Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң кейбір мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 18 қаңтардағы № 5 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының Полиция департаментi Еңбекшiлдер ауданының полиция бөлiмi" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының полиция департаментi Біржан сал ауданының полиция бөлiмi" мемлекеттік мекемесі;
2) "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Павлодар облысы Полиция департаменті Качир ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Павлодар облысы полиция департаменті Тереңкөл ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі;
3) "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Павлодар облысы Полиция департаменті Лебяжі ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Павлодар облысы полиция департаменті Аққулы ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі;
4) "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Көлiктегi полиция департаментiнiң Ақтау станциясындағы желiлiк полиция бөлiмi" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Көлiктегi полиция департаментiнiң Маңғыстау станциясындағы желiлiк полиция бөлiмi" мемлекеттік мекемесі;
5) "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Көлiктегi полиция департаментiнiң Алматы-1 станциясындағы желiлiк полиция басқармасы" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Көлiктегi полиция департаментiнiң Алматы 1 станциясындағы желiлiк полиция басқармасы" мемлекеттік мекемесі;
6) "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Көлiктегi полиция департаментiнiң Жамбыл станциясындағы желiлiк полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Көлiктегi полиция департаментiнiң Тараз станциясындағы желiлiк полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі;
7) "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Көлiктегi полиция департаментiнiң Защита станциясындағы желiлiк полиция бөлiмi" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Көлiктегi полиция департаментiнiң Өскемен-1 станциясындағы желiлiк полиция бөлiмi" мемлекеттік мекемесі;
8) "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Көлiктегi полиция департаментiнiң Арыс станциясындағы желiлiк полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Көлiктегi полиция департаментiнiң Арыс 1 станциясындағы желiлiк полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі;

О некоторых вопросах Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 января 2019 года № 5.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать:
1) государственное учреждение "Отдел полиции Енбекшильдерского района Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" в государственное учреждение "Отдел полиции района Биржан сал Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
2) государственное учреждение "Отдел полиции Качирского района Департамента полиции Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" в государственное учреждение "Отдел полиции района Тереңкөл Департамента полиции Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
3) государственное учреждение "Отдел полиции Лебяжинского района Департамента полиции Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" в государственное учреждение "Отдел полиции района Аққулы Департамента полиции Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
4) государственное учреждение "Линейный отдел полиции на станции Актау Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан" в государственное учреждение "Линейный отдел полиции на станции Мангистау Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
5) государственное учреждение "Линейное Управление полиции на станции Алматы-1 Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан" в государственное учреждение "Линейное Управление полиции на станции Алматы 1 Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
6) государственное учреждение "Линейный отдел полиции на станции Жамбыл Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан" в государственное учреждение "Линейный отдел полиции на станции Тараз Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
7) государственное учреждение "Линейный отдел полиции на станции Защита Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан" в государственное учреждение "Линейный отдел полиции на станции Оскемен-1 Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
8) государственное учреждение "Линейный отдел полиции на станции Арысь Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан" в государственное учреждение "Линейный отдел полиции на станции Арыс 1 Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан";

