"Ядролық қаруға тыйым салу туралы шартты ратификациялау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 19 желтоқсандағы № 839 қаулысы.
Қазақсхан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Ядролық қаруға тыйым салу туралы шартты ратификациялау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Жоба
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ЗАҢЫ Ядролык қаруға тыйым салу туралы шартты ратификациялау туралы
2017 жылғы 7 шілдеде Нью-Йоркте жасалған Ядролық қаруға тыйым салу туралы шарт ратификациялансын.
Қазакстан Республикасының
Президенті

О проекте Закона Республики Казахстан "О ратификации Договора о запрещении ядерного оружия"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2018 года № 839
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О ратификации Договора о запрещении ядерного оружия".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Проект
ЗАКОН РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
О ратификации Договора о запрещении ядерного оружия
Ратифицировать Договор о запрещении ядерного оружия, совершенный в Нью-Йорке 7 июля 2017 года.
Президент
Республики Казахстан