Мемлекеттік мүлікті республикалық меншіктен коммуналдық меншікке берудің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 24 қаңтардағы № 8 қаулысы.
"Мемлекеттік заңды тұлғаларға бекітіліп берілген мемлекеттік мүлікті мемлекеттік меншіктің бір түрінен екіншісіне беру қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 маусымдағы № 616 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес мүлік (бұдан әрі – мүлік) республикалық меншіктен "Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесінің балансынан облыстардың коммуналдық меншігіне берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетімен және облыс әкімдіктерімен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен мүлікті қабылдау-беру жөніндегі қажетті ұйымдастыру іс-шараларын жүзеге асырсын.

О некоторых вопросах передачи государственного имущества из республиканской собственности в коммунальную собственность
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 января 2019 года № 8.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июня 2011 года № 616 "Об утверждении Правил передачи государственного имущества, закрепленного за государственными юридическими лицами, из одного вида государственной собственности в другой" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать из республиканской собственности с баланса республиканского государственного учреждения "Комитет по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан" имущество в коммунальную собственность областей согласно приложению к настоящему постановлению (далее - имущество).
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Комитетом по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан и акиматами областей в установленном законодательством порядке осуществить необходимые организационные мероприятия по приему-передаче имущества.

3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2019 жылғы 24 қаңтардағы
№ 8 қаулысына
қосымша
Республикалық меншіктен "Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесінің балансынан облыстардың коммуналдық меншігіне берілетін Зырян, Орал қалаларының жылумен жабдықтау жүйелері үшін инвестицияларды негіздеу және Семей қаласының жылумен жабдықтау жүйесіне орталықтандырылған техникалық тексеру жүргізу бойынша мүліктің тізбесі
Р/с
Құжаттаманың атауы
Құжат
түрі
Даналар саны
Парақтар саны
1
2
3
4
5
1
Шығыс Қазақстан облысы
1.1
"Зырян қаласының жылумен жабдықтау жүйелеріне арналған инвестициялардың негіздемесі"

3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 января 2019 года № 8
Перечень имущества, передаваемого из республиканской собственности с баланса республиканского государственного учреждения "Комитет по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан" в коммунальную собственность областей по обоснованию инвестиций для систем теплоснабжения городов: Зыряновск, Уральск и проведению централизованного технического обследования системы теплоснабжения города Семей
№ п/п Наименование документации Вид документа Количество экземпляров Количество листов
1 2 3 4 5
1
Восточно-Казахстанская область
1.1
Обоснование инвестиций "Обоснование инвестиций для системы теплоснабжения города Зыряновск"

119
3.1.7
Семей қаласындағы жылумен жабдықтау желілеріне орталықтандырылған техникалық тексеру жүргізу жөніндегі түпкілікті есеп
2
65
3.1.8
Семей қаласындағы жылумен жабдықтау желілеріне орталықтандырылған техникалық тексеру жүргізу жөніндегі түпкілікті есепке № 1 қосымша
2
197
3.1.9
Семей қаласындағы жылумен жабдықтау желілеріне орталықтандырылған техникалық тексеру жүргізу жөніндегі түпкілікті есепке № 2 қосымша
2
37
3.1.10
Семей қаласындағы жылумен жабдықтау желілеріне орталықтандырылған техникалық тексеру жүргізу жөніндегі түпкілікті есепке № 3 қосымша
2
193
3.1.11
Семей қаласындағы жылумен жабдықтау желілеріне орталықтандырылған техникалық тексеру жүргізу жөніндегі түпкілікті есепке № 4 қосымша
2
195
3.1.12
Семей қаласындағы жылумен жабдықтау желілеріне орталықтандырылған техникалық тексеру жүргізу жөніндегі түпкілікті есепке № 5 қосымша
2
195
3.1.13
Семей қаласындағы жылумен жабдықтау желілеріне орталықтандырылған техникалық тексеру жүргізу жөніндегі түпкілікті есепке № 6 қосымша
2
265
3.1.14
Семей қаласының жылумен жабдықтау желілеріне техникалық тексеру жүргізу жөніндегі энергетикалық сараптама қорытындысы
2
20

119
3.1.7
Окончательный отчет по проведению централизованного технического обследования сетей теплоснабжения в городе Семей
2
65
3.1.8
Приложение № 1 к окончательному отчету по проведению централизованного технического обследования сетей теплоснабжения в городе Семей
2
197
3.1.9
Приложение № 2 к окончательному отчету по проведению централизованного технического обследования сетей теплоснабжения в городе Семей
2
37
3.1.10
Приложение № 3 к окончательному отчету по проведению централизованного технического обследования сетей теплоснабжения в городе Семей
2
193
3.1.11
Приложение № 4 к окончательному отчету по проведению централизованного технического обследования сетей теплоснабжения в городе Семей
2
195
3.1.12
Приложение № 5 к окончательному отчету по проведению централизованного технического обследования сетей теплоснабжения в городе Семей
2
195
3.1.13
Приложение № 6 к окончательному отчету по проведению централизованного технического обследования сетей теплоснабжения в городе Семей
2
265
3.1.14
Заключение энергетической экспертизы технического обследования сетей теплоснабжения города Семей
2
20