9) "Ақмола облысының Төтенше жағдайлар департаменті Еңбекшілдер ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Ақмола облысының төтенше жағдайлар департаменті Біржан сал ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" мемлекеттік мекемесі;
10) "Павлодар облысының Төтенше жағдайлар департаменті Качир ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Павлодар облысының төтенше жағдайлар департаменті Тереңкөл ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" мемлекеттік мекемесі;
11) "Павлодар облысының Төтенше жағдайлар департаменті Лебяжі ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" мемлекеттік мекемесі – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Павлодар облысының төтенше жағдайлар департаменті Аққулы ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" мемлекеттік мекемесі;
12) "Астана қаласы Iшкi iстер департаментiнiң емханасы" мемлекеттік мекемесі – "Астана қаласы полиция департаментiнiң емханасы" мемлекеттік мекемесі;
13) "Ақмола облысы Iшкi iстер департаментiнiң емханасы бар госпиталi" мемлекеттік мекемесі - "Ақмола облысы полиция департаментiнiң емханасы бар госпиталi" мемлекеттік мекемесі;
14) "Ақтөбе облысы Iшкi iстер департаментiнiң емханасы бар госпиталi" мемлекеттік мекемесі - "Ақтөбе облысы полиция департаментiнiң емханасы бар госпиталi" мемлекеттік мекемесі;
15) "Алматы қаласы Iшкi iстер департаментiнiң емханасы" мемлекеттік мекемесі – "Алматы қаласы полиция департаментiнiң емханасы" мемлекеттік мекемесі;
16) "Алматы облысы Iшкi iстер департаментiнiң емханасы бар госпиталi" мемлекеттік мекемесі - "Алматы облысы полиция департаментiнiң емханасы бар госпиталi" мемлекеттік мекемесі;
17) "Атырау облысы Iшкi iстер департаментiнiң емханасы бар госпиталi" мемлекеттік мекемесі - "Атырау облысы полиция департаментiнiң емханасы бар госпиталi" мемлекеттік мекемесі;
18) "Шығыс Қазақстан облысы Iшкi iстер департаментiнiң емханасы бар госпиталi" мемлекеттік мекемесі – "Шығыс Қазақстан облысы полиция департаментiнiң емханасы бар госпиталi" мемлекеттік мекемесі;
19) "Жамбыл облысы Iшкi iстер департаментiнiң емханасы бар госпиталi" мемлекеттік мекемесі – "Жамбыл облысы полиция департаментiнiң емханасы бар госпиталi" мемлекеттік мекемесі;

9) государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Енбекшильдерского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Акмолинской области" в государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям района Биржан сал Департамента по чрезвычайным ситуациям Акмолинской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
10) государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Качирского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Павлодарской области" в государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям района Тереңкөл Департамента по чрезвычайным ситуациям Павлодарской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
11) государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Лебяжинского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Павлодарской области" в государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям района Аққулы Департамента по чрезвычайным ситуациям Павлодарской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
12) государственное учреждение "Поликлиника Департамента внутренних дел города Астаны" в государственное учреждение "Поликлиника Департамента полиции города Астаны";
13) государственное учреждение "Госпиталь с поликлиникой Департамента внутренних дел Акмолинской области" в государственное учреждение "Госпиталь с поликлиникой Департамента полиции Акмолинской области";
14) государственное учреждение "Госпиталь с поликлиникой Департамента внутренних дел Актюбинской области" в государственное учреждение "Госпиталь с поликлиникой Департамента полиции Актюбинской области";
15) государственное учреждение "Поликлиника Департамента внутренних дел города Алматы" в государственное учреждение "Поликлиника Департамента полиции города Алматы";
16) государственное учреждение "Госпиталь с поликлиникой Департамента внутренних дел Алматинской области" в государственное учреждение "Госпиталь с поликлиникой Департамента полиции Алматинской области";
17) государственное учреждение "Госпиталь с поликлиникой Департамента внутренних дел Атырауской области" в государственное учреждение "Госпиталь с поликлиникой Департамента полиции Атырауской области";
18) государственное учреждение "Госпиталь с поликлиникой Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области" в государственное учреждение "Госпиталь с поликлиникой Департамента полиции Восточно-Казахстанской области";
19) государственное учреждение "Госпиталь с поликлиникой Департамента внутренних дел Жамбылской области" в государственное учреждение "Госпиталь с поликлиникой Департамента полиции Жамбылской области";

20) "Батыс Қазақстан облысы Iшкi iстер департаментiнiң емханасы бар госпиталi" мемлекеттік мекемесі – "Батыс Қазақстан облысы полиция департаментiнiң емханасы бар госпиталi" мемлекеттік мекемесі;
21) "Қарағанды облысы Iшкi iстер департаментiнiң емханасы бар госпиталi" мемлекеттік мекемесі – "Қарағанды облысы полиция департаментiнiң емханасы бар госпиталi" мемлекеттік мекемесі;
22) "Қызылорда облысы Iшкi iстер департаментiнiң емханасы" мемлекеттік мекемесі – "Қызылорда облысы полиция департаментiнiң емханасы" мемлекеттік мекемесі;
23) "Қостанай облысы Iшкi iстер департаментiнiң емханасы бар госпиталi" мемлекеттік мекемесі – "Қостанай облысы полиция департаментiнiң емханасы бар госпиталi" мемлекеттік мекемесі;
24) "Маңғыстау облысы Iшкi iстер департаментiнiң емханасы" мемлекеттік мекемесі – "Маңғыстау облысы полиция департаментiнiң емханасы" мемлекеттік мекемесі;
25) "Павлодар облысы Iшкi iстер департаментiнiң емханасы бар госпиталi" мемлекеттік мекемесі – "Павлодар облысы полиция департаментiнiң емханасы бар госпиталi" мемлекеттік мекемесі;
26) "Солтүстiк Қазақстан облысы Iшкi iстер департаментiнiң емханасы бар госпиталi" мемлекеттік мекемесі "Солтүстiк Қазақстан облысы полиция департаментiнiң емханасы бар госпиталi" мемлекеттік мекемесі болып қайта аталсын.
2. "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 маусымдағы № 607 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 25, 311-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі туралы ережеде:
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлiгінің қарамағындағы мемлекеттік мекемелер аумақтық органдардың және оның ведомстволарының тiзбесiнде:
"1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі" деген бөлімде:
реттік нөмірлері 31, 195, 196, 235, 246, 247, 248, 256-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"31. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының полиция департаментi Біржан сал ауданының полиция бөлiмi.";
"195. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Павлодар облысының полиция департаменті Тереңкөл ауданының полиция бөлімі.
196. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Павлодар облысының полиция департаменті Аққулы ауданының полиция бөлімі.";
"235. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Көлiктегi полиция департаментiнiң Маңғыстау станциясындағы желiлiк полиция бөлiмi.";

20) государственное учреждение "Госпиталь с поликлиникой Департамента внутренних дел Западно-Казахстанской области" в государственное учреждение "Госпиталь с поликлиникой Департамента полиции Западно-Казахстанской области";
21) государственное учреждение "Госпиталь с поликлиникой Департамента внутренних дел Карагандинской области" в государственное учреждение "Госпиталь с поликлиникой Департамента полиции Карагандинской области";
22) государственное учреждение "Поликлиника Департамента внутренних дел Кызылординской области" в государственное учреждение "Поликлиника Департамента полиции Кызылординской области";
23) государственное учреждение "Госпиталь с поликлиникой Департамента внутренних дел Костанайской области" в государственное учреждение "Госпиталь с поликлиникой Департамента полиции Костанайской области";
24) государственное учреждение "Поликлиника Департамента внутренних дел Мангистауской области" в государственное учреждение "Поликлиника Департамента полиции Мангистауской области";
25) государственное учреждение "Госпиталь с поликлиникой Департамента внутренних дел Павлодарской области" в государственное учреждение "Госпиталь с поликлиникой Департамента полиции Павлодарской области";
26) государственное учреждение "Госпиталь с поликлиникой Департамента внутренних дел Северо-Казахстанской области" в государственное учреждение "Госпиталь с поликлиникой Департамента полиции Северо-Казахстанской области".
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2005 года № 607 "Вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 25, ст. 311) следующие изменения:
в Положении о Министерстве внутренних дел Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в перечне государственных учреждений – территориальных органов, находящихся в ведении Министерства и его ведомств:
в разделе "1. Министерство внутренних дел Республики Казахстан":
строки, порядковые номера 31, 195, 196, 235, 246, 247, 248, 256, изложить в следующей редакции:
"31. Отдел полиции района Биржан сал Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.";
"195. Отдел полиции района Тереңкөл Департамента полиции Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
196. Отдел полиции района Аққулы Департамента полиции Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.";
"235. Линейный отдел полиции на станции Мангистау Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.";

"246. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Көлiктегi полиция департаментiнiң Алматы 1 станциясындағы желiлiк полиция басқармасы.
247. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Көлiктегi полиция департаментiнiң Тараз станциясындағы желiлiк полиция бөлімі.
248. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Көлiктегi полиция департаментiнiң Өскемен-1 станциясындағы желiлiк полиция бөлiмi.";
"256. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Көлiктегi полиция департаментiнiң Арыс 1 станциясындағы желiлiк полиция бөлімі.";
"3. Төтенше жағдайлар комитеті" деген бөлімде:
реттік нөмірлері 52, 187, 188-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"52. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Ақмола облысының төтенше жағдайлар департаменті Біржан сал ауданының төтенше жағдайлар бөлімі.";
"187. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Павлодар облысының төтенше жағдайлар департаменті Тереңкөл ауданының төтенше жағдайлар бөлімі.
188. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Павлодар облысының төтенше жағдайлар департаменті Аққулы ауданының төтенше жағдайлар бөлімі.";
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлiгінің қарамағындағы мемлекеттік мекемелер мен оның ведомстволарының тiзбесiнде:
"1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі" деген бөлімде:
реттік нөмірлері 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 және 41-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"27. Астана қаласы полиция департаментiнiң емханасы.
28. Ақмола облысы полиция департаментiнiң емханасы бар госпиталi.
29. Ақтөбе облысы полиция департаментiнiң емханасы бар госпиталi.
30. Алматы қаласы полиция департаментiнiң емханасы.
31. Алматы облысы полиция департаментiнiң емханасы бар госпиталi.
32. Атырау облысы полиция департаментiнiң емханасы бар госпиталi.
33. Шығыс Қазақстан облысы полиция департаментiнiң емханасы бар госпиталi.
34. Жамбыл облысы полиция департаментiнiң емханасы бар госпиталi.
35. Батыс Қазақстан облысы полиция департаментiнiң емханасы бар госпиталi.
36. Қарағанды облысы полиция департаментiнiң емханасы бар госпиталi.
37. Қызылорда облысы полиция департаментiнiң емханасы.
38. Қостанай облысы полиция департаментiнiң емханасы бар госпиталi.
39. Маңғыстау облысы полиция департаментiнiң емханасы.
40. Павлодар облысы полиция департаментiнiң емханасы бар госпиталi.

"246. Линейное Управление полиции на станции Алматы 1 Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
247. Линейный отдел полиции на станции Тараз Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
248. Линейный отдел полиции на станции Оскемен-1 Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.";
"256. Линейный отдел полиции на станции Арыс 1 Департамента полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан.";
в разделе "3. Комитет по чрезвычайным ситуациям":
строки, порядковые номера 52, 187, 188, изложить в следующей редакции:
"52. Отдел по чрезвычайным ситуациям района Биржан сал Департамента по чрезвычайным ситуациям Акмолинской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан.";
"187. Отдел по чрезвычайным ситуациям района Тереңкөл Департамента по чрезвычайным ситуациям Павлодарской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
188. Отдел по чрезвычайным ситуациям района Аққулы Департамента по чрезвычайным ситуациям Павлодарской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан.";
в перечне государственных учреждений, находящихся в ведении Министерства внутренних дел Республики Казахстан и его ведомств:
в разделе "1. Министерство внутренних дел Республики Казахстан":
строки, порядковые номера 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 и 41, изложить в следующей редакции:
"27. Поликлиника Департамента полиции города Астаны.
28. Госпиталь с поликлиникой Департамента полиции Акмолинской области.
29. Госпиталь с поликлиникой Департамента полиции Актюбинской области.
30. Поликлиника Департамента полиции города Алматы.
31. Госпиталь с поликлиникой Департамента полиции Алматинской области.
32. Госпиталь с поликлиникой Департамента полиции Атырауской области.
33. Госпиталь с поликлиникой Департамента полиции Восточно-Казахстанской области.
34. Госпиталь с поликлиникой Департамента полиции Жамбылской области.
35. Госпиталь с поликлиникой Департамента полиции Западно-Казахстанской области.
36. Госпиталь с поликлиникой Департамента полиции Карагандинской области.
37. Поликлиника Департамента полиции Кызылординской области.
38. Госпиталь с поликлиникой Департамента полиции Костанайской области.
39. Поликлиника Департамента полиции Мангистауской области.
40. Госпиталь с поликлиникой Департамента полиции Павлодарской области.

41. Солтүстiк Қазақстан облысы полиция департаментiнiң емханасы бар госпиталi.".
3. Қызмет бабында пайдалану үшін.
4. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

41. Госпиталь с поликлиникой Департамента полиции Северо-Казахстанской области.".
3. Для служебного пользования.
4. Министерству внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев