"Республикалық азаматтық қорғау қызметтерінің тізбесін бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 қарашадағы № 1210 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 26 қыркүйектегі № 712 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Республикалық азаматтық қорғау қызметтерінің тізбесін бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 қарашадағы № 1210 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 71, 643-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген республикалық азаматтық қорғау қызметтерінің тізбесінде:
реттік нөмірі 5-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
5
Сауда қызметі
Қазақстан Республикасының Сауда жəне интеграция министрлігі
";
реттік нөмірі 14-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
14
Ұлттық гидрометеорологиялық қызмет
Қазақстан Республикасының Экология, геология жəне табиғи ресурстар министрлігі
";
реттік нөмірі 17-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
17
Байланыс қызметі
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар жəне аэроғарыш өнеркəсібі министрлігі
".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2014 года № 1210 "Об утверждении перечня республиканских служб гражданской защиты"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2019 года № 712.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2014 года № 1210 "Об утверждении перечня республиканских служб гражданской защиты" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 71, ст. 643) следующие изменения:
в перечне республиканских служб гражданской защиты, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 5, изложить в следующей редакции:
"
5
Служба торговли
Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан
";
строку, порядковый номер 14, изложить в следующей редакции:
"
14
Национальная гидрометеорологическая служба
Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
";
строку, порядковый номер 17, изложить в следующей редакции:
"
17
Служба связи
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин