"Қапшағай – Күрті" республикалық маңызы бар автомобиль жолының 0-67 км "Астана – Қарағанды – Балқаш – Алматы" Орталық-Оңтүстік дәлiзiн реконструкциялау" жобасы бойынша мемлекеттік кепілдік беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 18 қарашадағы № 854 қаулысы.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 215-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен Еуропа Қайта құру және Даму Банкіне "Қапшағай – Күрті" республикалық маңызы бар автомобиль жолының 0-67 км "Астана – Қарағанды – Балқаш – Алматы" Орталық-Оңтүстік дәлiзiн реконструкциялау" жобасы бойынша "ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының тартылатын қарыз бойынша міндеттемелерін қамтамасыз ету ретінде 34479731420 (отыз төрт миллиард төрт жүз жетпіс тоғыз миллион жеті жүз отыз бір мың төрт жүз жиырма) теңгеге дейінгі сомада Қазақстан Республикасының мемлекеттік кепілдігін берсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О предоставлении государственной гарантии по проекту "Реконструкция коридора Центр-Юг "Астана – Караганда – Балхаш – Алматы" автомобильной дороги республиканского значения "Капшагай – Курты" км 0-67"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 ноября 2019 года № 854
В соответствии со статьей 215 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке предоставить Европейскому Банку Реконструкции и Развития государственную гарантию Республики Казахстан по проекту "Реконструкция коридора Центр-Юг "Астана – Караганда – Балхаш – Алматы" автомобильной дороги республиканского значения "Капшагай – Курты" км 0-67" в качестве обеспечения обязательств акционерного общества "Национальная компания "ҚазАвтоЖол" по привлекаемому займу на сумму до 34479731420 (тридцать четыре миллиарда четыреста семьдесят девять миллионов семьсот тридцать одна тысяча четыреста двадцать) тенге.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин