Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 3 желтоқсандағы № 899 қаулысы
"Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 11-бабының 4) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің "Ауыл шаруашылығы дақылдарын сорттық сынау жөніндегі мемлекеттік комиссия" республикалық мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – мекеме) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ауыл шаруашылығы дақылдарын сорттық сынау жөніндегі облыстық және өңірлік инспектуралары мемлекеттік мекемелерін қосу жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп, Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулының 1-тармағынан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің "Селекциялық жетістіктерді сынау және қорғау" республикалық мемлекеттік кәсіпорнын қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 11 ақпандағы № 204 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2019 жылғы 3 желтоқсандағы
№ 899 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің "Ауыл шаруашылығы дақылдарын сорттық сынау жөніндегі мемлекеттік комиссия" республикалық мемлекеттік мекемесіне қосылатын Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің ауыл шаруашылығы дақылдарын сорттық сынау жөніндегі облыстық және өңірлік инспектуралары мемлекеттік мекемелерінің тізбесі
Р/с
Заңды тұлғаның атауы
Орналасқан жері
1
2
3
1.
Қазақстан Республикасының ауыл шаруашылығы Министрлігінің мемлекеттік мекемесінің "Ауыл шаруашылығы дақылдарының сорттарын сынау жөніндегі Ақмола облыстық инспектурасы" мемлекеттік мекемесі
Көкшетау қаласы
2.
Қазақстан Республикасының ауыл шаруашылығы Министрлігінің "Ауыл шаруашылығы дақылдарының сорттарын сынау жөніндегі Ақтөбе облыстық инспектурасы" мемлекеттік мекемесі
Ақтөбе қаласы
3.
Қазақстан Республикасының ауыл шаруашылығы Министрлігінің мемлекеттік мекемесі "Ауыл шаруашылығы дақылдарының сорттарын сынау жөніндегі Алматы облыстық инспектурасы"
Алматы қаласы
4.
Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігінің "Ауыл шаруашылығы дақылдарының сорттарын сынау жөніндегі Шығыс Қазақстан облыстық инспектурасы" мемлекеттік мекемесі
Өскемен қаласы
5.
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің "Ауыл шаруашылығы дақылдарының сорттарын сынау жөніндегі Жамбыл облыстық инспектурасы" мемлекеттік мекемесі
Тараз қаласы
6.
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің "Ауыл шаруашылығы дақылдарының сорттарын сынау жөніндегі Батыс Қазақстан облыстық инспектурасы" мемлекеттік мекемесі
Орал қаласы
7.
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігінің "Ауыл шаруашылығы дақылдарының сортын сынау жөніндегі Қарағанды облыстық инспектурасы" мемлекеттік мекемесі
Қарағанды қаласы
8.
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігінің мемлекеттік мекемесі "Ауыл шаруашылығы дақылдарының сортын сынау жөніндегі Қостанай облыстық инспектурасы"
Қостанай қаласы
9.
Қазақстан Республикасының ауылшаруашылығы министрлігінің ауыл шаруашылығы дақылдарының сорттарын сынау жөніндегі Қызылорда облыстық инспектурасы мемлекеттік мекемесі
Қызылорда қаласы
10.
Қазақстан Республикасының ауыл шаруашылығы Министрлігінің мемлекеттік мекемесі "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы дақылдарының сорттарын сынау инспектурасы"
Павлодар қаласы
11.
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігінің мемлекеттік мекемесі "Ауыл шаруашылығы дақылдарының сортын сынау жөніндегі Солтүстік Қазақстан облыстық инспектурасы"
Петропавл қаласы
12.
Қазақстан Республикасының ауыл шаруашылығы министрлігінің "Ауыл шаруашылығы дақылдарының сорттарын сынау жөніндегі Оңтүстік Қазақстан облыстық инспектурасы" мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы
13.
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігінің "Ауыл шаруашылығы дақылдарының сорттарын сынау жөніндегі Тың аймақтық инспектурасы" мемлекеттік мекемесі
Нұр-Сұлтан қаласы
14.
Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы Министрлігінің "Ауыл шаруашылығы дақылдарын сорттық сұрыптау жөніндегі Оңтүстік-Шығыс аймақтық инспектурасы" мемлекеттік мекемесі
Талдықорған қаласы
15.
Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігінің "Жетісу аймақтық шаруашылық дақылдарының сортын сынау инспектурасы" мемлекеттік мекемесі
Семей қаласы

О некоторых вопросах Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 2019 года № 899
В соответствии с подпунктом 4) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реорганизовать республиканское государственное учреждение "Государственная комиссия по сортоиспытанию сельскохозяйственных культур" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (далее – учреждение) путем присоединения государственных учреждений областных и региональных инспектур по сортоиспытанию сельскохозяйственных культур Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке принять меры, вытекающие из пункта 1 настоящего постановления.
3. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2000 года № 204 "О реорганизации Республиканского государственного предприятия "Испытание и охрана селекционных достижений" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан".
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 3 декабря 2019 года № 899
Перечень
государственных учреждений областных и региональных инспектур по сортоиспытанию сельскохозяйственных культур Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, присоединяемых к республиканскому государственному учреждению "Государственная комиссия по сортоиспытанию сельскохозяйственных культур" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
№ п/п
Наименование юридического лица
Местонахождение
1
2
3
1.
Государственное учреждение "Акмолинская областная инспектура по сортоиспытанию сельскохозяйственных культур" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
город Кокшетау
2.
Государственное учреждение "Актюбинская областная инспектура по сортоиспытанию сельскохозяйственных культур" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
город Актобе
3.
Государственное учреждение "Алматинская областная инспектура по сортоиспытанию сельскохозяйственных культур" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
город Алматы
4.
Государственное учреждение "Восточно-Казахстанская областная инспектура по сортоиспытанию сельскохозяйственных культур" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
город Усть-Каменогорск
5.
Государственное учреждение "Жамбылская областная инспектура по сортоиспытанию сельскохозяйственных культур" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
город Тараз
6.
Государственное учреждение "Западно-Казахстанская областная инспектура по сортоиспытанию сельскохозяйственных культур" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
город Уральск
7.
Государственное учреждение "Карагандинская областная инспектура по сортоиспытанию сельскохозяйственных культур" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
город Караганда
8.
Государственное учреждение "Костанайская областная инспектура по сортоиспытанию сельскохозяйственных культур" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
город Костанай
9.
Государственное учреждение "Кызылординская областная инспектура по сортоиспытанию сельскохозяйственных культур" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
город Кызылорда
10.
Государственное учреждение "Павлодарская областная инспектура по сортоиспытанию сельскохозяйственных культур" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
город Павлодар
11.
Государственное учреждение "Северо-Казахстанская областная инспектура по сортоиспытанию сельскохозяйственных культур" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
город Петропавловск
12.
Государственное учреждение "Южно-Казахстанская областная инспектура по сортоиспытанию сельскохозяйственных культур" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
город Шымкент
13.
Государственное учреждение "Целинная региональная инспектура по сортоиспытанию сельскохозяйственных культур" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
город Нур-Султан
14.
Государственное учреждение "Юго-Восточная региональная инспектура по сортоиспытанию сельскохозяйственных культур" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
город Талдыкорган
15.
Государственное учреждение "Жетысуская региональная инспектура по сортоиспытанию сельскохозяйственных культур" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
город Семей