"Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында (Қарулы Күштер, басқа да әскерлер мен әскери құралымдар, сондай-ақ арнаулы мемлекеттік органдар үшін мамандар даярлауды жүзеге асыратын білім беру ұйымдарын қоспағанда) жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі, сондай-ақ техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандар даярлауға 2018 – 2019, 2019 – 2020, 2020 – 2021 оқу жылдарына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 16 сәуірдегі № 199 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 3 мамырдағы № 242 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында (Қарулы Күштер, басқа да әскерлер мен әскери құралымдар, сондай-ақ арнаулы мемлекеттік органдар үшін мамандар даярлауды жүзеге асыратын білім беру ұйымдарын қоспағанда) жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі, сондай-ақ техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандар даярлауға 2018 – 2019, 2019 – 2020, 2020 – 2021 оқу жылдарына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 16 сәуірдегі № 199 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2018 ж., № 19, 105-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2018 года № 199 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим и послевузовским образованием, а также с техническим и профессиональным, послесредним образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета (за исключением организаций образования, осуществляющих подготовку специалистов для Вооруженных сил, других войск и воинских формирований, а также специальных государственных органов), на 2018 – 2019, 2019 – 2020, 2020 – 2021 учебные года"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2019 года № 242.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2018 года № 199 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим и послевузовским образованием, а также с техническим и профессиональным, послесредним образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета (за исключением организаций образования, осуществляющих подготовку специалистов для Вооруженных сил, других войск и воинских формирований, а также специальных государственных органов), на 2018 - 2019, 2019 - 2020, 2020 - 2021 учебные года" (САПП Республики Казахстан, 2018 г., № 19, ст.105) следующие изменения:

8D12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
5
6199,0
Барлығы
10
";
бюджеттік бағдарламалар әкімшісі Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі болып табылатын Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік басқару академиясының PhD докторантурасына қабылдауда:
мына:
"
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жылына 1 білім алушыға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
2019 жылғы 4 айға

8D12 Национальная безопасность и военное дело
5
6199,0
Всего
10
";
прием в докторантуру PhD Академии государственного управления при Президенте Республики Казахстан, администратором бюджетных программ которой является Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции:
строки:
"
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на 1 обучающегося в год (тыс. тенге)
на 4 мес. 2019 года

2020 жылғы 8 айға
12
2039,9
4464,6
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жылына 1 білім алушыға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
12
6440,8
";
бюджеттік бағдарламалар әкімшісі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі болып табылатын оқу орындарында PhD докторантурасына қабылдауда:
мына:
"
Мамандықтар коды
Мамандықтардың атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жылына 1 білім алушыны оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Алматы академиясы

на 8 мес. 2020 года
12
2039,9
4464,6
"
изложить в следующей редакции:
"
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на 1 обучающегося в год
(тыс. тенге)
12
6440,8
";
прием в докторантуру PhD в учебных заведениях, администратором бюджетных программ которых является Министерство внутренних дел Республики Казахстан:
строки:
"
Код специальностей
Наименование специальностей
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на 1 обучающегося в год (тыс. тенге)
Алматинская академия Министерства внутренних дел Республики Казахстан

6D030300
Құқық қорғау қызметі
10
2495,0
Барлығы
10
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Қарағанды академиясы
6D030300
Құқық қорғау қызметі
10
2626,0
Барлығы
10
Жиыны
20
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
Даярлау бағытының коды және сыныпталуы
Білім беру бағдарламасының атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жылына 1 білім алушыға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Алматы академиясы
8D123-Қоғамдық қауіпсіздік

6D030300
Правоохранительная деятельность
10
2495,0
Всего
10
Карагандинская академия Министерства внутренних дел Республики Казахстан
6D030300
Правоохранительная деятельность
10
2626,0
Всего
10
Итого
20
"
изложить в следующей редакции:
"
Код и классификация направлений подготовки
Наименование образовательной программы
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на 1 обучающегося в год (тыс. тенге)
Алматинская академия Министерства внутренних дел Республики Казахстан
8D123-Общественная безопасность

311,2
"APEC Petrotechnic жоғары техникалық мектебі" ЖШС
0800000 – Мұнай-газ және химия өндірісі
300
351,6
Барлығы
456
";
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің техникалық және кәсіптік білімі бар мамандар даярлайтын оқу орындарында 2019 – 2020 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысында (мәдениет және өнер мамандықтары бойынша):
мына:
"
Мамандықтар топтарының атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Оқу жылы ішінде 1 маманды оқытуға жұмсалатын орташа шығыс (мың теңге)
күндізгі оқу
Т. Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академияcы
Мәдениет және өнер мамандықтары
60
х
Қазақ ұлттық өнер университеті
Мәдениет және өнер мамандықтары

311,2
ТОО "Высшая техническая школа APEC Petrotechnic"
0800000- Нефтегазовое и химическое производство
300
351,6
Всего
456
";
в государственном образовательном заказе на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием в организациях образования Министерства культуры и спорта Республики Казахстан на 2019 - 2020 учебный год (по специальностям искусства и культуры):
строки:
"
Наименование групп специальностей
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на обучение 1 специалиста за учебный год (в тыс. тенге)
очное обучение
Казахская национальная академия искусств имени Т. Жургенова
Специальности культуры и искусства
60
х
Казахский национальный университет искусств
Специальности культуры и искусства

6D030300
Құқық қорғау қызметі
10
2495,0
Барлығы
10
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Қарағанды академиясы
6D030300
Құқық қорғау қызметі
10
2626,0
Барлығы
10
Жиыны
20
* - 2021 жылғы 8 айдағы оқыту құны 2020 жылғы 8 айдағы оқу құны негізінде есептелген және 2019 - 2021 жылдарға арналған республикалық бюджетті қалыптастыру кезінде түзетілетін болады."
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
Даярлау бағыттарының коды және сыныпталуы
Білім беру бағдарламаларының атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жылына 1 білім алушыға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Алматы академиясы
8D123- Қоғамдық қауіпсіздік

6D030300
Правоохранительная деятельность
10
2495,0
Всего
10
Карагандинская академия Министерства внутренних дел Республики Казахстан
6D030300
Правоохранительная деятельность
10
2626,0
Всего
10
Итого
20
* - стоимость обучения 8 месяцев 2021 года рассчитана на основе стоимости обучения 8 месяцев 2020 года и будет корректироваться при формировании Республиканского бюджета на 2019 - 2021 годы."
изложить в следующей редакции:
"
Код и классификация направлений подготовки
Наименование образовательной программы
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на 1 обучающегося в год (тыс. тенге)
Алматинская академия Министерства внутренних дел Республики Казахстан
8D123-Общественная безопасность

156
328,8
"APEC Petrotechnic жоғары техникалық мектебі" ЖШС
0800000 –Мұнай-газ және химиялық өндіріс
300
372,1
Барлығы
456
";
білім беру ұйымдарында техникалық және кәсіптік білімі бар мамандар даярлауға 2020 – 2021 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысында (медициналық мамандықтар бойынша)
мына:
"
Мамандықтар топтарының атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Оқу жылы ішінде 1 маманды оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңгемен)
күндізгі оқу
Медицина мамандықтары
300
307,4
Барлығы
300
"
деген жолдар алып тасталсын;
республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында орта білімнен кейінгі білімі бар мамандар даярлауға 2020 – 2021 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысында:
мына:
"
Мамандықтар топтарының атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жылына 1 маманды оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңгемен)
күндізгі оқу
Медицина мамандықтары
100
307,4
Барлығы
100
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
Мамандықтар топтарының атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жылына 1 маманды оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңгемен)
күндізгі оқу
Медицина мамандықтары
400
(оның ішінде қысқартылған бағдарлама бойынша)
307,4
Барлығы
400
".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

156
327,9
ТОО "Высшая техническая школа APEC Petrotechnic"
0800000- Нефтегазовое и химическое производство
300
370,7
Всего
456
";
в государственном образовательном заказе на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием в организациях образования на 2020 - 2021 учебный год (по медицинским специальностям):
строки:
"
Наименование групп специальностей
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на обучение 1 специалиста за учебный год
(в тыс.тенге)
очное обучение
Медицинские специальности
300
307,4
Всего
300
"
исключить;
в государственном образовательном заказе на подготовку специалистов с послесредним образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, на 2020 - 2021 учебный год, утвержденном указанным постановлением:
строки:
"
Наименование групп специальностей
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на обучение 1 специалиста за учебный год (в тыс.тенге)
очное обучение
Медицинские специальности
100
307,4
Всего
100
"
изложить в следующей редакции:
"
Наименование групп специальностей
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на обучение 1 специалиста за учебный год (в тыс.тенге)
очное обучение
Медицинские специальности
400
(в том числе по сокращенной программе -280)
307,4
Всего
400
".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин