Республикалық меншіктің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 1053 қаулысы
"Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 114-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Республикалық мүлік Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен "Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі" мемлекеттік мекемесінің теңгерімінен:
1) осы қаулыға 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес "Қазақстан" республикалық телерадиокорпорациясы" акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге;
2) осы қаулыға 4-қосымшаға сәйкес "Хабар" агенттігі" акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге;
3) осы қаулыға 5-қосымшаға сәйкес "Қазмедиа орталығы" басқарушы компаниясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жарғылық капиталына берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрлігімен бірлесіп Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2019 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 1053 қаулысына
1-қосымша
"Қазақстан" республикалық телерадиокорпорациясы" акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге берілетін республикалық мүліктің тізбесі
Р/с
Мүліктің атауы
Мекенжайы
Алаңы
(ш.м.)
Кадастрлық нөмірі
1
2
3
4
5
1
Пәтер

О некоторых вопросах республиканской собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2019 года № 1053
В соответствии с пунктом 1 статьи 114 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать в установленном законодательством Республики Казахстан порядке республиканское имущество с баланса государственного учреждения "Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан":
1) в оплату акций акционерного общества "Республиканская телерадиокорпорация "Казахстан" согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему постановлению;
2) в оплату акций акционерного общества "Агентство "Хабар" согласно приложению 4 к настоящему постановлению;
3) в уставный капитал товарищества с ограниченной ответственностью "Управляющая компания "Қазмедиа орталығы" согласно приложению 5 к настоящему постановлению.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Министерством информации и общественного развития Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 2019 года № 1053
Перечень республиканского имущества, передаваемого в оплату акций акционерного общества "Республиканская телерадиокорпорация "Казахстан"
п/п
Наименование имущества
Адрес
Площадь (кв.м.)
Кадастровый номер
1
2
3
4
5
1
Квартира

238308000370
74
"Ұлтаралық және конфессияаралық келісімді нығайту туралы" орыс тіліне аударылған, мемлекеттік тілдегі деректі фильм
дана
1
238308000371
75
"Отбасылық құндылықтарды насихаттау туралы" орыс тіліне аударылған, мемлекеттік тілдегі деректі фильм
дана
1
238308000372
76
"Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес туралы" орыс тіліне аударылған, мемлекеттік тілдегі деректі фильм
дана
1
238308000373
77
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты 2020 жылға дейін жаңғырту және дамыту" салалық бағдарламасы туралы" орыс тіліне аударылған, мемлекеттік тілдегі деректі фильм
дана
1
238308000374
78
"2012-2020 жылдары моноқалаларды дамыту бағдарламасы туралы" орыс тіліне аударылған, мемлекеттік тілдегі деректі фильм
дана
1
238308000375
79
"Балалар мен жасөспірімдер ұйымдарының қызметі туралы" орыс тіліне аударылған, мемлекеттік тілдегі деректі фильм
дана
1
238308000376
80
"Мемлекеттік электрондық сатып алу туралы" орыс тіліне аударылған, мемлекеттік тілдегі бейнероликтер
дана
1
238308000377
81
"Балалар мен жастарға арналған ұлттық телефондық сенім желісі туралы" орыс тіліне аударылған, мемлекеттік тілдегі бейнероликтер
дана
1
238308000378
82
"Мемлекет басшысының "Қазақстанның әлеуметтік жаңғыртылуы Жалпыға ортақ Еңбек Қоғамына қарай жиырма қадам" атты мақаласы туралы" орыс тіліне аударылған, мемлекеттік тілдегі деректі фильм
дана
1
238308000379
83
"Бұрын қолданыста болған, сынабы бар энергия үнемдейтін шамдар жинауды насихаттау жөніндегі" орыс тіліне аударылған, мемлекеттік тілдегі бейнероликтер
дана
1
238308000380
84
"Лондон қаласындағы ХХХ-жазғы Олимпиада ойындарының жеңімпаздары туралы" орыс тіліне аударылған, мемлекеттік тілдегі деректі фильм
дана
1
238308000381
85
"Мемлекет басшысының "Жалпыға ортақ Еңбек Қоғамына қарай жиырма қадам" атты мақаласы бойынша әлеуметтік-еңбек қатынастарының тиімді моделін құру туралы" орыс тіліне аударылған, мемлекеттік тілдегі деректі фильм
дана
1
238308000382
86
"Мемлекет басшысының "Жалпыға ортақ Еңбек Қоғамына қарай жиырма қадам" атты мақаласын іске асыру шеңберінде жалға берілетін тұрғын үй нарығын дамыту туралы" орыс тіліне аударылған, мемлекеттік тілдегі деректі фильм
дана
1
238308000383
87
"Қазақстанның әлеуметтік жаңғыруы туралы" орыс тіліне аударылған, мемлекеттік тілдегі деректі фильм
дана
1
238308000384
88
"Мемлекет басшысының "Жалпыға ортақ Еңбек Қоғамына қарай жиырма қадам" атты мақаласын іске асыру шеңберінде жұмыспен қамту саласын дамыту туралы" орыс тіліне аударылған, мемлекеттік тілдегі деректі фильм
дана
1
238308000385
89
"Қос кәсіби білім туралы" орыс тіліне аударылған, мемлекеттік тілдегі деректі фильм
дана
1

238308000370
74
Документальный фильм "Укрепление межнационального и межконфессионального согласия" на государственном языке с переводом на русский язык
штука
1
238308000371
75
Документальный фильм "По пропаганде семейных ценностей" на государственном языке с переводом на русский язык
штука
1
238308000372
76
Документальный фильм "О борьбе с коррупцией" на государственном языке с переводом на русский язык
штука
1
238308000373
77
Документальный фильм "Об отраслевой программе "Модернизация и развитие жилищно-коммунального хозяйства до 2020 года" на государственном языке с переводом на русский язык
штука
1
238308000374
78
Документальный фильм "О программе развития моногородов 2012- 2020годы" на государственном языке с переводом на русский язык
штука
1
238308000375
79
Документальный фильм "О деятельности детских и юношеских организаций" на государственном языке с переводом на русский язык
штука
1
238308000376
80
Видеоролики "О государственных электронных закупках" на государственном языке с переводом на русский язык
штука
1
238308000377
81
Видеоролик "О Национальной телефонной линии доверия для детей и молодежи" на государственном языке с переводом на русский язык
штука
1
238308000378
82
Документальный фильм "О статье Главы государства "Социальная модернизация Казахстана двадцать шагов к Обществу Всеобщего Труда" на государственном языке с переводом на русский язык
штука
1
238308000379
83
Видеоролик "По пропаганде сбора бывших в употреблении ртутьсодержащих энергосберегающих ламп" на государственном языке с переводом на русский язык
штука
1
238308000380
84
Документальный фильм "О победителях ХХХ-летних Олимпийских играх в городе Лондоне" на государственном языке с переводом на русский язык
штука
1
238308000381
85
Документальный фильм "О создании эффективной модели социально-трудовых отношений по Статье Главы государства "Двадцать шагов к Обществу всеобщего Труда" на государственном языке с переводом на русский язык
штука
1
238308000382
86
Документальный фильм "О развитии рынка арендного жилья в рамках реализации Статьи Главы государства "Двадцать шагов к Обществу Всеобщего Труда" на государственном языке с переводом на русский язык
штука
1
238308000383
87
Документальный фильм "О социальной модернизации Казахстана" на государственном языке с переводом на русский язык
штука
1
238308000384
88
Документальный фильм "О развитии сферы занятости в рамках реализации статьи Главы государства "Двадцать шагов к Обществу Всеобщего труда" на государственном языке с переводом на русский язык
штука
1
238308000385
89
Документальный фильм "О дуальном профессиональном образовании" на государственном языке с переводом на русский язык
штука
1

238308000200
90
"Астана-ЭКСПО 2017. Қазақстан энергетикалық серпілістегі мемлекет ретінде" орыс тіліне аударылған, мемлекеттік тілдегі деректі фильмі
дана
1
238308000201
91
"Қазақ халқының бірлігі тарихын жалпыұлттық құндылықтар призмасы арқылы ұғыну туралы" орыс тіліне аударылған, мемлекеттік тілдегі деректі фильм
дана
1
238308000202
92
"Экономикалық сауда дипломатиясы ел жетістігінің факторы ретінде (Кеден одағы, Дүниежүзілік сауда ұйымының Еуразиялық интеграциясы)" атты орыс тіліне аударылған, мемлекеттік тілдегі деректі фильм
дана
1
238308000203
93
"Орта Азия: өңірлік және ұлттық қауіпсіздік. Ауғанстан-2014 – тұрақсыздық факторы" атты орыс тіліне аударылған, мемлекеттік тілдегі деректі фильмі
дана
1
238308000204
94
"Жаңа жаһандық әлемдік тәртіп: қауіп-қатерлер мен перспективалар үрдістері" орыс тіліне аударылған, мемлекеттік тілдегі деректі фильм
дана
1
238308000205
95
"Қазақстан халықтарының ассамблеясы. Этносаралық бейбітшілік пен келісім. Қазақстанда этностардың құқықтарын сақтау" орыс тіліне аударылған, мемлекеттік тілдегі деректі фильм
дана
1
238308000206
96
"Қожаберген жырау Толыбайұлының 350 жылдығы туралы" мемлекеттік және/немесе орыс тіліндегі деректі фильм
дана
1
238308000207
97
"Әлем 2050. Болашаққа көзқарас. Болашақта елдің дүниетанымдық моделін жобалау" орыс тіліне аударылған, мемлекеттік тілдегі деректі фильмдер
дана
1
238308000208
98
"Басқаруды орталықсыздандыру: жаңа мүмкіндіктер" атты орыс тіліне аударылған, мемлекеттік тілдегі деректі фильм
дана
1
238308000209
99
Халық суретшісі Әубәкір Ысмаиловтың туғанына 100 жыл толуына арналған "Аңыздар айтушы" атты орыс тіліне аударылған, мемлекеттік тілдегі деректі фильм
дана
1
238308000210
100
"Әділдік принципі – әлеуметтік саясаттың негізі" ("Қазақстан-2050" стратегиясы шеңберіндегі жаңа әлеуметтік саясат) орыс тіліне аударылған, мемлекеттік тілдегі деректі фильм
дана
1
238308000211
101
"Егемен Қазақстанның басты жобаларының бірі ретінде Астананы дамыту туралы" орыс тіліне аударылған, мемлекеттік тілдегі деректі фильм
дана
1
238308000212
102
"Қазақстанның 100 жаңа есімі" атты орыс тіліне аударылған, мемлекеттік тілдегі деректі фильмдер, фильмдер топтамасы
дана
1
238308000213
103
"Тәртіпсіздікке "мүлдем төзбеушілік" халықтың құқықтық сана және азаматтық бастамасы" атты орыс тіліне аударылған, мемлекеттік тілдегі деректі фильмдер
дана
1
238308000214
104
"Еңбек саясаты – мемлекетті жаңғырту негізі. Қазақстан-2050 стратегиясы шеңберіндегі көші-қон саясатының аспектілері" орыс тіліне аударылған, мемлекеттік тілдегі деректі фильм
дана
1

238308000200
90
Документальный фильм "Астана – ЭКСПО 2017. Казахстан как государство энергетического прорыва" на государственном языке с переводом на русский язык
штука
1
238308000201
91
Документальный фильм "Об осмыслении казахской истории единства казахов сквозь призму общенациональных ценностей" на государственном языке с переводом на русский язык
штука
1
238308000202
92
Документальный фильм "Экономическая торговая дипломатия как фактор успеха страны (таможенный союз, Евразийская интеграция Всемирная торговая организация)"на государственном языке с переводом на русский язык
штука
1
238308000203
93
Документальный фильм "Центральная Азия: региональная и национальная безопасность. Афганистан-2014-фактор нестабильности" на государственном языке с переводом на русский язык
штука
1
238308000204
94
Документальный фильм "Новый глобальный миропорядок: тенденции угрозы и перспективы" на государственном языке с переводом на русский язык
штука
1
238308000205
95
Документальный фильм "Ассамблея народов Казахстана. Межэтнический мир и согласие. Соблюдение прав этносов в Казахстане" на государственном языке с переводом на русский язык
штука
1
238308000206
96
Документальный фильм "О 350-летии Кожабергена жырау Толыбайулы" на государственном и/или на русском языке
штука
1
238308000207
97
Документальные фильмы "Мир 2050. Взгляд в будущее. Проектирование мировоззренческой модели будущего страны" на государственном языке с переводом на русский язык
штука
1
238308000208
98
Документальный фильм "Децентрализация управления: новые возможности" на государственном языке с переводом на русский язык
штука
1
238308000209
99
Документальный фильм "Даритель легенд", посвященный 100-летию со дня рождения народного художника Аубакира Исмаилова на государственном языке с переводом на русский язык
штука
1
238308000210
100
Документальный фильм "Принцип справедливости-основа социальной политики" (новая социальная политика в рамках Стратегии "Казахстан-2050") на государственном языке с переводом на русский язык
штука
1
238308000211
101
Документальный фильм "О развитии Астаны как одного из главных проектов суверенного Казахстана" на государственном языке с переводом на русский язык
штука
1
238308000212
102
Документальные фильмы, цикл фильмов "100 новых лиц Казахстана" на государственном языке с переводом на русский язык
штука
1
238308000213
103
Документальные фильмы "Нулевая терпимость" к беспорядкам правовое сознание и гражданская инициатива населения" на государственном языке с переводом на русский язык
штука
1
238308000214
104
Документальный фильм "Трудовая политика –основа модернизации государства. Аспекты миграционной политики в рамках Стратегии "Казахстан-2050" на государственном языке с переводом на русский язык
штука
1

238308000215
105
"Әлемдік экономикалық дағдарыстың жаңа толқыны: Еуропадағы, араб әлеміндегі жағдай" орыс тіліне аударылған, мемлекеттік тілдегі деректі фильм
дана
1
238308000216
106
"Отбасы, ана мен бала саласындағы мемлекеттік саясат" атты орыс тіліне аударылған, мемлекеттік тілдегі деректі фильм
дана
1
238308000217
107
"Меритократия: мемлекеттік қызметтің жаңа бейнесі" (әкімшілік реформаның мәні туралы) орыс тіліне аударылған, мемлекеттік тілдегі деректі фильм
дана
1
238308000218
108
"Денсаулық сақтау –Қазақстан азаматтарының әлеуметтік қауіпсіздігі және әл-ауқаты факторы" орыс тіліне аударылған, мемлекеттік тілдегі деректі фильм
дана
1
238308000219
109
"Қазақстандық даму моделінің ерекшеліктері: ұзақ мерзімді дамуды және экономикалық өсуді жоспарлау саясаты" орыс тіліне аударылған, мемлекеттік тілдегі деректі фильм
дана
1
238308000220
110
"Жастар саясаты туралы" мемлекеттік және орыс тілдеріндегі аудиороликтер
дана
1
238308000221
111
"Тәртіпсіздікке "мүлдем төзбеушілік" халықтың құқықтық сана және азаматтық бастамасы" атты мемлекеттік және орыс тілдеріндегі аудиороликтер
дана
1
238308000222
112
"Әділдік – әлеуметтік саясаттың негізі" атты мемлекеттік және орыс тілдеріндегі аудиоролик
дана
1
238308000223
113
"21 ғасырдағы Қазақстандағы дін. Қазақстан – зайырлы мемлекет. Салафизмді сыни талдау" м орыс тіліне аударылған, мемлекеттік тілдегі деректі фильм
дана
1
238308000224
114
"Энергия және су үнемдеу мәселелері бойынша" мемлекеттік және орыс тілдеріндегі бейнеролик
дана
1
238308000225
115
"Жаңа бизнес-саясат: жаппай кәсіпкерлікті дамытуды ынталандыру аясындағы мүмкіндіктер мен перспективалар" орыс тіліне аударылған, мемлекеттік тілдегі деректі фильм
дана
1
238308000226
116
"Білім-2050. Қазақстандықтардың бәсекеге қабілеттілігі – ұлт дамуының өзекті өлшемшарты" атты орыс тіліне аударылған, мемлекеттік тілдегі деректі фильмі
дана
1
238308000227
117
"Қазақстан-2050" жаңа саяси бағыты аясындағы жаңа қазақстандық патриотизм" орыс тіліне аударылған, мемлекеттік тілдегі деректі фильм
дана
1
238308000228
118
"Үдемелі индустриялық-инновациялық даму жөніндегі бағдарламаның екінші тынысы: үшінші өнеркәсіптік революция мен "Қазақстан -2050" саяси курсы контекстінде жаңа технологиялық мүмкіндіктер жасау" орыс тіліне аударылған, мемлекеттік тілдегі деректі фильм
дана
1
238308000229
119
"Жан-жақты экономикалық прагматизм қағидатын ашуға баса назар аудара отырып, экономикалық саясаттың жаңа бағыты туралы" орыс тіліне аударылған, мемлекеттік тілдегі деректі фильм
дана
1

238308000215
105
Документальный фильм "Новая волна мирового экономического кризиса: ситуация в Европе, арабском мире" на государственном языке с переводом на русский язык
штука
1
238308000216
106
Документальный фильм "Государственная политика в области семьи, материнства и детства" на государственном языке с переводом на русский язык
штука
1
238308000217
107
Документальный фильм "Меритократия: новый образ государственной службы" (о сути административной реформы) на государственном языке с переводом на русский язык
штука
1
238308000218
108
Документальный фильм "Здравоохранение фактор социальной безопасности и благополучия граждан Казахстана" на государственном языке с переводом на русский язык
штука
1
238308000219
109
Документальный фильм "Особенности казахстанской модели развития: политика планирования долгосрочного развития и экономического роста" на государственном языке с переводом на русский язык
штука
1
238308000220
110
Аудиоролики "Аудиоролики по молодежной политике" на государственном и русском языках
штука
1
238308000221
111
Аудиоролик "По продвижению идеи "нулевой терпимости" к беспорядкам" на государственном и русском языках
штука
1
238308000222
112
Аудиоролик "Справедливость-основа социальной политики" на государственном и русском языках
штука
1
238308000223
113
Документальный фильм "Религия в Казахстане 21 века. Казахстан – светское государство. Критический анализ салафизма" на государственном языке с переводом на русский язык
штука
1
238308000224
114
Видеоролик "По вопросам энерго- и водосбережения" на государственном и русском языке
штука
1
238308000225
115
Документальный фильм "Новая бизнес– политика: возможности и перспективы с акцентом на стимулирование развития массового предпринимательства" на государственном языке с переводом на русский язык
штука
1
238308000226
116
Документальный фильм "Образование –2050. Конкурентоспособность казахстанцев – стержневой критерий развития нации" на государственном языке с переводом на русский язык
штука
1
238308000227
117
Документальный фильм "Новый казахстанский патриотизм в русле нового политического курса "Казахстан – 2050" на государственном языке с переводом на русский язык
штука
1
238308000228
118
Документальный фильм "Второе дыхание программы по форсированному индустриально-инновационному развитию: создание новых технологических возможностей в контексте Третьей промышленной революции и задачи нового политического курса "Казахстан -2050" на государственном языке с переводом на русский язык
штука
1
238308000229
119
Документальный фильм "Об экономической политике нового курса с акцентом на раскрытие принципа всеобъемлющего экономического прагматизма" на государственном языке с переводом на русский язык
штука
1