Жобалау-сметалық құжаттаманы республикалық меншіктен Ақтөбе облысының коммуналдық меншігіне беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 24 қаңтардағы № 13 қаулысы.
"Мемлекеттік заңды тұлғаларға бекітіліп берілген мемлекеттік мүлікті мемлекеттік меншіктің бір түрінен екіншісіне беру қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 маусымдағы № 616 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Ақтөбе облысы бұрынғы Киров атындағы Алға химиялық зауытының аумағында орналасқан қауіпті қалдықтарды (химиялық және өнеркәсіптік қалдықтарды, шлам жинақтағыш қалдықтарын) жоюға (аулаққа шығаруға) арналған жобалау-сметалық құжаттама (бұдан әрі – мүлік) республикалық меншіктен "Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі" мемлекеттік мекемесінің балансынан Ақтөбе облысы әкімдігінің коммуналдық меншігіне берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігімен және Ақтөбе облысының әкімдігімен бірлесіп, Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен мүлікті қабылдау-беру жөніндегі қажетті ұйымдастыру іс-шараларын жүзеге асырсын.

О передаче проектно-сметной документации из республиканской собственности в коммунальную собственность Актюбинской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 января 2019 года № 13
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июня 2011 года № 616 "Об утверждении Правил передачи государственного имущества, закрепленного за государственными юридическими лицами, из одного вида государственной собственности в другой" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать из республиканской собственности с баланса государственного учреждения "Министерство энергетики Республики Казахстан" в коммунальную собственность акимата Актюбинской области проектно-сметную документацию на ликвидацию (удаление) опасных отходов (химических и промышленных отходов, отходов шламонакопителей), расположенных на территории бывшего Алгинского химического завода им. Кирова Актюбинской области, согласно приложению к настоящему постановлению (далее - имущество).
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Министерством энергетики Республики Казахстан и акиматом Актюбинской области в установленном законодательством Республики Казахстан порядке осуществить необходимые организационные мероприятия по приему-передаче имущества.

3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2019 жылғы 24 қаңтардағы
№ 13 қаулысына
қосымша
Бұрынғы Киров атындағы Алға химиялық зауытының аумағында орналасқан қауіпті қалдықтарды (химиялық және өнеркәсіптік қалдықтарды, шлам жинақтағыш қалдықтарын) жоюға (аулаққа шығаруға) арналған жобалау-сметалық құжаттама
Р/с
Құжаттаманың атауы
Құжат
түрі
Дана
саны
Парақ
саны
1
2
3
4
5
1.
"Киров атындағы бұрынғы Алға химиялық зауытының аумағында орналасқан қауіпті қалдықтарды (химиялық және өнеркәсіптік қалдықтарды, шлам жинақтағыш қалдықтарын) жоюға (аулаққа шығаруға) арналған жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу"түсіндірме жазбасы.
1-том.
кітап
1
35
2.
"Киров атындағы бұрынғы Алға химиялық зауытының аумағында орналасқан қауіпті қалдықтарды (химиялық және өнеркәсіптік қалдықтарды, шлам жинақтағыш қалдықтарын) жоюға (аулаққа шығаруға) арналған жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу" бас жоспары.
1-альбом.
альбом
1
10
3.
"Киров атындағы бұрынғы Алға химиялық зауытының аумағында орналасқан қауіпті қалдықтарды (химиялық және өнеркәсіптік қалдықтарды, шлам жинақтағыш қалдықтарын) жоюға (аулаққа шығаруға) арналған жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу" аумақты инженерлік қорғау.
2-том. 2-альбом.
альбом
1
17
4.
"Киров атындағы бұрынғы Алға
химиялық зауытының аумағында орналасқан қауіпті қалдықтарды (химиялық және өнеркәсіптік қалдықтарды, шлам жинақтағыш қалдықтарын) жоюға (аулаққа шығаруға) арналған жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу" технологиялық шешімдері.
4-альбом.
альбом
1
11
5.
"Киров атындағы бұрынғы Алға химиялық зауытының аумағында орналасқан қауіпті қалдықтарды (химиялық және өнеркәсіптік қалдықтарды, шлам жинақтағыш қалдықтарын) жоюға (аулаққа шығаруға) арналған жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу" сметалық құжаттама.
3-том.
кітап
1
69
6.
"Киров атындағы бұрынғы Алға химиялық зауытының аумағында орналасқан қауіпті қалдықтарды (химиялық және өнеркәсіптік қалдықтарды, шлам жинақтағыш қалдықтарын) жоюға (аулаққа шығаруға) арналған жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу" байқау ұңғымаларын орнату жобасы.
4-том.
кітап
1
32
7.
"Киров атындағы бұрынғы Алға химиялық зауытының аумағында орналасқан қауіпті қалдықтарды (химиялық және өнеркәсіптік қалдықтарды, шлам жинақтағыш қалдықтарын) жоюға (аулаққа шығаруға) арналған жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу" қоршаған ортаға әсерді бағалау.
5-том.
кітап
1
98
8.
"Киров атындағы бұрынғы Алға химиялық зауытының аумағында орналасқан қауіпті қалдықтарды (химиялық және өнеркәсіптік қалдықтарды, шлам жинақтағыш қалдықтарын) жоюға (аулаққа шығаруға) арналған жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу" инженерлік-техникалық іс-шаралар.
6-том.
кітап
1
19
9.
"Киров атындағы бұрынғы Алға химиялық зауытының аумағында орналасқан қауіпті қалдықтарды (химиялық және өнеркәсіптік қалдықтарды, шлам жинақтағыш қалдықтарын) жоюға (аулаққа шығаруға) арналған жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу" құрылысты ұйымдастыру жобасы.
7-том.
альбом
1
43
10.
"Киров атындағы бұрынғы Алға химиялық зауытының аумағында орналасқан қауіпті қалдықтарды (химиялық және өнеркәсіптік қалдықтарды, шлам жинақтағыш қалдықтарын) жоюға (аулаққа шығаруға) арналған жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу" жұмыс жобасы
диск
1
-
11.
"Ақтөбе облысы Киров атындағы бұрынғы Алға химиялық зауытының аумағында орналасқан қауіпті қалдықтарды (химиялық және өнеркәсіптік қалдықтарды, шлам жинақтағыш қалдықтарын) жоюға (аулаққа шығаруға) арналған жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу" жұмыс жобасы бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысының көшірмесі
кітап
1
39

3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 24 января 2019 года № 13
Проектно-сметная документация на ликвидацию (удаление) опасных отходов (химических и промышленных отходов, отходов шламонакопителей), расположенных на территории бывшего Алгинского химического завода им. Кирова
п/п
Наименование документации
Вид документа
Количество экземпляров
Количество листов
1
2
3
4
5
1.
Пояснительная записка "Разработка проектно-сметной документации на ликвидацию (удаление) опасных отходов (химических и промышленных отходов, отходов шламонакопителей), расположенных на территории бывшего Алгинского химического завода им. Кирова". Том 1.
книга
1
35
2.
Генеральный план "Разработка проектно-сметной документации на ликвидацию (удаление) опасных отходов (химических и промышленных отходов, отходов шламонакопителей), расположенных на территории бывшего Алгинского химического завода им. Кирова". Альбом 1.
альбом
1
10
3.
Инженерная защита территории "Разработка проектно-сметной документации на ликвидацию (удаление) опасных отходов (химических и промышленных отходов, отходов шламонакопителей), расположенных на территории бывшего Алгинского химического завода им. Кирова".
Том 2. Альбом 2.
альбом
1
17
4.
Технологические решения "Разработка проектно-сметной документации на ликвидацию (удаление) опасных отходов (химических и промышленных отходов, отходов шламонакопителей), расположенных на территории бывшего Алгинского химического завода им. Кирова".
Альбом 4.
альбом
1
11
5.
Сметная документация "Разработка проектно-сметной документации на ликвидацию (удаление) опасных отходов (химических и промышленных отходов, отходов шламонакопителей), расположенных на территории бывшего Алгинского химического завода им. Кирова". Том 3.
книга
1
69
6.
Проект устройства наблюдательных скважин "Разработка проектно-сметной документации на ликвидацию (удаление) опасных отходов (химических и промышленных отходов, отходов шламонакопителей), расположенных на территории бывшего Алгинского химического завода им. Кирова". Том 4.
книга
1
32
7.
Оценка воздействия на окружающую среду "Разработка проектно-сметной документации на ликвидацию (удаление) опасных отходов (химических и промышленных отходов, отходов шламонакопителей), расположенных на территории бывшего Алгинского химического завода им. Кирова". Том 5.
книга
1
98
8.
Инженерно-технические мероприятия "Разработка проектно--сметной документации на ликвидацию (удаление) опасных отходов (химических и промышленных отходов, отходов шламонакопителей), расположенных на территории бывшего Алгинского химического завода им. Кирова". Том 6.
книга
1
19
9.
Проект организации строительства "Разработка проектно-сметной документации на ликвидацию (удаление) опасных отходов (химических и промышленных отходов, отходов шламонакопителей), расположенных на территории бывшего Алгинского химического завода им. Кирова". Том 7.
альбом
1
43
10.
Рабочий проект "Разработка проектно-сметной документации на ликвидацию (удаление) опасных отходов (химических и промышленных отходов, отходов шламонакопителей), расположенных на территории бывшего Алгинского химического завода им. Кирова".
диск
1
-
11.
Копия заключения государственной экспертизы по рабочему проекту "Разработка проектно-сметной документации на ликвидацию (удаление) опасных отходов (химических и промышленных отходов, отходов шламонакопителей), расположенных на территории бывшего Алгинского химического завода им. Кирова, Актюбинская область".
книга
1
39