"Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрік университетінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1482 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 917 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрік университетінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1482 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасынан Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрік университеті Өкiлеттi Кеңесінің құрамы осы қаулыға қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2019 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 917 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2013 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 1482 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасынан Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрiк университетi Өкiлеттi Кеңесінің
ҚҰРАМЫ
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі
Түркістан облысы әкімінің білім саласына жетекшілік ететін орынбасары
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Әлеуметтік сала бюджеті департаментінің директоры
"Назарбаев Университеті" дербес білім беру ұйымының Жоғары білім беру мектебінің деканы (келісу бойынша)
Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрік университетінің ректоры (келісу бойынша).

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1482 "Вопросы Международного Казахско-Турецкого университета имени Ходжа Ахмеда Ясави"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2019 года № 917
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1482 "Вопросы Международного Казахско-Турецкого университета имени Ходжа Ахмеда Ясави" следующее изменение:
состав Полномочного Совета Международного Казахско-Турецкого университета имени Ходжа Ахмеда Ясави от Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением, изложить в редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 декабря 2019 года № 917
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 2013 года № 1482
СОСТАВ
Полномочного Совета Международного Казахско-Турецкого университета имени Ходжа Ахмеда Ясави от Республики Казахстан
Министр образования и науки Республики Казахстан
заместитель акима Туркестанской области, курирующий сферу образования
директор Департамента бюджета социальной сферы Министерства финансов Республики Казахстан
декан Высшей школы образования автономной организации образования "Назарбаев Университет" (по согласованию)
ректор Международного Казахско-Турецкого университета имени Ходжа Ахмеда Ясави" (по согласованию).