"Жаңғырту жөніндегі ұлттық комиссияның кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 5 мамырдағы № 17 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 28 желтоқсандағы № 1002 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Жаңғырту жөніндегі ұлттық комиссияның кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 5 мамырдағы № 17 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
"Жаңғырту жөніндегі ұлттық комиссияның кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 5 мамырдағы № 17 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Жаңғырту жөніндегі ұлттық комиссияның кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 5 мамырдағы № 17 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 29-30, 186-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Жаңғырту жөніндегі ұлттық комиссия туралы ережеде:
5-тармақта:
4) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"4) Қазақстан Республикасының Президенті алдында Ұлттық комиссияның жұмысы туралы жыл сайын, бірақ есепті кезеңнен кейінгі 1 наурыздан кешіктірмей есеп береді.";
5) тармақша алып тасталсын;
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Ұлттық комиссияның жұмысы қажеттігіне қарай, бірақ тоқсанына бір реттен сиретпей Комиссияның төрағасы айқындайтын мерзімдерде отырыстар өткізу арқылы жүзеге асырылады.".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 5 мая 2015 года № 17 "О некоторых вопросах Национальной комиссии по модернизации"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2019 года № 1002
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 5 мая 2015 года № 17 "О некоторых вопросах Национальной комиссии по модернизации".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 5 мая 2015 года № 17 "О некоторых вопросах Национальной комиссии по модернизации"
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 5 мая 2015 года № 17 "О некоторых вопросах Национальной комиссии по модернизации" (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 29-30, ст. 186) следующие изменения:
в Положении о Национальной комиссии по модернизации, утвержденном вышеназванным Указом:
в пункте 5:
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"4) отчитывается перед Президентом Республики Казахстан о работе Национальной комиссии ежегодно, не позднее 1 марта, следующего за отчетным периодом.";
подпункт 5) исключить;
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Работа Национальной комиссии осуществляется путем проведения заседаний, по мере необходимости, но не реже одного раза в квартал, в сроки, определяемые председателем Комиссии.".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
К.Токаев