Республикалық меншіктің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 11 қыркүйектегі № 683 қаулысы
"Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 114-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің балансынан мына мүлік:
1) Атырау облысы, Атырау қаласы, Нұрсая шағын ауданы, № 65 үй, № 7 пәтер мекенжайында орналасқан, жалпы алаңы 65,3 шаршы метр, тұрғын алаңы 35,4 шаршы метр пәтер;
2) Атырау облысы, Атырау қаласы, Нұрсая шағын ауданы, № 60 үй, № 44 пәтер мекенжайында орналасқан, жалпы алаңы 54,7 шаршы метр, тұрғын алаңы 25,1 шаршы метр пәтер "Сафи Өтебаев атындағы Атырау мұнай және газ университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігімен бірлесіп, осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О некоторых вопросах республиканской собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2019 года № 683
В соответствии с пунктом 1 статьи 114 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать в установленном законодательством порядке с баланса Министерства образования и науки Республики Казахстан в оплату акций некоммерческого акционерного общества "Атырауский университет нефти и газа имени Сафи Утебаева" следующее имущество:
1) квартиру общей площадью 65,3 квадратных метра, жилой площадью 35,4 квадратных метра, расположенную по адресу: Атырауская область, город Атырау, микрорайон Нурсая, дом № 65, квартира № 7;
2) квартиру общей площадью 54,7 квадратных метра, жилой площадью 25,1 квадратных метра, расположенную по адресу: Атырауская область, город Атырау, микрорайон Нурсая, дом № 60, квартира № 44.
2. Министерству финансов Республики Казахстан совместно с Министерством образования и науки Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин