Техникалық регламенттер талаптарының сақталуына мемлекеттік бақылауды (қадағалауды) қамтамасыз ету жөніндегі уәкілетті органды айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 17 мамырдағы № 296 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 8 қазандағы № 718 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 08.10.2021 № 718 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Техникалық реттеу туралы" 2004 жылғы 9 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 3-1) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі техникалық регламенттер талаптарының сақталуына мемлекеттік бақылауды (қадағалауды) қамтамасыз ету жөніндегі уәкілетті орган болып айқындалсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

Об определении уполномоченного органа по обеспечению государственного контроля (надзора) за соблюдением требований технических регламентов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2019 года № 296. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 октября 2021 года № 718,
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 08.10.2021 № 718 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 3-1) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 9 ноября 2004 года "О техническом регулировании" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан уполномоченным органом по обеспечению государственного контроля (надзора) за соблюдением требований технических регламентов.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин