Мемлекеттік мүлікті республикалық меншіктен коммуналдық меншікке берудің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 16 қарашадағы № 752 қаулысы.
"Мемлекеттік заңды тұлғаларға бекітіліп берілген мемлекеттік мүлікті мемлекеттік меншіктің бір түрінен екіншісіне беру қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 маусымдағы № 616 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес мемлекеттік мүлік республикалық меншіктен "Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 3660 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесінің балансынан Астана қаласының коммуналдық меншігіне берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының Бас қолбасшылығымен және Астана қаласының әкімдігімен бірлесіп, Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен мемлекеттік мүлікті қабылдау-беру жөніндегі қажетті ұйымдастыру іс-шараларын жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2018 жылғы 16 қарашадағы
№ 752 қаулысына
қосымша
Республикалық меншіктен "Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 3660 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесінің балансынан Астана қаласының коммуналдық меншігіне берілетін мемлекеттік мүліктің тізбесі
Р/с №
Атауы
Мүкәммалдық нөмірі
Салынған жылы
Объектінің ауданы
(ш.м.)
Жер учаскесінің ауданы
(га)
Орналасқан жері
1
Жатақхана

О некоторых вопросах передачи государственного имущества из республиканской собственности в коммунальную собственность
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 2018 года № 752
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июня 2011 года № 616 "Об утверждении Правил передачи государственного имущества, закрепленного за государственными юридическими лицами, из одного вида государственной собственности в другой" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать из республиканской собственности с баланса республиканского государственного учреждения "Воинская часть 3660 Национальной гвардии Республики Казахстан" в коммунальную собственность города Астаны государственное имущество согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Главным командованием Национальной гвардии Республики Казахстан и акиматом города Астаны в установленном законодательством Республики Казахстан порядке осуществить необходимые организационные мероприятия по приему-передаче государственного имущества.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 16 ноября 2018 года № 752
Перечень государственного имущества, передаваемого из республиканской собственности с баланса республиканского государственного учреждения "Воинская часть 3660 Национальной гвардии Республики Казахстан" в коммунальную собственность города Астаны
№ п/п Наименование Инвентарный номер Год постройки Площадь
объекта
(кв.м.)
Площадь
земельного участка
(га)
Месторасположение
1
Общежитие