамтамасыз ету қажеттілігіне байланысты
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, сауда, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және тұтынушылардың құқықтарын қорғау салаласында сараптамалық және консалтинг қызметтерін көрсету, зерттеулерді жүзеге асыру"
148 041
125
Елді аумақтық-кеңістікте ұйымдастыруды жетілдіру мәселелері бойынша талдамалық зерттеулер жүргізу
Аумақтың экономикалық әлеуетіне талдау және бағалау жүргізу сондай-ақ, елді 2030 жылға дейін аумақтық-кеңістікте дамытудың негізгі бағыттарын әзірлеу бойынша зерттеу
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, сауда, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және тұтынушылардың құқықтарын қорғау салаласында сараптамалық және консалтинг қызметтерін көрсету, зерттеулерді жүзеге асыру"
240 000
126
Жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділігін бағалауды сараптамалық-талдамалық және әдіснамалық сүйемелдеуді қамтитын қызметті бағалау жөніндегі консультациялық қызметтер
Аумақтарды дамыту бағдарламасының мақсаттарына қол жеткізу бойынша жергілікті атқарушы органдардың тиімділігін бағалауды сапалы сараптамалық-талдамалық қамтамасыз ету және әдіснамалық сүйемелдеу
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, сауда, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және тұтынушылардың құқықтарын қорғау салаласында сараптамалық және консалтинг қызметтерін көрсету, зерттеулерді жүзеге асыру"

124
Аналитическое сопровождение оценки эффективности деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов
Выполнение государственного задания обусловлено необходимостью обеспечения дальнейшего развития Системы оценки эффективности деятельности государственных органов
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления, регионального развития и защиты прав потребителей"
148 041
125
Проведение аналитических исследований по вопросам совершенствования территориально-пространственной организации страны
Исследование по проведению анализа и оценки экономического потенциала территорий, а также по разработке основных направлений территориально-пространственного развития страны до 2030 года
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления, регионального развития и защиты прав потребителей"
240 000
126
Консультационные услуги по оценке деятельности, включающие в себя экспертно-аналитическое и методологическое сопровождение оценки эффективности деятельности местных исполнительных органов
Обеспечение качественного экспертно-аналитического и методологического сопровождения оценки эффективности местных исполнительных органов по достижению целей программ развития территорий
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления, регионального развития и защиты прав потребителей"

11 201
127
Жергілікті өзін-өзі басқарудың тиімділігін арттыру есебінен өңірлердің институционалды ортасын жақсарту бойынша талдамалық зерттеулерді жүргізу
Жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелері аясын әрі қарай кеңейту бойынша ұсыныстар және жергілікті өзін-өзі басқару органдары қызметінің тиімділігі деңгейін бағалау әдістемесін әзірлеу
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, сауда, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және тұтынушылардың құқықтарын қорғау салаласында сараптамалық және консалтинг қызметтерін көрсету, зерттеулерді жүзеге асыру"
75 000

11 201
127
Проведение аналитических исследований по улучшению институциональной среды регионов за счет повышения эффективности местного самоуправления
Выработка рекомендаций по дальнейшему расширению полномочий местных исполнительных органов и разработка методики оценки уровня эффективности деятельности органов местного самоуправления
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления, регионального развития и защиты прав потребителей"
75 000

128
Жеке табысқа салықты реформалау, еңбекақы төлеу қорына салық жүктемесінің оңтайландырылған деңгейін айқындаудың, сондай-ақ бюджетаралық қатынастарды ескере отырып, жергілікті салықтар, алымдар және төлемдер тиімділігін талдаудың макроэкономикалық тиімділігін бағалау
Еңбекақы төлеу қорына салық жүктемесінің оңтайландырылған деңгейін айқындау, сондай-ақ бюджетаралық қатынастарды ескере отырып жергілікті салықтардың, алымдар мен төлемдердің тиімділігін арттыру жөнінде ұсынымдар әзірлеу
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, сауда, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және тұтынушылардың құқықтарын қорғау салаласында сараптамалық және консалтинг қызметтерін көрсету, зерттеулерді жүзеге асыру"
63 000
129
Өңірлерді дамыту бағдарламасының ережелерін тұжырымдамалық түзету бөлігінде өңірлік саясатты жетілдіруді сараптамалық-талдамалық сүйемелдеу
Зерттеу Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасын өзектендіру бойынша ұсыныстарды әзірлеуге бағытталған (мақсаттар, міндеттер, нысаналы индикаторлар және нәтижелер көрсеткіштері, іске асыру тетіктері)
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, сауда, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және тұтынушылардың құқықтарын қорғау салаласында сараптамалық және консалтинг қызметтерін көрсету, зерттеулерді жүзеге асыру"
80 000
130
Тауар нарығына талдау жүргізу тәсілдерін және нарық субъектілерінің бәсекелестікке қарсы іс-әрекеттеріне монополияға қарсы ден қою шараларын жетілдіру жөніндегі сараптамалық сүйемелдеу
Мыналарды жүргізуді:
- Екі пилоттық жоба шеңберінде тауар нарығындағы бәсекелес ортаның жай-күйін талдау және бағалау және Тауар нарығындағы бәсекелес ортаның жай-күйіне талдау және бағалау жүргізу әдістемесін жетілдіру бойынша ұсынымдар әзірлеу;
- Екі пилоттық жоба шеңберінде үстем жағдайларды теріс пайдаланудың және бәсекелестікке қарсы келісілген әрекеттердің бағалық емес түрлерін тергеп-тексеру;
- Бір пилоттық жоба шеңберінде монополиялық жоғары бағаны анықтау бөлігінде үстем жағдайды теріс пайдалануды тергеп-тексеру және Монополиялық жоғары бағаны айқындау әдістемесін жетілдіру бойынша ұсынымдар әзірлеу.
- Бір пилоттық жоба шеңберінде қоғамдық маңызы бар нарықтардағы бәсекелес ортаның жай-күйін талдау және бағалау және Қоғамдық маңызы бар нарықтарды талдау әдістемесін жетілдіру бойынша ұсынымдар әзірлеу сүйемелдеу жөніндегі қызметтер көрсету.
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, сауда, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және тұтынушылардың құқықтарын қорғау салаласында сараптамалық және консалтинг қызметтерін көрсету, зерттеулерді жүзеге асыру"

128
Оценка макроэкономических эффектов реформирования индивидуального подоходного налога, определение оптимального уровня налоговой нагрузки на фонд оплаты труда, а также анализ эффективности местных налогов, сборов и плат с учетом межбюджетных отношений
Разработка рекомендаций по применению прогрессивной шкалы индивидуального подоходного налога, определению оптимального уровня налоговой нагрузки на фонд оплаты труда, а также повышению эффективности местных налогов, сборов и плат с учетом межбюджетных отношений
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления, регионального развития и защиты прав потребителей"
63 000
129
Экспертно-аналитическое сопровождение совершенствования региональной политики в части концептуальной корректировки положений Программы развития регионов
Исследование направлено на выработку предложений по актуализации Программы развития регионов до 2020 года (цели, задачи, целевые индикаторы и показатели результатов, механизмы реализации)
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления, регионального развития и защиты прав потребителей"
80 000
130
Экспертное сопровождение по совершенствованию подходов проведения анализа товарного рынка и мер антимонопольного реагирования на антиконкурентные действия субъектов рынка
Оказание услуг по сопровождению проведения:
- Анализа и оценки состояния конкурентной среды на товарном рынке в рамках двух пилотных проектов и разработка рекомендаций по совершенствованию Методики по проведению анализа и оценки состояния конкурентной среды на товарном рынке; - Расследования неценовых видов злоупотребления доминирующим положением и антиконкурентных согласованных действий в рамках двух пилотных проектов; - Расследования злоупотребления доминирующим положением в части установления монопольно высокой цены в рамках одного пилотного проекта и разработка рекомендаций по совершенствованию Методики по выявлению монопольно высокой цены;
- Анализа и оценки состояния конкурентной среды на общественно-значимых рынках в рамках одного пилотного проекта и разработка рекомендаций по совершенствованию Методики анализа общественно-значимых рынков
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления, регионального развития и защиты прав потребителей"

319 872
131
Қазақстандағы этникалық үдерістер: әлеуметтік-демографиялық және экономикалық өлшем
Келешектегі зерттеулер үшін негіз болатын демографиялық, әлеуметтік, экономикалық және басқа өзгерістерді зерделеу, Қазақстанның демографиялық паспортын әзірлеу, өңірлік демографиялық паспорттардың құрылымын анықтау
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, сауда, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және тұтынушылардың құқықтарын қорғау салаласында сараптамалық және консалтинг қызметтерін көрсету, зерттеулерді жүзеге асыру"
60 000

319 872
131
Этнические процессы в Казахстане: социально-демографическое и экономическое измерение
Отслеживание демографических, социальных, экономических и других изменений, которые послужат базой для дальнейших исследований, разработка демографического паспорта Казахстана, определение структуры региональных демографических паспортов
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления, регионального развития и защиты прав потребителей"
60 000

132
Бизнестің нәтижесіз шығындарын жүйелі төмендету және бизнес ортаны қалыптастыру үшін бәсекелестікке қарсы кедергілерді жою
Бизнес үшін шығындарды төмендету және Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінен бәсекелестікке кедергі келтіретін нормаларды жою бойынша ұсынымдар мен негіздемелер дайындау
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, сауда, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және тұтынушылардың құқықтарын қорғау салаласында сараптамалық және консалтинг қызметтерін көрсету, зерттеулерді жүзеге асыру"
39 160
133
Қазақстан Республикасының инклюзивті өсуін қолдау бойынша шараларды әзірлеу
Қазақстан Республикасының инклюзивті өсуін қолдауға бағытталған ұсыныстар мен шараларды әзірлеу
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, сауда, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және тұтынушылардың құқықтарын қорғау салаласында сараптамалық және консалтинг қызметтерін көрсету, зерттеулерді жүзеге асыру"
100 000
134
Жобалық басқарудың басым бағыты бойынша бастамалардан макроэкономикалық әсерді бағалау әдістемесін әзірлеу
1) Келесі басым бағыттар бойынша ІЖС, негізгі капиталға инвестиция, жұмыспен қамту және еңбек өнімділігі бойынша өкілетті министрліктермен әзірленген бастамалардан макроэкономикалық әсерді бағалау әдістемесін әзірлеу: АӨК, Отын-энергетикалық кешен, Негізгі индустриялан-дыру,Көлік және логистика, Көтерме және бөлшек сауда, Туризм, АКТ, Денсаулық сақтау және Білім.
2) Әзірленген Әдістеме және макроэкономикалық модель негізінде басым бағыттар бойынша ІЖС, негізгі капиталға инвестиция, жұмыспен қамту және еңбек өнімділігі бойынша өкілетті министрліктермен әзірленген бастамалардан макроэкономикалық әсер есебі мен талдауы жүргізілсін.
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, сауда, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және тұтынушылардың құқықтарын қорғау салаласында сараптамалық және консалтинг қызметтерін көрсету, зерттеулерді жүзеге асыру"

132
Систематическое снижение непродуктивных издержек бизнеса и устранение антиконкурентных барьеров для формирования бизнес-среды
Выработка рекомендаций и обоснований по снижению издержек для бизнеса и исключению из законодательных актов Республики Казахстан норм, препятствующих развитию конкуренции
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления, регионального развития и защиты прав потребителей"
39 160
133
Разработка мер по содействию инклюзивному развитию Республики Казахстан
Разработка рекомендаций и мер, направленных на содействие инклюзивному развитию Республики Казахстан
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления, регионального развития и защиты прав потребителей"
100 000
134
Разработка методики оценки макроэкономических эффектов от инициатив по приоритетным направлениям Проектного управления
1) Разработать методику оценки макроэкономических эффектов от разработанных инициатив уполномоченными министерствами РК на ВДС, инвестиции в основной капитал, занятость и производительность труда по следующим приоритетным направлениям:АПК, Топливно-энергетический комплекс, Базовая индустриализация, Транспорт и логистика, Оптовая и розничная торговля, Туризм, ИКТ, Здравоохранение и Образование.
2) Провести расчет и анализ макроэкономических эффектов от разработанных инициатив уполномоченными министерствами РК на ВДС, инвестиции в основной капитал, занятость и производительность труда по приоритетным направлениям, на основе разработанной Методики и макроэкономической модели.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления, регионального развития и защиты прав потребителей"

10 000
135
Шекара маңы және үшінші елдермен халықаралық ынтымақтастық шеңберінде Қазақстан Республикасының сыртқы сауда қарым-қатынастарын дамыту
Жоғары және ең жоғары деңгейде екі жақты кездесулер, үкіметаралық комиссия өткізу, өңіраралық ынтымақтастық форумдар өткізу кезінде сыртқы сауданы талдау және екі жақты сауданы дамыту әлеуеті туралы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігіне талдамалы және консультациялық қолдауы
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Сауда саясатын дамыту орталығы" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, сауда, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және тұтынушылардың құқықтарын қорғау салаласында сараптамалық және консалтинг қызметтерін көрсету, зерттеулерді жүзеге асыру"
45 914

10 000
135
Развитие внешнеторговых отношений Республики Казахстан в рамках международного сотрудничества с приграничными и третьими странами
Аналитическая и консультационная поддержка Министерства национальной экономики Республики Казахстан при проведении двусторонних встреч на высшем и высоком уровне, заседания межправительственной комиссии, форумов межрегионального сотрудничества в части анализа внешней торговли и потенциала развития двусторонней торговли
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Центр развития торговой политики"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления, регионального развития и защиты прав потребителей"
45 914

136
Консультациялық қолдау және Дүниежүзілік сауда ұйым мүшелігі шеңберінде және халықаралық сауда келіссөздерінде Қазақстан Республикасының келіссөздер позициясын қалыптастыру бойынша ұсынымдар әзірлеу
Қазақстан Республикасының ұлттық мүддесін, Еуразиялық экономикалық одақтың шартты-құқықтық базасы мен елдің басқа да халықаралық міндеттемелерін және Қазақстан Республикасының заңнамасын ескере отырып, Дүниежүзілік сауда ұйымында жұмыс істеу аясында Қазақстан Республикасының позициясын қалыптастыру бойынша зерттеулік, консультациялық және талдамалы қолдау көрсету
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Сауда саясатын дамыту орталығы" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, сауда, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және тұтынушылардың құқықтарын қорғау салаласында сараптамалық және консалтинг қызметтерін көрсету, зерттеулерді жүзеге асыру"
206 139
137
Еуразиялық экономикалық одақ шеңберінде уағдаластықтарды іске асыру ықпалын мониторингтеу және өнеркәсіптік тауарлары мен агроөнеркәсіп кешені тауарлары саудасында Қазақстанның мүдделерін ілгерілету бойынша ұсыныстар әзірлеу
Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарт шеңберіндегі нормалармен бірге Еуразиялық экономикалық одақ шеңберінде ағымдағы жұмыс істеуге байланысты өнеркәсіптің және ауыл шаруашылығының бәсекеге қабілеттілігі мәселелері бойынша талдамалық қолдау көрсету. Отандық өнімнің бәсекеге қабілеттілігіне әсер ететін факторларды анықтау, Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттер арасындағы өзара іс-қимылдың шеңберіндегі мүмкіндіктердің көмегімен отандық тауарлардың бәсекеге қабілеттілігін арттыруға бағытталған шаралар бойынша ұсыныстар мен ұсынымдар әзірлеу
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Сауда саясатын дамыту орталығы" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, сауда, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және тұтынушылардың құқықтарын қорғау салаласында сараптамалық және консалтинг қызметтерін көрсету, зерттеулерді жүзеге асыру"

136
Консультативная поддержка и разработка рекомендаций по формированию переговорной позиции Республики Казахстан в рамках членства во Всемирной торговой организации и на международных торговых переговорах
Оказание исследовательской, консультационной и аналитической поддержки по формированию позиции Республики Казахстан в рамках функционирования во Всемирной торговой организации с учетом национальных интересов Республики Казахстан, договорно-правовой базы Евразийского экономического союза и прочих международных обязательств страны и законодательства Республики Казахстан
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Центр развития торговой политики"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления, регионального развития и защиты прав потребителей"
206 139
137
Мониторинг влияния реализации договоренностей в рамках Евразийского экономического союза и выработка предложений по продвижению интересов Казахстана в торговле промышленными товарами и товарами агропромышленного комплекса
Оказание аналитической поддержки по вопросам конкурентоспособности промышленности и сельского хозяйства, связанным с текущим функционированием Евразийского экономического союза вкупе с нормами в рамках Договора о Евразийском экономическом союзе. Выявление факторов, влияющих на конкурентоспособность отечественной продукции, выработка предложений и рекомендаций по мерам, направленным на повышение конкурентоспособности отечественных товаров, в том числе с помощью возможностей в рамках взаимодействия между государствами-членами Евразийского экономического союза
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Центр развития торговой политики"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления, регионального развития и защиты прав потребителей"

100 898
138
Ішкі сауда саласындағы мемлекеттік реттеуді жетілдіруге сараптамалық- талдамалық қолдау
Сауда секторының тиімділігін арттыру, оның ішінде стационарлық сауда үлесінің артуына байланысты, сауда саласындағы мемлекеттік реттеуді жетілдіру, сондай-ақ аймақаралық сауданы дамытудағы бар кедергілерді зерттеу, желілік маркетингті реттеу, әлеуметтік маңызы бар тауарларға бөлшек бағаны реттеу бойынша нормативтік базаны жетілдіру, биржалық сауданы дамыту тұжырымдамасын әзірлеу, тауарларды анықтау әдістерін әзірлеу, тауар биржалары арқылы мәжбүрлеп сатуға жатады
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Сауда саясатын дамыту орталығы" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, сауда, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және тұтынушылардың құқықтарын қорғау салаласында сараптамалық және консалтинг қызметтерін көрсету, зерттеулерді жүзеге асыру"
204 086

100 898
138
Экспертно-аналитическая поддержка по совершенствованию государственного регулирования в сфере внутренней торговли
Повышение эффективности сектора торговли, в том числе вследствие повышения доли стационарной торговли, совершенствование государственного регулирования в сфере торговли, а также изучение существующих барьеров в развитии межрегиональной торговли, регулирование сетевого маркетинга, совершенствование нормативно-правовой базы по вопросам регулирования розничных цен на социально значимые товары, разработка концепции по развитию биржевой торговли, разработка методики по определению товаров, подлежащих обязательной реализации через товарные биржи
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Центр развития торговой политики"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления, регионального развития и защиты прав потребителей"
204 086

139
Мемлекеттік қолдау шараларын реинжинирингілеу және оңтайландыру бойынша зерттеу
"Бір терезе" қағидаты бойынша бизнес-процестерді оңтайландыру және автоматтандыру, атап айтқанда қызметтер көрсету мерзімдерін, құжаттар санын, мүдделі мемлекеттік органдар мен ұйымдардың дерекқорымен интеграциялау арқылы толтырылатын жолдарды қысқарту бөлігінде ұсыныстар дайындау арқылы шағын және орта бизнес субъектілеріне арналған мемлекеттік қолдау шараларының қолжетімділігі
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Атамекен" Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасы
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, сауда, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және тұтынушылардың құқықтарын қорғау салаласында сараптамалық және консалтинг қызметтерін көрсету, зерттеулерді жүзеге асыру"
50 000
140
Бизнес климатты жақсарту, бизнеске қолдау көрсету және оларды көлеңкеден шығару жөніндегі жүйелі шараларды әзірлеу
Алматы облысындағы және Алматы қаласындағы пилоттық қарсы іс-қимыл бөлігінде жоба шеңберінде көлеңкелі экономикаға бизнеске қолдау көрсету жөніндегі республикалық және өңірлік бағдарламаларды өзектендіру, шағын және орта бизнес субъектілерінің қызметінің ашықтығын ынталандырушы салық салу және салықтық әкімшілендіру шарттары, қолма-қол ақшасыз төлемдер жасау үшін бағдарламалық-аппараттық конфигурация бойынша талдау жасау және ұсынымдармен ұсыныстар әзірлеу
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Атамекен" Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасы
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, сауда, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және тұтынушылардың құқықтарын қорғау салаласында сараптамалық және консалтинг қызметтерін көрсету, зерттеулерді жүзеге асыру"
50 000
141
Монополияға қарсы заңнаманың бұзылуын анағұрлым жоғары ықтимал дәрежесі бар ел экономикасының секторларын айқындау бойынша зерттеу
Экономика секторындағы монополияға қарсы заңнаманың бұзылуының болу ықтималдығы айқындау бойынша моделі (әдістер) түріндегі құралды әзірлеу
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, сауда, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және тұтынушылардың құқықтарын қорғау салаласында сараптамалық және консалтинг қызметтерін көрсету, зерттеулерді жүзеге асыру"

139
Исследование по реинжинирингу и оптимизации мер государственной поддержки
Доступность мер господдержки для субъектов малого и среднего бизнеса путем оптимизации и автоматизации бизнес-процессов, по принципу "единого окна", а именно выработка предложений в части сокращения сроков оказания услуг, количества документов, полей для заполнения путем интеграции с базами данных заинтересованных государственных органов и организаций
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
Национальная палата предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления, регионального развития и защиты прав потребителей"
50 000
140
Разработка системных мер по улучшению бизнес климата, по поддержке бизнеса и вывода его из тени
Анализ и разработка рекомендаций и предложений по актуализации республиканских и региональных программ по поддержке бизнеса в части противодействия теневой экономике в рамках пилотного проекта в Алматинской области и городе Алматы, условий налогообложения и налогового администрирования, стимулирующих прозрачность деятельности субъектов малого и среднего бизнеса, по оптимальной конфигурации программно-аппаратного комплекса для проведения безналичных платежей
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
Национальная палата предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления, регионального развития и защиты прав потребителей"
50 000
141
Исследование по определению секторов экономики страны, в которых присутствует наибольшая степень вероятности нарушений антимонопольного законодательства
Разработка инструмента в виде модели (методов) по определению вероятности наличия нарушений антимонопольного законодательства в секторах экономики
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления, регионального развития и защиты прав потребителей"

143
Стратегиялық жоспарлау мен бюджет процесі кезеңдерін үйлестіру және олардың тиімділігін арттыру
Мемлекеттік және бюджеттік жоспарлаудағы баламасыздықты жою және бюджет процесін кезеңдерін қайта қарау бойынша ұсыныстарды дайындау арқылы бюджеттік процестің тиімділігін, бюджеттік шешімдердің және бюджет шығындарының нәтижелігін арттыру
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, сауда, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және тұтынушылардың құқықтарын қорғау салаласында сараптамалық және консалтинг қызметтерін көрсету, зерттеулерді жүзеге асыру"
179 990
144
Мемлекеттік-жекешелік әріптестіктің институционалдық ортасын және әдіснамасын дамыту бойынша ұсыныстар әзірлеу
Қазақстан Республикасының мемлекеттік-жекешелік әріптестік саласындағы заңнамасын жетілдіру, мемлекеттік-жекешелік әріптестік тетігін қолдану бойынша ұсынымдар, құжаттамалардың үлгілерін, экономиканың жекелеген салаларында (аясында) мемлекеттік-жекешелік әріптестіктің үлгілік шарттарын әзірлеу
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
Қазақстандық мемлекеттік-жеке меншік әріптестік орталығы АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, сауда, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және тұтынушылардың құқықтарын қорғау салаласында сараптамалық және консалтинг қызметтерін көрсету, зерттеулерді жүзеге асыру"
83 895
145
Астана экономикалық форумын өткізу
XI Астана экономикалық форумының өткізілуін қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
109 "Астана экономикалық форумын өткізуді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"

143
Гармонизация стратегического планирования и этапов бюджетного процесса и повышение их эффективности
Повышение эффективности бюджетного процесса, результативности бюджетных решений и расходов бюджета путем выработки предложений по устранению диспропорции в государственном и бюджетном планировании и пересмотру этапов бюджетного процесса.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления, регионального развития и защиты прав потребителей"
179 990
144
Выработка рекомендаций по развитию институциональной среды и методологии государственно-частного партнерства
Выработка рекомендаций по совершенствованию законодательства Республики Казахстан в сфере государственно-частного партнерства, по применению механизма государственно-частного партнерства, разработка образцов документации, типовых договоров государственно-частного партнерства в отдельных отраслях (сферах) экономики
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Казахстанский центр ГЧП"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, торговли, государственного управления, регионального развития и защиты прав потребителей"
83 895
145
Проведение Астанинского экономического форума
Обеспечение проведения XI Астанинского экономического форума
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
109 "Услуги по обеспечению проведения Астанинского экономического Форума"

2 310 171
146
"е-Статистика" интеграцияланған ақпараттық жүйені дамыту
Жобаның мақсаты "е-Статистика" ақпараттық жүйесінің интеграцияланған ақпараттық жүйесінің компоненттерін жаңартуды ескере отырып, ұлттық санақтарды (халық санағы, ауылшаруашылық санағы және т. б.) жүргізуге арналған әмбебап құралды құру
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Ақпараттық-есептеу орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорын
081 "Статистикалық ақпаратты ұсынуды қамтамасыз ету"
104 "е-Статистика" интеграцияланған ақпараттық жүйесін дамыту"
240 999

2 310 171
146
Развитие интегрированной информационной системы "е-Статистика"
Целью проекта является создание универсального инструмента для проведения национальных переписей (перепись населения, сельскохозяйственная перепись и другие) с учетом модернизации компонентов Интегрированной информационной системы "е-Статистика"
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Информационно-вычислительный центр"
081 "Обеспечение предоставления статистической информации"
104 "Развитие интегрированной информационной системы "е-Статистика"
240 999

147
"Назарбаев Университеті" ДБҰ базасында шағын және орта бизнестің топ-менеджментін оқыту
"Назарбаев Университеті" ДБҰ Дьюк Университетімен (АҚШ) бірлесіп "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасын бекіту, "Бизнестің жол картасы 2020" іске асыру жөніндегі кейбір шаралар туралы" Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2010 жылғы 10 маусымдағы № 556 қаулысына өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасының Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 168 қаулысына сәйкес "Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасының төртінші бағытының шеңберінде шағын және орта бизнес кәсіпорындарының жоғары және орта буын басшылары үшін "Шағын және орта бизнестің топ-менеджментін оқытуды" өткізеді
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Назарбаев Университеті" ДБҰ
087 "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыру"
100 "Кәсіпкерлік әлеуетті сауықтыру және күшейту"
276 000
148
Интернет желісінде мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
Елдің әлеуметтік-экономикалық және қоғамдық-саяси өмірін жариялау. Қазақ тілді БАҚ-ты интернетте насихаттау, отандық интернет БАҚ-ты дамыту. Мемлекеттік тілді дамыту. Қазақстан Республикасының Президенті, Премьер-Министрі мен Үкіметінің қызметін интернетте жариялау. Қазақстанның мультимедиялық контентін жинақтау. Білім беруді, мәдени деңгейді, патриотизмді арттыру. Кітаптардың электрондық базасын құру, қазақ әдебиетін алға жылжыту. Елдің тарихи-мәдени мұрасын зерделеу және сақтау, тарихи-мәдени дәстүрлерді жаңғырту, "Қазақстан-2050" стратегиясының іске асырылу барысын жариялау
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрлігі
"Қазконтент" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
1 393 817
149
"Хабар" агенттігі" АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"Хабар", "Хабар24", "Еларна" сондай-ақ "KazakhTV" арналары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрлігі
"Хабар" Агенттігі" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
12 179 779
150
"Қазақстан" РТРК" АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"Қазақстан", "Балапан", "KazSport", "Первый канал Евразия" телеарналары, облыстық телеарналар, "Қазақ радиосы", "Шалқар", "Астана", "Classic" радиолары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрлігі
"Қазақстан" республикалық телерадиокорпорацисы" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"

147
Обучение топ-менеджмента малого и среднего бизнеса на базе АОО "Назарбаев Университет"
Обучение топ-менеджмента малого и среднего бизнеса для руководителей высшего и среднего звена предприятий малого и среднего бизнеса проводится АОО "Назарбаев Университет" совместно с Университетом Дьюк (США) в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2015 года № 168 "Об утверждении Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020", внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июня 2010 года № 556 "О некоторых мерах по реализации Программы "Дорожная карта бизнеса 2020" и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" в рамках четвертого направления Программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АОО "Назарбаев Университет"
087 "Реализация мероприятий в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
100 "Оздоровление и усиление предпринимательского потенциала"
276 000
148
Проведение государственной информационной политики в сети Интернет
Освещение социально-экономической и общественно-политической жизни страны. Популяризация казахоязычных СМИ в интернете, развитие отечественных интернет-СМИ. Развитие государственного языка. Освещение деятельности Президента, Премьер-Министра и Правительства Республики Казахстан в интернете. Сбор мультимедийного контента Казахстана. Повышение образованности, культурного уровня, патриотизма. Создание электронной базы книг, продвижение казахской литературы. Изучение и сохранение историко-культурного наследия страны, возрождение историко-культурных традиций, освещение хода реализации Стратегии "Казахстан-2050"
Министерство информации и коммуникаций Республики Казахстан
АО "Казконтент"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
1 393 817
149
Проведение государственной информационной политики через АО "Агентство "Хабар"
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы "Хабар", "Хабар24", "Еларна", а также "KazakhTV"
Министерство информации и коммуникаций Республики Казахстан
АО "Агентство "Хабар"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
12 179 779
150
Проведение государственной информационной политики через АО "РТРК "Казахстан"
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы "Казахстан", "Балапан", "KazSport", "Первый канал Евразия", областные телеканалы, радио "Казахское радио", "Шалкар", "Астана" и "Classic"
Министерство информации и коммуникаций Республики Казахстан
АО "Республиканская телерадиокорпорация "Казахстан"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"

17 035 075
151
"Мир" мемлекетаралық телерадиокомпаниясының Қазақстан Республикасындағы Ұлттық филиалы арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"Мир", "Мир24" телеарналары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрлігі
"Мир" мемлекетаралық телерадиокомпаниясының Қазақстан Республикасындағы Ұлттық филиалы
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
272 957

17 035 075
151
Проведение государственной информационной политики через национальный филиал межгосударственной телерадиокомпании "Мир" в Республике Казахстан
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы "Мир", "Мир24"
Министерство информации и коммуникаций Республики Казахстан
Национальный филиал межгосударственной телерадиокомпании "Мир" в Республике Казахстан
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
272 957

152
"Жас өркен" ЖШС арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"Ұлан", "Дружные ребята" газеттері, "Ақ желкен", "Балдырған" журналдары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрлігі
"Жас өркен" ЖШС
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
102 566
153
"Қазақ газеттері" ЖШС арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"Ана тілі", "Экономика", "Ұйғыр айвази" газеттері, "Мысль", "Ақиқат", "Үркер" журналдары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрлігі
"Қазақ газеттері" ЖШС
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
149 766
154
Бұқаралық ақпарат құралдарына мониторинг жүргізу
Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу мәселелерін ақпараттық-талдамалық және әдістемелік сүйемелдеу
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрлігі
"Талдау және ақпарат орталығы" ШЖҚ РМК
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
850 857
155
"Егемен Қазақстан" республикалық газеті" АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
"Егемен Қазақстан" газеті арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрлігі
"Егемен Қазақстан" республикалық газеті" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
877 536
156
"Казахстанская правда" республикалық газеті" АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөнінде көрсетілетін қызметтер
"Казахстанская правда" газеті арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрлігі
"Казахстанская правда" республикалық газеті" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
721 152
157
"Қазақпарат" халықаралық ақпараттық агенттігі" ЖШС арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты интернет желісінде жүргізу
Елдің әлеуметтік-экономикалық және қоғамдық-саяси өмірін жариялау. Қазақстанның әлеуметтік-экономикалық дамуын және халықаралық аренадағы деңгейін көрсету. Қазақстанның халықаралық оң имиджін қалыптастыру және сайттың барлық тілдік нұсқаларында насихаттау
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрлігі
"Қазақпарат" халықаралық ақпараттық агенттігі" ЖШС
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"

152
Проведение государственной информационной политики через ТОО "Жас оркен"
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты "Ұлан", "Дружные ребята", журналы "Ақ желкен", "Балдырған"
Министерство информации и коммуникаций Республики Казахстан
ТОО "Жас оркен"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
102 566
153
Проведение государственной информационной политики через ТОО "Қазақ газеттері"
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты "Ана тілі", "Экономика", "Ұйғыр айвази", журналы "Мысль", "Ақиқат", "Үркер"
Министерство информации и коммуникаций Республики Казахстан
ТОО "Қазақ газеттері"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
149 766
154
Проведение мониторинга средств массовой информации
Информационно-аналитическое и методическое сопровождение вопросов проведения государственной информационной политики
Министерство информации и коммуникаций Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Центр анализа и информации"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
850 857
155
Услуги по проведению государственной информационной политики через АО "Республиканская газета "Егемен Қазақстан"
Услуги по проведению государственной информационной политики через газету "Егемен Қазақстан"
Министерство информации и коммуникаций Республики Казахстан
АО "Республиканская газета "Егемен Қазақстан"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
877 536
156
Услуги по проведению государственной информационной политики через АО "Республиканская газета "Казахстанская правда"
Услуги по проведению государственной информационной политики через газету "Казахстанская правда"
Министерство информации и коммуникаций Республики Казахстан
АО "Республиканская газета "Казахстанская правда"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
721 152
157
Проведение государственной информационной политики в сети интернет через ТОО "Международное информационное агентство "Казинформ"
Освещение социально-экономической и общественно-политической жизни страны.
Позиционирование Казахстана на международной арене и уровня его социально-экономического развития.
Формирование положительного международного имиджа, популяризация Казахстана в мире на всех языковых версиях сайта.
Министерство информации и коммуникаций Республики Казахстан
ТОО "Международное информационное агентство "Казинформ"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"

688 488
158
АКТ саласындағы стартап экожүйесін дамыту
Қатысушыларды технологиялық бизнес-инкубациялауын акселераттау, қатысушыларға арналған маркетингтік және басқа да іс-шарлар өткізу "Астана Хаб" халықаралық технологиялық паркінің қатысушыларын дамытуға ынталандыру үшін кеңес беру, ақпараттық, білім беру іс-шарларын өткізу, қатысушылардың жобаларын іске асыру үшін әлеуетті инвесторлар іздеу,
"Астана Хаб" халықаралық технологиялық паркінде акселераттаудан өтетін адамдарға баспана және тұру үшін жағдай жасауды ұсыну
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрлігі
"Astana Hub" Халықаралық ІТ-стартаптар технопаркі ҚК
007 "Астана Хаб" ІТ-стартаптардың халықаралық технопаркі негізінде инновациялық экожүйесін құру"
216 097

688 488
158
Развитие стартап экосистемы в области ИКТ
Акселерация технологическому бизнес-инкубированию участников, проведение маркетинговых и иных мероприятий для участников, проведение консультационных, информационных, аналитических, образовательных мероприятий для стимулирования развития участников международного технологического парка "Астана Хаб", поиск потенциальных инвесторов для реализации проектов участников, предоставлению жилья и создание условий для проживания лицам, проходящих акселерацию в международном технологическом парке "Астана Хаб".
Министерство информации и коммуникаций Республики Казахстан
КФ Международный технопарк ИТ-стартапов "Astana Hub"
007 "Создание инновационной экосистемы на базе Международного технопарка IT-стартапов "Астана Хаб"
216 097

159
Қазақстан Республикасының Байқоңыр кешенінің ғарыштық-зымыран қызметінің әсеріне ұшыраған аумақтарына экологиялық мониторинг жүргізудің көрсетілетін қызметтері
"Байқоңыр" ғарыш айлағынан зымыран-тасығыштардың ұшырылымдары кезінде экологиялық мониторинг жүргізу (ұшырылымдарды экологиялық сүйемелдеу), зымыран-тасығыштардың ажырайтын бөліктерінің құлау аудандарының аумақтарына олардың экологиялық тұрақтылығына бағалаумен экологиялық мониторинг жүргізу, зымыран-тасығыштардың авариялық құлау орындарындағы қоршаған ортаның жай-күйіне мониторинг жүргізу
Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Ғарыш - Экология" ҒЗО" РМК
001 "Қорғаныс, аэроғарыш өнеркәсібі және электрондық өнеркәсіп, ақпараттандыру және байланыс саласындағы ақпараттық қауіпсіздік (киберқауіпсіздік), жұмылдыру даярлығы және жұмылдыру саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және дамыту, бірыңғай әскери-техникалық саясатты және әскери-техникалық ынтымақтастықты жүргізуге қатысу, қорғаныстық тапсырысты қалыптастыру, орналастыру және орындау саласындағы басшылық"
100 "Қорғаныс, аэроғарыш өнеркәсібі және электрондық өнеркәсіп, ақпараттандыру және байланыс саласындағы ақпараттық қауіпсіздік (киберқауіпсіздік), жұмылдыру даярлығы және жұмылдыру саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және дамыту, бірыңғай әскери-техникалық саясатты және әскери-техникалық ынтымақтастықты жүргізуге қатысу, қорғаныстық тапсырысты қалыптастыру, орналастыру және орындау саласындағы басшылық"
74 746
160
Талдамалық зерттеу
Қазақстан Республикасының ұйымдастырушылық-өнеркәсіптік кешенінің кәсіпорындары, Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері, басқа да әскерлері мен әскери құралымдары үшін ғылыми ұйымдары әзірлеген ғылыми зерттеулер мен перспективалы технологияларды талдау
Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Әскери-стратегиялық зерттеу орталығы" АҚ
001 "Қорғаныс, аэроғарыш өнеркәсібі және электрондық өнеркәсіп, ақпараттандыру және байланыс саласындағы ақпараттық қауіпсіздік (киберқауіпсіздік), жұмылдыру даярлығы және жұмылдыру саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және дамыту, бірыңғай әскери-техникалық саясатты және әскери-техникалық ынтымақтастықты жүргізуге қатысу, қорғаныстық тапсырысты қалыптастыру, орналастыру және орындау саласындағы басшылық"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"

159
Услуги экологического мониторинга территорий Республики Казахстан, подверженных воздействию ракетно-космической деятельности комплекса Байконур
Проведение экологического мониторинга при пусках ракет-носителей с космодрома "Байконур" (экологическое сопровождение пусков), экологического мониторинга территорий районов падения отделяющихся частей ракет-носителей с оценкой их экологической устойчивости, мониторинг состояния окружающей среды в местах аварийного падения ракет-носителей
Министерство оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
РГП "НИЦ "Ғарыш - Экология"
001 "Формирование и реализация политики государства в сфере оборонной, аэрокосмической и электронной промышленности, информационной безопасности в сфере информатизации и связи (кибербезопасности), мобилизационной подготовки и мобилизации, формирование и развитие государственного материального резерва, участие в проведении единой военно-технической политики и военно-технического сотрудничества, руководство в области формирования, размещения и выполнения оборонного заказа"
100 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области оборонной, аэрокосмической и электронной промышленности, информационной безопасности в сфере информатизации и связи (кибербезопасности), мобилизационной подготовки и мобилизации, формирование и развитие государственного материального резерва, участие в проведении единой военно-технической политики и военно-технического сотрудничества, руководство в области формирования, размещения и выполнения оборонного заказа"
74 746
160
Аналитическое исследование
Анализ научных исследований и перспективных технологий, разработанных научными организациями для предприятий организационно-промышленного комплекса Республики Казахстан, Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований Республики Казахстан.
Министерство оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
АО "Центр военно-стратегических исследований"
001 "Формирование и реализация политики государства в сфере оборонной, аэрокосмической и электронной промышленности, информационной безопасности в сфере информатизации и связи (кибербезопасности), мобилизационной подготовки и мобилизации, формирование и развитие государственного материального резерва, участие в проведении единой военно-технической политики и военно-технического сотрудничества, руководство в области формирования, размещения и выполнения оборонного заказа"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"

162
Талдамалық зерттеу
Қорғаныстық, аэроғарыш және электрондық өнеркәсіпті, сондай-ақ киберқауіпсіздікті дамытуды технологиялық болжау (форсайт)
Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Әскери-стратегиялық зерттеу орталығы" АҚ
001 "Қорғаныс, аэроғарыш өнеркәсібі және электрондық өнеркәсіп, ақпараттандыру және байланыс саласындағы ақпараттық қауіпсіздік (киберқауіпсіздік), жұмылдыру даярлығы және жұмылдыру саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және дамыту, бірыңғай әскери-техникалық саясатты және әскери-техникалық ынтымақтастықты жүргізуге қатысу, қорғаныстық тапсырысты қалыптастыру, орналастыру және орындау саласындағы басшылық"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
27 998
163
Талдамалық зерттеулер
Өнімнің экспорты мен импортының әлемдік нарығын, әскери мақсаттағы технологиялар мен көрсетілетін қызметтерді, шетелдік ҚӨК жағдайы мен дамуын талдау
Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Әскери-стратегиялық зерттеу орталығы" АҚ
001 "Қорғаныс, аэроғарыш өнеркәсібі және электрондық өнеркәсіп, ақпараттандыру және байланыс саласындағы ақпараттық қауіпсіздік (киберқауіпсіздік), жұмылдыру даярлығы және жұмылдыру саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және дамыту, бірыңғай әскери-техникалық саясатты және әскери-техникалық ынтымақтастықты жүргізуге қатысу, қорғаныстық тапсырысты қалыптастыру, орналастыру және орындау саласындағы басшылық"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
19 829
164
Талдамалық зерттеулер
Мемлекеттік қорғаныстық тапсырысын орындау тиімділігін талдау
Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Әскери-стратегиялық зерттеу орталығы" АҚ
001 "Қорғаныс, аэроғарыш өнеркәсібі және электрондық өнеркәсіп, ақпараттандыру және байланыс саласындағы ақпараттық қауіпсіздік (киберқауіпсіздік), жұмылдыру даярлығы және жұмылдыру саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және дамыту, бірыңғай әскери-техникалық саясатты және әскери-техникалық ынтымақтастықты жүргізуге қатысу, қорғаныстық тапсырысты қалыптастыру, орналастыру және орындау саласындағы басшылық"
103 "Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
17 895
165
"Байқоңыр" кешеніндегі Ресей Федерациясы жалдайтын құрамға кірмейтін объектілерді кәдеге жаратуды, рекультивациялауды және жөндеуді ұйымдастыру
Жобалау-іздестіру жұмыстарын жүргізу; пайдаланудан шығарылған ғимараттар мен құрылыстарды бұзу; инертті құрылыс қалдықтарын көму үшін полигонды жайластыру; инертті құрылыс қалдықтарын жинау, шығару және полигонда көму; тазартылған аумақты жоспарлау; мұнай өнімдерімен ластанған жер учаскелерін рекультивациялау бойынша іс-шаралар
Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Инфракос" РМК
010 "Ғарыштық инфрақұрылымның сақталуын қамтамасыз ету және пайдалануды кеңейту"
101 "Байқоңыр" кешенінің Ресей Федерациясының жалдайтын құрамда кірмейтін объектілерін кәдеге жаратуды, қайта құнарландыруды және жөндеуді ұйымдастыру"

162
Аналитическое исследование
Технологическое прогнозирование (форсайт) развития оборонной, аэрокосмической и электронной промышленности, а также кибербезопасности
Министерство оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
АО "Центр военно-стратегических исследований"
001 "Формирование и реализация политики государства в сфере оборонной, аэрокосмической и электронной промышленности, информационной безопасности в сфере информатизации и связи (кибербезопасности), мобилизационной подготовки и мобилизации, формирование и развитие государственного материального резерва, участие в проведении единой военно-технической политики и военно-технического сотрудничества, руководство в области формирования, размещения и выполнения оборонного заказа"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
27 998
163
Аналитическое исследование
Анализ мирового рынка экспорта и импорта продукции, технологий и услуг военного назначения, состояния и развития зарубежных ОПК
Министерство оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
АО "Центр военно-стратегических исследований"
001 "Формирование и реализация политики государства в сфере оборонной, аэрокосмической и электронной промышленности, информационной безопасности в сфере информатизации и связи (кибербезопасности), мобилизационной подготовки и мобилизации, формирование и развитие государственного материального резерва, участие в проведении единой военно-технической политики и военно-технического сотрудничества, руководство в области формирования, размещения и выполнения оборонного заказа"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
19 829
164
Аналитическое исследование
Анализ эффективности исполнения государственного оборонного заказа
Министерство оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
АО "Центр военно-стратегических исследований"
001 "Формирование и реализация политики государства в сфере оборонной, аэрокосмической и электронной промышленности, информационной безопасности в сфере информатизации и связи (кибербезопасности), мобилизационной подготовки и мобилизации, формирование и развитие государственного материального резерва, участие в проведении единой военно-технической политики и военно-технического сотрудничества, руководство в области формирования, размещения и выполнения оборонного заказа"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
17 895
165
Организация утилизации, рекультивации и ремонта объектов комплекса "Байконур", не входящих в состав арендуемых Российской Федерацией
Проведение проектно-изыскательских работ; разборка зданий и сооружений, выведенных из эксплуатации; обустройство полигона для захоронения инертных строительных отходов; сбор, вывоз и захоронение инертных строительных отходов на полигоне; планировка очищенной территории; мероприятия по рекультивации земельных участков, загрязненных нефтепродуктами
Министерство оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
РГП "Инфракос"
010 "Обеспечение сохранности и расширения использования космической инфраструктуры"
101 "Организация утилизации, рекультивации и ремонта объектов комплекса "Байконур", не входящих в состав арендуемых Российской Федерацией"

148 033
166
Ресей Федерациясы жалдайтын құрамға кірмеген және одан шығарылған "Байқоңыр" кешені объектілерінің сақталуын қамтамасыз ету
Ресей Федерациясы жалға алған құрамға кірмеген және одан шығарылған "Байқоңыр" кешені объектілерінің сақталуын қамтамасыз ету бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Инфракос" РМК
010 "Ғарыштық инфрақұрылымның сақталуын қамтамасыз ету және пайдалануды кеңейту"
103 "Байқоңыр" кешенінің Ресей Федерациясы жалдайтын құрамға кірмеген және ол құрамнан шығарылған объектілерінің сақталуын қамтамасыз ету"
28 724

148 033
166
Обеспечение сохранности объектов комплекса "Байконур", не вошедших в состав аренды Российской Федерации и исключенных из него
Услуги по обеспечению сохранности объектов комплекса "Байконур", не вошедших в состав аренды Российской Федерации и исключенных из него
Министерство оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
РГП "Инфракос"
010 "Обеспечение сохранности и расширения использования космической инфраструктуры"
103 "Обеспечение сохранности объектов комплекса "Байконур", не вошедших в состав аренды Российской Федерации и исключенных из него"
28 724

167
"Байқоңыр" кешенінің Ресей Федерациясы жалдаған объектілердің құрамынан шығаруға жататын "Зенит-М" ғарыш зымыран кешенінің жерүсті ғарыш инфрақұрылымы объектілерін күтіп-ұстау және пайдалану
"Зенит-М" ғарыш зымыран кешенінің объектілерінің қабылдау-тапсыру рәсімдерін ұйымдастыру мен қамтамасыз ету жөніндегі іс-шараларды, "Зенит-М" ғарыш зымыран кешенінің берілген объектілерін күзетуді, қажет болған кезде ұйымдарды тарта отырып, техникалық қызмет көрсетуді қоса алғанда "Зенит-М" ҒЗК жерүсті ғарыштық инфрақұрылымының объектілерін жұмыс күйінде ұстау үшін техникалық және технологиялық қолдауға арналған жұмыстар мен іс-шаралар кешені және аталған жұмыстарды ұйымдастыру үшін қажет басқа да іс-шаралар
Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Бәйтерек" БК" АҚ
010 "Ғарыштық инфрақұрылымның сақталуын қамтамасыз ету және пайдалануды кеңейту"
103 "Байқоңыр" кешенінің Ресей Федерациясы жалдайтын құрамға кірмеген және ол құрамнан шығарылған объектілерінің сақталуын қамтамасыз ету"
1 264 122
168
Жұмылдыру дайындығы мен жұмылдыруды жетілдіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Жұмылдыру дайындығы мен жұмылдыруды жетілдіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
012 "Жұмылдыру дайындығы, жұмылдыру және мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру іс-шараларын іске асыру"
100 "Жұмылдыру дайындығы мен жұмылдыруды жетілдіру жөніндегі қызметтер"
15 000
169
Шетелде тұратын қазақ диаспорасымен мәдени-гуманитарлық байланыстарды қамтамасыз ету үшін іс-шаралар өткізу
Шетелде тұратын қазақ диаспорасымен өзара іс-қимыл мәселелері бойынша қазақтардың кіші құрылтайын өткізу, шетелде тұратын отандастардың қатысуы мен халықаралық өнер фестивалін өткізу, шетелде тұратын этникалық қазақтарды Қазақстанның қасиетті жерлерімен таныстыру мақсатында іс-шаралар өткізу
Қазақстан Республикасының Қоғамдық даму министрлігі
"Отандас
тар қоры" КЕАҚ
002 "Қоғамдық келісім саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру"
100 "Этносаралық келісімді нығайту бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру"
29 077
170
Мемлекеттік жастар саясатының жаңа кезеңі: жүйелік ғылыми-әдістемелік қамтамасыз ету
Социологиялық зерттеулер және болжау, мемлекеттік жастар саясаты институттарын ғылыми-әдістемелік қамтамасыз ету, мемлекеттік жастар саясаты мектептерін ұйымдастыру (сертификатталған оқыту және жастармен жұмыс істейтін мамандардың біліктілігін арттыру), мемлекеттік жастар саясатын ақпараттық-талдамалық қолдау, оның ішінде меншікті сайттың жұмысын жүйелі түрде жүргізу, ұйымдастырушылық-практикалық іс-шаралар
Қазақстан Республикасының Қоғамдық даму министрлігі
"Жастар" ғылыми-зерттеу орталығы" ЖШС
003 "Мемлекеттік жастар және отбасы саясатын жүзеге асыру"

167
Содержание и эксплуатация объектов наземной космической инфраструктуры космического ракетного комплекса "Зенит-М", подлежащих к исключению из состава арендуемых РФ объектов космодрома "Байконур"
Комплекс работ и мероприятий для поддержания технических и технологических объектов наземной космической инфраструктуры КРК "Зенит-М" в рабочем состоянии, включая мероприятия по организации и обеспечению процедуры приема-передачи объектов КРК "Зенит-М", охраны переданных объектов КРК "Зенит-М", технического обслуживания с привлечением при необходимости организации, и другие мероприятия, необходимые для организации данных работ
Министерство оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
АО "СП "Байтерек"
010 "Обеспечение сохранности и расширения использования космической инфраструктуры"
103 "Обеспечение сохранности объектов комплекса "Байконур", не вошедших в состав аренды Российской Федерации и исключенных из него"
1 264 122
168
Услуги по совершенствованию мобилизационной подготовки и мобилизации
Услуги по совершенствованию мобилизационной подготовки и мобилизации
Министерство оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
012 "Реализация мероприятий мобилизационной подготовки, мобилизации и формирования государственного материального резерва"
100 "Услуги по совершенствованию мобилизационной подготовки и мобилизации"
15 000
169
Проведение мероприятий для обеспечения культурно-гуманитарных связей с казахской диаспорой, проживающей за рубежом.
Проведение малого курылтая казахов по вопросам взаимодействия с казахской диаспорой, проживающей за рубежом, проведение международного фестиваля искусств с участием соотечественников, проживающих за рубежом, проведение мероприятий в целях ознакомления этнических казахов, проживающих за рубежом с сакральными местами Казахстана.
Министерство общественного развития
НАО "Фонд Отандастар"
002 "Реализация государственной политики в сфере общественного согласия"
100 "Реализация государственной политики по укреплению межэтнического согласия"
29 077
170
Новый этап государственной молодежной политики: системное научно-методическое обеспечение
Социологические исследования и прогнозирование, научно-методическое обеспечение институтов государственной молодежной политики, организация школы государственной молодежной политики (сертифицированное обучение и повышение квалификации специалистов, работающих с молодежью), информационно-аналитическое сопровождение государственной молодежной политики, в том числе систематическое поддержание работы собственного сайта, организационно-практические мероприятия
Министерство общественного развития
ТОО "Научно-исследовательский центр "Молодежь"
003 "Реализация государственной молодежной и семейной политики"

199 025
171
Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру бойынша зерттеулер жүргізу
Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылауды тиімді жүргізу мақсатында, қаржылық бұзушылықтарды анықтау және алдын алу әдістерін жетілдіруге бағытталған өзекті мәселелерді зерттеу
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті
"Қаржылық бұзушылықтарды зерттеу жөніндегі орталық" ШЖҚ РМК
007 "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру"
101 "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау саласындағы зерттеулер"
129 585

199 025
171
Проведение исследований по совершенствованию системы государственного аудита и финансового контроля
Исследование актуальных вопросов, направленных на совершенствование методов выявления и профилактики финансовых нарушений, в целях эффективного осуществления государственного аудита и финансового контроля
Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета
РГП на ПХВ "Центр по исследованию финансовых нарушений"
007 "Совершенствование системы государственного аудита и финансового контроля"
101 "Исследования в сфере государственного аудита и финансового контроля"
129 585

172
"Қазақстандық бірегейлік пен жалпыұлттық бірлікті нығайту саласындағы мемлекеттік саясат" тақырыбы бойынша талдамалық зерттеулер жүргізу
Азаматтық қағидаттар негізінде қазақстандық бірегейлік пен бірлікті нығайту және дамыту, қоғамдық сананы жаңғырту процесінде қоғамдық келісім мен жалпыұлттық бірлікті қамтамасыз ету бойынша мемлекеттік саясаттың әр түрлі аспектілерін іске асыру үшін практикалық ғылыми-негізделген ұсыныстарды дайындау
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі
"Қазақстан Республикасының Президентінің жанындағы Мемлекеттік басқару академиясы" РМҚК
001 "Мемлекеттік қызмет саласындағы бірыңғай мемлекеттiк саясатты қалыптастыру мен іске асыру"
26 615
173
Алматы қаласындағы Қазақстан Республикасының Президенті Іс Басқармасының Медициналық орталығына бекітіп берілген контингентке медициналық көмек
Медициналық көмек, оның ішінде амбулаториялық-емханалық көмек, стационарлық және (немесе) стационарды алмастыратын көмек көрсету; нысаналы кешенді медициналық қызмет көрсету бағдарламаларын орындау шеңберінде жыл сайын кешенді профилактикалық қарап тексеру, бекітіп берілген контингентті жыл сайын диспансерлеу; қазіргі заманғы медицина ғылымының жетістіктерін пайдалана отырып, аурулардың даму тәуекелі факторларын анықтау
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы
"Орталық клиникалық аурухана" АҚ
028 "Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасы медициналық ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету"
101 "Азаматтардың жекелеген санаттарына медициналық көмек көрсету"
2 689 381
174
Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасы Медициналық орталығының бекітіп берілген контингентіне медициналық көмек көрсету (қалпына келтіре емдеу және медициналық оңалту, сауықтыру)
Емдеу-оңалту медициналық көмек көрсету; физиотерапия, емдік тамақтандыру, дене шынықтырумен үйлестіре отырып, табиғи факторларды пайдалана отырып, емделушілерді оңалту бойынша іс-шараларды жүзеге асыру; емдеу-профилактикалық, оңалту, санитариялық-гигиеналық және эпидемияға қарсы іс-шараларды жүзеге асыру; ғылымның қазіргі заманғы талаптары ескеріле отырып, науқастарды емдеуді ұйымдастыру; аурудың ерекшелігін ескере отырып, ұтымды және диеталық тамақтандыруды ұйымдастыру.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы
"Оқ-Жетпес" емдеу-сауықтыру кешені" АҚ;
"Астана" ЖШҚ еншілес ұйымы
028 "Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасы медициналық ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету"
101 "Азаматтардың жекелеген санаттарына медициналық көмек көрсету"

172
На проведение аналитического исследования по теме "Государственная политика в сфере укрепления казахстанской идентичности и общенационального единства"
Выработка практических научно-обоснованных рекомендаций для реализации различных аспектов государственной политики по обеспечению общественного согласия и общенационального единства в процессе модернизации общественного сознания, укрепления и развития казахстанской идентичности и единства на принципах гражданства.
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции Республики Казахстан
РГКП "Академия государственного управления при Президенте Республики Казахстан"
001 "Формирование и реализация единой государственной политики в сфере государственной службы"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
26 615
173
Медицинская помощь прикрепленному контингенту Медицинского центра Управления Делами Президента Республики Казахстан, находящегося в городе Алматы
Предоставление медицинской помощи, в том числе амбулаторно-поликлинической помощи, стационарной и (или) стационарозамещающей помощи; проведение ежегодных комплексных профилактических осмотров, ежегодной диспансеризации прикрепленного контингента, в рамках выполнения целевых комплексных программ медицинского обслуживания; выявление факторов риска развития заболеваний с использованием достижений современной медицинской науки
Управление Делами Президента Республики Казахстан
АО "Центральная клиническая больница"
028 "Обеспечение деятельности медицинских организаций Управления Делами Президента Республики Казахстан"
101 "Оказание медицинской помощи отдельным категориям граждан"
2 689 381
174
Оказание медицинской помощи (восстановительного лечения и медицинской реабилитации, оздоровления) прикрепленному контингенту Медицинского центра Управления Делами Президента Республики Казахстан
Оказание лечебно-реабилитационной медицинской помощи; осуществление мероприятий по оказанию реабилитации пациентов с использованием природных факторов в сочетании с физиотерапией, лечебным питанием, физической культурой; осуществление лечебно-профилактических, реабилитационных, санитарно-гигиенических и противоэпидемических мероприятий;
организация лечения больных с учетом современных требований науки; организация рационального и диетического питания с учетом специфики заболевания
Управление Делами Президента Республики Казахстан
АО "Лечебно-оздоровительный комплекс "Ок-Жетпес";
дочерняя организация ООО "Астана"
028 "Обеспечение деятельности медицинских организаций Управления Делами Президента Республики Казахстан"
101 "Оказание медицинской помощи отдельным категориям граждан"

1 494 984
175
Медициналық ұйымдарды техникалық және ақпараттық қамтамасыз ету
Медициналық орталық қызметіне озық инновациялық, медициналық және білім беру технологияларын енгізу; Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасы жүйесінде медициналық ғылым мен практикалық денсаулық сақтаудың өзекті бағыттары, ғылыми-техникалық бағдарламалардың тәжірибесі мен нәтижелерін тарату бойынша ғылыми форумдар ұйымдастыру және өткізу; отандық және шетелдік орталықтардың алдыңғы қатарлы мамандарының күшімен, оның ішінде Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының және оның ведомстволарының жүйесінде қызмет көрсететін мамандар үшін қашықтықтан оқыту ("телеоқыту") жүйесін енгізу арқылы медициналық қызметкерлердің біліктілігін арттыруды ұйымдастыру;
Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының ұйымдарында және оның ведомстволарында бейнеконференция байланысы, теледәрістер мен телеконсультациялар қызметтерін ұсыну; Медициналық орталықтың медициналық ұйымдары үшін медициналық және компьютерлік жабдықтарға, телемедициналық кешендеріне сервистік және техникалық қызмет көрсету, теңшеу және сүйемелдеу бойынша жұмыстар мен қызметтер жүргізу; "Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасы Медициналық орталығының Жаршысы" журналын, дайджестерді, денсаулық сақтау саласында әдістемелік және нұсқаулық құжаттарды басып шығаруды ұйымдастыру бойынша қызмет көрсету; медициналық қызметкерлер мен өзге мамандар (қызметкерлер) санаттары үшін, оның ішінде медицина саласындағы заманауи технологиялар негізінде білім беру іс-шараларын (көрмелер, семинарлар, конференциялар, кеңестер, форумдар, симпозиумдар, тренингтер және т.б.), қашықтан және күндізгі біліктілікті арттыру курстарын ұйымдастыру
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы
"Медициналық технологиялар және ақпараттық жүйлер орталығы" АҚ
028 "Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасы медициналық ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету"
102 "Медициналық ұйымдарды техникалық және ақпараттық қамтамасыз ету"

1 494 984
175
Техническое и информационное обеспечение медицинских организаций
Внедрение передовых инновационных, медицинских и образовательных технологий в деятельности Медицинского центра; организация и проведение научных форумов в системе Управления Делами Президента Республики Казахстан по актуальным направлениям медицинской науки и практического здравоохранения, распространению опыта и результатов научно-технических программ; организация повышения квалификации медицинских работников силами ведущих специалистов отечественных и зарубежных центров, в том числе с помощью внедрения системы дистанционного обучения ("телеобучение") для специалистов, оказывающих услуги в системе Управления Делами Президента Республики Казахстан и его ведомств;
предоставление услуг видеоконференцсвязи, телелекций и телеконсультаций в организациях Управления Делами Президента Республики Казахстан и его ведомств; производство работ и услуг по сервисному и техническому обслуживанию, наладке и сопровождению медицинского и компьютерного оборудования, телемедицинских комплексов для медицинских организаций Медицинского центра; оказание услуг по организации издания журнала "Вестник Медицинского центра Управления Делами Президента Республики Казахстан", дайджестов, методических и инструктивных документов в области здравоохранения; организация образовательных мероприятий (выставок, семинаров, конференций, совещаний, форумов, симпозиумов, тренингов и прочих), дистанционных и очных курсов повышения квалификации для медицинских работников и иных категорий специалистов (работников), в том числе на основе современных технологий в области медицины.
Управление Делами Президента Республики Казахстан
АО "Центр медицинских технологий и информационных систем"
028 "Обеспечение деятельности медицинских организаций Управления Делами Президента Республики Казахстан"
102 "Техническое и информационное обеспечение медицинских организаций"

81 789
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2018 жылғы 2 қарашадағы
№ 707 қаулысына
34-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2017 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 823 қаулысына
26-3-қосымша
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Р/с №
Облыстар мен қалалардың атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы:

81 789
Приложение 34
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 2 ноября 2018 года № 707
Приложение 26-3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 декабря 2017 года № 823
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на субсидирование процентных ставок по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
№ п/п
Наименование областей
Сумма, тыс. тенге
Всего