"Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында (Қарулы Күштер, басқа да әскерлер мен әскери құралымдар, сондай-ақ арнаулы мемлекеттік органдар үшін мамандар даярлауды жүзеге асыратын білім беру ұйымдарын қоспағанда) жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі, сондай-ақ техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандар даярлауға 2018 – 2019, 2019 – 2020, 2020 – 2021 оқу жылдарына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 16 сәуірдегі № 199 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 23 қазандағы № 790 қаулысы.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында (Қарулы Күштер, басқа да әскерлер мен әскери құралымдар, сондай-ақ арнаулы мемлекеттік органдар үшін мамандар даярлауды жүзеге асыратын білім беру ұйымдарын қоспағанда) жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі, сондай-ақ техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандар даярлауға 2018 – 2019, 2019 – 2020, 2020 – 2021 оқу жылдарына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 16 сәуірдегі № 199 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2018 ж., № 19, 105-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлауға 2018 – 2019 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысында:
мына:
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің білім беру ұйымдарында магистратураға (Қазақстан-Фин ғылыми-педагогикалық магистратурасына) қабылдау
Атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Оқу жылы ішінде 1 магистрантты оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
2018 жылғы 4 айға
2019 жылғы 8 айға
Денсаулық сақтау және әлеуметтік қамсыздандыру (медицина)
20
947,25
2361,2
Барлығы
20
"
деген бөлім мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің білім беру ұйымдарында магистратураға (Қазақстан-Фин ғылыми-педагогикалық магистратурасына) қабылдау
Атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Оқу жылы ішінде 1 магистрантты оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2018 года № 199 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим и послевузовским образованием, а также с техническим и профессиональным, послесредним образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета (за исключением организаций образования, осуществляющих подготовку специалистов для Вооруженных сил, других войск и воинских формирований, а также специальных государственных органов), на 2018 – 2019, 2019 – 2020, 2020 – 2021 учебные года"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2019 года № 790.
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие см. п.2
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2018 года № 199 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим и послевузовским образованием, а также с техническим и профессиональным, послесредним образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета (за исключением организаций образования, осуществляющих подготовку специалистов для Вооруженных сил, других войск и воинских формирований, а также специальных государственных органов), на 2018 – 2019, 2019 – 2020, 2020 – 2021 учебные года" (САПП Республики Казахстан, 2018 г., № 19, ст.105) следующие изменения:
в Государственном образовательном заказе на подготовку специалистов с послевузовским образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, на 2018 - 2019 учебный год, утвержденном указанным постановлением:
раздел:
"Прием в магистратуру (казахстанско-финскую научно-педагогическую магистратуру) в организациях образования Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Наименование
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на обучение 1 магистранта в год (тыс. тенге)
на 4 мес. 2018 года
на 8 мес. 2019 года
Здравоохранение и социальное обеспечение (медицина)
20
947,25
2361,2
Всего
20
"
изложить в следующей редакции:
"Прием в магистратуру (казахстанско-финскую научно-педагогическую магистратуру) в организациях образования Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Наименование
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на обучение 1 магистранта в год (тыс. тенге)

2018 жылғы 4 айға
2019 жылғы 8 айға
Денсаулық сақтау және әлеуметтік қамсыздандыру (медицина)
20
947,25
4495,7
Барлығы
20
";
көрсетілген қаулымен бекітілген республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында жоғары білімі бар мамандар даярлауға 2019 – 2020 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысында:
мына:
"
Білім беру саласының коды және сыныпталуы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Оқу жылы ішінде 1 студентті оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
Ұлттық ЖОО-да
Назарбаев Университетінде
Халықаралық ақпараттық технологиялар университетінде
Қазақстан-Британ техникалық университетінде
Қаржы академиясында
Басқа ЖОО-да

на 4 мес. 2018 года
на 8 мес. 2019 года
Здравоохранение и социальное обеспечение (медицина)
20
947,25
4495,7
Всего
20
";
в Государственном образовательном заказе на подготовку специалистов с высшим образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, на 2019 - 2020 учебный год, утвержденном указанным постановлением
строки:
"
Код и классификация области образования
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на обучение 1 студента за учебный год (в тыс. тенге)
В национальных ВУЗах
В Назарбаев Университете
В Международном университете информационных технологий
В Казахстанско-Британском техническом университете
В Финансовой академии
В других ВУЗах

13179
"
деген бөлім мынадай редакцияда жазылсын:
"Магистратураға қабылдау
Атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жылына 1 магистрантты оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге) / 1 магистрантты оқытуға жұмсалатын 1 (бір) кредиттің шығысы (теңге)
Ұлттық ЖОО, Қазақстан-Британ техникалық университеті, Халықаралық ақпараттық технологиялар университеті, Astana IT University
Басқа ЖОО
Ғылыми және педагогикалық магистратура

13179
"
изложить в следующей редакции:
"Прием в магистратуру
Наименование
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на обучение 1 магистранта в год (тыс. тенге) /расходы 1 (одного) кредита на обучение 1 магистранта (тенге)
Национальные ВУЗы, Казахстанско-Британский технический университет, Международный университет информационных технологий, Astana IT University
Другие ВУЗы
Научная и педагогическая магистратура

8543,2
Барлығы
2322
"
деген бөлім мынадай редакцияда жазылсын:
"Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі болып табылатын білім беру ұйымдарында PhD докторантурасына қабылдау
Атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жылына 1 білім алушыға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге) / 1 білім алушыны оқытуға жұмсалатын 1 (бір) кредиттің шығысы (теңге)
ЖОО
2240
1307,0
/21 783
"Назарбаев Университеті" ДБҰ
75
8543,2
Барлығы
2315
";
көрсетілген қаулымен бекітілген Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында жоғары білімі бар мамандар даярлауға 2020 – 2021 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысында:
мына:
"
Білім беру саласының коды және сыныпталуы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Оқу жылы ішінде 1 студентті оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
Ұлттық ЖОО-да
Назарбаев Университетінде
Халықаралық ақпараттық технологиялар университетінде
Қазақстан-Британ техникалық университетінде
Қаржы академиясында
Басқа ЖОО-да

8543,2
Всего
2322
"
изложить в следующей редакции:
"Прием в докторантуру PhD в организациях образования, администратором бюджетных программ которых является Министерство образования и науки Республики Казахстан
Наименование
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на 1 обучающегося в год (тыс. тенге) / расходы 1 (одного) кредита на обучение 1 обучающегося (тенге)
ВУЗы
2240
1307,0 /21 783
АОО "Назарбаев Университет"
75
8543,2
Всего
2315
";
в Государственном образовательном заказе на подготовку специалистов с высшим образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, на 2020 - 2021 учебный год, утвержденном указанным постановлением:
строки:
"
Код и классификация области образования
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на обучение 1 студента за учебный год (в тыс. тенге)
В национальных ВУЗах
В Назарбаев Университете
В Международном университете информационных технологий,
В Казахстанско-Британском техническом университете
В Финансовой академии
В других ВУЗах