Стратегиялық объектіні иеліктен шығару туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 809 қаулысы.
1994 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Азаматтық кодексінің  193-1-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Energy Asia Holdings Limited" компаниясына "Хорасан-U
(Хорасан-У)" бірлескен кәсіпорын" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің акциялар пакетінің 16,02 %-ын "Қазатомөнеркәсіп" ұлттық атом компаниясы" акционерлік қоғамының пайдасына иеліктен шығару жөнінде мәміле жасасуға рұқсат берілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Б. Сағынтаев

Об отчуждении стратегического объекта
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2018 года № 809
В соответствии со статьей 193-1 Гражданского кодекса Республики Казахстан от 27 декабря 1994 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить компании "Energy Asia Holdings Limited" совершить сделку по отчуждению 16,02 % пакета акций товарищества с ограниченной ответственностью "Совместное предприятие "Хорасан-U (Хорасан-У)" в пользу акционерного общества "Национальная атомная компания "Казатомпром".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев