Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Чех Республикасының Үкіметі арасындағы Қылмысқа қарсы күрестегі ынтымақтастық туралы келісім бойынша Қазақстан Республикасынан құзыретті органдарды белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 6 қарашадағы № 722 қаулысы.
2017 жылғы 23 қарашада Aстанада жасалған Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Чех Республикасының Үкіметі арасындағы Қылмысқа қарсы күрестегі ынтымақтастық туралы келісімнің (бұдан әрі - Келісім) 13-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚAУЛЫ ЕТЕДІ:
1.Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі, Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы (келісу бойынша), Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті (келісу бойынша), Қазақстан Республикасының Мемлекеттік күзет қызметі (келісу бойынша), Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) (келісу бойынша), Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігінің Экономикалық тексеру қызметі келісімді іске асыру бойынша Қазақстан Республикасынан құзыретті органдар болып белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 26.02.2021 № 98 қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі Чех Республикасының Үкіметіне қабылданған шешім туралы хабарласын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі        Б. Сағынтаев

Об определении компетентных органов от Республики Казахстан по Соглашению между Правительством Республики Казахстан и Правительством Чешской Республики о сотрудничестве в борьбе с преступностью
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 2018 года № 722.
В соответствии с пунктом 1 статьи 13 Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Чешской Республики о сотрудничестве в борьбе с преступностью, совершенного в Астане 23 ноября 2017 года (далее – Соглашение), Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить компетентными органами от Республики Казахстан по реализации Соглашения Министерство внутренних дел Республики Казахстан, Генеральную прокуратуру Республики Казахстан (по согласованию), Комитет национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию), Службу государственной охраны Республики Казахстан (по согласованию), Агентство Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционную службу) (по согласованию), Службу экономических расследований Агентства Республики Казахстан по финансовому мониторингу.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Правительства РК от 26.02.2021 № 98 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить Правительство Чешской Республики о принятом решении.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев