"Қазақстан Республикасының Мюнхен қаласындағы (Германия Федеративтік Республикасы) консулдығын қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 27 маусымдағы № 450 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасының Мюнхен қаласындағы (Германия Федеративтік Республикасы) консулдығын қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасының Мюнхен қаласындағы (Германия Федеративтік Республикасы) консулдығын қайта ұйымдастыру туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасының Мюнхен қаласындағы (Германия Федеративтік Республикасы) консулдығы қайта құру жолымен Қазақстан Республикасының Мюнхен қаласындағы (Германия Федеративтік Республикасы) бас консулдығы болып қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О реорганизации консульства Республики Казахстан в городе Мюнхене (Федеративная Республика Германия)"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2019 года № 450
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О реорганизации консульства Республики Казахстан в городе Мюнхене (Федеративная Республика Германия)".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
О реорганизации консульства Республики Казахстан в городе Мюнхене (Федеративная Республика Германия)
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Реорганизовать консульство Республики Казахстан в городе Мюнхене (Федеративная Республика Германия) путем преобразования в генеральное консульство Республики Казахстан в городе Мюнхене (Федеративная Республика Германия).
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
К.Токаев