Республикалық меншіктің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 16 мамырдағы № 294 қаулысы
"Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 114-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес республикалық мүлік заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің балансынан "Қазавиақұтқару" акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп осы қаулының 1-тармағынан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2019 жылғы 16 мамырдағы
№ 294 қаулысына
қосымша
"Қазавиақұтқару" акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге берілетін республикалық мүліктің тізбесі
Р/с
Атауы
Өлшем бірлігі
Саны
Зауыттық
(номенклатурлық) нөмірі
1

О некоторых вопросах республиканской собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2019 года № 294
В соответствии с пунктом 1 статьи 114 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать в установленном законодательством порядке с баланса Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан в оплату акций акционерного общества "Казавиаспас" республиканское имущество согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Министерству внутренних дел Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан принять меры, вытекающие из пункта 1 настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 16 мая 2019 года № 294
Перечень республиканского имущества,
передаваемого в оплату акций акционерного общества "Казавиаспас"
№ п/п Наименование Ед. изм. Количество Заводской (номенклатурный) номер
1
Авиационные двигатели