"Өндірістік бақылау бөлімшелерінің ветеринариялық дәрігерлерін аттестаттау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 мамырдағы № 634 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 20 ақпандағы № 71 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Өндірістік бақылау бөлімшелерінің ветеринариялық дәрігерлерін аттестаттау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 мамырдағы № 634 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 51, № 687-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі А. Мамин

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2012 года № 634 "Об утверждении Правил аттестации ветеринарных врачей подразделений производственного контроля"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 февраля 2020 года № 71.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2012 года № 634 "Об утверждении Правил аттестации ветеринарных врачей подразделений производственного контроля" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 51, ст. 687).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин