"Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 13 қазандағы № 669 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 қазандағы № 962 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 6 желтоқсандағы № 907 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 13 қазандағы № 669 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 қазандағы № 962 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 41, 458-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) қызмет бабында пайдалану үшін:
2) көрсетілген қаулыға қосымшада:
жоғарғы оң жақ бұрышындағы "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 қазандағы № 962 қаулысына қосымша" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 қазандағы № 962 қаулысына 1-қосымша" деген сөздермен ауыстырылсын;
мына:
"
Ричард Эванс
тәуелсіз директор
"
деген жол алып тасталсын;
мына:
"
Бендер Вильгельм
тәуелсіз директор
"
деген жол алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"
Джон Дудас
тәуелсіз директор
Онг Бун Хви
тәуелсіз директор
Мәжібаев Қайрат Қуанышбайұлы
тәуелсіз директор
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2008 года № 962 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 13 октября 2008 года № 669"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2019 года № 907.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2008 года № 962 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 13 октября 2008 года № 669" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 41, ст. 458) следующие изменения и дополнения:
1) для служебного пользования;
2) в приложении к указанному постановлению:
в правом верхнем углу слова "Приложение к постановлению Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2008 года № 962" заменить словами "Приложение 2 к постановлению Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2008 года № 962";
строку:
"
Ричард Эванс
-
независимый директор
"
исключить;
строку:
"
Бендер Вильгельм
-
независимый директор
"
исключить;
дополнить строками следующего содержания:
"
Джон Дудас
-
независимый директор
Онг Бун Хви
-
независимый директор
Мажибаев Кайрат Куанышбаевич
-
независимый директор
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин