Стандарттау жөніндегі ұлттық органды айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 885 қаулысы.
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2019 жылғы 11 сәуірден бастап қолданысқа енгізіледі.
"Стандарттау туралы" 2018 жылғы 5 қазандағы Қазақстан Республикасының Заңы 8-бабының 2) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі Техникалық реттеу және метрология комитетінің "Қазақстан стандарттау және метрология институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны стандарттау жөніндегі ұлттық орган болып белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 02.10.2020 № 639 қаулысымен.
2. Осы қаулы 2019 жылғы 11 сәуірден бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

Об определении национального органа по стандартизации
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 2018 года № 885.
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 11.04.2019.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 8 Закона Республики Казахстан от 5 октября 2018 года "О стандартизации" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить национальным органом по стандартизации республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казахстанский институт стандартизации и метрологии" Комитета технического регулирования и метрологии Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 02.10.2020 № 639.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 11 апреля 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев