"Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары жүйесін одан әрі оңтайландыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 22 қаңтардағы № 29 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 1037 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары жүйесін одан әрі оңтайландыру жөніндегі шаралар туралы" Қазакстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 22 қаңтардағы № 29 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазакстан Республикасы Президентінің карауына енгізілсін.
Қазакстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамнн
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары жүйесін одан әрі оңтайландыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 22 қаңтардағы № 29 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары жүйесін одан әрі оңтайландыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 22 қаңтардағы № 29 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 1, 2-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлыққа 1-қосымшада:
1) мына:
"
Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесінің аппараты
25
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесінің аппараты
30
";
2) мына:
"
Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесінің аппараты
30
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесінің аппараты
35
";
3) мына:
"
Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесінің аппараты
35
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесінің аппараты
40
".
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі орталық мемлекеттік органдармен бірлесіп осы Жарлықтан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілетін 1-тармақтың 2) тармақшасын және 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілетін 1-тармақтың 3) тармақшасын қоспағанда, 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года № 29 "О мерах по дальнейшей оптимизации системы государственных органов Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2019 года № 1037
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года № 29 "О мерах по дальнейшей оптимизации системы государственных органов Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года № 29 "О мерах по дальнейшей оптимизации системы государственных органов Республики Казахстан"
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года № 29 "О мерах по дальнейшей оптимизации системы государственных органов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 1, ст. 2) следующие изменения: в приложении 1 к вышеназванному Указу:
1) строку:
"
Аппарат Конституционного Совета Республики Казахстан
25
"
изложить в следующей редакции:
"
Аппарат Конституционного Совета Республики Казахстан
30
";
2) строку:
"
Аппарат Конституционного Совета Республики Казахстан
30
"
изложить в следующей редакции:
"
Аппарат Конституционного Совета Республики Казахстан
35
";
3) строку:
"
Аппарат Конституционного Совета Республики Казахстан
35
"
изложить в следующей редакции:
"
Аппарат Конституционного Совета Республики Казахстан
40
".
2. Правительству Республики Казахстан совместно с центральными государственными органами принять меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие с 1 января 2020 года, за исключением подпункта 2) пункта 1, который вводится в действие с 1 января 2021 года, и подпункта 3) пункта 1, который вводится в действие с 1 января 2022 года.
Президент
Республики Казахстан
К.Токаев