"TURKISTAN" арнайы экономикалық аймағын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 29 қазандағы № 693 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 13 қарашадағы № 846 қаулысы
"Арнайы экономикалық және индустриялық аймақтар туралы" 2019 жылғы 3 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабының 4-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "TURKISTAN" арнайы экономикалық аймағын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 29 қазандағы № 693 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "TURKISTAN" арнайы экономикалық аймағы туралы ережеде:
1-тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"АЭА аумағы Қазақстан Республикасы аумағының ажырамас бөлігі болып табылады және 3014 гектарды құрайды. АЭА аумағының құрамына 5 субаймақ: ауданы 297 гектар тарихи орталық, ауданы 1350 гектар әкімшілік іскерлік орталық, ауданы 365 гектар және 35 гектар өнеркәсіптік аймақтар, ауданы 967 гектар әуежай кіреді.";
көрсетілген қаулымен бекітілген "TURKISTAN" арнайы экономикалық аймағы туралы ереже осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "TURKISTAN" арнайы экономикалық аймағы жұмыс істеуінің нысаналы индикаторлары осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2019 жылғы 13 қарашадағы
№ 846 қаулысына
1-қосымша
"TURKISTAN" арнайы
экономикалық
аймағы туралы ережеге
қосымша
"TURKISTAN" Арнайы экономикалық аймағы шекараларының жоспары

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2018 года № 693 "О создании специальной экономической зоны "TURKISTAN"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2019 года № 846
В соответствии с пунктом 4 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 3 апреля 2019 года "О специальных экономических и индустриальных зонах в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2018 года № 693 "О создании специальной экономической зоны "TURKISTAN" следующие изменения:
в Положении о специальной экономической зоне "TURKISTAN", утвержденном указанным постановлением:
абзац второй пункта 1 изложить в следующей редакции:
"Территория СЭЗ является неотъемлемой частью территории Республики Казахстан и составляет 3014 гектаров. В состав территории СЭЗ входят 5 субзон: исторический центр площадью 297 гектаров, административный деловой центр площадью 1350 гектаров, промышленные зоны площадью 365 и 35 гектаров, аэропорт площадью 967 гектаров.";
приложение к Положению о специальной экономической зоне "TURKISTAN", утвержденному указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
целевые индикаторы функционирования специальной экономической зоны "TURKISTAN", утвержденные указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 ноября 2019 года № 846
Приложение
к Положению о специальной
экономической зоне "TURKISTAN"
План границ специальной экономической зоны "TURKISTAN"