"1999 жылғы 30 қарашадағы Дүниежүзілік сауда ұйымы құқығы жөніндегі консультативтік орталық құру туралы келісімге Қазақстан Республикасының қосылуы туралы хаттаманы бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 6 наурыздағы № 101 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"1999 жылғы 30 қарашадағы Дүниежүзілік сауда ұйымы құқығы жөніндегі консультативтік орталық құру туралы келісімге Қазақстан Республикасының қосылуы туралы хаттаманы бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об утверждении Протокола о присоединении Республики Казахстан к Соглашению об учреждении Консультативного центра по праву Всемирной торговой организации от 30 ноября 1999 года"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 марта 2020 года № 101
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "Об утверждении Протокола о присоединении Республики Казахстан к Соглашению об учреждении Консультативного центра по праву Всемирной торговой организации от 30 ноября 1999 года".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин