Орман қоры жерлерінің жекелеген учаскелерін басқа санаттағы жерлерге ауыстыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 24 қаңтардағы № 14 қаулысы.
Орман қоры жерлерінің жекелеген учаскелерін басқа санаттағы жерлерге ауыстыру туралы
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексiнің 130-бабына және 2003 жылғы 8 шiлдедегі Қазақстан Республикасы Орман кодексiнің 51-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес "Ақтөбе облысының Табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы "Ақтөбе орман шаруашылығы" мемлекеттік мекемесінің орман қоры жерлерінен жалпы ауданы 11,4692 гектар жер учаскелері Ақтөбе қаласының аумағында Ақтөбе облысы индустриялық аймағының алаңнан тыс инженерлік желілері мен электрмен жабдықтау құрылыстарын салу үшін өнеркәсiп, көлiк, байланыс, ғарыш қызметі, қорғаныс, ұлттық қауіпсіздік мұқтажына арналған жерлер және ауыл шаруашылығы мақсатына арналмаған өзге де жерлер санатына ауыстырылсын.

О переводе отдельных участков земель лесного фонда в земли другой категории
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 января 2019 года № 14
В соответствии со статьей 130 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и статьей 51 Лесного кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Перевести земельные участки общей площадью 11,4692 гектара из земель лесного фонда государственного учреждения "Актюбинское лесное хозяйство" Управления природных ресурсов и регулирования природопользования Актюбинской области" в категорию земель промышленности, транспорта, связи, для нужд космической деятельности, обороны, национальной безопасности и иного несельскохозяйственного назначения для строительства внеплощадных инженерных сетей и сооружений электроснабжения индустриальной зоны Актюбинской области на территории города Актобе согласно приложению к настоящему постановлению.