"Маңғыстау облысының Жаңаөзен қаласын әлеуметтік-экономикалық дамытудың 2012 – 2020 жылдарға арналған кешенді жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 қарашадағы № 1321 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 6 желтоқсандағы № 806 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 4 қарашадағы № 784 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.11.2021 № 784 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Маңғыстау облысының Жаңаөзен қаласын әлеуметтік-экономикалық дамытудың 2012 – 2020 жылдарға арналған кешенді жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 қарашадағы № 1321 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
2 және 3-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдары мен Маңғыстау облысының жергілікті атқарушы органдары Жоспарда көзделген іс-шаралардың уақтылы орындалуын қамтамасыз етіп, жылдың қорытындылары бойынша 20 қаңтардан кешіктірмей Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігіне олардың іске асырылу барысы туралы ақпарат берсін.
3. Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі жылдың қорытындылары бойынша 1 ақпаннан кешіктірмей Қазақстан Республикасының Үкіметіне Жоспардың іске асырылу барысы туралы жиынтық ақпарат берсін.";
5 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының  Ұлттық экономика министрлігіне жүктелсін.".
көрсетілген қаулымен бекітілген Маңғыстау облысының Жаңаөзен қаласын әлеуметтік-экономикалық дамытудың 2012 – 2020 жылдарға арналған кешенді жоспары осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2018 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 806 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 11 қарашадағы
№ 1321 қаулысымен
бекітілген
Маңғыстау облысының Жаңаөзен қаласын әлеуметтiк-экономикалық дамытудың 2012 – 2020 жылдарға арналған кешенді жоспары
Р/с №
Iс-шаралар атауы
Аяқталу нысаны
Орындауға (iске асыруға) жауаптылар
Орындау (iске асыру) мерзiмi
Ұсынылатын шығыстар (млн.
теңге)
Қаржыландыру көздерi
кестенің жалғасы
1
2
3
4
5
6
7
Жаңаөзен қаласы халқының шамадан тыс қоныстану проблемасын шешу
1.
Жаңаөзен қаласы тұрғындарының санын Жаңаөзен қаласының Бас жоспарына сәйкес тұрақтандыру бойынша шаралар кешенін қабылдау
ҰЭМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі,
ІІМ
2012 – 2020 жылдар
талап етiлмейдi
-
Мұнайгаз саласы кәсiпорындарының тұрақты жұмысын қамтамасыз ету
2.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2011 года № 1321 "Об утверждении Комплексного плана социально-экономического развития города Жанаозен Мангистауской области на 2012 – 2020 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2018 года № 806. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 ноября 2021 года № 784.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 04.11.2021 № 784.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2011 года № 1321 "Об утверждении Комплексного плана социально-экономического развития города Жанаозен Мангистауской области на 2012 – 2020 годы" следующие изменения:
пункты 2 и 3 изложить в следующей редакции:
"2. Центральным исполнительным органам Республики Казахстан и местным исполнительным органам Мангистауской области обеспечить своевременное выполнение мероприятий, предусмотренных Планом, и по итогам года, не позднее 20 января, представлять информацию о ходе их реализации в Министерство национальной экономики Республики Казахстан.
3. Министерству национальной экономики Республики Казахстан по итогам года, не позднее 1 февраля, представлять в Правительство Республики Казахстан сводную информацию о ходе реализации Плана.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство национальной экономики Республики Казахстан.";
Комплексный план социально-экономического развития города Жанаозен Мангистауской области на 2012 – 2020 годы, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 декабря 2018 года № 806
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 11 ноября 2011 года № 1321
Комплексный план
социально-экономического развития города Жанаозен Мангистауской области на 2012-2020 годы
№ п/п Наименование мероприятия Форма завершения Ответственные за исполнение (реализацию) Период исполнения (реализации) Предпола гаемые расходы (млн. тенге) Источники финансирования
1 2 3 4 5 6 7
Решение проблемы перенаселенности города Жанаозен
1.
Принятие комплекса мер по стабилизации численности населения в городе Жанаозен в соответствии с Генеральным планом развития города Жанаозен
информация в МНЭ
акимат Мангистауской области, МВД
2012-2020 годы
не
требуются
-
Обеспечение стабильной работы предприятий нефтегазовой отрасли
2.

Жұмыс орындарын сақтау мақсатында "Өзенмұнайгаз" АҚ-ның кен орындарында мұнай өндiру деңгейiн жылына 5,5 млн. тоннадан кемiтпей ұстап тұруды қамтамасыз ету
ҰЭМ-ге ақпарат
"Өзенмұнайгаз" АҚ (келісім бойынша), ЭМ,
Маңғыстау облысының әкімдігі
2012 – 2020 жылдар
талап етiлмейдi
-
3.
Арнайы техникаға қызмет көрсетуге арналған сервистік орталық салу
пайдалануға беру актісі
"Өзенмұнайгаз" АҚ (келісім бойынша)
2020 жыл
көзделген
қаражат шегінде
"Өзенмұнайгаз" АҚ қаражаты
Ағымдағы өндірістік қуатты кеңейту және жаңғырту
4.
Қолданыстағы шикізат көлемін ескере отырып, жаңа газ өңдеу зауытын салуды қоса алғанда, операциялық шығындарды төмендету мақсатында "Қазақ газ өңдеу комбинаты" ЖШС зауытын жаңғырту жөнінде ТЭЗ дайындау
ТЭЗ
"ҚМГ" ҰК" АҚ (келісім бойынша), ЭМ, Маңғыстау облысының әкімдігі
2020 жыл
335,0
"ҚМГ" ҰК" АҚ қаражаты
5.
Кеспекшелер, жиектер, суағарлар, резеңке жабындар өндіретін цех ашу жолымен Жаңаөзен қаласындағы қатты тұрмыстық қалдықтарды қайта өңдеу комбинатының өндірісін кеңейту бойынша шаралар қабылдау
ҰЭМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі
2020 жыл
-
МЖӘ шеңберіндегі жеке инвестициялар
ШОБ-ты дамыту арқылы жаңа жұмыс орындарын құру
6.
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасын және Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасын іске асыру шеңберінде Жаңаөзен қаласында кәсіпкерлік белсенділікті арттыру және бизнес-ахуалды жақсарту бойынша шаралар кешенін қабылдау
ҰЭМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі,
АШМ, "Атамекен" ҰКП (келiсiм бойынша),
"Даму" КДҚ" АҚ (келiсiм бойынша)
2012 – 2020 жылдар
көзделген қаражат шегінде
Республикалық бюджет
Жергілікті бюджет
7.
Өңiрдiң мұнайгаз саласы кәсiпорындарының қызметкерлерiн жергілікті өндірушілер тігін және аяқ киім фабрикалары арқылы арнаулы киiмдер және аяқ киімдермен қамтамасыз ету
арнаулы киiм тiгуге шарт жасасу
"Өзенмұнайгаз" АҚ (келісім бойынша), "Ембімұнайгаз" АҚ (келісім бойынша), өңірдің мұнайгаз компаниялары (келісім бойынша)
2018 – 2020 жылдар
талап етiлмейдi
-
8.
Технопарктің өндірістік алаңын шағын және орта бизнес жобаларымен толтыруды қамтамасыз ету
ҰЭМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі
2019 жыл
талап етiлмейдi
-
Халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету, экономикалық белсенділікті ынталандыру, экономикалық өсу нүктелерінде жаңа өндірістер мен жұмыс орындарын құруға жәрдемдесу
Жаңаөзен қаласының тұрғындарын жұмыспен қамтуға жәрдемдесу шаралары
9.
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған бағдарламасы бойынша Жаңаөзен қаласының еңбекке қабілетті тұрғындарын кәсіптік даярлауды, қайта даярлауды, біліктілігін арттыруды ұйымдастыру
ҰЭМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі, Еңбекмині, БҒМ, ұлттық компаниялар (келісім бойынша)

Обеспечение уровня добычи нефти на месторождениях АО "Озенмунайгаз" в объеме не менее 5,5 млн. тонн в год с сохранением рабочих мест
информация в МНЭ
АО "Озенму найгаз" (по согласова нию), МЭ, акимат Мангистауской области
2012-2020 годы
не
требуются
-
3.
Строительство сервисного центра для обслуживания спецтехники
акт ввода в эксплуатацию
АО "Озенмунайгаз" (по согласованию)
2020 год
в пределах предусмотренных средств
Средства АО "Озенмунайгаз"
Расширение и модернизация текущих производственных мощностей
4.
Подготовка ТЭИ по модернизации завода ТОО "Казахский газоперерабатывающий комбинат" в целях снижения операционных затрат, включая строительство нового газоперерабатывающего завода с учетом существующих объемов сырья
ТЭИ
АО "НК "КМГ" (по согласованию), МЭ, акимат Мангистауской области
2020 год
335,0
Средства АО "НК "КМГ"
5.
Принятие мер по расширению производства комбината по переработке твердобытовых отходов города Жанаозен путем открытия цеха по производству брусчатки, бордюров, водостоков, резиновых покрытий
информация в МНЭ
Акимат Мангистауской области
2020 год
-
Частные инвестиции в рамках ГЧП
Создание новых рабочих мест через развитие МСБ
6.
Принятие комплекса мер по повышению предпринимательской активности и улучшению бизнес – климата в городе Жанаозен в рамках реализации Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020" и Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
информация в МНЭ
Акимат Мангистауской области,
МСХ, НПП "Атамекен" (по согласованию),
АО "ФРП "Даму"
(по согласованию)
2012-2020 годы
в пределах предусмотренных средств
Республиканский бюджет
Местный бюджет
7.
Обеспечение спецодеждой и спецобувью работников предприятий нефтегазовой отрасли региона через местных производителей –швейные и обувные фабрики
заключение договора на пошив спец-одежды
АО "Озенмунайгаз" (по согласованию), АО "Эмбамунайгаз" (по согласованию), нефтегазовые компании региона (по согласованию)
2018-2020 годы
не
требуются
-
8.
Обеспечение заполняемости производственной площадки технопарка проектами малого и среднего бизнеса
информация в МНЭ
Акимат Мангистауской области
2019 год
не
требуются
-
Обеспечение занятости населения, стимулирование экономической активности, содействие в создании новых производств и рабочих мест в точках экономического роста
Меры содействия занятости населения города Жанаозен
9.
Организация профессиональной подготовки, переподготовки, повышения квалификации трудоспособного населения города Жанаозен по Государственной программе развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
информация в МНЭ
Акимат Мангистауской области, МТСЗН, МОН, национальные компании (по согласованию)

2012 – 2020 жылдар
809,4,
оның ішінде:
2018 жыл – 269,8**,
2019 жыл – 269,8**,
2020 жыл – 269,8**
Жергілікті бюджет
10.
Өңірде іске асырылатын жобалар үшін Жаңаөзен қаласының еңбекке қабілетті тұрғындарын ірі өндіріс кәсіпорындарының оқыту орталықтары, жеке меншік тренингтік оқыту орталықтары базасында кәсіптік даярлауды, қайта даярлауды, біліктілігін арттыруды ұйымдастыру
ҰЭМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі,
Еңбекмині, БҒМ, ұлттық компаниялар (келісім бойынша)
2012 – 2020 жылдар
көзделген
қаражат шегінде
Жұмыс берушілер қаражаты
11.
Қоныстандыру өңірлерінде сұранысқа ие мамандықтарға кадрларды оқыту және қайта даярлау бойынша әлеуметтік бейімдеуді ұйымдастыру
ҰЭМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі, Еңбекмині,
БҒМ
2018 – 2020 жылдар
талап етiлмейдi
-
12.
Жаңаөзен қаласы халқының жұмыспен қамтылуына жәрдемдесу мақсатында жыл сайын кемінде 1000 қоғамдық жұмыс орнын ұйымдастыруды қамтамасыз ету
ҰЭМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі, "Өзенмұнайгаз" АҚ (келісім бойынша)
2012 – 2020 жылдар
**
жыл сайын 200,0
Жергілікті бюджет
Облыстың жергілікті атқарушы органымен жылдық келісімде міндеттемелер болған жағдайда
"Өзенмұнайгаз" АҚ
келісімшарт міндеттемелерін орындау шеңберін дегі қаражаты
13.
ЖОО және ОАОО-ның түлектеріне жыл сайын кәсіпорындар мен ұйымдарда кемінде 160 адамның жастар практикасынан өтуін ұйымдастыру (Жаңаөзен қаласының тұрғындары қатарынан)
ҰЭМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі, жұмыс беруші компаниялар
(келісім бойынша)
2012 – 2020 жылдар
жыл сайын
25 000**
Жергілікті бюджет
14.
Жаңаөзен қаласында "Жаңа серпін" өңірлік бағдарламасы шеңберінде өңірішілік еңбек көші-қонын қамтамасыз ету жөніндегі іс-шараларды іске асыру
ҰЭМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі
2012 – 2020 жылдар
талап етілмейді
-
Облыстың экономикалық өсу нүктелерінде жаңа өндіріс орындарын және жұмыс орындарын құру
15.
Ақтау қаласы Қарақия ауданы Құрық ауылының өңірдің өсу нүктелерінде іске асырылып жатқан жобаларда Жаңаөзен қаласының жұмыссыздарын жұмысқа орналастыруға кемінде 20 % квотаны қамтамасыз ету
меморандум жасасу
Маңғыстау облысының әкімдігі, "ҚМГ" ҰК" АҚ, жұмыс беруші компаниялар (келісім бойынша)
2012 – 2020 жылдар
талап етiлмейдi
-
16.
Жаңаөзен қаласының жұмыссыз тұрғындарын Қарақия ауданы Құрық ауылындағы "ЕРСАЙ Каспиан Контрактор" ЖШС-ның металл конструкциялар зауытына жұмысқа орналастыруға жәрдемдесу
ҰЭМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі, "ЕРСАЙ Каспиан Контрактор" ЖШС
2018 – 2020 жылдар
талап етiлмейдi
-
17.
Қарақия ауданының Құрық ауылында қуаты тәулігіне 50 мың текше метр су тұщыту зауытын салу
пайдалануға беру актісі
Маңғыстау облысының әкімдігі
2020 жыл

2012-2020 годы
809,4
в том числе:
2018 год –269,8**,
2019 год –269,8**,
2020 год –269,8**
Местный бюджет
10.
Организация профессиональной подготовки, переподготовки, повышения квалификации трудоспособного населения города Жанаозен для проектов, реализуемых в регионе на базе учебных центров крупных производственных предприятий, частных учебно-тренинговых центров
информация в МНЭ
Акимат Мангистауской области, МТСЗН, МОН, национальные компании (по согласованию)
2012-2020 годы
в пределах предусмотренных средств
Средства работодателей
11.
Организация социальной адаптации по обучению и переподготовке кадров по востребованным специальностям в регионах переселения
информация в МНЭ
Акимат Мангистауской области, МТСЗН, МОН
2018-2020 годы
не требуются
-
12.
В целях содействия занятости населения города Жанаозен обеспечение организации не менее 1000 общественных рабочих мест ежегодно
информация в МНЭ
Акимат Мангистауской области, АО "Озенмунайгаз" (по согласованию)
2012-2020 годы
** ежегодно по 200,0
Местный бюджет
Средства АО "Озенмунайгаз" в рамках исполнения контрактных обязательств при условии наличия обязательств в ежегодном соглашении с местным исполнительным органом области
13.
Организация прохождения молодежной практики выпускниками ВУЗов и ССУЗов на предприятиях и организациях ежегодно не менее 160 человек (из числа жителей города Жанаозен)
информация в МНЭ
Акимат Мангистауской области, компании-работодатели (по согласованию)
2012-2020 годы
ежегодно по 25,0**
Местный бюджет
14.
Реализация мероприятий по обеспечению внутри региональной трудовой миграции в рамках региональной программы "Жаңа Серпін" в городе Жанаозен
информация в МНЭ
Акимат Мангистауской области
2012-2020 годы
не
требуются
-
Создание новых производств и рабочих мест в точках экономического роста области
15.
Обеспечение не менее 20% квоты на трудоустройство безработных города Жанаозен на проектах, реализуемых в точках экономического роста региона города Актау, села Курык Каракиянского района
заключение меморандума
Акимат Мангистауской области, АО "НК "КМГ" (по согласованию), компании-работодатели (по согласованию)
2012-2020 годы
не
требуются
-
16.
Содействие в трудоус-тройстве безработных жителей города Жанаозен на заводе металлических конструкций ТОО "ЕРСАЙ Каспиан Контрактор" в селе Курык Каракиянского района
информация в МНЭ
Акимат Мангистауской области, ТОО "ЕРСАЙ Каспиан Контрактор" (по согласованию)
2018-2020 годы
не
требуются
-
17.
Строительство опреснительного завода мощностью 50 тысяч кубических метров в сутки в селе Курык Каракиянского района
акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области
2020 год

37 000,0
МЖӘ шеңберінде жеке инвестициялар
18.
"Кендірлі" курорттық демалыс аймағын дамыту, оның ішінде инвесторларды тарту арқылы мейманханалар, демалыс базаларын, балаларды сауықтыру лагерьлерін және өзге де туризм индустриясы объектілерін салу
ҰЭМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі, МСМ
2012 – 2020 жылдар
құны инвесторлармен келіссөздер жүргізудің қорытындысы бойынша анықталады
Жеке инвестициялар
19.
"Кендiрлi" курорттық демалыс аймағының сыртқы инфрақұрылымын салу шеңберінде кәріздік-тазарту құрылысын салу үшін шаралар қабылдау
ҰЭМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкiмдiгi, ИДМ
2020 жыл
талап етiлмейдi
-
20.
"Кендiрлi" курорттық демалыс аймағының сыртқы инженерлiк инфрақұрылымын салу шеңберінде газ тарату құбырларын салу үшін шаралар қабылдау
ҰЭМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкiмдiгi, ЭМ
2020 жыл
талап етiлмейдi
-
21.
"Кендірлі" курорттық демалыс аймағының сыртқы инфрақұрылы-мын салу шеңберінде электр берудің қоректендіру желілерін және жаңа қосалқы станция салу үшін шаралар қабылдау
ҰЭМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкiмдiгi, ЭМ
2020 жыл
талап етiлмейдi
-
22.
Кендірлі демалыс аймағының аумағын ойын мекемелерін орналастыру жерлерінің тізіміне қосу мәселесін пысықтау
ҰЭМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі, МСМ, Қаржымині
2019 жыл
талап етiлмейдi
-
23.
Жаңаөзен қаласында шекара маңы саудасы пунктін құру мәселесін пысықтау
ҰЭМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі
2019 жыл
талап етiлмейдi
-
Жаңа елді мекендерді және даму әлеуеті жоғары елді мекендерді дамыту
24.
"Кендірлі" жерінде жаңа елді мекен құру мәселесін пысықтау
ҰЭМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі
2019 жыл
талап етiлмейдi
-
Жаңаөзен қаласының әлеуметтiк және инженерлiк инфрақұрылымын қолдау
Денсаулық сақтау
25.
Жаңаөзен қалалық орталық ауруханасының терапевтiк корпусының құрылысын аяқтау
пайдалануға беру актісі
Маңғыстау облысының әкімдігі
2020 жыл
құны ЖСҚ түзетуден кейін анықталады
Жергілікті бюджет
26.
Жаңаөзен қаласындағы 50 төсектік стационары бар медициналық орталықтың құрылысын аяқтау
пайдалануға беру актісі
Маңғыстау облысының әкімдігі
2020 жыл
құны ЖСҚ түзетуден кейін анықталады
Жергілікті бюджет
27.
Жаңаөзен қалалық орталық ауруханасының Қызылсай ауылындағы бөлімінің (құрылымдық бөлімшесінің) құрылысын салу үшін шаралар қабылдау (терапия – жаңа объект)
ҰЭМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі
2020 жыл
талап етiлмейдi
-
28.
Жаңаөзен қаласының "Мерей" шағын ауданында ауысымына 50 келушіге арналған дәрігерлік амбулатория салу
пайдалануға беру актісі
Маңғыстау облысының әкімдігі
2020 жыл
387,9**
Жергілікті бюджет
Білім беру
29.
Жаңаөзен қаласында 1200 орындық мектептің құрылысын салу үшін шаралар қабылдау
ҰЭМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі, БҒМ
2020 жыл
талап етiлмейдi
-
30.
300 орындық интернат үлгісіндегі мектеп салу үшін шаралар қабылдау
ҰЭМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі, БҒМ
2020 жыл
талап етiлмейдi
-
Мәдениет және спорт
31.
Рахат ауылында Мәдениет үйін салу
пайдалануға беру актісі
Маңғыстау облысының әкімдігі
2020 жыл

37 000,0
Частные инвестиции в рамках ГЧП
18.
Развитие курортной зоны отдыха "Кендерли", в том числе строительство гостиниц, баз отдыха, детских оздоровительных лагерей и прочих объектов индустрии туризма путем привлечения инвесторов
информация в МНЭ
Акимат Мангистауской области, МКС
2012-2020 годы
стоимость будет определена по итогам переговоров с инвесторами
Частные инвестиции
19.
Принятие мер по строительству канализационно-очистного сооружения в рамках строительства внешней инфраструктуры курортной зоны отдыха "Кендерли"
информация в МНЭ
Акимат Мангистауской области, МИР
2020 год
не
требуются
-
20.
Принятие мер по строительству распределительных газопроводов в рамках строительства внешней инженерной инфраструктуры курортной зоны отдыха "Кендерли"
информация в МНЭ
Акимат Мангистауской области, МЭ
2020 год
не
требуются
-
21.
Принятие мер по строительству питающей линии электропередачи и новой подстанции в рамках строительства внешной инфраструктуры курортной зоны отдыха "Кендерли"
информация в МНЭ
Акимат Мангистауской области, МЭ
2020 год
не
требуются
-
22.
Проработка вопроса включения территории зоны отдыха Кендерли в список месторасположения игорных заведений
информация в МНЭ
Акимат Мангистауской области, МКС, МФ
2019 год
не требуются
-
23.
Проработка вопроса по созданию пункта приграничной торговли в городе Жанаозен
информация в МНЭ
Акимат Мангистауской области
2019 год
не требуются
-
Развитие новых населенных пунктов и населенных пунктов с высоким потенциалом развития
24.
Проработка вопроса создания нового населенного пункта в местности "Кендерли"
информация в МНЭ
Акимат Мангистауской области
2019 год
не требуются
-
Поддержание социальной и инженерной инфраструктуры города Жанаозен
Здравоохранение
25.
Завершение строительства терапевтического корпуса Жанаозенской центральной городской больницы
акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области
2020 год
стоимость будет определена после корректировки ПСД
Местный
бюджет
26.
Завершение строительства медицинского центра в городе Жанаозен со стационаром на 50 коек
акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области
2020 год
стоимость будет определена после корректировки ПСД
Местный
бюджет
27.
Принятие мер по строительству отделения (структурного подразделения) Жанаозенской центральной городской больницы в селе Кызылсай (новый объект-терапия)
информация в МНЭ
Акимат Мангистауской области
2020 год
не требуются
-
28.
Строительство врачебной амбулатории на 50 посещений в смену в микрорайоне "Мерей" города Жанаозен
акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области
2020 год
387,9 **
Местный бюджет
Образование
29.
Принятие мер по строительству школы на 1200 мест в городе Жанаозен
информация в МНЭ
Акимат Мангистауской области, МОН
2020 год
не требуются
-
30.
Принятие мер по строительству школы интернатного типа на 300 мест
информация в МНЭ
Акимат Мангистауской области, МОН
2020 год
не требуются
-
Культура и спорт
31.
Строительство Дома культуры в селе Рахат
акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области
2020 год

590,4,
оның iшiнде: 2018 жыл – 5,0
2019 жыл – 100,0** 2020 жыл –485,4**
Жергілікті бюджет
32.
Жаңаөзен қаласында облыстық тарихи-өлкетану мұражай филиалының құрылысын салу үшін шаралар қабылдау
ҰЭМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі
2020 жыл
талап етiлмейдi
-
33.
Жаңаөзен қаласында мемлекеттік архивтің үлгілік ғимаратын салу үшін шаралар қабылдау
ҰЭМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі
2020 жыл
талап етiлмейдi
-
Жастардың бос уақыты мен демалысын ұйымдастыру
34.
Жаңаөзен қаласында қалалық кітапханасы бар Оқушылар сарайының құрылысын салу үшін шаралар қабылдау
ҰЭМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі
2020 жыл
талап етiлмейдi
-
35.
Жаңаөзен қаласындағы 10 мектеп (2019 жыл – 5, 2020 жыл – 5) ауласын жайластыру
ҰЭМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі
2012 – 2020 жылдар
жыл сайын
15,0**
Жергілікті
бюджет
Жаңаөзен қаласының тыныс-тiршiлiгін қамтамасыз ету инфрақұрылымын дамыту
36.
Жаңаөзен қаласының қазіргі сумен жабдықтау, кәріз желілерін қайта құрылымдау және кеңейту
пайдалануға беру актісі
ИДМ, Маңғыстау облысының әкімдігі
2020 жыл
2019 жыл – 1 396,9
Республикалық бюджет
37.
"Теңге ауылының шығыс бөлігі 6 - тарату пунктінен (ТП) Теңге ауылының батыс бөлігі тарату пунктіне (ТП) дейін және өндірістік аймақ 11-қосалқы бекетінен (ҚБ) "Арай" ықшам ауданы тарату пунктіне дейін 6 кВ - ӘЖ электр мен жеткізу желісінің (ЭЖЖ) құрылысын" салу үшін шаралар қабылдау
ҰЭМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі, ҰЭМ
2020 жыл
талап етiлмейдi
-
38.
Жаңаөзен қаласының су тазарту құрылысынан "Мерей" шағын ауданына дейін су құбырын салу
пайдалануға беру актісі
Маңғыстау облысының әкімдігі, ИДМ
2019 жыл
805,7,
оның ішінде:
2018 жыл – 100,0
2019 жыл –
439,9*
265,8**
Республикалық бюджет
Жергілікті бюджет
39.
Жаңаөзен қаласының су тазарту құрылысынан Теңге ауылына дейін су құбырын салу
пайдалануға беру актісі
Маңғыстау облысының әкімдігі, ИДМ
2020 жыл
401,3,
оның ішінде:
2019 жыл –
100*
2020 жыл – 181,0
2019 жыл –
42,8**
2020 жыл – 77,5**
Республикалық бюджет
Жергілікті бюджет
40.
Жаңаөзен қаласының су тазарту құрылысының бұрыннан бар сыртқы инженерлік желілерін реконструкциялау және кеңейту
пайдалануға беру актісі
Маңғыстау облысының әкімдігі, ИДМ
2020 жыл
1172,0,
оның ішінде:
2019 жыл –
100*
2020 жыл – 720,4*
2019 жыл –
42,8**
2020 жыл – 308,8**
Республикалық бюджет
Жергілікті бюджет
41.
Жаңаөзен қаласының Өзен станциясындағы және "Рауан" шағын ауданындағы бұрыннан бар кәріздік-сорғы станцияларын реконструкциялау және кеңейту
пайдалануға беру актісі
Маңғыстау облысының әкімдігі, ИДМ
2019 жыл
344,3,
оның ішінде:
2019 жыл –
241,0
2019 жыл –
103,3**
Республикалық бюджет
Жергілікті бюджет
42.
Жаңаөзен қаласының Теңге және Рахат ауылдарында аяқтал маған жер учаскелерінің инженерлік желілерін салу
пайдалануға беру актісі
Маңғыстау облысының әкімдігі, ИДМ
2020 жыл

590,4,
в том числе:
2018 год – 5,0
2019 год – 100,0** 2020 год –485,4**
Местный бюджет
32.
Принятие мер по строительству филиала областного историко-краеведческого музея в городе Жанаозен
информация в МНЭ
Акимат Мангистауской области
2020 год
не требуются
-
33.
Принятие мер по строительству типового здания государственного архива города Жанаозен
информация в МНЭ
Акимат Мангистауской области
2020 год
не требуются
-
Организация досуга и отдыха молодежи
34.
Принятие мер по строительству Дворца школьников с городской библиотекой в городе Жанаозен
информация в МНЭ
Акимат Мангистауской области
2020 год
не требуются
-
35.
Обустройство 10 школьных дворов в городе Жанаозен (2019 год - 5, 2020 год – 5)
информация в МНЭ
Акимат Мангистауской области
2012-2020 годы
ежегодно по
15,0**
Местный
бюджет
Развитие жизнеобеспечивающей инфраструктуры города Жанаозен
36.
Реконструкция и расширение существующих сетей водоснабжения и канализации города Жанаозен
акт ввода в эксплуатацию
МИР, акимат Мангистауской области
2020 год
2019 год –
1 396,9
Республиканский бюджет
37.
Принятие мер по строительству линии электропередач (ЛЭП) ВЛ-6кВ от распредели-тельного пункта (РП-6) восточной части села Тенге до РП западной части села Тенге и от подстанций (ПС-11) промзоны до РП микрорайона "Арай"
информация в МНЭ
Акимат Мангистауской области, МНЭ
2020 год
не требуются
-
38.
Строительство водопровода от водоочистного сооружения до микрорайона "Мерей" города Жанаозен
акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области, МИР
2019 год
805,7,
в том числе:
2018 год – 100,0
2019 год –
439,9*
2019 год –
265,8**
Республиканский бюджет
Местный бюджет
39.
Строительство водопровода от водоочистного сооружения до села Тенге города Жанаозен
акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области, МИР
2020 год
401,3,
в том числе:
2019 год –
100*
2020 год – 181,0
2019 год –
42,8**
2020 год – 77,5**
Республиканский бюджет
Местный бюджет
40.
Реконструкция и расширение существующих наружных инженерных сетей водоочистного сооружения города Жанаозен
акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области, МИР
2020 год
1172,0,
в том числе:
2019 год –
100*
2020 год – 720,4*
2019 год –
42,8**
2020 год – 308,8**
Республиканский бюджет
Местный бюджет
41.
Реконструкция и рас-ширение существующих канализационно-насосных станций на станции Узень и в микрорайоне "Рауан" города Жанаозен
акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области, МИР
2019 год
344,3,
в том числе:
2019 год –
241,0
2019 год –
103,3**
Республиканский бюджет
Местный бюджет
42.
Строительство инженерных сетей незавершенных участков в селах Тенге и Рахат города Жанаозен
акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области, МИР
2020 год

279,4,
оның ішінде:
2019 жыл –
100*
2020 жыл – 151,5*
2019 жыл –
11**
2020 жыл – 16,9**
Республикалық бюджет
Жергілікті бюджет
43.
Жаңаөзен қаласының қалаiшiлік автомобиль жолдарын салу
пайдалануға беру актісі
Маңғыстау облысының әкімдігі
2020 жыл
248,9,
оның ішінде 2019 жыл –
100**
2020 жыл –
148,9**
Жергілікті бюджет
44.
Жаңаөзен қаласының Мерей шағын ауданында қалаiшiлік автомобиль жолдарын салу
пайдалануға беру актісі
Маңғыстау облысының әкімдігі,
ҰЭМ
2020 жыл
164,2,
оның ішінде 2020 жыл – 16,4**
2020 жыл –
147,8*
Жергілікті бюджет
Республикалық бюджет
45.
Жаңаөзен қаласының Бостандық, Мұнайлы шағын аудандарында қалаiшiлік автомобиль жолдарын салу
пайдалануға беру актісі
Маңғыстау облысының әкімдігі,
ҰЭМ
2020 жыл
188,2,
оның ішінде 2020 жыл – 18,8**
2020 жыл – 169,4*
Жергілікті бюджет
Республикалық бюджет
46.
Жаңаөзен қаласының Рахат, Ақсу шағын аудандарында қалаiшiлік автомобиль жолдарын салу
пайдалануға беру актісі
Маңғыстау облысының әкімдігі,
ҰЭМ
2020 жыл
298,4,
оның ішінде 2020 жыл – 29,8**
2020 жыл –
268,6*
Жергілікті бюджет
Республикалық бюджет
47.
Жаңаөзен қаласының Ақсу, Жұлдыз шағын ауданында қалаiшiлік автомобиль жолдарын салу
пайдалануға беру актісі
Маңғыстау облысының әкімдігі,
ҰЭМ
2020 жыл
328,7,
оның ішінде 2020 жыл – 32,9**
2020 жыл –
295,8*
Жергілікті бюджет
Республикалық бюджет
48.
Жаңаөзен қаласының кәрізін тазарту ғимаратын қайта құру (2-кезек) үшін шаралар қабылдау
ҰЭМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі, ҰЭМ
2020 жыл
талап етiлмейдi
-
49.
Жаңаөзен қаласында еділ суын тәулігіне 30 мың текше метрге дейін ауыз су сапасында дайындауға арналған су тазарту құрылысын салуды аяқтау
пайдалануға беру актісі
Маңғыстау облысының әкімдігі
2019 жыл
791,9**
Жергілікті бюджет
50.
Жаңаөзен қаласының Бостандық шағын ауданындағы және Рахат, Ақсу, Мерей, Жұлдыз ауылдарын дағы дренаждық жүйе және нөсер кәрізін салу
пайдалануға беру актісі
Маңғыстау облысының әкімдігі, ҰЭМ
2019 жыл
581,6,
онын ішінде
2018 жыл –
95,0**
2019 жыл –
486,6*
Жергілікті бюджет
Республикалық бюджет
51.
Жаңаөзен қаласында көшелерді жарық тандыру желілерін салу үшін шаралар қабылдау
ҰЭМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі
2019 жыл
талап етiлмейдi
-
Тұрғын үй
52.
Бюджеттік ұйымдардың жұмыскерлері үшін Жаңаөзен қаласында жатақхана (180 орындық) салу үшін шаралар қабылдау
ҰЭМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі
2020 жыл
талап етiлмейдi
-
53.
Жаңаөзен қаласының 1 шағын ауданындағы
№ 59 және 43 авариялық тұрғын үйлерді бұзу және жаңа үй салу мәселесін пысықтау
ҰЭМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі
2019 жыл
талап етілмейді
-
Су тапшылығы мәселелерін шешу
54.
"Астрахань – Маңғыш-лақ" сутартқышының өткізу қабілетін 35 мың текше метрге арттыру" жобасын аяқтау
пайдалануға беру актісі
"Қазтрансойл" АҚ (келісім бойынша)
2019 жыл
ЖСҚ-ға сәйкес
"Қазтрансойл" АҚ-ның қаражаты
55.
Кендірлі демалыс аймағы ауданында магистральды құбыржолы бар, қуаты тәулігіне 45 мың м³ теңіз суын тұщыту зауытын салу мәселесін пысықтау
ҰЭМ-ге ақпарат
ИДМ,
Маңғыстау облысының әкімдігі
2019 жыл
талап етілмейді
-
Агроөнеркәсіптік кешенді дамыту
56.
Төңірекшың жеріне (Жаңаөзен) ауыл шаруашылығы мақсатындағы су жеткізуді арттыруды қамтамасыз ету
ҰЭМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі
2018 – 2020 жылдар
талап етiлмейдi
-
57.
Жаңаөзен қаласының аумағында мал шаруашылығының және өсімдік шаруашылығының шаруа қожалықтарын, етті, сүт өнімін өңдеу кәсіпорындарын дамыту және құру
ҰЭМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі, АШМ
2018 – 2020 жылдар
талап етiлмейдi
-
58.
Жаңаөзен қаласындағы Индустриялық аймақты алдағы уақытта кеңейту үшін инженерлік коммуникациялық инфрақұрылыммен қамтамасыз ету мәселесін пысықтау
ҰЭМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі
2019 жыл
талап етiлмейдi
-
59.
Жаңаөзен қаласындағы (Төңірекшың жерінде, "Жаңаөзен-Кендірлі", "Жаңаөзен-Болашақ станциясы" жолының бойында) ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерді (мал өсіру және жеміс-көкөніс өнімін өсіру үшін) инженерлік инфрақұрылыммен (ауызсумен, электр энергиясымен және табиғи газбен) қамтамасыз ету мәселесін пысықтау
ҰЭМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі
2019 жыл
талап етiлмейдi
-
60.
"Жаңаөзен – Кендірлі", "Жаңаөзен – Болашақ станциясы" бағыттары бойынша мал шаруашылығын дамыту
ҰЭМ-ге ақпарат
АШМ,
Маңғыстау облысының әкімдігі
2018 – 2020 жылдар
талап етiлмейдi
-
61.
Жаңаөзен қаласында ветеринариялық-санитариялық зертхана салу үшін шаралар қабылдау
ҰЭМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі
2020 жыл
талап етiлмейдi
-
Құқықтық тәртiпті, қоғамдық қауiпсiздiктi нығайту және төтенше жағдайлардың алдын алу жөнiндегi шаралар
62.
Iшкi iстер органдарын материалдық-техникалық қамтамасыз ету және Жаңаөзен қаласында есiрткiге қарсы бағытталған iс-шаралар өткiзу
ҰЭМ-ге ақпарат
ІІМ,
Маңғыстау облысының әкімдігі

279,4,
в том числе:
2019 год –
100*
2020 год – 151,5*
2019 год –
11**
2020 год – 16,9**
Республиканский бюджет
Местный бюджет
43.
Строительство внутригородских автомобильных дорог города Жанаозен
акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области
2020 год
248,9,
в том числе
2019 год –
100**
2020 год –
148,9**
Местный бюджет
44.
Строительство внутригородских автомобильных дорог микрорайона Мерей города Жанаозен
акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области, МНЭ
2020 год
164,2,
в том числе
2020 год – 16,4**
2020 год –
147,8*
Местный бюджет
Республиканский бюджет
45.
Строительство внутригородских автомобильных дорог в микрорайонах Бостандык, Мунайлы города Жанаозен
акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области, МНЭ
2020 год
188,2,
в том числе
2020 год – 18,8**
2020 год – 169,4*
Местный бюджет
Республиканский бюджет
46.
Строительство внутригородских автомобильных дорог в микрорайонах Рахат, Аксу города Жанаозен
акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области, МНЭ
2020 год
298,4,
в том числе
2020 год – 29,8**
2020 год –
268,6*
Местный бюджет
Республи-канский бюджет
47.
Строительство внутригородских автомобильных дорог в микрорайонах Аксу, Жулдыз города Жанаозен
акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области, МНЭ
2020 год
328,7,
в том числе
2020 год – 32,9**
2020 год –
295,8*
Местный бюджет
Республиканский бюджет
48.
Принятие мер по реконструкции канализационно-очистных сооружений города Жанаозен (2- очередь)
информация в МНЭ
Акимат Мангистауской области, МИР
2020 год
не требуются
-
49.
Завершение строительства водоочистного сооружения для подготовки волжской воды до питьевого качества до 30 тыс.м3 в сутки в город Жанаозен
акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области
2019 год
791,9**
Местный бюджет
50.
Строительство дренажной системы и ливневой канализации города Жанаозен, микрорайона Бостандык и село Рахат, Аксу, Мерей, Жулдыз
акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области, МНЭ
2019 год
581,6,
в том числе
2018 год –
95,0
2019 год –
486,6*
Местный бюджет
Республиканский бюджет
51.
Принятие мер по строительству уличного освещения в городе Жанаозен
информация в МНЭ
Акимат Мангистауской области
2019 год
не требуются
-
Жилье
52.
Принятие мер по строительству общежития (180 мест) в городе Жанаозен для работников бюджетных организаций
информация в МНЭ
Акимат Мангистауской области
2020 год
не
требуются
-
53.
Проработка вопроса по сносу аварийных жилых домов №59 и 43 в 1 микрорайоне города Жанаозен и строительства нового дома
информация в МНЭ
Акимат Мангистауской области
2019 год
не
требуются
-
Решение вопросов дефицита воды
54.
Завершение проекта "Увеличение пропускной способности магистрального водовода "Астрахань-Мангышлак" на 35 тыс.м³
акт ввода в эксплуатацию
АО "Казтрансойл" (по согласованию)
2019 год
согласно ПСД
Средства АО "Казтрансойл"
55.
Проработка вопроса по строительству завода по опреснению морской воды с магистральным трубопроводом в районе зоны отдыха Кендирли мощностью 45 тысяч кубических метров в сутки
информация в МНЭ
Акимат Мангистауской области, МИР
2019 год
не требуются
-
Развитие агропромышленного комплекса
56.
Обеспечение увеличения поставки воды сельхозназначения в местности Тонирекшин (Жанаозен)
информация в МНЭ
Акимат Мангистауской области
2018-2020 годы
не
требуются
-
57.
Создание и развитие крестьянских хозяйств в сфере животноводства и растениеводства, предприятий по переработке мяса, молочной продукции на территории города Жанаозен
информация в МНЭ
Акимат Мангистауской области, МСХ
2018-2020 годы
не
требуются
-
58.
Проработка вопросов обеспечения инженерно-коммуникационной инфраструктурой для дальнейшего расширения Индустриальной зоны города Жанаозен
информация в МНЭ
Акимат Мангистауской области
2019 год
не требуются
-
59.
Проработка вопросов обеспечения инженерной инфраструктурой (питьевой водой, электроэнергией и природным газом) земель сельхозназначения (для скотоводства и выращивания плодоовощной продукции) в городе Жанаозен (в местности Тонирекшин, вдоль дороги "Жанаозен-Кендирли", "Жанаозенстанция Болашак")
информация в МНЭ
Акимат Мангистауской области
2019 год
не требуются
-
60.
Развитие животноводства по направлениям "Жанаозен – Кендирли", "Жанаозен – станция Болашак"
информация в МНЭ
МСХ,
акимат Мангистауской области
2018-2020 годы
не требуются
-
61.
Принятие мер по строительству ветеринарно-санитарной лаборатории в городе Жанаозен
информация в МНЭ
Акимат Мангистауской области
2020 год
не требуются
-
Меры по укреплению правопорядка, общественной безопасности и предупреждению чрезвычайных ситуаций
62.
Материально-техническое обеспечение органов внутренних дел и проведение мероприятий антинаркотической направленности в городе Жанаозен
информация в МНЭ
МВД,
акимат Мангистауской области

2012 – 2020 жылдар
көзделген қаражат шегінде
Республикалық бюджет, жергілікті бюджет
63.
Жаңаөзен қаласының көшелерінде 68 бұрыл малы бейнебақылау камерасын орнату
пайдалануға беру актісі
Маңғыстау облысының әкімдігі
2020 жыл
МЖӘ жобасының тұжырымдамасына сәйкес
МЖӘ шеңберін дегі
жеке инвести
циялар
64.
Жаңаөзен қаласында жаңа арнайы қабылдау орындарының құрылысын салу
пайдалануға беру актісі
Маңғыстау облысының әкімдігі
2020 жыл
190,0**
Жергілікті бюджет
65.
Жаңаөзен қаласының аулаларында бейнеба қылау жүйесін енгізу
пайдалануға беру актісі
Маңғыстау облысының әкімдігі
2020 жыл
МЖӘ жобасының тұжырымдамасына сәйкес
Жекеше инвестициялар МЖӘ шеңберінде
66.
Жергілікті полиция қызметінің жеке құрамын бұқаралық психология, коммуникациялар, жанжалтану саласындағы мамандардың кешенді оқытуы және даярлауы
ҰЭМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі
2018 – 2020 жылдар
көзделген қаражат шегінде
Жергілікті бюджет
Идеологиялық жұмысты күшейту, халықтың әлеуметтік көңіл-күйін жақсарту, жастармен жұмысты күшейту, мемлекеттік көрсетілетін қызметтерді ұсыну және жобаларды басқару сапасын жақсарту жөніндегі шаралар
67.
Мемлекеттік қызметшілерді, әлеуметтік сала қызметкерлерін, жастармен жұмыс жасайтын мамандарды және әлеуметтік бейімдеу жөніндегі мамандарды кешенді оқыту
ҰЭМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі
2018 – 2020 жылдар
көзделген қаражат шегінде
Жергілікті бюджет
68.
Мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс жүйесі арқылы Жаңаөзен қаласының әлеуметтік бағдарланған үкіметтік емес ұйымдарын қолдау
ҰЭМ-ге ақпарат
Маңғыстау облысының әкімдігі
2018 – 2020 жылдар
көзделген қаражат шегінде
Жергілікті бюджет
Ресурстық қажеттілік:
ЖИЫНЫ :

2012-2020 годы
в пределах предусмотренных средств
Республиканский бюджет, местный бюджет
63.
Установка на улицах города Жанаозен 68 поворотных камер видеонаблюдения
акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области
2020 год
согласно
концепции проекта ГЧП
Частные инвестиции в рамках ГЧП
64.
Строительство нового спецприемника в городе Жанаозен
акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области
2020 год
190,0**
Местный бюджет
65.
Внедрение системы видеонаблюдения во дворах города Жанаозен
акт ввода в эксплуатацию
Акимат Мангистауской области
2020 год
согласно
концепции проекта ГЧП
Частные инвестиции в рамках ГЧП
66.
Комплексное обучение и подготовка личного состава местной полицейской службы специалистами в области массовой психологии, коммуникаций, конфликтологии
информация в МНЭ
Акимат Мангистауской области
2018-2020 годы
в пределах предусмотренных средств
Местный бюджет
Меры по усилению идеологической работы, улучшению социального самочувствия населения, усилению работы с молодежью, улучшению качества предоставления государственных услуг и управления проектами
67.
Комплексное обучение государственных служащих, работников социальной сферы, специалистов по работе с молодежью и специалистов по социальной адаптации
информация в МНЭ
Акимат Мангистауской области
2018-2020 годы
в пределах предусмотренных средств
Местный бюджет
68.
Поддержка социально ориентированных неправительственных организации города Жанаозен через систему государственного социального заказа
информация в МНЭ
Акимат Мангистауской области
2018-2020 годы
в пределах предусмотренных средств
Местный бюджет
Потребность в ресурсах:
ИТОГО: