Республикалық меншіктің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 4 желтоқсандағы № 904 қаулысы
"Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңының 114-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорындарына бекітіп берілген республикалық мүлік Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен "Оқжетпес" емдеу-сауықтыру кешені" акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасымен (келісу бойынша) бірлесіп, осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.

О некоторых вопросах республиканской собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2019 года № 904
В соответствии с пунктом 1 статьи 114 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать в установленном законодательством Республики Казахстан порядке республиканское имущество, закрепленное за республиканскими государственными предприятиями на праве хозяйственного ведения Управления Делами Президента Республики Казахстан, в оплату акций акционерного общества "Лечебно-оздоровительный комплекс "Ок-Жетпес" согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Управлением Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) принять меры, вытекающие из настоящего постановления.