2018 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету және "2018 – 2020 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 7 желтоқсандағы № 823 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 880 қаулысы
Ескерту. 01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі – осы бұйрықтың 4-тармағымен.

О корректировке показателей республиканского бюджета на 2018 год и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2017 года № 823 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2018 – 2020 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2018 года № 880.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2018 в соответствии с пунктом 4 настоящего приказа.

2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 41 және 111-баптарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес 2018 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету жүзеге асырылсын.
2. "2018 – 2020 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 7 желтоқсандағы № 823 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
мына:
"
Барлығы:

В соответствии со статьями 41 и 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Осуществить корректировку показателей республиканского бюджета на 2018 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2017 года № 823 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2018 – 2020 годы" следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
строки:
"
Всего:

3 576 115
9 423 280
6 282 188
"Орал-Орынбор" автомобиль жолының ұзындығы 144 км "Подстепное-Федоровка-РФ шекарасы (Илекке)" учаскесін реконструкциялау
193 000
"РФ шек. (Орск қаласына) - Ақтөбе - Атырау - РФ шек. (Астрахань қаласына)" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
2 257 745
Республикалық маңызы бар "Бейнеу - Ақтау" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
883 167
2 467 642
Республикалық маңызы бар "Астана - Петропавл" автомобиль жолының "Бурабай - Көкшетау - Петропавл - РФ шекарасы" транзиттік дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
11 890 000
7 022 066
2 500 000
Республикалық маңызы бар "Таскескен - Бақты (ҚХР шек.)" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
1 398 554
Республикалық маңызы бар "Өскемен - Зырян - Үлкеннарым - Қатон-Қарағай - Рахман бұлақтары" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
3 577 457
6 341 500
4 227 667
Республикалық маңызы бар "Орал - Тасқала - РФ шекарасы (Озинки қаласына)" автомобиль жолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
11 104 526
2 000 000
Орталық-Оңтүстік "Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы" дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
15 226 314
19 000 000
17 667 647
Республикалық маңызы бар "Бейнеу - Ақжiгіт - Өзбекстан Республикасының шекарасы (Нөкіс қаласына)" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
6 910 000
6 121 440
4 080 960
Республикалық маңызы бар "Щучье - Зеренді" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
5 905 254
5 304 030
3 536 019
Республикалық маңызы бар "Үшарал - Достық" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
500 000
9 500 000
1 643 455
Сарқанд қаласының айналма жолын қоса "Алматы - Өскемен" республикалық маңызы бар автожолын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
1 285 890
2 460 000
Орталық-Шығыс "Астана - Павлодар - Қалбатау - Өскемен" дәлізін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
57 426 983
9 288 264
"Орталық-Батыс" жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
144 203
Республикалық маңызы бар "Қарабұтақ - Комсомольское - Денисовка - Рудный - Қостанай" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары
37 719
6 000 000
1 750 000
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
005
Iшкі көздер есебінен
122 043 356
84 928 222
41 687 936
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
122 043 356
84 928 222
41 687 936
"Батыс Еуропа - Батыс Қытай" халықаралық транзиттік дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру жұмыстары

3 576 115
9 423 280
6 282 188
Реконструкция автомобильной дороги "Уральск-Оренбург" участок "Подстепное-Федоровка- гр РФ. (на Илек)" протяженностью 144 км
193 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Гр. РФ (на Орск) - Актобе - Атырау - Гр. РФ (на Астрахань)"
2 257 745
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Бейнеу - Актау"
883 167
2 467 642
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Астана-Петропавловск" транзитного коридора "Боровое-Кокшетау-Петропавловск-граница РФ"
11 890 000
7 022 066
2 500 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Таскескен - Бахты (граница КНР)"
1 398 554
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Усть-Каменогорск - Зыряновск - Большенарымское - Катон-Карагай - Рахмановские ключи"
3 577 457
6 341 500
4 227 667
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Уральск - Каменка - гр. РФ (на Озинки)"
11 104 526
2 000 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы"
15 226 314
19 000 000
17 667 647
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Бейнеу - Акжигит - граница Республики Узбекистан (на Нукус)"
6 910 000
6 121 440
4 080 960
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Щучинск-Зеренда"
5 905 254
5 304 030
3 536 019
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Ушарал-Достык"
500 000
9 500 000
1 643 455
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги "Алматы - Усть-Каменогорск", с обходом г.Сарканд
1 285 890
2 460 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Восток "Астана - Павлодар - Калбатау - Усть-Каменогорск"
57 426 983
9 288 264
Разработка проектно-сметной документации по проекту "Центр-Запад"
144 203
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Карабутак-Комсомольское-Денисовка-Рудный-Костанай"
37 719
6 000 000
1 750 000
"
изложить в следующей редакции:
"
005
За счет внутренних источников
122 043 356
84 928 222
41 687 936
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
122 043 356
84 928 222
41 687 936
Реконструкция и проектно-изыскательские работы международного транзитного коридора "Западная Европа - Западный Китай"

404 331
";
көрсетілген қаулыға 24-қосымшада:
мына:
"
Барлығы
2 232 997
11
Маңғыстау облысы
154 452
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
Барлығы
2 222 118
11
Маңғыстау облысы
143 573
";
көрсетілген қаулыға 30-қосымша осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулыға 32-қосымшада:
реттік нөмірі 24-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
24
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуды жан басына шаққандағы қаржыландыруды әдіснамалық қамтамасыз ету және мониторингтеу бойынша көрсетілетін қызметтер
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуды жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландыруды әдіснамалық қамтамасыз ету және мониторингтеу бойынша көрсетілетін қызметтерді орындау аясында: мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуды жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландыруды іске асыру мәселелері бойынша Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін әзірлеуді және
оларға өзгерістер мен толықтырулар енгізілуін келісуге ықпал етуді; мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының
және жергілікті атқарушы органдарының әкімшілігі үшін мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуды жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландыруды іске асыру мәселелері бойынша консультациялар ұйымдастыруды және өткізуді; жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландыруды іске асыру барысында туындайтын проблемаларды талдау және тиісті ұсыныстар енгізуді жүзеге асырады
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Қаржы орталығы" АҚ
098 "Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беруге қолжетімділікті қамтамасыз ету"
102 "Мектепке дейінгі білім беру саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"
39 413
";
реттік нөмірі 28-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
28
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім беру ұйымдарындағы білім беру және тәрбиелеу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ Білім беру бағдарламасы – NIS-Program енгізе отырып, Назарбаев Зияткерлік мектептерінің 1-6 сынып оқушыларына арналған білім беру қызметтері; "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ Білім беру бағдарламасы – NIS-Program және Халықаралық бакалавриат оқу бағдарламасын енгізе отырып, оқушылардың Назарбаев Зияткерлік мектептерінің жатақханаларында тұруын ескере отырып, 7-12 сыныптары оқушыларына республикалық комиссия тағайындаған Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасының "Өркен" білім беру грантын іске асыру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
101 "Назарбаев Зияткерлік мектептерінде мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру"

404 331
";
в приложении 24 к указанному постановлению:
строки:
"
Всего
2 232 997
11
Мангистауская область
154 452
"
изложить в следующей редакции:
"
Всего
2 222 118
11
Мангистауская область
143 573
";
приложение 30 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
в приложении 32 к указанному постановлению:
строку, порядковый номер 24, изложить в следующей редакции:
"
24
Услуги по методологическому обеспечению и мониторингу подушевого финансирования дошкольного воспитания и обучения
В рамках выполнения услуг по методологическому обеспечению и мониторингу подушевого нормативного финансирования дошкольного воспитания и обучения осуществляет: разработку и содействие в согласовании внесения изменений и дополнений в нормативные правовые акты Республики Казахстан по вопросам реализации подушевого нормативного финансирования дошкольного воспитания и обучения; организацию и проведение консультаций для администраций организаций дошкольного воспитания и обучения и местных исполнительных органов по вопросам реализации подушевого нормативного финансирования дошкольного воспитания и обучения; анализ проблем, возникающих в ходе реализации подушевого нормативного финансирования дошкольного воспитания и обучения, и внесение соответствующих предложений
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Финансовый центр"
098 "Обеспечение доступности дошкольного воспитания и обучения"
102 "Методологическое обеспечение в сфере дошкольного образования"
39 413
";
строку, порядковый номер 28, изложить в следующей редакции:
"
28
Образовательные и воспитательные услуги в АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
Образовательные услуги для учащихся 1-6 классов Назарбаев Интеллектуальных школ с внедрением образовательной программы АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" - NIS-Program; услуги по реализации образовательного гранта Первого Президента Республики Казахстан - Елбасы "Өркен", присужденного республиканской комиссией учащимся 7-12 классов с внедрением образовательной программы АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" - NIS-Program и учебной программы Международного бакалавриата с учетом проживания обучающихся в общежитиях Назарбаев Интеллектуальных школ
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
101 "Реализация государственного образовательного заказа в Назарбаев Интеллектуальных школах"

29 534 447
";
реттік нөмірі 36-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
36
Орта білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландыруды енгізуді сүйемелдеу және мониторингтеу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Орта білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландыруды енгізуді сүйемелдеу және мониторингтеу жөніндегі қызметтерді орындау аясында:
Қазақстан Республикасының жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асыру мәселелері бойынша нормативтік құқықтық актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу жобаларын әзірлеуді; пилоттық мектептердің қызметкерлері мен мүдделі жергілікті атқарушы органдардың өкілдері үшін жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландыруға көшу мәселелері бойынша консультациялар ұйымдастыруды және өткізуді; жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландыруды іске асыру барысы мен нәтижелері туралы деректер жинауды, мониторингтеуді және талдауды; "Қаржы орталығы" АҚ-ның білім беру ұйымдарында жан басына қаржыландырудың енгізілуін сүйемелдеу және мониторингтеу жөніндегі қызметін
басқарудың ақпараттық (автоматтандырылған) жүйесінің жұмысын ұйымдастыруды жүзеге асырады
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Қаржы орталығы" АҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
106 "Оператордың жан басына шаққандағы қаржыландыру жөніндегі көрсететін қызметтеріне ақы төлеу"
34 632
";
реттік нөмірлері 44 және 45-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
44
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландыруды енгізуді әдіснамалық қамтамасыз ету және мониторингтеу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландыруды енгізуді әдіснамалық қамтамасыз ету және мониторингтеу бойынша қызметтерді орындау аясында: − техникалық және кәсіптік білім беруді жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландыруды іске асыру мәселелері жөніндегі Қазақстан Республикасының жаңа нормативтік құқықтық актілерін әзірлеуді және оларды келісуге жәрдемдесуді, сондай-ақ қолданыстағыларға өзгерістер мен толықтырулар енгізуді;
- техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асыру мәселелері бойынша деректер жинауды және мониторинг жүргізуді; - жан басына шаққандағы қаржыландыруға көшу мәселелері бойынша жергілікті атқарушы органдарға және колледждердің қызметкерлеріне консультациялық-түсіндіру жұмыстарын ұйымдастыруды және өткізуді жүзеге асырады.
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Қаржы орталығы" АҚ
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
101 "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"

29 534 447
";
строку, порядковый номер 36, изложить в следующей редакции:
"
36
Услуги по сопровождению и мониторингу внедрения подушевого нормативного финансирования в организациях среднего образования
В рамках выполнения услуг по сопровождению и мониторингу внедрения подушевого нормативного финансирования в организациях среднего образования осуществляет: разработку изменений и дополнений в нормативные правовые акты Республики Казахстан по вопросам реализации подушевого финансирования; организацию и проведение консультаций для работников пилотных школ и представителей заинтересованных местных исполнительных органов по вопросам перехода на подушевое нормативное финансирование; сбор, мониторинг и анализ данных о ходе и результатах реализации подушевого нормативного финансирования; организацию работы информационной (автоматизированной) системы управления деятельностью АО "Финансовый центр" по сопровождению и мониторингу внедрения подушевого нормативного финансирования в организациях образования
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Финансовый центр"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
106 "Оплата услуг оператору по подушевому финансированию"
34 632
";
строки, порядковые номера 44 и 45, изложить в следующей редакции:
"
44
Услуги по методологическому обеспечению и мониторингу внедрения подушевого нормативного финансирования в организациях технического и профессионального образования
В рамках выполнения услуг по методологическому обеспечению и мониторингу внедрения подушевого нормативного финансирования в организациях технического и профессионального образования осуществляет:
- разработку и содействие в согласовании новых, а также внесении изменений и дополнений в действующие нормативные правовые акты Республики Казахстан по вопросам реализации подушевого нормативного финансирования технического и профессионального образования;
- сбор данных и проведение мониторинга по вопросам реализации подушевого финансирования в организациях технического и профессионального образования;
- организацию и проведение консультационно-разъяснительной работы для местных исполнительных органов и работников колледжей по вопросам перехода на подушевое финансирование
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Финансовый центр"
203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
101 "Методологическое обеспечение в сфере технического и профессионального, послесреднего образования"

41 892
45
Білім беру бағдарламаларын әзірлеу бойынша көрсетілетін қызметтер
Халықаралық тәжірибе, оның ішінде WorldSkills халықаралық стандарттары негізінде мамандықтар бойынша білім беру бағдарламаларын, кейіннен оларды Қазақстан Республикасының техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру жүйесіне енгізу арқылы әзірлеу
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Кәсіпқор" холдингі" КЕАҚ
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
110 "Халықаралық тәжірибе негізінде техникалық және кәсіптік білім беру жүйесін дамыту бойынша қызметтер"
306 952
";

41 892
45
Услуги по разработке образовательных программ
Разработка образовательных программ на основе международного опыта, в том числе международных стандартов WorldSkills по специальностям с последующим внедрением их в систему технического и профессионального, послесреднего образования Республики Казахстан
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Холдинг "Кәсіпқор"
203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
110 "Услуги по развитию системы технического и профессионального образования на основе международного опыта"
306 952
";

реттік нөмірлері 47, 48, 49, 50, 51, 52 және 53-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
47
WorldSkills ұйымының талаптарын ескере отырып, халықаралық деңгейде кәсіби шеберлік конкурстарын ұйымдастыру және өткізу
WorldSkills Europe Будапешт қаласында (Мажарстан), WorldSkills Russia Мәскеу қаласында (Ресей Федерациясы) өтетін халықаралық чемпионаттарда Қазақстан ұлттық құрамасы мүшелерінің қатысуы үшін Ұлттық оператордың WorldSkills Kazakhstan Ұлттық чемпионатын ұйымдастыруы және өткізуі, WorldSkills International және WorldSkills Europe халықаралық қауымдастықтарына жылдық мүшелік жарналарды төлеу
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Кәсіпқор" холдингі" КЕАҚ
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
110 "Халықаралық тәжірибе негізінде техникалық және кәсіптік білім беру жүйесін дамыту бойынша қызметтер"
329 105
48
"Қазақстандағы Турин процесі" зерттеуін жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
Еуропалық білім беру қоры ұсынған міндетті индикаторларды қоса отырып, 12 өңірлік және жылдық есептерді қалыптастыру
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Кәсіпқор" холдингі" КЕАҚ
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
110 "Халықаралық тәжірибе негізінде техникалық және кәсіптік білім беру жүйесін дамыту бойынша қызметтер"
29 731
49
Қолданбалы бакалавриат бойынша үлгілік оқу бағдарламалары мен жоспарларын әзірлеу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы экономикасының қажеттілігін ескере отырып, Қазақстан Республикасының Ұлттық біліктілік шеңберінің 5- деңгейіндегі кадрларды тиімді даярлауды қамтамасыз ету үшін кәсіптік стандарттар мен салалық біліктілік шеңберінің талаптарын ескере отырып, орта білімнен кейінгі білім беру мамандықтары бойынша үлгілік оқу бағдарламалары мен жоспарларын әзірлеу
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Кәсіпқор" холдингі" КЕАҚ
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
110 "Халықаралық тәжірибе негізінде техникалық және кәсіптік білім беру жүйесін дамыту бойынша қызметтер"
69 279
50
Білім беру қажеттіліктері ерекше адамдар үшін техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мамандықтары бойынша арнайы оқу бағдарламаларын әзірлеу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Білім беру қажеттіліктері ерекше адамдар арасынан мамандар даярлауды жүзеге асыратын техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру оқыту орындарын қамтамасыз ету мақсатында білім беру қажеттіліктері ерекше адамдар үшін техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мамандықтары бойынша арнайы оқу бағдарламаларын әзірлеу.
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Кәсіпқор" холдингі" КЕАҚ
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
110 "Халықаралық тәжірибе негізінде техникалық және кәсіптік білім беру жүйесін дамыту бойынша қызметтер"

строки, порядковые номера 47, 48, 49, 50, 51, 52 и 53, изложить в следующей редакции:
"
47
Организация и проведение конкурсов профмастерства на международном уровне с учетом требований организации WorldSkills
Организация и проведение Национальным оператором Национального чемпионата WorldSkills Kazakhstan, для участия членов национальной сборной Казахстана в международных чемпионатах WorldSkills Europe в г.Будапешт (Венгрия), WorldSkills Russia в г.Москва (Российская Федерация), оплата ежегодных членских взносов в международные ассоциации WorldSkills International и WorldSkills Europe
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Холдинг "Кәсіпқор"
203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
110 "Услуги по развитию системы технического и профессионального образования на основе международного опыта"
329 105
48
Услуги по проведению исследования "Туринский процесс в Казахстане"
Формирование 12-ти региональных и годового отчетов с включением обязательных индикаторов, предложенных Европейским фондом образования
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Холдинг "Кәсіпқор"
203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
110 "Услуги по развитию системы технического и профессионального образования на основе международного опыта"
29 731
49
Услуги по разработке типовых учебных программ и планов по прикладному бакалавриату
Разработка типовых учебных планов и программ по специальностям послесреднего образования с учетом требований отраслевых рамок квалификаций и профессиональных стандартов для обеспечения эффективной подготовки кадров 5 уровня Национальной рамки квалификаций Республики Казахстан с учетом потребности экономики Республики Казахстан
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Холдинг "Кәсіпқор"
203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
110 "Услуги по развитию системы технического и профессионального образования на основе международного опыта"
69 279
50
Услуги по разработке специальных учебных программ по специальностям технического и профессионального, послесреднего образования для лиц с особыми образовательными потребностями
Разработка специальных учебных программ по специальностям технического и профессионального, послесреднего образования для лиц с особыми образовательными потребностями в целях обеспечения учебных заведений технического и профессионального, послесреднего образования, осуществляющих подготовку специалистов из лиц с особыми образовательными потребностями
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Холдинг "Кәсіпқор"
203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
110 "Услуги по развитию системы технического и профессионального образования на основе международного опыта"

85 555
51
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары жүйесі үшін өзектендірілген үлгілік оқу жоспарлары мен бағдарламалары бойынша оқу құралдарын әзірлеуді ұйымдастыру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының кітапхана қорын толықтыру мақсатында өзектендірілген үлгілік оқу жоспарлары мен бағдарламалар бойынша оқу құралдарын әзірлеуді ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Кәсіпқор" холдингі" КЕАҚ
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
110 "Халықаралық тәжірибе негізінде техникалық және кәсіптік білім беру жүйесін дамыту бойынша қызметтер"
307 034
52
"Назарбаев Университеті" ДБҰ-да жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды мемлекеттік білім беру тапсырысы шеңберінде даярлау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Университетке дейін дайындық бағдарламасы (Foundation) бойынша тыңдаушылар даярлауды және оқытуды ұйымдастыру, инженерия, ғылымдар мен технологиялар, әлеуметтік және гуманитарлық ғылымдар, мемлекеттік саясат, бизнес, білім беру, медицина, кен өндіру және жер туралы ғылымдар мектептерінде бакалавриат, магистратура, Phd докторантурасы бағдарламалары бойынша оқытуды ұйымдас
тыру
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Назарбаев Университеті" ДБҰ
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
102 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандарды даярлау және "Назарбаев Университеті" ДБҰ қызметін ұйымдастыру жөніндегі қызмет
тер"
33 078 680
53
Мемлекеттік білім беру тапсырысының негізінде жоғары білім беруді қаржыландырудың жаңа нысандарын әзірлеу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Жоғары оқу орындарында жан басына шаққандағы нормативтiк қаржыландыруды енгiзудi әдіснамалық қамтамасыз ету және мониторингтеу
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Қаржы орталығы" АҚ
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
103 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"
35 075
";
реттік нөмірі 55-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
55
Мемлекеттік білім беру және студенттік кредиттерді қайтару және жас мамандар мен философия докторларының (PhD) жұмысқа орналасуын мониторингтеу бойынша көрсетілетін қызметтер
Мемлекеттік білім беру және мемлекеттік студенттік кредиттерді қайтару және оларға қызмет көрсету, ауылдық квота шегінде білім беру гранты бойынша, философия докторы (Phd) бағдарламасы бойынша білім алған Қазақстан Республикасының жоғары оқу орындары түлектерінің ауылдық елді мекендерде орналасқан білім беру ұйымдарына және денсаулық сақтау ұйымдарына жұмысқа орналасуының мониторингін қамтамасыз ету және жас мамандардың ауылдық елді мекендерде жұмыспен өтеу міндетін орындау бойынша қызмет көрсету
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Қаржы орталығы" АҚ
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
104 "Сенім білдірілген агенттердің білім беру кредиттерін қайтару жөніндегі қызметтеріне ақы төлеу"

85 555
51
Услуги по организации разработки учебных пособий по актуализированным типовым учебным планам и программам для системы технического и профессионального, послесреднего образования
Организация разработки учебных пособий по актуализированным типовым учебным планам и программам с целью пополнения библиотечного фонда учебных заведений технического и профессионального, послесреднего образования
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Холдинг "Кәсіпқор"
203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
110 "Услуги по развитию системы технического и профессионального образования на основе международного опыта"
307 034
52
Услуги по подготовке в рамках государственного образовательного заказа специалистов с высшим и послевузовским образованием в АОО "Назарбаев Университет"
Организация подготовки и обучения слушателей по Программе предуниверситетской подготовки (Foundation), организация обучения по программам бакалавриата, магистратуры, докторантуры PhD в школах инженерии, наук и технологий, социальных и гуманитарных наук, государственной политики, бизнеса, образования, медицины, горного дела и наук о земле
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АОО "Назарбаев Университет"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
102 "Услуги по подготовке специалистов с высшим и послевузовским образованием и организации деятельности в АОО "Назарбаев университет"
33 078 680
53
Услуги по разработке новых форм финансирования высшего образования на основе государственного образовательного заказа
Методологическое обеспечение и мониторинг внедрения подушевого нормативного финансирования в высших учебных заведениях
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Финансовый центр"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
103 "Методологическое обеспечение в сфере высшего и послевузовского образования"
35 075
";
строку, порядковый номер 55, изложить в следующей редакции:
"
55
Услуги по возврату государственных образовательных и студенческих кредитов и мониторингу трудоустройства молодых специалистов и докторов философии (PhD)
Предоставление услуг по возврату и обслуживанию государственных образовательных и государственных студенческих кредитов, обеспечению мониторинга трудоустройства выпускников высших учебных заведений Республики Казахстан, обучавшихся по образовательным грантам в пределах сельской квоты, по программе докторов философии (PhD) на основе государственного образовательного заказа в организациях образования и медицинских организациях, расположенных в сельской местности, и исполнение молодыми специалистами обязанности по отработке в сельской местности
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Финансовый центр"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием" 104 "Оплата услуг поверенным агентам по возврату образовательных кредитов"

205 962
";
реттік нөмірі 59-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
59
Оператордың Мемлекеттік білім беру жинақтау жүйесінің жұмыс істеуін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерді ұсынуы
Мемлекеттік білім берудің жинақтау жүйесінің жұмыс істеуін қамтамасыз ету бойынша оператордың көрсетілетін қызметін ұсыну
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Қаржы орталығы" АҚ
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
112 "Мемлекеттік білім беру жинақтау жүйесі операторының қызметтеріне ақы төлеу"
87 474
";
реттік нөмірлері 69 және 70-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
69
Халықаралық талаптарға сәйкес техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының басшылары мен инженерлік - педагогикалық жұмыскерлердің біліктілігін арттыру курстарын өткізу және ұйымдастыру
Жаңа формациядағы педагогті қалыптастырудың инновациялық тәсілдері негізінде техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының инженер-педагог қызметкерлері мен басшыларының біліктілігін арттыру.
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Кәсіпқор Холдингі" КЕАҚ
223 "Техникалық және кәсіптік білім беру мемлекеттік ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау"
207 000
70
Жоғары оқу орындары жүйесі қызметкерлерінің біліктілігін арттыру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының білім беру қызметкерлерінің кәсіби құзыреттілігі деңгейіне қойылатын заманауи талаптарға сәйкес біліктілігін үздіксіз арттырудың тиімді үлгісін құру арқылы жоғары білім беру жүйелерінің педагог қызметкерлерінің біліктілігін арттыру бойынша көрсетілетін қызметтерді ұсыну.
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
"Өрлеу" біліктілікті арттыру ұлттық орталығы" АҚ
224 "Мемлекеттік жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау"
124 954
";
реттік нөмірі 79-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
79
Денсаулық сақтау ұйымдары кадрлары-ның біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау саласында білім беру қызметтерін көрсету
Қазақстан Республика-сының халқына медицина
лық қызметтердің қолжетімді-лігін және сапасын арттырудың негізгі тетігі ретінде денсаулық сақтау жүйесінің кадрлық әлеуетін дамыту және нығайту
Қазақстан Республи-касының Денсаулық сақтау министр-лігі
"Астана" медицина универ-ситеті" АҚ
005 "Денсау-
лық сақтау ұйымда-ры кадр-ларының біліктілі-
гін арттыру және оларды қайта даярлау"
1 256 684
";
реттік нөмірлері 81 және 82-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
81
Қазақстан Республика-сында инновация-лық медицина-лық технология-ларды дамыту бойынша жұмысты ұйымдасты-ру
Қазақстан Республика-сының халқын тегін медицина-лық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде инновация-лық медицина-лық технология-ларды қолдана отырып, медицина-лық көмекпен қамтамасыз ету
Қазақстан Республи-касының Денсаулық сақтау министрлі-гі
"А.Н. Сызғанов атындағы Хирургия ұлттық ғылыми орталығы" АҚ, "Ұлттық ғылыми медици-налық орталық" АҚ, "University Medical Center" корпора-тивтік қоры, "Ұлттық ғылыми кардио-хирургия орталығы" АҚ, "Ұлттық нейро-хирургия орталығы" АҚ
067 "Тегін медици-налық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтама-сыз ету"
105 "Иннова-циялық медици-налық техноло-гияларды қолдану арқылы медици-налық көмек көрсету және шетелде емдеу"

205 962
";
строку, порядковый номер 59, изложить в следующей редакции:
"
59
Предоставление оператором услуг по обеспечению функционирования Государственной образовательной накопительной системы
Предоставление оператором услуг по обеспечению функционирования Государственной образовательной накопительной системы
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Финансовый центр"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
112 "Оплата услуг оператора Государственной образовательной накопительной системы"
87 474
";
строки, порядковые номера 69 и 70, изложить в следующей редакции:
"
69
Организация и проведение курсов повышения квалификации инженерно-педагогических работников и руководителей организаций технического и профессионального, послесреднего образования по международным требованиям
Повышение квалификации инженерно-педагогических работников и руководителей организаций технического и профессионального, послесреднего образования на основе инновационных подходов формирования педагога новой формации
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Холдинг "Кәсіпқор"
223 "Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций технического и профессионального образования"
207 000
70
Услуги по повышению квалификации педагогических работников системы высшего образования
Предоставление услуг по повышению квалификации педагогических работников системы высшего образования путем создания эффективной модели непрерывного повышения квалификации в соответствии с современными требованиями к уровню профессиональных компетенций работников образования Республики Казахстан
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Национальный центр повышения квалификации "Өрлеу"
224 "Повышение квалификации и переподготовка кадров государственных организаций высшего и послевузовского образования"
124 954
";
строку, порядковый номер 79, изложить в следующей редакции:
"
79
Оказание образовательных услуг в области повышения квалификации и переподготовки кадров организаций здравоохранения
Развитие и укрепление кадрового потенциала системы здравоохранения как ключевого механизма повышения качества и доступности медицинских услуг населению Республики Казахстан
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
АО "Медицинский университет "Астана"
005 "Повышение квалификации и переподготовка кадров организаций здравоохранения"
1 256 684
";
строки, порядковые номера 81 и 82, изложить в следующей редакции:
"
81
Организация работы по развитию инновационных медицинских технологий в Республике Казахстан
Обеспечение населения Республики Казахстан медицинской помощью с применением инновационных медицинских технологий в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
АО "Национальный научный центр хирургии имени А.Н. Сызганова", АО "Национальный научный медицинский центр", Корпоративный фонд "University Medical Center", АО "Национальный научный кардиохирургический центр", АО "Национальный центр нейрохирургии"
067 "Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи" 105 "Оказание медицинской помощи с применением инновационных медицинских технологий и лечение за рубежом"

3 010 496
82
Қазақстан Республикасының азаматтарын бюджет қаражаты есебінен шетелге емделуге жіберу, оның ішінде шетелде емделуге үміткер азаматтарды отандық медициналық ұйымдарда емдеу
Қазақстан Республикасының азаматтарын республикада көрсетілмейтін медициналық көмекпен қамтамасыз ету, сондай-ақ шетелдік мамандарды тарту арқылы отандық клиникаларда жоғары технологияларды дамыту
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"University Medical Center" корпоративтік қоры, "Ұлттық ғылыми медициналық орталық" АҚ
067 "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету"
105 "Инновациялық медициналық технологияларды қолдану арқылы медициналық көмек көрсету және шетелде емдеу"
1 221 057
";
реттік нөмірі 96-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
96
Халықаралық дәрежедегі және спорттық резерв спортшыларын даярлау, олимпиадалық спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалар мүшелерінің халықаралық спорт жарыстарына қатысуға даярлауды қамтамасыз ету
Республикалық, халықаралық спорттық іс-шараларды ұйымдастыру және олимпиадалық спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасының ұлттық құрама командасының халықаралық жарыстарға қатысуы
Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі
"Ұлттық олимпиада комитеті" ҚБ
036 "Жоғары жетістіктер спортын дамыту"
100 "Жоғары жетістіктер спортын дамытуды қамтамасыз ету"
12 377 163
";
реттік нөмірі 105-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
105
Республикалық маңызы бар инвестициялық жобалардың дамуын ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Республикалық деңгейдегі автомобиль жолдарын дамыту
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігі
"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" АҚ
003 "Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту"
005 "Ішкі көздер есебінен"
121 574 921
";
реттік нөмірі 145-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
145
Астана экономикалық форумын өткізу
XI Астана экономикалық форумының өткізілуін қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
109 "Астана экономикалық форумын өткізуді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
1 197 235
";
реттік нөмірі 167-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"

3 010 496
82
Направление граждан Республики Казахстан на лечение за рубеж за счет бюджетных средств, в том числе лечение граждан, претендующих на лечение за рубежом, в отечественных медицинских организациях
Обеспечение граждан Республики Казахстан медицинской помощью, не оказывающейся в республике, а также развитие высоких технологий в отечественных клиниках с привлечением зарубежных специалистов
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Корпоративный фонд "University Medical Center", АО "Национальный научный медицинский центр"
067 "Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи" 105 "Оказание медицинской помощи с применением инновационных медицинских технологий и лечение за рубежом"
1 221 057
";
строку, порядковый номер 96, изложить в следующей редакции:
"
96
Подготовка спортсменов международного класса и спортивного резерва, обеспечение подготовки к участию в международных спортивных соревнованиях членов национальных сборных команд по олимпийским видам спорта
Организация республиканских, международных спортивных мероприятий и участие сборных команд Республики Казахстан по олимпийским видам спорта в международных соревнованиях
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
ОО "Национальный Олимпийский комитет" Республики Казахстан
036 "Развитие спорта высших достижений"
100 "Обеспечение развития спорта высших достижений"
12 377 163
";
строку, порядковый номер 105, изложить в следующей редакции:
"
105
Оказание государственных услуг по организации развития инвестиционных проектов республиканского значения
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
003 "Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне"
005 "За счет внутренних источников"
121 574 921
";
строку, порядковый номер 145, изложить в следующей редакции:
"
145
Проведение Астанинского экономического форума
Обеспечение проведения XI Астанинского экономического форума
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
109 "Услуги по обеспечению проведения Астанинского экономического Форума"
1 197 235
";
строку, порядковый номер 167, изложить в следующей редакции:
"

167
"Байқоңыр" кешенінің Ресей Федерациясы жалдаған объектілердің құрамынан шығаруға жататын "Зенит-М" ғарыш зымыран кешенінің жерүсті ғарыш инфрақұрылымы объектілерін күтіп-ұстау және пайдалану
"Зенит-М" ғарыш зымыран кешенінің объектілерінің қабылдау-тапсыру рәсімдерін ұйымдастыру мен қамтамасыз ету жөніндегі іс-шараларды, "Зенит-М" ғарыш зымыран кешенінің берілген объектілерін күзетуді, қажет болған кезде ұйымдарды тарта отырып, техникалық қызмет көрсетуді қоса алғанда "Зенит-М" ҒЗК жерүсті ғарыштық инфрақұрылымының объектілерін жұмыс күйінде ұстау үшін техникалық және технологиялық қолдауға арналған жұмыстар мен іс-шаралар кешені және аталған жұмыстарды ұйымдасты
ру үшін қажет басқа да іс-шаралар
Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Бәйтерек" БК" АҚ
010 "Ғарыштық инфрақұрылымның сақталуын қамтамасыз ету және пайдалануды кеңейту"
103 "Байқоңыр" кешенінің Ресей Федерациясы жалдайтын құрамға кірмеген және ол құрамнан шығарылған объектілерінің сақталуын қамтамасыз ету"
1 254 566
".
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі республикалық бюджеттік бағдарламалардың мүдделі әкімшілерімен бірлесіп, тиісті қаржы жылына арналған міндеттемелер мен төлемдер бойынша жиынтық қаржыландыру жоспарына өзгерістер енгізсін.

167
Содержание и эксплуатация объектов наземной космической инфраструктуры космического ракетного комплекса "Зенит-М", подлежащих к исключению из состава арендуемых РФ объектов космодрома "Байконур"
Комплекс работ и мероприятий для поддержания технических и технологических объектов наземной космической инфраструктуры КРК "Зенит-М" в рабочем состоянии, включая мероприятия по организации и обеспечению процедуры приема-передачи объектов КРК "Зенит-М", охраны переданных объектов КРК "Зенит-М", технического обслуживания с привлечением при необходимости организации, и другие мероприятия, необходимые для организации данных работ
Министерство оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
АО "СП "Байтерек"
010 "Обеспечение сохранности и расширения использования космической инфраструктуры"
103 "Обеспечение сохранности объектов комплекса "Байконур", не вошедших в состав аренды Российской Федерации и исключенных из него"
1 254 566
".
3. Министерству финансов Республики Казахстан совместно с заинтересованными администраторами республиканских бюджетных программ внести изменения в сводный план финансирования по обязательствам и платежам на соответствующий финансовый год.

4. Осы қаулы 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 880 қаулысына
1-қосымша
2018 жылға арналған республикалық бюджет көрсеткіштерін түзету
мың теңге
Функционалдық топ
Бюджет қаражаты игерілмеген кезде 10 %-дан аспайтын көлемде қаражатты қайта бөлу
Әкімші
Бағдарлама
Атауы
Жинағы
0
Шығындар
0

4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2018 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 2018 года № 880
Корректировка показателей республиканского бюджета на 2018 год
тыс. тенге
Функциональная группа
Перераспределение средств в объеме не более 10 % при неосвоении бюджетных средств
Администратор
Программа
Наименование
Итого
0
Затраты
0

001
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
-1 871 446
104
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi
-19 534
001
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
-19 534
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
-3 278
001
Қоғамдық тәртіпті қорғау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету, қылмыстық-атқару жүйесі, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою саласындағы мемлекеттік саясатты айқындау және оның іске асырылуын ұйымдастыру жөніндегі қызметтер
-3 278
204
Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi
-122 131
001
Сыртқы саяси қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер
-109 177
003
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын делимитациялау және демаркациялау
-3 753
005
Шетелдік іссапарлар
40 799
013
Халықаралық ұйымдарда, Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының жарғылық және басқа органдарында Қазақстан Республикасының мүдделерін білдіру
-50 000
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
-421 853
001
Бюджеттік жоспарлауды, орындалуын және мемлекеттік бюджеттің атқарылуын бақылауды қамтамасыз ету және экономикалық және қаржылық қылмыстар мен құқық бұзушылықтарға қарсы іс-қимыл жөніндегі қызметтер
-374 254
030
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің ақпараттық жүйелерін құру және дамыту
-5 199
072
Салық әкімшілігі жүйесін реформалау
-12 000
094
Мемлекеттік активтерді басқару
-30 400
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
-1 264 983
001
Экономика, сауда саясатын, тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы саясатты қалыптастыру және дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің және статистика қызметі саласындағы қызметті peттеу, бәсекелестікті қорғауды қамтамасыз ету, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
-1 235 389
073
Әріптестік туралы негіздемелік келісімдер шеңберінде халықаралық қаржы ұйымдарымен бірлесіп жүзеге асырылатын Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу жөніндегі жобалардың іске асырылуын қамтамасыз ету
-1 843
081
Статистикалық ақпаратты ұсынуды қамтамасыз ету
-27 751
247
Қазақстан Республикасы Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
-9 624
001
Қорғаныс, аэроғарыш өнеркәсібі және электрондық өнеркәсіп, ақпараттандыру және байланыс саласындағы ақпараттық қауіпсіздік (киберқауіпсіздік), жұмылдыру даярлығы және жұмылдыру саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және дамыту, бірыңғай әскери-техникалық саясатты және әскери-техникалық ынтымақтастықты жүргізуге қатысу, қорғаныстық тапсырысты қалыптастыру, орналастыру және орындау саласындағы басшылық

001
Государственные услуги общего характера
-1 871 446
104
Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан
-19 534
001
Услуги по обеспечению деятельности Премьер-Министра Республики Казахстан
-19 534
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
-3 278
001
Услуги по определению и организации реализации государственной политики в области охраны общественного порядка и обеспечения общественной безопасности, уголовно-исполнительной системы, предупреждения и ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
-3 278
204
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
-122 131
001
Услуги по координации внешнеполитической деятельности
-109 177
003
Делимитация и демаркация Государственной границы Республики Казахстан
-3 753
005
Заграничные командировки
40 799
013
Представление интересов Республики Казахстан в международных организациях, уставных и других органах Содружества Независимых Государств
-50 000
217
Министерство финансов Республики Казахстан
-421 853
001
Услуги по обеспечению бюджетного планирования, исполнения и контроля за исполнением государственного бюджета и противодействию экономическим и финансовым преступлениям и правонарушениям
-374 254
030
Создание и развитие информационных систем Министерства финансов Республики Казахстан
-5 199
072
Реформирование системы налогового администрирования
-12 000
094
Управление государственными активами
-30 400
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
-1 264 983
001
Услуги по формированию и развитию экономической, торговой политики, политики в области защиты прав потребителей, регулированию деятельности субъектов естественных монополий и в области статистической деятельности, обеспечению защиты конкуренции, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства
-1 235 389
073
Обеспечение реализации проектов по содействию устойчивому развитию и росту Республики Казахстан, осуществляемых совместно с международными финансовыми организациями в рамках Рамочных соглашений о партнерстве
-1 843
081
Обеспечение представления статистической информации
-27 751
247
Министерство оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
-9 624
001
Формирование и реализация политики государства в сфере оборонной, аэрокосмической и электронной промышленности, информационной безопасности в сфере информатизации и связи (кибербезопасности), мобилизационной подготовки и мобилизации, формирование и развитие государственного материального резерва, участие в проведении единой военно-технической политики и военно-технического сотрудничества, руководство в области формирования, размещения и выполнения оборонного заказа

-26 809
003
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
-960
005
Денсаулық сақтау ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
-25 849
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы
-12
011
Медицина ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау
-12
005
Денсаулық сақтау
-288 865
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
-288 820
013
Денсаулық сақтау және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық салауаттылығы саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
-11 418
053
Арнайы медициналық резервті сақтауды қамтамасыз ету және денсаулық сақтау инфрақұрылымын дамыту
-1 659
061
Әлеуметтік медициналық сақтандыру: қолжетімділікті, сапаны, экономикалық тиімділікті және қаржылық қорғауды жақсарту
-121 700
067
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету
-135 514
070
Қоғамдық денсаулықты сақтау
-10 879
071
Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары және концессиялық жобалар бойынша техникалық көмек іс-шараларын іске асыру
-7 650
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы
-45
028
Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасы медициналық ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
-45
006
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
-1 992 740
213
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
-1 992 740
001
Еңбек, халықты жұмыспен қамту, әлеуметтік қорғау және көші-қон саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру
-26 099
027
Азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қамсыздандыру және олардың төлемдерін жүргізу
-1 837 821
058
Республикалық деңгейде халықты әлеуметтік қорғау және көмек көрсету, сондай-ақ әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру және инфрақұрылымды дамыту
-23 880
064
Халықты әлеуметтік қорғау жүйесінің орнықты дамуы: әлеуметтік интеграция және инклюзия бойынша бағдарламаларды ілгерілету
-5 428
065
Мемлекеттік әлеуметтік көрсетілетін қызметтер шеңберінде әлеуметтік жұмыстың тиімді жүйесін дамыту үшін техникалық қолдау
-514
066
Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде бағдарламалық жобаларды іске асыру
-91 772
068
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасын іске асыру
-7 226
007
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
-728 618
241
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
-830
043
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне "Нұрлы жер" тұрғын үй құрылысы бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері

-26 809
003
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования и оказание социальной поддержки обучающимся
-960
005
Повышение квалификации и переподготовка кадров организаций здравоохранения
-25 849
694
Управление Делами Президента Республики Казахстан
-12
011
Повышение квалификации и переподготовка кадров медицинских организаций
-12
005
Здравоохранение
-288 865
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
-288 820
013
Прикладные научные исследования в области здравоохранения и санитарно-эпидемиологического благополучия населения
-11 418
053
Обеспечение хранения специального медицинского резерва и развитие инфраструктуры здравоохранения
-1 659
061
Социальное медицинское страхование: повышение доступности, качества, экономической эффективности и финансовой защиты
-121 700
067
Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
-135 514
070
Охрана общественного здоровья
-10 879
071
Реализация мероприятий технической помощи по проектам государственного - частного партнерства и концессионным проектам в сфере здравоохранения
-7 650
694
Управление Делами Президента Республики Казахстан
-45
028
Обеспечение деятельности медицинских организаций Управления Делами Президента Республики Казахстан
-45
006
Социальная помощь и социальное обеспечение
-1 992 740
213
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
-1 992 740
001
Формирование государственной политики в области труда, занятости, социальной защиты и миграции населения
-26 099
027
Социальное обеспечение отдельных категорий граждан и их сопровождение по выплатам
-1 837 821
058
Оказание социальной защиты и помощи населению на республиканском уровне, а также совершенствование системы социальной защиты и развитие инфраструктуры
-23 880
064
Устойчивое развитие системы социальной защиты населения: продвижение программ по социальной интеграции и инклюзии
-5 428
065
Техническая поддержка для развития эффективной системы социальной работы в рамках государственных социальных услуг
-514
066
Реализация программных проектов в рамках содействия устойчивому развитию и росту Республики Казахстан
-91 772
068
Реализация Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
-7 226
007
Жилищно-коммунальное хозяйство
-728 618
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
-830
043
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы жилищного строительства "Нұрлы жер"