"Түркістан қаласын салу шеңберінде жұмыстар және көрсетілетін қызметтер сатып алынатын тұлғаларды айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 29 мамырдағы № 342 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 29 сәуірдегі № 260 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Түркістан қаласын салу шеңберінде жұмыстар және көрсетілетін қызметтер сатып алынатын тұлғаларды айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 29 мамырдағы № 342 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
реттік нөмірі 3-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
3
"Ұлы дала елі" орталығы
жобалау-іздестіру жұмыстары
"Данайхан Стройтех" ЖШС
05094000058
инжинирингтік көрсетілетін қызметтер
"Engineering Services" ЖШС
130440013597
құрылыс-монтаждау жұмыстары
"BI Construction Turkestan" ЖШС
070340013202
объектіні жабдықтау
"NS GROUP PRODUCTION" ЖШС
160240018744
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2019 года № 342 "Об определении лиц, у которых будут приобретаться работы и услуги в рамках строительства города Туркестана"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2020 года № 260
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2019 года № 342 "Об определении лиц, у которых будут приобретаться работы и услуги в рамках строительства города Туркестана" следующее изменение:
в приложении к указанному постановлению:
строку, порядковый номер 3, изложить в следующей редакции:
"
3
Центр
"Ұлы дала елі"
проектно-изыскательные работы
ТОО "Данайхан Стройтех"
050940000358
инжиниринговые услуги
ТОО "Engіneеring Serviсеs"
130440013597
строительно-монтажные работы
ТОО "BI Construction Тurkestan"
070340013202
оснащение объекта
ТОО "NS GROUP PRODUCTION"
160240018744
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин