"Қазақстан Республикасы Үкіметінің және жергілікті атқарушы органдардың резервтерін пайдалану қағидаларын бекіту туралы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 25 сәуірдегі № 325 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 13 қарашадағы № 744 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің және жергілікті атқарушы органдардың резервтерін пайдалану қағидаларын бекіту туралы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 25 сәуірдегі № 325 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 27-28, 168-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің және жергілікті атқарушы органдардың резервтерін пайдалану қағидаларында:
4-тармақтың бірінші бөлігінің 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) Қазақстан Республикасы Президентінің қатысуымен өткізілетін іс-шараларға қаражат ағымдағы қаржы жылында тиісті бюджеттік бағдарлама бойынша республикалық бюджеттен бөлінген және оны осы мақсаттарға форс-мажорлық жағдайларға байланысты пайдалану мүмкін болмаған жағдайды қоспағанда, ағымдағы қаржы жылына арналған республикалық және жергілікті бюджеттерде осы мақсаттарға ақша болмаған;".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі, 2018 жылғы 31 желтоқсанды қоса алғанға дейін қолданыста болады және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 2015 года № 325 "Об утверждении Правил использования резервов Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2018 года № 744.
Примечание РЦПИ!
Срок действия постановления-до 31.12.2018 (п. 2 постановления)
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 2015 года № 325 "Об утверждении Правил использования резервов Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан 2015 г., № 27-28, ст. 168) следующее изменение:
в Правилах использования резервов Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов, утвержденных указанным постановлением:
подпункт 1) части первой пункта 4 изложить в следующей редакции:
"1) отсутствия денег в республиканском и местном бюджетах на текущий финансовый год на данные цели, за исключением, когда средства на мероприятия, проводимые с участием Президента Республики Казахстан, выделены из республиканского бюджета в текущем финансовом году по соответствующей бюджетной программе и не могут быть использованы на данные цели из-за форс-мажорных обстоятельств;".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания, действует до 31 декабря 2018 года включительно и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев