"Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 13 қазандағы № 669 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 қазандағы № 962 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 1058 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 13 қазандағы № 669 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 қазандағы № 962 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 41, 458-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
мына:
"Мамин
Асқар Ұзақбайұлы
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі, төраға"
деген жол алып тасталсын;
мына:
"Сүлейменов
Тимур Мұратұлы
Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Бозымбаев
Қанат Алдабергенұлы
Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі".
2. Осы қаулы 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2008 года № 962 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 13 октября 2008 года № 669"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2019 года № 1058
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2020.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2008 года № 962 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 13 октября 2008 года № 669" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 41, ст. 458) следующие изменения:
в приложении 2 к указанному постановлению:
строку:
"Мамин
Аскар Узакпаевич
-
Премьер-Министр Республики Казахстан, председатель"
исключить;
строку:
"Сулейменов
Тимур Муратович
-
Помощник Президента Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Бозумбаев
Канат Алдабергенович
-
Помощник Президента Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2020 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин