"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қыркүйектегі № 983 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 913 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 3 сәуірдегі № 165 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 03.04.2020 № 165 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі!
Қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қыркүйектегі № 983 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 55, 769-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген мемлекеттік көрсетiлетiн қызметтер тiзiлiмiнде:
реттік нөмірі 13-2-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 15-жолдың 9-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/ қағаз түрінде";
реттік нөмірі 21-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО";
реттік нөмірі 22-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың, қаладағы аудандардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 23-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың, қаладағы аудандардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 30-2-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың, қаладағы аудандардың, аудандық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 30-3, 30-4-жолдармен толықтырылсын:
"

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2013 года № 983 "Об утверждении реестра государственных услуг"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2018 года № 913. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 апреля 2020 года № 165 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 03.04.2020 № 165 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2013 года № 983 "Об утверждении реестра государственных услуг" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 55, ст. 769) следующие изменения и дополнения:
в реестре государственных услуг, утвержденном указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 13-2:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в графу 9 строки, порядковый номер 15, внесены изменения в тексте на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
графу 6 строки, порядковый номер 21, изложить в следующей редакции:
"МИО городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения";
в строке, порядковый номер 22:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения, районов в городе, городов районного значения, акимы поселков, сел, сельских округов, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 23:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения, районов в городе, городов районного значения, акимы поселков, сел, сельских округов, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 30-2:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения, районов в городе, городов районного значения, акимы поселков, сел, сельских округов, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
дополнить строками, порядковые номера 30-3, 30-4, следующего содержания:
"

30-3
00201016
Әскери қызметке шақыруды кейiнге қалдыру
Жеке тұлғалар
Қорғанысмині
Аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО
Мемлекеттік корпорация
Тегін
Қағазтүрінде
30-4
00201017
Азаматтарды әскери қызметке шақырудан босату
Жеке тұлғалар
Қорғанысмині
Аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың, облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
Мемлекеттік корпорация
Тегін
Қағазтүрінде
";
реттік нөмірі 33-1-жолдың 2-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"00202003";
реттік нөмірі 38-1-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ІІМ аумақтық бөлімшелері, Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 40-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 46-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 47-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
реттік нөмірі 55-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 59-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Психологиялық-медициналық-педагогикалық консультация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 67-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Арнайы білім беру ұйымдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 68-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Балаларға арналған қосымша білім беру ұйымдары, жалпы орта білім беру ұйымдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 69-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, кент, ауыл, ауылдық округ әкімі, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 70-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, білім беру ұйымдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
8-бағанда орыс тіліндегі мәтінге түзетулер енгізілді, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
реттік нөмірі 71-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және қалалардың ЖАО, білім беру ұйымдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 72-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";

30-3
00201016
Предоставление отсрочки от призыва
Физические лица
МО
МИО районов и городов областного значения
Государственная корпорация
Бесплатно
Бумажная
30-4
00201017
Освобождение граждан от призыва на воинскую службу
Физические лица
МО
МИО районов, городов областного значения, областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент
Государственная корпорация
Бесплатно
Бумажная
";
графу 2 строки, порядковый номер 33-1, изложить в следующей редакции:
"00202003";
в строке, порядковый номер 38-1:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Территориальные подразделения МВД, Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 40:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
графу 7 строки, порядковый номер 46, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
графу 7 строки, порядковый номер 47, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
графу 7 строки, порядковый номер 55, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 59:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Психолого-медико-педагогическая консультация, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 67:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Специальные организации образования, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 68:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Организации дополнительного образования для детей, организации общего среднего образования, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 69:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, аким поселка, села, сельского округа, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 70:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения, организации образования, веб-портал "электронного правительства";
графу 8 изложить в следующей редакции:
"Бесплатно";
в строке, порядковый номер 71:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов, организации образования, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 72:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";

реттік нөмірі 73-1-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдары, жоғары оқу орындары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 73-2-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 73-5, 73-6, 73-7-жолдармен толықтырылсын:
"
73-5
00403016
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының арасында балалардың ауысуы немесе ауыстыру үшін құжаттарды қабылдау
Жеке тұлғалар
БҒМ
Барлық үлгідегі және типтегі мектепке дейінгі ұйымдар
Барлық үлгідегі және типтегі мектепке дейінгі ұйымдар
Тегін
Қағаз түрінде
73-6
00403017
Балаларды жалпы білім беретін оқу орындарының арасында ауыстыру үшін құжаттар қабылдау
Жеке тұлғалар
БҒМ
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру ұйымдары
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру ұйымдары
Тегін
Қағаз түрінде
73-7
00403018
Дарынды балалардың "Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім беру ұйымдарында оқуы ақысын төлеу үшін Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасының "Өркен" білім беру грантын беруге арналған конкурсқа қатысу үшін құжаттар қабылдау
Жеке тұлғалар
БҒМ
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ
Тегін
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 82-1-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 121-1-жолда:
2-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"00503011";
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Әділетмині";
реттік нөмірі 122-3-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 132-5-жолмен толықтырылсын:
"
132-5
00703111
Қазақстан Республикасының азаматтарын бюджет қаражаты есебінен шетелге емделуге жіберу мүмкіндігіне құжаттарды қабылдау және қарастыру
Жеке тұлғалар
ДСМ
Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
Денсаулық сақтау субъектілері
Тегін
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 136-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ ҚДСК аумақтық департаменттері";
реттік нөмірі 137-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 150-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 151-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 152-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";

в строке, порядковый номер 73-1:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, организации технического и профессионального, послесреднего образования, высшие учебные заведения, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 73-2:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
дополнить строками, порядковые номера 73-5, 73-6, 73-7, следующего содержания:
"
73-5
00403016
Прием документов для перевода или обмена детей между дошкольными организациями образования
Физические лица
МОН
Дошкольные организации всех типов и видов
Дошкольные организации всех типов и видов
Бесплатно
Бумажная
73-6
00403017
Прием документов для перевода детей между общеобразовательными учебными заведениями
Физические лица
МОН
Организации начального, основного среднего и общего среднего образования
Организации начального, основного среднего и общего среднего образования
Бесплатно
Бумажная
73-7
00403018
Прием документов для участия в конкурсе по присуждению образовательного гранта Первого Президента Республики Казахстан - Лидера Нации "Өркен" для оплаты обучения одаренных детей в специализированных организациях образования "Назарбаев Интеллектуальные школы"
Физические лица
МОН
АОО "Назарбаев Интеллектуальные Школы"
АОО "Назарбаев Интеллектуальные Школы"
Бесплатно
Бумажная
";
в строке, порядковый номер 82-1:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 121-1:
графу 2 изложить в следующей редакции:
"00503011";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"МЮ";
графу 7 строки, порядковый номер 122-3, изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
дополнить строкой, порядковый номер 132-5, следующего содержания:
"
132-5
00703111
Прием и рассмотрение документов на возможность направления граждан Республики Казахстан на лечение за рубеж за счет бюджетных средств
Физические лица
МЗ
МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент
Субъекты здравоохранения
Бесплатно
Бумажная
";
графу 6 строки, порядковый номер 136, изложить в следующей редакции:
"Территориальные департаменты КООЗ МЗ";
в строке, порядковый номер 137:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строке, порядковый номер 150:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строке, порядковый номер 151:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строке, порядковый номер 152:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";

реттік нөмірі 153-2-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 153-4-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 153-5-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ДСМ ҚДСК, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 156-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 171-6-жолмен толықтырылсын:
"
171-6
00703111
Міндетті әлеуметтік сақтандыру жүйесіне қатысушыға әлеуметтік аударымдардың жағдайы және қозғалысы туралы ақпарат беру
Жеке тұлғалар
Еңбекмині
Мемлекеттік корпорация
Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қоры және оның филиалдары, Мемлекеттік корпорация
Тегін
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 173-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Кент, ауыл, ауылдық округ әкімі, Халықты жұмыспен қамту орталығы";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 186-1-жолмен толықтырылсын:
"
186-1
00705009
Санаторлық-курорттық емдеу қажеттілігі туралы қорытынды беру
Жеке тұлғалар
ДСМ
Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
Тегін
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 188-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, Халықты жұмыспен қамту орталығы, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың ЖАО, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің әкімі, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 191-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 197-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 198-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "Халықаралық бағдарламалар орталығы" АҚ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 200-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Халықаралық бағдарламалар орталығы" АҚ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 201-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "Халықаралық бағдарламалар орталығы" АҚ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 202-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "Халықаралық бағдарламалар орталығы" АҚ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 203-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Халықаралық бағдарламалар орталығы" АҚ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";

в строке, порядковый номер 153-2:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 153-4:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 153-5:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"КООЗ МЗ, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 156:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
дополнить строкой, порядковый номер 171-6, следующего содержания:
"
171-6
00703111
Выдача участнику системы обязательного социального страхования информации о состоянии и движении социальных отчислений
Физические лица
МТСЗН
Государственная корпорация
Государственный фонд социального страхования и его филиалы, Государственная корпорация
Бесплатно
Бумажная
";
графу 7 строки, порядковый номер 173, изложить в следующей редакции:
"Аким поселка, села, сельского округа, Центр занятости населения";
дополнить строкой, порядковый номер 186-1, следующего содержания:
"
186-1
00705009
Выдача заключения о нуждаемости в санаторно-курортном лечении
Физические лица
МЗ
МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент
МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент
Бесплатно
Бумажная
";
графу 7 строки, порядковый номер 188, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, Центр занятости населения, МИО городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения, аким поселка, села, сельского округа, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 191:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строке, порядковый номер 197:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строке, порядковый номер 198:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, АО "Центр международных программ", веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 200:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"АО "Центр международных программ", веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 201:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, АО "Центр международных программ", веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 202:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, АО "Центр международных программ", веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 203:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"АО "Центр международных программ", веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";

реттік нөмірі 253-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 254-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 255-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 256-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 257-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 258-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде сыйақы мөлшерлемесінің бір бөлігіне субсидия беру";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Даму" КДҚ" АҚ";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Даму" КДҚ" АҚ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 259-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта кәсіпкерлік субъектілерінің кредиттері бойынша кепілдіктер беру";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Даму" КДҚ" АҚ";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Даму" КДҚ" АҚ, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 260-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды және бизнес-инкубациялау шеңберінде индустриялық-инновациялық жобаларды іске асыру үшін шағын кәсіпкерлік субъектілеріне мемлекеттік гранттар беру";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 261-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 262-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлік субъектілерін оқыту";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Даму" КДҚ" АҚ, кәсіпкерлерге қызмет көрсету орталықтары, кәсіпкерлікті қолдау орталықтары, қаржылай емес қолдау операторы";
реттік нөмірі 264-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";

графу 7 строки, порядковый номер 253, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
графу 7 строки, порядковый номер 254, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
графу 7 строки, порядковый номер 255, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
графу 7 строки, порядковый номер 256, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
графу 7 строки, порядковый номер 257, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 258:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Предоставление субсидирования части ставки вознаграждения в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"АО "ФРП "Даму";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"АО "ФРП "Даму", веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 259:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Предоставление гарантий по кредитам субъектов малого и среднего предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"АО "ФРП "Даму";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"АО "ФРП "Даму", веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 260:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Предоставление государственных грантов субъектам малого предпринимательства для реализации новых бизнес-идей и индустриально-инновационных проектов в рамках бизнес-инкубирования в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 261:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"МИО областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 262:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Обучение субъектов предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"АО "ФРП "Даму", центры обслуживания предпринимателей, центры поддержки предпринимательства, оператор нефинансовой поддержки";
в строке, порядковый номер 264:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";

реттік нөмірі 272-3-жолдың 2-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"01101010";
реттік нөмірі 272-4-жолдың 2-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"01101011";
реттік нөмірі 272-5-жолдың 2-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"01101012";
реттік нөмірі 272-6-жолдың 2-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"01101013";
реттік нөмірі 287-жолдың 8-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Ақылы/тегін";
реттік нөмірі 321-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "Қоршаған ортаны қорғау ақпараттық-талдамалық орталығы" РМК, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 354-1, 354-2-жолдармен толықтырылсын:
"
354-1
01204014
Аңшылардың және аңшылық шаруашылығы субъектілерінің қоғамдық бірлестіктерінің, сондай-ақ балық аулаушылар мен балық шаруашылығы субъектілері қоғамдық бірлестіктерінің республикалық қауымдастықтарын аккредиттеу
Заңды тұлғалар
АШМ
АШМ Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті
АШМ Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті
Тегін
Қағаз түрінде
354-2
01204015
Аңшы куәлiгiн беру
Жеке тұлғалар
АШМ
Аңшылардың және аңшылық шаруашылығы субъектілерінің қоғамдық бірлестіктерінің республикалық қауымдастықтары
Аңшылардың және аңшылық шаруашылығы субъектілерінің қоғамдық бірлестіктерінің республикалық қауымдастықтары
Ақылы
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірлері 367, 371-жолдар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 376-6, 376-7, 376-8, 376-9, 376-10, 376-11, 376-12-жолдармен толықтырылсын:
"
376-6
01205026
Жер қойнауын пайдалану құқығының және жер қойнауын пайдалану құқығымен байланысты объектілердің ауысуы
Жеке және заңды тұлғалар
ЭМ
ЭМ
ЭМ
Тегін
Қағаз түрінде
376-7
01205027
Көмірсутектер мен уранды өндіру бойынша жер қойнауын пайдалануға арналған келісімшарттарға қосымша келісімдерді жасасу (қол қою)
Жеке және заңды тұлғалар
ЭМ
ЭМ
ЭМ
Тегін
Қағаз
түрінде
376-8
01205028
Көмірсутектер мен уранды өндіру бойынша жер қойнауын пайдалануға арналған келісімшарттарды жасасу (қол қою)
Жеке және заңды тұлғалар
ЭМ
ЭМ
ЭМ
Тегін
Қағаз
түрінде
376-9
01205029
Кен іздеушілікке арналған лицензияны беру
Жеке тұлғалар
ИИДМ
Облыстардың ЖАО
Облыстардың ЖАО
Ақылы
Қағаз
түрінде
376-10
01205029
Жер қойнауы кеңістігін пайдалануға арналған лицензияны беру
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ Геология және жер қойнауын пайдалану комитеті
ИИДМ Геология және жер қойнауын пайдалану комитеті
Ақылы
Қағаз түрінде
376-11
01205030
Пайдалы қатты қазбаларды қайта өңдеу туралы келісім жасасу
Заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ
ИИДМ
Тегін
Қағаз түрінде
376-12
01205031
Жер қойнауы учаскесін түрлендіруге арналған өтініш
Жеке және заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ
ИИДМ
Тегін
Қағаз түрінде
";

графу 2 строки, порядковый номер 272-3, изложить в следующей редакции:
"01101010";
графу 2 строки, порядковый номер 272-4, изложить в следующей редакции:
"01101011";
графу 2 строки, порядковый номер 272-5, изложить в следующей редакции:
"01101012";
графу 2 строки, порядковый номер 272-6, изложить в следующей редакции:
"01101013";
графу 8 строки, порядковый номер 287, изложить в следующей редакции:
"Платно/бесплатно";
в строке, порядковый номер 321:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, РГП "Информационно-аналитический центр охраны окружающей среды", веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
дополнить строками, порядковые номера 354-1, 354-2, следующего содержания:
"
354-1
01204014
Аккредитация республиканских ассоциаций общественных объединений охотников и субъектов охотничьего хозяйства, а также общественных объединений рыболовов и субъектов рыбного хозяйства
Юридические лица
МСХ
Комитет лесного хозяйства и животного мира МСХ
Комитет лесного хозяйства и животного мира МСХ
Бесплатно
Бумажная
354-2
01204015
Выдача удостоверения охотника
Физические лица
МСХ
Республиканские ассоциации общественных объединений охотников и субъектов охотничьего хозяйства
Республиканские ассоциации общественных объединений охотников и субъектов охотничьего хозяйства
Платно
Бумажная
";
строки, порядковые номера 367, 371, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 376-6, 376-7, 376-8, 376-9, 376-10, 376-11, 376-12, следующего содержания:
"
376-6
01205026
Переход права недропользования и объектов, связанных с правом недропользования
Физические и юридические лица
МЭ
МЭ
МЭ
Бесплатно
Бумажная
376-7
01205027
Заключение (подписание) дополнительных соглашений к контрактам на недропользование по углеводородам и добыче урана
Физические и юридические лица
МЭ
МЭ
МЭ
Бесплатно
Бумажная
376-8
01205028
Заключение (подписание) контрактов на недропользование по углеводородам и добыче урана
Физические и юридические лица
МЭ
МЭ
МЭ
Бесплатно
Бумажная
376-9
01205029
Выдача лицензии на старательство
Физические лица
МИИР
МИО областей
МИО областей
Платно
Бумажная
376-10
01205029
Выдача лицензии на использование пространства недр
Физические и юридические лица
МИИР
Комитет геологии и недропользования МИИР РК
Комитет геологии и недропользования МИИР РК
Платно
Бумажная
376-11
01205030
Заключение соглашения о переработке твердых полезных ископаемых
Юридические лица
МИИР
МИИР
МИИР
Бесплатно
Бумажная
376-12
01205031
Заявление на преобразование участка недр
Физические и юридические лица
МИИР
МИИР
МИИР
Бесплатно
Бумажная
";

реттік нөмірі 483-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 486-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 487-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 488-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 493-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 495-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 527-жол алып тасталсын;
реттік нөмірлері 535, 536, 538-жолдар алып тасталсын;
реттік нөмірі 540-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 542-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 547-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 553-1-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 559-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
реттік нөмірі 560-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
реттік нөмірі 563-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
реттік нөмірі 566-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Уақытша сақтау орындары иелерінің тізіліміне енгізу";
реттік нөмірлері 567, 568-жолдар алып тасталсын;
реттік нөмірі 572-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 572-2, 572-3-жолдармен толықтырылсын:
"
572-2
01801021
Көлік құралына арналған кедендік декларацияны қабылдау
Жеке және заңды тұлғалар
Қаржымині
Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары
Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары
Тегін
Қағаз түрінде
572-3
01801022
Жолаушылар кедендік декларациясын қабылдау
Жеке тұлғалар
Қаржымині
Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары
Қаржымині Мемлекеттік кірістер комитетінің облыстар, Астана, Алматы және Шымкент қалалары бойынша аумақтық органдары
Тегін
Қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 576-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Ақпаратты криптографиялық қорғау құралдарын әзірлеуге лицензия беру";

графу 7 строки, порядковый номер 483, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
графу 7 строки, порядковый номер 486, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
графу 7 строки, порядковый номер 487, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
графу 7 строки, порядковый номер 488, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
графу 7 строки, порядковый номер 493, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
графу 7 строки, порядковый номер 495, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
строку, порядковый номер 527, исключить;
строки, порядковые номера 535, 536, 538, исключить;
в строке, порядковый номер 540:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
строку, порядковый номер 542, исключить;
строку, порядковый номер 547, исключить;
строку, порядковый номер 553-1, исключить;
графу 7 строки, порядковый номер 559, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
графу 7 строки, порядковый номер 560, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
графу 7 строки, порядковый номер 563, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
графу 3 строки, порядковый номер 566, изложить в следующей редакции:
"Включение в реестр владельцев мест временного хранения";
строки, порядковые номера 567, 568, исключить;
графу 7 строки, порядковый номер 572, изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация";
дополнить строками, порядковые номера 572-2, 572-3, следующего содержания:
"
572-2
01801021
Прием таможенной декларации на транспортное средство
Физические и юридические лица
МФ
Территориальные органы Комитета государ-ственных доходов МФ по областям, городам Астане, Алматы и Шымкент
Территориальные органы Комитета государ-ственных доходов МФ по областям, городам Астане, Алматы и Шымкент
Бесплатно
Бумажная
572-3
01801022
Прием пассажирской таможенной декларации
Физические лица
МФ
Территориальные органы Комитета государ-ственных доходов МФ по областям, городам Астане, Алматы и Шымкент
Территориальные органы Комитета государ-ственных доходов МФ по областям, городам Астане, Алматы и Шымкент
Бесплатно
Бумажная
";
графу 3 строки, порядковый номер 576, изложить в следующей редакции:
"Выдача лицензии на разработку средств криптографической защиты информации";

мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 592-1-жолмен толықтырылсын:
"
592 - 1
01901021
Ақпаратты криптографиялық қорғау құралдарын өткізуге (оның ішінде өзгеше беруге) рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ҰҚК
ҰҚК
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды
";
реттік нөмірі 581-жолдың 7-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
реттік нөмірі 583-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ІІМ аумақтық бөлімшелері";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қағаз түрінде";
реттік нөмірі 593-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 600-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, аумақтық әділет органдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 602-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҰҚК Шекара қызметінің әскери бөлімдері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 603-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҰҚК Шекара қызметінің әскери бөлімдері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 604-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"ҰҚК Шекара қызметінің әскери бөлімдері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 604-1-жолмен толықтырылсын:
"
604-1
01902013
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Сот төрелігі академиясына оқуға қабылдау
Жеке тұлғалар
ЖССҚҚД
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Сот төрелігі академиясы
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Сот төрелігі академиясы, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды/қағаз түрінде
";
реттік нөмірі 633-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 635-жолда:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Архивтік анықтамалар, архивтік құжаттардың көшірмелерін немесе архивтік үзінділер беру";
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Ұлттық архиві" РММ, орталық мемлекеттік архивтер, облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, қалалардың, аудандардың мемлекеттік архивтері";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";

дополнить строкой, порядковый номер 592-1, следующего содержания:
"
592 - 1
01901021
Выдача разрешения на реализацию (в том числе иную передачу) средств криптографической защиты информации
Физические и юридические лица
КНБ
КНБ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная
";
графу 7 строки, порядковый номер 581, изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
в строке, порядковый номер 583:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Территориальные подразделения МВД";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Бумажная";
в строке, порядковый номер 593:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 600:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, территориальные органы юстиции, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 602:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Воинские части Пограничной службы КНБ, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 603:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Воинские части Пограничной службы КНБ, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 604:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Воинские части Пограничной службы КНБ, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
дополнить строкой, порядковый номер 604-1, следующего содержания:
"
604-1
01902013
Прием документов на обучение в Академию правосудия при Верховном Суде Республики Казахстан
Физические лица
ДОДСВС
Академия правосудия при Верховном Суде Республики Казахстан
Академия правосудия при Верховном Суде Республики Казахстан, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная/бумажная
";
в строке, порядковый номер 633:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
в строке, порядковый номер 635:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"Выдача архивных справок, копий архивных документов или архивных выписок";
графу 6 изложить в следующей редакции:
"РГУ "Национальный архив Республики Казахстан", центральные государственные архивы, государственные архивы областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, городов, районов";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";

реттік нөмірі 671-4-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 671-5-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 671-7-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 674-1-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 675-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 689-1-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды";
реттік нөмірі 697-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік архивтерінен шығатын және шетелге жіберілетін архивтік анықтамаларға, архивтік құжаттардың көшірмелеріне немесе архивтік үзінділерге апостиль қою";
реттік нөмірі 703-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, ЖС СҚҚД, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде";
реттік нөмірі 708-жолда:
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация, ІІМ, ІІМ аумақтық бөлімшелері, оқу орындары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы";
9-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Электронды/қағаз түрінде".
2. Осы қаулы оның 2019 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгізілетін 1-тармағының үш жүз тоқсан сегізінші, төрт жүз алтыншы абзацтарын қоспағанда, алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

в строке, порядковый номер 671-4:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 671-5:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 671-7:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 674-1:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
строку, порядковый номер 675, исключить;
в строке, порядковый номер 689-1:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная";
графу 3 строки, порядковый номер 697, изложить в следующей редакции:
"Апостилирование архивных справок, копий архивных документов или архивных выписок, исходящих из государственных архивов Республики Казахстан и направляемых за рубеж";
в строке, порядковый номер 703:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, ДОДС ВС, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная";
в строке, порядковый номер 708:
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Государственная корпорация, МВД, территориальные подразделения, учебные заведения МВД, веб-портал "электронного правительства";
графу 9 изложить в следующей редакции:
"Электронная/бумажная".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования, за исключением абзацев триста девяносто восьмого, четыреста шестого пункта 1 настоящего постановления, которые вводятся в действие с 1 июля 2019 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев